Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.

Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

TIHS 2021: CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*

Aeg:
01.10.21 - 03.10.21
Korraldaja(d):
ERL
Asukoht:
Saku Suurhall
Tüüp:
CSI(O)1*, CSIYH1*, CSI(O)2*
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/43811

Lisainfo

Võistlus FEI kalendris

Tulenevalt Vabariigi Valitsuse korraldusest, kontrollime Tallinn International Horse Show osalejate nakkusohutust, seega palume arvestada, et võistlusele pääsemiseks on vajalik COVID-19 digitõend COVID-19 vastu vaktsineerituse ja/või läbipõdemise või PCR/kiirtesti negatiivse tulemuse kohta. Erinevate tõendite kohta saab täpsemalt lugeda veebilehelt kriis.ee. Tõend tuleb esitada alates 18. eluaastast.


Lisaks on vajalik FEI bioturvalisuse erireeglitest tulenevalt mõõta temperatuuri kõikidel osalevatel hobustel võistluse ajal ning võistlusele eelneva 10 päeva jooksul kahel korral päevas ning protokollida see FEI HorseApp'is.

Võistluse lehele
01.10.21 - Klass S04 Prix de Cobalt | 140 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | CSI2*
Starte: 38
Võistluspaare: 38
Võistlejaid: 10
Hobuseid: 10
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Dina Ellermann
Paul Argus
JAY-Z BEE (2012)
Tulemus: 0 / 44,85 / 0 / 25,57
Tondi RSK Dina Ellermann JAY-Z BEE (2012) 0 / 44,85 / 0 / 25,57
2
Klubi:
Treener(id):
Abdullah Alsharbatly (KSA)
QOPILOT BATILLY Z
Tulemus: 0 / 44,89 / 0 / 25,77
QOPILOT BATILLY Z 0 / 44,89 / 0 / 25,77
3
Klubi:
Treener(id):
Matas Petraitis (LTU)
GOLDCOAST VDL
Tulemus: 0 / 49,31 / 0 / 26,67
GOLDCOAST VDL 0 / 49,31 / 0 / 26,67
4
Klubi:
Treener(id):
Andrius Petrovas (LTU)
LINKOLNS
Tulemus: 0 / 45,97 / 0 / 26,96
LINKOLNS 0 / 45,97 / 0 / 26,96
5
Klubi:
Treener(id):
Monika Paulauskaite (LTU)
QUIRADOS AS
Tulemus: 0 / 48,46 / 0 / 27,54
QUIRADOS AS 0 / 48,46 / 0 / 27,54
6
Klubi:
Treener(id):
Valdemaras Zukauskas (LTU)
HOLLE
Tulemus: 0 / 45,37 / 0 / 29,94
HOLLE 0 / 45,37 / 0 / 29,94
7
Klubi:
Treener(id):
Janna Jensen (FIN)
JULIE VD VERBINDINGSHOEVE
Tulemus: 0 / 45,03 / 0 / 30,03
JULIE VD VERBINDINGSHOEVE 0 / 45,03 / 0 / 30,03
8
Klubi:
Treener(id):
Susanna Granroth (FIN)
KG CORAZON
Tulemus: 0 / 47,10 / 0 / 30,14
KG CORAZON 0 / 47,10 / 0 / 30,14
9
Treener(id):
Tiit Kivisild
HALOUBET (2012)
Tulemus: 0 / 47,64 / 0 / 30,27
RK Ruila Tall HALOUBET (2012) 0 / 47,64 / 0 / 30,27
10
Klubi:
Treener(id):
Maija Yli-Huhtala (FIN)
BIRCHCAPE'S WONDERLAND
Tulemus: 0 / 48,57 / 0 / 33,58
BIRCHCAPE'S WONDERLAND 0 / 48,57 / 0 / 33,58
11
Klubi:
Treener(id):
Zigmantas Sarka (LTU)
ASTER
Tulemus: 0 / 48,67 / 0 / 35,01
ASTER 0 / 48,67 / 0 / 35,01
12
Klubi:
Treener(id):
Kristupas Petraitis (LTU)
IVITA
Tulemus: 0 / 45,06 / 4 / 25,46
IVITA 0 / 45,06 / 4 / 25,46
13
Treener(id):
Urmas Raag
VENTISETTE (2012)
Tulemus: 0 / 47,13 / 4 / 26,83
Tartumaa RSK VENTISETTE (2012) 0 / 47,13 / 4 / 26,83
14
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
FREEDOM (2010)
Tulemus: 0 / 46,76 / 4 / 28,45
Tondi RSK FREEDOM (2010) 0 / 46,76 / 4 / 28,45
15
Klubi:
Treener(id):
Petra Heikkinen (FIN)
Q AND Q DK Z
Tulemus: 0 / 45,83 / 4 / 29,82
Q AND Q DK Z 0 / 45,83 / 4 / 29,82
16
Klubi:
Treener(id):
Vladimir Beletskiy (RUS)
FINE
Tulemus: 0 / 44,58 / 4 / 30,70
FINE 0 / 44,58 / 4 / 30,70
17
Treener(id):
Urmas Raag
VAN DAMME (2011)
Tulemus: 0 / 48,82 / 4 / 31,42
Tartumaa RSK VAN DAMME (2011) 0 / 48,82 / 4 / 31,42
18
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
ESPRIT DU BUISSON Z (2012)
Tulemus: 0 / 47,67 / 4 / 32,22
RK Ruila Tall ESPRIT DU BUISSON Z (2012) 0 / 47,67 / 4 / 32,22
19
Klubi:
Treener(id):
Aigars Bregze (LAT)
BACCHUS DE TROY
Tulemus: 0 / 46,44 / 8 / 35,66
BACCHUS DE TROY 0 / 46,44 / 8 / 35,66
20
Treener(id):
Oliver Karma
HANGSTONE JT Z (2008)
Tulemus: 4 / 44,54
RK Ruila Tall HANGSTONE JT Z (2008) 4 / 44,54
21
Klubi:
Treener(id):
Sanna Backlund (FIN)
ZORRO H
Tulemus: 4 / 45,22
ZORRO H 4 / 45,22
22
Klubi:
Treener(id):
Janna Jensen (FIN)
HAMONT
Tulemus: 4 / 45,50
HAMONT 4 / 45,50
23
Klubi:
Treener(id):
Irmantas Grikienis (LTU)
HJUSTACUS OMHG
Tulemus: 4 / 46,07
HJUSTACUS OMHG 4 / 46,07
23
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Ebbe Liisa Sõnajalg
ILORD (2013)
Tulemus: 4 / 46,07
RSK KRT ILORD (2013) 4 / 46,07
25
Klubi:
Treener(id):
Daria Samokhina (RUS)
EASTBORN
Tulemus: 4 / 46,36
EASTBORN 4 / 46,36
26
Klubi:
Treener(id):
John Antell (FIN)
ISCARA DEL MASET
Tulemus: 4 / 47,13
ISCARA DEL MASET 4 / 47,13
27
Klubi:
Treener(id):
Stanislav Teder
SHELBY
Tulemus: 4 / 48,18
SHELBY 4 / 48,18
28
Treener(id):
Kullo Kender
GO FOR IT (2011)
Tulemus: 4 / 49,68
RK Ruila Tall GO FOR IT (2011) 4 / 49,68
29
Klubi:
Treener(id):
Aleksandrs Sakurovs (LAT)
FILLMORE DB
Tulemus: 4 / 50,16
FILLMORE DB 4 / 50,16
30
Treener(id):
Tarmo Kutsar
NATREJU (2012)
Tulemus: 8 / 45,81
Niitvälja RSK NATREJU (2012) 8 / 45,81
31
Klubi:
Treener(id):
Laura Penele (LAT)
DUNDAS V.D.M.
Tulemus: 8 / 46,45
DUNDAS V.D.M. 8 / 46,45
32
Klubi:
Treener(id):
Andrea Herck (ROU)
NUCARO
Tulemus: 8 / 47,94
NUCARO 8 / 47,94
33
Klubi:
Treener(id):
Danielius Gutkauskas (LTU)
COSIDOS VICTORY
Tulemus: 8 / 48,21
COSIDOS VICTORY 8 / 48,21
34
Klubi:
Treener(id):
Liida Lehtonen (FIN)
CEDRICK 11
Tulemus: 12 / 47,91
CEDRICK 11 12 / 47,91
35
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Madis Morna
FLORADO VS ROMANO
Tulemus: 12 / 49,73
RSK KRT FLORADO VS ROMANO 12 / 49,73
36
Klubi:
Treener(id):
Anna Arkhipova (LAT)
LIVIANA
Tulemus: 12 / 64,65
LIVIANA 12 / 64,65
37
Klubi:
Treener(id):
Daria Samokhina (RUS)
CHAS PIK
Tulemus: 20 / 64,84
CHAS PIK 20 / 64,84
Klubi:
Treener(id):
Abdullah Alsharbatly (KSA)
QUINCY 230
Tulemus: elim
QUINCY 230 elim
Taustatööd