Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2020
/
Audruvis Outdoor Champions Tour
/ 8 - Tulemused
Audruvis Outdoor Champions Tour
Aeg:
20.08.20 - 23.08.20
Asukoht:
Joniškis
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Leedu
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo
Võistlus Leedu kalendris
Võistluse lehele
21.08.20 - Klass 8 | 115 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte:
87
Võistluspaare:
18
Võistlejaid:
15
Hobuseid:
18
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
9
Mariah Orover
Mariah Orover
Pärnumaa RSK
Q23 (2015)
Tulemus
0 / 55,61
Pärnumaa RSK
Q23 (2015)
0 / 55,61
13
Mariah Orover
Mariah Orover
Pärnumaa RSK
Q21 (2015)
Tulemus
0 / 58,20
Pärnumaa RSK
Q21 (2015)
0 / 58,20
14
Linda Randpere
Linda Randpere
RK Ruila Tall
HELOMA-N (2012)
Tulemus
0 / 59,18
RK Ruila Tall
HELOMA-N (2012)
0 / 59,18
16
Janely Saar
Janely Saar
Valgeranna RSK
LARA (2014)
Tulemus
0 / 60,66
Valgeranna RSK
LARA (2014)
0 / 60,66
17
Anni Mägi
Anni Mägi
Jahiratsu RSK
DESIREE AM Z (2014)
Tulemus
0 / 61,75
Jahiratsu RSK
DESIREE AM Z (2014)
0 / 61,75
19
Marleen Vare
Marleen Vare
Viljandimaa RSK
IBERIA (2015)
Tulemus
0 / 62,44
Viljandimaa RSK
IBERIA (2015)
0 / 62,44
21
Johanna Jürisson
Johanna Jürisson
Tondi RSK
NINETY-NINE (2012)
Tulemus
0 / 63,40
Tondi RSK
NINETY-NINE (2012)
0 / 63,40
23
Maarja Martinson
Maarja Martinson
Tondi RSK
ARMISSIN (2015)
Tulemus
0 / 63,54
Tondi RSK
ARMISSIN (2015)
0 / 63,54
24
Susan Kaleta
Susan Kaleta
Viljandimaa RSK
KEARNEY W (2015)
Tulemus
0 / 65,10
Viljandimaa RSK
KEARNEY W (2015)
0 / 65,10
25
Linda Randpere
Linda Randpere
RK Ruila Tall
HOSHI NO SENSHI K.S.H. (2014)
Tulemus
0 / 65,68
RK Ruila Tall
HOSHI NO SENSHI K.S.H. (2014)
0 / 65,68
29
Berit Lehtsaar
Berit Lehtsaar
Tartu Ratsakool
CADIZ (2014)
Tulemus
0 / 67,66
Tartu Ratsakool
CADIZ (2014)
0 / 67,66
43
Kaide Carolin Tomson
Kaide Carolin Tomson
Pärnumaa RSK
BELCANTO (2006)
Tulemus
4 / 59,02
Pärnumaa RSK
BELCANTO (2006)
4 / 59,02
50
Evely Auger
Evely Auger
Tondi RSK
KING'S RANSOM K.S.H (2015)
Tulemus
4 / 63,00
Tondi RSK
KING'S RANSOM K.S.H (2015)
4 / 63,00
51
Berit Lehtsaar
Berit Lehtsaar
Tartu Ratsakool
CALINDA (2015)
Tulemus
4 / 63,31
Tartu Ratsakool
CALINDA (2015)
4 / 63,31
78
Meriel Isok
Meriel Isok
Tondi RSK
CP COME ON CARMARC (2008)
Tulemus
16 / 63,27
Tondi RSK
CP COME ON CARMARC (2008)
16 / 63,27
Regina Rahula
Regina Rahula
ESHKS
INVITEL (2012)
Tulemus
elim
ESHKS
INVITEL (2012)
elim
Lenna Buht
Lenna Buht
Vändra RSK
PATRIITS (2007)
Tulemus
katkestas
Vändra RSK
PATRIITS (2007)
katkestas
Birgit Adler
Birgit Adler
Valgeranna RSK
DOMINGO (2013, SP)
Tulemus
katkestas
Valgeranna RSK
DOMINGO (2013, SP)
katkestas
Taustatööd