Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.
Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Võistlus

Nimi:
Luunja Karikas 2021
Aeg:
07.08.21
Korraldaja(d):
Tartumaa RSK
Sekretär:
Gerli Laine
tel. 51 39 631, luunjavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Luunja
Staatus:
Tulemused avaldatud
07.08.21 - Klass 3 Prix de Equifirst | 100 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Avatud
Starte: 36
Võistlejaid: 34
Hobuseid: 36

Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Treener(id): Urmas Raag
Aleksandra Kliimand
VERONA (2017)
Tartumaa RSK Urmas Raag VERONA (2017)
Anne Tipp
HORACY (2002)
Liivimaa RK Hanno Ellermann, Maris Kartau HORACY (2002)
Treener(id): Urmas Raag
Anni Liis Hoop
JACKPOT (2017)
Tartumaa RSK Urmas Raag JACKPOT (2017)
Treener(id):
Ele Prans
A MERIA (2012)
Tartumaa RSK A MERIA (2012)
Treener(id): Terje Saks, Siret Saks
Ellen Uus
OLYMPICA S (2006)
Liivimaa RK Terje Saks, Siret Saks OLYMPICA S (2006)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Elmira Fakhrutdinova
JASPER (2017)
Nõo RK JASPER (2017)
Treener(id):
Gertrud Kolsar
HILUX V (2011)
Liivimaa RK HILUX V (2011)
Treener(id):
Grete-Liis Lepp
CHARLENE (2012)
Liivimaa RK CHARLENE (2012)
Treener(id):
Helena Järve
DIAMANT (2008)
SA Tallinna RK DIAMANT (2008)
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Gea Kiudorf
Helena Lill
BARGUZIN (2012)
Pärna RSK Gea Kiudorf BARGUZIN (2012)
Treener(id):
Ingrid Dietrich
MONTANUS ROY (2009)
Liivimaa RK MONTANUS ROY (2009)
Treener(id):
Janely Vahar
PINA COLADA (2012)
Liivimaa RK PINA COLADA (2012)
Treener(id):
Kaius Põder
CAPTAIN HOOF M (2017)
Tartumaa RSK CAPTAIN HOOF M (2017)
Treener(id):
Kaius Põder
GALARDO (2016)
Tartumaa RSK GALARDO (2016)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Kätlin Punnek
COMPLIMENT (2013)
Nõo RK COMPLIMENT (2013)
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Gea Kiudorf
Kelli Kuslap
LUCILLUS (2015)
Pärna RSK Gea Kiudorf LUCILLUS (2015)
Treener(id): Urmas Raag
Ketlin Kuusk
CALINKA ESQUI (2017)
Liivimaa RK Urmas Raag CALINKA ESQUI (2017)
Treener(id): Hanno Ellermann
Kirke Kütt
BESANCUR (2016)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann BESANCUR (2016)
Treener(id):
Krista Pluutus
RUUBEN (2013)
Tartu Kalevi RK RUUBEN (2013)
Treener(id):
Kristi Vilu
CALIMERO (2015)
Viljandimaa RSK CALIMERO (2015)
Kristin Prei
EASE (2015)
Tartumaa RSK Melissa-Marion Amiel EASE (2015)
Treener(id): Maris Kartau
Laura Karolina Gradickaite
COCCINELLE (2012)
Tartu Kalevi RK Maris Kartau COCCINELLE (2012)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Laurel Kask
BEIRUT (2009)
Tondi RSK BEIRUT (2009)
Treener(id):
Maarja Somelar
EIFFEL (2013)
Viljandimaa RSK EIFFEL (2013)
Treener(id):
Maikela Dolgin
SILVER MANDOLINA (2013)
Tartumaa RSK SILVER MANDOLINA (2013)
Treener(id):
Marleen Vare
IBERIA (2015)
Viljandimaa RSK IBERIA (2015)
Treener(id):
Melissa Lokk
CHARETTA ASK (2013)
Tartumaa RSK CHARETTA ASK (2013)
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
VIGGO S (2016)
Viljandimaa RSK VIGGO S (2016)
Treener(id):
Merit Müür
LAKRICA (2011)
Tartu Kalevi RK LAKRICA (2011)
Treener(id):
Mirell Luts
VINCERO (2017)
Tartu Kalevi RK VINCERO (2017)
Treener(id):
Mirell Luts
PENELOPE DI CANTERO (2015)
Tartu Kalevi RK PENELOPE DI CANTERO (2015)
Treener(id):
Rainer Hõim
LIETUS DEJA (2013)
Tartu Kalevi RK LIETUS DEJA (2013)
Treener(id):
Sofie Lii Lidmets
REMBRANTS (2014)
Tartumaa RSK REMBRANTS (2014)
Treener(id):
Triin Visnapuu
LUMINE (2014)
Liivimaa RK LUMINE (2014)
Treener(id):
Urmas Raag
VIRGINIA (2017)
Tartumaa RSK VIRGINIA (2017)
Treener(id):
Vanessa Mälberg
MIRACLE (2017)
Tartu Kalevi RK MIRACLE (2017)