Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Kurtna Takistussõit
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
70
Starte:
104
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
66
Hobuseid:
64
Stardid päevade kaupa:
22.03.14, laupäev:
104
Jrk
Võistleja
Klubi
Hobune
Klass(id)
1
Andreas Lootus
Andreas Lootus
ESHKS
LAZLO (1998)
Klass(id)
3
|
4
ESHKS
LAZLO (1998)
3
|
4
2
Anete Li Ljäkin
Anete Li Ljäkin
SALLA (2004)
Klass(id)
1a
SALLA (2004)
1a
3
Anett Pajur
Anett Pajur
Tondi RSK
INTSARA XX (2009)
Klass(id)
1a
Tondi RSK
INTSARA XX (2009)
1a
4
Anna-Liisa Pindam
Anna-Liisa Pindam
Kurtna RK
ARITA (2009)
Klass(id)
1b
Kurtna RK
ARITA (2009)
1b
5
Ave Kokla
Ave Kokla
Hiiumaa RSK
COLANI H (1998)
Klass(id)
2
|
3
Hiiumaa RSK
COLANI H (1998)
2
|
3
6
Betti Buht
Betti Buht
Vändra RSK
VIP (2008)
Klass(id)
1a
|
1c
|
2
Vändra RSK
VIP (2008)
1a
|
1c
|
2
7
Celin Lannusalu
Celin Lannusalu
SA Tallinna RK
CASH FREE (2007)
Klass(id)
3
|
4
SA Tallinna RK
CASH FREE (2007)
3
|
4
8
Chrisly Mamedov
Chrisly Mamedov
RSK Simon
TORNAADO (2006)
Klass(id)
1c
|
2
RSK Simon
TORNAADO (2006)
1c
|
2
9
Egle Palm
Egle Palm
Tondi RSK
FALLY (1997)
Klass(id)
3
Tondi RSK
FALLY (1997)
3
10
Egle Palm
Egle Palm
Tondi RSK
VEDETTE B (2002)
Klass(id)
3
Tondi RSK
VEDETTE B (2002)
3
11
Garmen Räni
Garmen Räni
Kurtna RK
IZMAIL (2004)
Klass(id)
2
|
3
Kurtna RK
IZMAIL (2004)
2
|
3
12
Georg Koppel
Georg Koppel
RSK KRT
DOLORES (2001)
Klass(id)
2
RSK KRT
DOLORES (2001)
2
13
Grethe Aikevitsius
Grethe Aikevitsius
RSK Simon
ORFIX (2008)
Klass(id)
2
|
3
RSK Simon
ORFIX (2008)
2
|
3
14
Haita-Maarit Zahharov
Haita-Maarit Zahharov
RSK KRT
BUDAPEST (1995)
Klass(id)
1b
RSK KRT
BUDAPEST (1995)
1b
15
Hanna-Ly Aavik
Hanna-Ly Aavik
RSK KRT
SILVESTER GOING LIGHT (1997)
Klass(id)
1c
|
2
RSK KRT
SILVESTER GOING LIGHT (1997)
1c
|
2
16
Hanna-Marie Vabaoja
Hanna-Marie Vabaoja
Tondi RSK
RAVEN (2008)
Klass(id)
1a
|
2
Tondi RSK
RAVEN (2008)
1a
|
2
17
Hannah Jürgenson
Hannah Jürgenson
Märjamaa SK
ANETTE (2004)
Klass(id)
1b
Märjamaa SK
ANETTE (2004)
1b
18
Ingrid Lillemets
Ingrid Lillemets
TERMINAATOR (2000)
Klass(id)
1a
TERMINAATOR (2000)
1a
19
Ingrid Pärg
Ingrid Pärg
Tartumaa RSK
PREX (2004)
Klass(id)
1b
Tartumaa RSK
PREX (2004)
1b
20
Jennifer-Chelsea Laanet
Jennifer-Chelsea Laanet
RSK KRT
OLERON (2007)
Klass(id)
1c
RSK KRT
OLERON (2007)
1c
21
Jennifer-Chelsea Laanet
Jennifer-Chelsea Laanet
RSK KRT
LED ZEPPELIN (2003)
Klass(id)
3
RSK KRT
LED ZEPPELIN (2003)
3
22
Johanna Brigite Verro
Johanna Brigite Verro
Vändra RSK
GOLDEN POWER (2006)
Klass(id)
1a
|
2
Vändra RSK
GOLDEN POWER (2006)
1a
|
2
23
Johanna Kalle
Johanna Kalle
RSK Simon
OTMUND (2004)
Klass(id)
2
|
3
RSK Simon
OTMUND (2004)
2
|
3
24
Kadri Eboldt
Kadri Eboldt
RSK Ruttar
FIX (2007)
Klass(id)
2
RSK Ruttar
FIX (2007)
2
25
Kadri-Ly Soon
Kadri-Ly Soon
RK El Awrah ET
ARITA (2009)
Klass(id)
1c
RK El Awrah ET
ARITA (2009)
1c
26
Kaia Loviisa Kink
Kaia Loviisa Kink
Tondi RSK
D`JOHNNY BOY (2007)
Klass(id)
1a
|
1c
Tondi RSK
D`JOHNNY BOY (2007)
1a
|
1c
27
Kamilla Alma Vilderson
Kamilla Alma Vilderson
RSK KRT
ARONS (2002)
Klass(id)
3
RSK KRT
ARONS (2002)
3
28
Karl Robert Valk
Karl Robert Valk
Kurtna RK
DUBAI (2004)
Klass(id)
2
|
3
Kurtna RK
DUBAI (2004)
2
|
3
29
Karoliina Arm
Karoliina Arm
Kurtna RK
GABONA (2008)
Klass(id)
1a
|
2
Kurtna RK
GABONA (2008)
1a
|
2
30
Katerina Reiska
Katerina Reiska
RSK KRT
BEIRUT (2009)
Klass(id)
2
RSK KRT
BEIRUT (2009)
2
31
Kati Raidma
Kati Raidma
Vändra RSK
VAYA BELLA (2002)
Klass(id)
2
|
3
Vändra RSK
VAYA BELLA (2002)
2
|
3
32
Kati-Helen Peegel
Kati-Helen Peegel
RSK Simon
KATE (2009)
Klass(id)
1b
|
2
RSK Simon
KATE (2009)
1b
|
2
33
Katri Varikmaa
Katri Varikmaa
RK Ruila Tall
COCO CHANEL (2005)
Klass(id)
4
RK Ruila Tall
COCO CHANEL (2005)
4
34
Katrin Anethe Toomson
Katrin Anethe Toomson
Kurtna RK
MOOSES (2005)
Klass(id)
1a
Kurtna RK
MOOSES (2005)
1a
35
Katrin Kukke
Katrin Kukke
RSK KRT
BUDAPEST (1995)
Klass(id)
1b
RSK KRT
BUDAPEST (1995)
1b
36
Katrin Melts
Katrin Melts
Vändra RSK
BLISANDRA (2007)
Klass(id)
1c
|
2
Vändra RSK
BLISANDRA (2007)
1c
|
2
37
Kertu Reimann
Kertu Reimann
Kurtna RK
PINCERTON (2006)
Klass(id)
3
|
4
Kurtna RK
PINCERTON (2006)
3
|
4
38
Kristel Klaas
Kristel Klaas
RSK Simon
GOGO DEAL (2008)
Klass(id)
1a
RSK Simon
GOGO DEAL (2008)
1a
39
Kristina Lätti
Kristina Lätti
Tondi RSK
LUKA (2008)
Klass(id)
1b
Tondi RSK
LUKA (2008)
1b
40
Kristjan Sinikas
Kristjan Sinikas
RSK Ruttar
SPACE KING (2008)
Klass(id)
2
|
3
RSK Ruttar
SPACE KING (2008)
2
|
3
41
Laura Pedjak
Laura Pedjak
Liivimaa RK
HERR TUUSLAR (2007)
Klass(id)
1a
|
2
Liivimaa RK
HERR TUUSLAR (2007)
1a
|
2
42
Liisa Roasto
Liisa Roasto
Viljandimaa RSK
BLACKY (2008)
Klass(id)
1c
|
2
Viljandimaa RSK
BLACKY (2008)
1c
|
2
43
Liisbet Leiter
Liisbet Leiter
RSK Ruttar
RODOTENDRON (2006)
Klass(id)
1a
|
2
RSK Ruttar
RODOTENDRON (2006)
1a
|
2
44
Liisi Laanet
Liisi Laanet
RSK KRT
VERON (2003)
Klass(id)
2
RSK KRT
VERON (2003)
2
45
Liisi Savimaa
Liisi Savimaa
RSK Simon
SALLA (2004)
Klass(id)
1a
RSK Simon
SALLA (2004)
1a
46
Lotte-Getter Saar
Lotte-Getter Saar
Kurtna RK
LITTLE LADYBIRD (2008)
Klass(id)
3
Kurtna RK
LITTLE LADYBIRD (2008)
3
47
Maarja Berkmann
Maarja Berkmann
Hiiumaa RSK
CHANEL 5 (2004)
Klass(id)
3
|
4
Hiiumaa RSK
CHANEL 5 (2004)
3
|
4
48
Maarja Lutsokert
Maarja Lutsokert
Tondi RSK
MENU (2007)
Klass(id)
1a
Tondi RSK
MENU (2007)
1a
49
Maarja Reino
Maarja Reino
RSK Simon
OLYMPUS (2008)
Klass(id)
1a
RSK Simon
OLYMPUS (2008)
1a
50
Maian May Kesküll
Maian May Kesküll
RSK Ruttar
RUTTAR II (2008)
Klass(id)
1a
|
1c
RSK Ruttar
RUTTAR II (2008)
1a
|
1c
51
Margareth Eikner
Margareth Eikner
SA Tallinna RK
CLAUDIA-CARDINALE (2003)
Klass(id)
1a
|
1c
|
2
SA Tallinna RK
CLAUDIA-CARDINALE (2003)
1a
|
1c
|
2
52
Marge Goldberg
Marge Goldberg
RSK KRT
ELLIPS (1997)
Klass(id)
1b
RSK KRT
ELLIPS (1997)
1b
53
Mari-Liis Gabrel
Mari-Liis Gabrel
Kurtna RK
FIXI (1999)
Klass(id)
1a
Kurtna RK
FIXI (1999)
1a
54
Maria Johanna Orn
Maria Johanna Orn
GOGO DEAL (2008)
Klass(id)
1a
GOGO DEAL (2008)
1a
55
Mariah Orover
Mariah Orover
Pärnumaa RSK
ZINGA ZANGA (2007)
Klass(id)
3
Pärnumaa RSK
ZINGA ZANGA (2007)
3
56
Marilyn Uusna
Marilyn Uusna
RK El Awrah ET
LOKET (2009)
Klass(id)
1c
|
2
RK El Awrah ET
LOKET (2009)
1c
|
2
57
Marit Karu
Marit Karu
Tondi RSK
HAMSTELIS (2004)
Klass(id)
2
Tondi RSK
HAMSTELIS (2004)
2
58
Merilyn Isok
Merilyn Isok
Tondi RSK
FAVORITE (2005)
Klass(id)
4
Tondi RSK
FAVORITE (2005)
4
59
Merlin Erm
Merlin Erm
Vändra RSK
CROSSER (2007)
Klass(id)
2
|
3
Vändra RSK
CROSSER (2007)
2
|
3
60
Pilleriin Kosk
Pilleriin Kosk
RK Ruila Tall
BOY TO DATE (2006)
Klass(id)
3
|
4
RK Ruila Tall
BOY TO DATE (2006)
3
|
4
61
Ragne Liigia Hiir
Ragne Liigia Hiir
SA Tallinna RK
PONT ALEKSANDRE (2001)
Klass(id)
1c
|
2
SA Tallinna RK
PONT ALEKSANDRE (2001)
1c
|
2
62
Reet Kerro
Reet Kerro
Kurtna RK
ILOREDANA (2008)
Klass(id)
1c
Kurtna RK
ILOREDANA (2008)
1c
63
Reet Kerro
Reet Kerro
Kurtna RK
ELIUMI (2005)
Klass(id)
2
Kurtna RK
ELIUMI (2005)
2
64
Saara Lorette Männisalu
Saara Lorette Männisalu
SA Tallinna RK
MUUMITROLL (2005)
Klass(id)
1a
|
1c
|
2
SA Tallinna RK
MUUMITROLL (2005)
1a
|
1c
|
2
65
Signe Poolak
Signe Poolak
Tondi RSK
LUXUS MELODY (2007)
Klass(id)
2
Tondi RSK
LUXUS MELODY (2007)
2
66
Siiri Tamm
Siiri Tamm
RSK Ruttar
RUTTAR II (2008)
Klass(id)
2
RSK Ruttar
RUTTAR II (2008)
2
67
Toomas Pai
Toomas Pai
RSK Simon
PAJOOR (2008)
Klass(id)
1c
|
2
RSK Simon
PAJOOR (2008)
1c
|
2
68
Viktoria Shlõkova
Viktoria Shlõkova
BREEZE (2008)
Klass(id)
1c
BREEZE (2008)
1c
69
Älis-Sille Hein
Älis-Sille Hein
Tondi RSK
PREX (2004)
Klass(id)
2
Tondi RSK
PREX (2004)
2
70
Älis-Sille Hein
Älis-Sille Hein
Tondi RSK
LOTOSS (2001)
Klass(id)
3
Tondi RSK
LOTOSS (2001)
3
Taustatööd