Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Arma Takistussõit
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
42
Starte:
59
Ära jäänud starte:
7
Võistlejaid:
39
Hobuseid:
37
Stardid päevade kaupa:
13.06.21, pühapäev:
59
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Adeele Maria Rosenberg
Adeele Maria Rosenberg
Suuresti RSK
ANSER (2004)
Treener(id):
Kaidi Lunter
Klass(id)
2
Suuresti RSK
Kaidi Lunter
ANSER (2004)
2
2
Agnes Annimäe
Agnes Annimäe
Estreka
BARCELONA-ARMA (2013)
Klass(id)
2
|
3
Estreka
BARCELONA-ARMA (2013)
2
|
3
3
Aleksandra Kortšenova
Aleksandra Kortšenova
Estreka
GRAND DE FA (2010)
Klass(id)
2
|
3
Estreka
GRAND DE FA (2010)
2
|
3
4
Alice Dubova
Alice Dubova
Estreka
HURMAV HILDA (2016)
Klass(id)
1
Estreka
HURMAV HILDA (2016)
1
5
Annika Lehtmets
Annika Lehtmets
Viru Ratsu
FREDDY (2017)
Treener(id):
Helene Proover
Klass(id)
1
Viru Ratsu
Helene Proover
FREDDY (2017)
1
6
Carmen Malmberg
Carmen Malmberg
Viru Ratsu
AIIFRA (2013)
Treener(id):
Helene Proover
Klass(id)
1
Viru Ratsu
Helene Proover
AIIFRA (2013)
1
7
Egle Sarapik
Egle Sarapik
Suuresti RSK
HÄLDER (2015, SP)
Treener(id):
Kaidi Lunter
Klass(id)
1
Suuresti RSK
Kaidi Lunter
HÄLDER (2015, SP)
1
8
Eleri Sirol
Eleri Sirol
Viru Ratsu
TINKERBELL J (2011, VP)
Treener(id):
Kaija Vare
Klass(id)
1
|
2
Viru Ratsu
Kaija Vare
TINKERBELL J (2011, VP)
1
|
2
9
Ellen Anette Alak
Ellen Anette Alak
Viru Ratsu
FRIIDA (2011, SP)
Treener(id):
Maian May Kesküll
Klass(id)
1
Viru Ratsu
Maian May Kesküll
FRIIDA (2011, SP)
1
10
Emmamarie Marleen Talivee
Emmamarie Marleen Talivee
Lahemaa HK
RIPS (2011)
Klass(id)
1
|
2
Lahemaa HK
RIPS (2011)
1
|
2
11
Eveli Vissor
Eveli Vissor
Viru Ratsu
WICKET (2017)
Klass(id)
1
Viru Ratsu
WICKET (2017)
1
12
Fiona Victoria Murrut
Fiona Victoria Murrut
Suuresti RSK
HASART (2015)
Treener(id):
Kaidi Lunter
Klass(id)
1
Suuresti RSK
Kaidi Lunter
HASART (2015)
1
13
Gretel Pärlin
Gretel Pärlin
Viru Ratsu
LAGOSAS (2004)
Treener(id):
Maian May Kesküll
Klass(id)
2
|
3
Viru Ratsu
Maian May Kesküll
LAGOSAS (2004)
2
|
3
14
Hanna Vainlo
Hanna Vainlo
Suuresti RSK
VEKSEELIA (2012, VP)
Treener(id):
Kaidi Lunter
Klass(id)
2
Suuresti RSK
Kaidi Lunter
VEKSEELIA (2012, VP)
2
15
Heidi Murel
Heidi Murel
Tondi RSK
CESSIKA (2010)
Treener(id):
Sirje Argus
Klass(id)
1
|
2
Tondi RSK
Sirje Argus
CESSIKA (2010)
1
|
2
16
Helen Turban
Helen Turban
Viru Ratsu
ISABEL DE WIQUI (2013)
Treener(id):
Kaija Vare
Klass(id)
2
|
3
Viru Ratsu
Kaija Vare
ISABEL DE WIQUI (2013)
2
|
3
17
Heliis Nilisk
Heliis Nilisk
Massu RK
LA VIDA LOCA (2016, SP)
Klass(id)
1
Massu RK
LA VIDA LOCA (2016, SP)
1
18
Janelle Urm
Janelle Urm
Viru Ratsu
VERSAILLES (2016)
Treener(id):
Helene Proover
Klass(id)
1
|
2
Viru Ratsu
Helene Proover
VERSAILLES (2016)
1
|
2
19
Jelizaveta Odnenko
Jelizaveta Odnenko
Viru Ratsu
FORITA (2005)
Treener(id):
Helene Proover
Klass(id)
1
|
2
Viru Ratsu
Helene Proover
FORITA (2005)
1
|
2
20
Kaidi Lunter
Kaidi Lunter
Suuresti RSK
MOONLIGHT VAN BAREELHOF (2012)
Klass(id)
1
|
2
Suuresti RSK
MOONLIGHT VAN BAREELHOF (2012)
1
|
2
21
Karmen Kasemets
Karmen Kasemets
EHS
AKEENA (2012)
Klass(id)
2
|
3
EHS
AKEENA (2012)
2
|
3
22
Karoliina Eliise Tammaru
Karoliina Eliise Tammaru
RSK KRT
KEALA (2015, SP)
Klass(id)
1
|
2
RSK KRT
KEALA (2015, SP)
1
|
2
23
Karolin Harjak
Karolin Harjak
Tallinna RSK
BELINDA (2013)
Treener(id):
Aldo Kanepi
Klass(id)
1
|
2
Tallinna RSK
Aldo Kanepi
BELINDA (2013)
1
|
2
24
Kristel Väljak
Kristel Väljak
Viru Ratsu
COSMOS (2009)
Treener(id):
Kerttu Kutsar
Klass(id)
1
|
2
Viru Ratsu
Kerttu Kutsar
COSMOS (2009)
1
|
2
25
Liispet Kilumets
Liispet Kilumets
Estreka
LEXY (2013)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
1
|
2
Estreka
Mare Kalme
LEXY (2013)
1
|
2
26
Maia-Marii Samberk
Maia-Marii Samberk
Suuresti RSK
JULIETA (2016, SP)
Treener(id):
Kaidi Lunter
Klass(id)
1
Suuresti RSK
Kaidi Lunter
JULIETA (2016, SP)
1
27
Maria Martmaa
Maria Martmaa
Pärnumaa RSK
AMIGO (2012, VP)
Klass(id)
1
Pärnumaa RSK
AMIGO (2012, VP)
1
28
Mariann Ruut
Mariann Ruut
MOOSES (2005)
Treener(id):
Raul Kauna
Klass(id)
1
Raul Kauna
MOOSES (2005)
1
29
Marianne Põldmaa
Marianne Põldmaa
Estreka
CHILLY CINDERELLA (2006)
Klass(id)
2
Estreka
CHILLY CINDERELLA (2006)
2
30
Marie Küüsmaa
Marie Küüsmaa
Viru Ratsu
NALA VAN BERKENBROECK (2014)
Klass(id)
1
|
2
Viru Ratsu
NALA VAN BERKENBROECK (2014)
1
|
2
31
Marie Mirtel Tedremäe
Marie Mirtel Tedremäe
Tondi RSK
RENESMEE (2013)
Klass(id)
1
Tondi RSK
RENESMEE (2013)
1
32
Marko Reinman
Marko Reinman
Estreka
DONATELLA (2012)
Treener(id):
Andres Udeküll
Klass(id)
2
|
3
Estreka
Andres Udeküll
DONATELLA (2012)
2
|
3
33
Mia Karoli Talvoja
Mia Karoli Talvoja
Lahemaa HK
VIISA (2013, SP)
Treener(id):
Linda Kask
,
Dina Ellermann
Klass(id)
2
|
3
Lahemaa HK
Linda Kask
,
Dina Ellermann
VIISA (2013, SP)
2
|
3
34
Minni Mangman
Minni Mangman
Vändra RSK
ICE DE WIQUI (2008)
Klass(id)
2
|
3
Vändra RSK
ICE DE WIQUI (2008)
2
|
3
35
Rebeca Herne
Rebeca Herne
Viru Ratsu
MAISTRO (2016)
Klass(id)
1
|
2
Viru Ratsu
MAISTRO (2016)
1
|
2
36
Roberta Uusmaa
Roberta Uusmaa
RSK KRT
CLINTON'I (2017)
Klass(id)
1
RSK KRT
CLINTON'I (2017)
1
37
Saara Arm
Saara Arm
Suuresti RSK
TULLAMORE (2015, SP)
Treener(id):
Kaidi Lunter
Klass(id)
1
Suuresti RSK
Kaidi Lunter
TULLAMORE (2015, SP)
1
38
Teri-Ann Part
Teri-Ann Part
Massu RK
CLINTON'I (2017)
Klass(id)
1
Massu RK
CLINTON'I (2017)
1
39
Tiina Malmberg
Tiina Malmberg
Viru Ratsu
AIIFRA (2013)
Treener(id):
Helene Proover
Klass(id)
1
Viru Ratsu
Helene Proover
AIIFRA (2013)
1
Taustatööd