Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.
Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Võistlus

Nimi:
Luunja Karikas 2021
Aeg:
07.08.21
Korraldaja(d):
Tartumaa RSK
Sekretär:
Gerli Laine
tel. 51 39 631, luunjavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Luunja
Staatus:
Tulemused avaldatud
07.08.21 - Klass 4 Prix de Lahe Kinnisvara | 110 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 21
Võistlejaid: 20
Hobuseid: 21

Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Treener(id):
Carolina Adriana Lillevälja
POWER BOY (2010)
Tartumaa RSK POWER BOY (2010)
Treener(id):
Ele Prans
A MERIA (2012)
Tartumaa RSK A MERIA (2012)
Treener(id):
Helena Järve
DIAMANT (2008)
SA Tallinna RK DIAMANT (2008)
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Gea Kiudorf
Helena Lill
BARGUZIN (2012)
Pärna RSK Gea Kiudorf BARGUZIN (2012)
Treener(id):
Ingrid Dietrich
MONTANUS ROY (2009)
Liivimaa RK MONTANUS ROY (2009)
Treener(id):
Janely Vahar
PINA COLADA (2012)
Liivimaa RK PINA COLADA (2012)
Treener(id):
Kaius Põder
GALARDO (2016)
Tartumaa RSK GALARDO (2016)
Treener(id):
Krista Pluutus
RUUBEN (2013)
Tartu Kalevi RK RUUBEN (2013)
Treener(id):
Kristi Vilu
CALIMERO (2015)
Viljandimaa RSK CALIMERO (2015)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Laurel Kask
BEIRUT (2009)
Tondi RSK BEIRUT (2009)
Treener(id): Siim Nõmmoja
Maret Hallik
JALATUS II Z (2010)
Tartu Kalevi RK Siim Nõmmoja JALATUS II Z (2010)
Treener(id):
Marleen Vare
IBERIA (2015)
Viljandimaa RSK IBERIA (2015)
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
COCCINELLE (2012)
Viljandimaa RSK COCCINELLE (2012)
Treener(id):
Merit Müür
LAKRICA (2011)
Tartu Kalevi RK LAKRICA (2011)
Treener(id):
Mirell Luts
PENELOPE DI CANTERO (2015)
Tartu Kalevi RK PENELOPE DI CANTERO (2015)
Treener(id):
Mirell Luts
MOMENTUM (2012)
Tartu Kalevi RK MOMENTUM (2012)
Treener(id): Hanno Ellermann
Rainer Hõim
LIETUS DEJA (2013)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann LIETUS DEJA (2013)
Treener(id):
Sofie Lii Lidmets
REMBRANTS (2014)
Tartumaa RSK REMBRANTS (2014)
Treener(id): Urmas Raag
Teele Kasepalu
BETTER (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag BETTER (2010)
Treener(id):
Triin Visnapuu
LUMINE (2014)
Liivimaa RK LUMINE (2014)
Treener(id):
Vanessa Mälberg
MIRACLE (2017)
Tartu Kalevi RK MIRACLE (2017)