Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2020
/
Audruvis Outdoor Champions Tour
/ 1b - Tulemused
Audruvis Outdoor Champions Tour
Aeg:
17.07.20 - 19.07.20
Asukoht:
Joniškis
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Leedu
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo
Võistlus Leedu kalendris
Võistluse lehele
17.07.20 - Klass 1b | 80 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte:
80
Võistluspaare:
18
Võistlejaid:
17
Hobuseid:
18
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Karita Beilmann
Karita Beilmann
Valgeranna RSK
RETRO (2013, SP)
Tulemus
0 / 39,32
Valgeranna RSK
RETRO (2013, SP)
0 / 39,32
3
Karmel Saaremägi
Karmel Saaremägi
Suuresti RSK
HÄLDER (2015, SP)
Tulemus
0 / 40,26
Suuresti RSK
HÄLDER (2015, SP)
0 / 40,26
4
Lenna Loore Sillandi
Lenna Loore Sillandi
Viljandimaa RSK
LITTLE PUMA (2007, VP)
Tulemus
0 / 40,41
Viljandimaa RSK
LITTLE PUMA (2007, VP)
0 / 40,41
7
Loore Mets
Loore Mets
Valgeranna RSK
WISE GUY (2007, VP)
Tulemus
0 / 41,83
Valgeranna RSK
WISE GUY (2007, VP)
0 / 41,83
12
Hanna Vainlo
Hanna Vainlo
Suuresti RSK
VEKSEELIA (2012, VP)
Tulemus
0 / 44,00
Suuresti RSK
VEKSEELIA (2012, VP)
0 / 44,00
15
Kristi Püümann
Kristi Püümann
ESHKS
FP PALASI (2002)
Tulemus
0 / 45,31
ESHKS
FP PALASI (2002)
0 / 45,31
17
Elisabeth Palm
Elisabeth Palm
Suuresti RSK
ALVAR (2013, SP)
Tulemus
0 / 45,93
Suuresti RSK
ALVAR (2013, SP)
0 / 45,93
22
Margit Mõis
Margit Mõis
Valgeranna RSK
GOOD LIFE - J.C. (2012)
Tulemus
0 / 47,48
Valgeranna RSK
GOOD LIFE - J.C. (2012)
0 / 47,48
23
Airen Linda Ernits
Airen Linda Ernits
Suuresti RSK
PROUD BOY (2015, VP)
Tulemus
0 / 47,63
Suuresti RSK
PROUD BOY (2015, VP)
0 / 47,63
29
Lenna Purga
Lenna Purga
RSK FenEst Equestrian
PAREENA (2006)
Tulemus
0 / 51,69
RSK FenEst Equestrian
PAREENA (2006)
0 / 51,69
33
Lenna Loore Sillandi
Lenna Loore Sillandi
Viljandimaa RSK
MÄNDY (2013, VP)
Tulemus
0 / 56,15
Viljandimaa RSK
MÄNDY (2013, VP)
0 / 56,15
36
Andres Udeküll
Andres Udeküll
RSK KRT
KEREL (2015)
Tulemus
0 / 57,24
RSK KRT
KEREL (2015)
0 / 57,24
41
Paula-Maria Linikoja
Paula-Maria Linikoja
Suuresti RSK
VERTIGO (2011)
Tulemus
0 / 58,98
Suuresti RSK
VERTIGO (2011)
0 / 58,98
56
Kärolin Roosioks
Kärolin Roosioks
Suuresti RSK
RIMFROST (2013, VP)
Tulemus
4 / 44,04
Suuresti RSK
RIMFROST (2013, VP)
4 / 44,04
59
Kertu Närep
Kertu Närep
RSK FenEst Equestrian
BROWNHALL CHARLIE (2009, SP)
Tulemus
4 / 49,61
RSK FenEst Equestrian
BROWNHALL CHARLIE (2009, SP)
4 / 49,61
61
Gertu Marion Lepp
Gertu Marion Lepp
Tartumaa RSK
CHARLENE (2012)
Tulemus
4 / 52,31
Tartumaa RSK
CHARLENE (2012)
4 / 52,31
66
Maibrit Maidla
Maibrit Maidla
Suuresti RSK
LUKA (2008, VP)
Tulemus
5 / 65,53
Suuresti RSK
LUKA (2008, VP)
5 / 65,53
75
Maia-Marii Samberk
Maia-Marii Samberk
Suuresti RSK
RUBUS (2014, VP)
Tulemus
12 / 54,29
Suuresti RSK
RUBUS (2014, VP)
12 / 54,29
Taustatööd