Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Harrastajate SMV
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
18
Starte:
36
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
17
Hobuseid:
18
Stardid päevade kaupa:
05.12.20, laupäev:
36
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Adele Mesikäpp
Adele Mesikäpp
RK El Awrah ET
ATMOS (2011)
Klass(id)
1
|
2
|
H
RK El Awrah ET
ATMOS (2011)
1
|
2
|
H
2
Aive Mihkelson
Aive Mihkelson
Tondi RSK
ACAMAR (2013)
Treener(id):
Maiken Lepiste
Klass(id)
1
|
2
|
H
Tondi RSK
Maiken Lepiste
ACAMAR (2013)
1
|
2
|
H
3
Ave Kuusemets
Ave Kuusemets
Audruranna RSK
HEATHROW SV (2012)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
1
|
2
|
H
Audruranna RSK
Krista Raidmets
HEATHROW SV (2012)
1
|
2
|
H
4
Carmen Peussa
Carmen Peussa
Märjamaa SK
SALADIN (2007)
Treener(id):
Maiken Lepiste
Klass(id)
1
|
2
|
H
Märjamaa SK
Maiken Lepiste
SALADIN (2007)
1
|
2
|
H
5
Eleriin Kurs
Eleriin Kurs
Liivimaa RK
REBELLA (2008)
Klass(id)
1
|
2
|
H
Liivimaa RK
REBELLA (2008)
1
|
2
|
H
6
Eliis Pääsuke
Eliis Pääsuke
Tondi RSK
ZINZINA (2013)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
1
|
2
|
H
Tondi RSK
Alla Gladõševa
ZINZINA (2013)
1
|
2
|
H
7
Fausta Mäe-Monso
Fausta Mäe-Monso
EHS
ALDERMAN (2013)
Treener(id):
Krista Raidmets
,
Maila Kukk
Klass(id)
1
|
2
|
H
EHS
Krista Raidmets
,
Maila Kukk
ALDERMAN (2013)
1
|
2
|
H
8
Fey Piir
Fey Piir
RSK KRT
AARIA (2000)
Treener(id):
Marit Künnapuu
Klass(id)
1
|
2
|
H
RSK KRT
Marit Künnapuu
AARIA (2000)
1
|
2
|
H
9
Jekaterina Rastoštšenkova
Jekaterina Rastoštšenkova
RSK KRT
ICON SDB (2013)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
1
|
2
|
H
RSK KRT
Alla Gladõševa
ICON SDB (2013)
1
|
2
|
H
10
Keidy Udalov
Keidy Udalov
Pärnumaa RSK
NAOMIE (2008)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
1
|
2
Pärnumaa RSK
Krista Raidmets
NAOMIE (2008)
1
|
2
11
Keidy Udalov
Keidy Udalov
Pärnumaa RSK
RE-DI (2015)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
1
|
2
|
H
Pärnumaa RSK
Krista Raidmets
RE-DI (2015)
1
|
2
|
H
12
Kristin Kaasik
Kristin Kaasik
Tondi RSK
ROKIT (2003)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
1
|
2
|
H
Tondi RSK
Krista Raidmets
ROKIT (2003)
1
|
2
|
H
13
Kätlin Kruus
Kätlin Kruus
Tondi RSK
HAILEY VITA (2012)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
1
|
2
|
H
Tondi RSK
Alla Gladõševa
HAILEY VITA (2012)
1
|
2
|
H
14
Liis Anette Pae
Liis Anette Pae
Tondi RSK
ASHWAN (2005)
Klass(id)
1
|
2
|
H
Tondi RSK
ASHWAN (2005)
1
|
2
|
H
15
Maarja Baumann
Maarja Baumann
Pärnumaa RSK
CEZANNE (2002)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
1
|
2
|
H
Pärnumaa RSK
Krista Raidmets
CEZANNE (2002)
1
|
2
|
H
16
Riin Ingre Saare
Riin Ingre Saare
Pärnumaa RSK
KALIBER DP (2015)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
1
|
2
|
H
Pärnumaa RSK
Krista Raidmets
KALIBER DP (2015)
1
|
2
|
H
17
Triinu Lepa
Triinu Lepa
Audruranna RSK
ORION (2015)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
1
|
2
|
H
Audruranna RSK
Krista Raidmets
ORION (2015)
1
|
2
|
H
18
Älis-Sille Hein
Älis-Sille Hein
Tondi RSK
SAHIB (2009)
Klass(id)
1
|
2
|
H
Tondi RSK
SAHIB (2009)
1
|
2
|
H
Taustatööd