Võistlus

Nimi:
Niitvälja takistussõit I
Aeg:
20.06.20
Korraldaja(d):
Niitvälja Tallid OÜ
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 52 47 480, niitvaljavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Niitvälja RK
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/36663
Lisainfo:


20.06.20 - Klass 3 Prix de Bluebird | 100 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Avatud

Osalejaid: 53

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Maria Anett Allikveer
ERLE (2012)
Saare RK ERLE (2012) 0 / 41,50 / 0 / 19,00 0 / 41,50 / 0 / 19,00
2
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Romi Emily Roomet
AZTEC DE KOEKENHUYZE (2010)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov AZTEC DE KOEKENHUYZE (2010) 0 / 40,37 / 0 / 21,25 0 / 40,37 / 0 / 21,25
3
Treener(id): Andres Treve
Mari Talinurm
CALVIN (2008)
RK Ruila Tall Andres Treve CALVIN (2008) 0 / 46,13 / 0 / 21,31 0 / 46,13 / 0 / 21,31
4
Treener(id): Anni Kaljund
Hanna-Liis Joala
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tallinna RSK Anni Kaljund NATHAN VAN TURBEEK Z (2012) 0 / 46,18 / 0 / 23,16 0 / 46,18 / 0 / 23,16
5
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Helene Proover
Helena Kirsch
PAINTED LADY (2007)
Viru Ratsu Helene Proover PAINTED LADY (2007) 0 / 46,88 / 0 / 23,75 0 / 46,88 / 0 / 23,75
6
Treener(id):
Riho Viik
OBERON (2009)
Vändra RSK OBERON (2009) 0 / 48,63 / 0 / 24,37 0 / 48,63 / 0 / 24,37
7
Treener(id):
Laura Pedjak
CARDINOS PIGGX (2010)
RSK FenEst Equestrian CARDINOS PIGGX (2010) 0 / 48,56 / 0 / 24,97 0 / 48,56 / 0 / 24,97
8
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Älis-Sille Hein
HELOMA-N (2012)
Tondi RSK Monica Pärno HELOMA-N (2012) 0 / 49,81 / 0 / 25,53 0 / 49,81 / 0 / 25,53
9
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Lembe Hunt
MOON WAY (2013)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov MOON WAY (2013) 0 / 45,84 / 0 / 26,69 0 / 45,84 / 0 / 26,69
10
Treener(id):
Karl Marten Jaaska
CEDAR UNO (2013)
RK Ruila Tall CEDAR UNO (2013) 0 / 47,50 / 0 / 27,22 0 / 47,50 / 0 / 27,22
11
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Aldo Kanepi
Grete Laasnurm
THUNDERBIRD (2011, VP)
Tondi RSK Aldo Kanepi THUNDERBIRD (2011, VP) 0 / 46,69 / 0 / 28,62 0 / 46,69 / 0 / 28,62
12
Treener(id): Anni Kaljund
Liis Tishler
MON ART (2013, SP)
Niitvälja RSK Anni Kaljund MON ART (2013, SP) 0 / 44,04 / 4 / 21,43 0 / 44,04 / 4 / 21,43
13
Treener(id):
Lenna Loore Sillandi
ZPIRULIINA (2013)
Viljandimaa RSK ZPIRULIINA (2013) 0 / 45,06 / 4 / 22,28 0 / 45,06 / 4 / 22,28
14
Paula-Rebeca Pakkanen
MAHDI F (2008, SP)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver MAHDI F (2008, SP) 0 / 48,56 / 4 / 22,31 0 / 48,56 / 4 / 22,31
15
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Sirje Argus
Tess Maimu Dunning
KELVEDONA (2013)
Tondi RSK Sirje Argus KELVEDONA (2013) 0 / 46,22 / 4 / 22,56 0 / 46,22 / 4 / 22,56
16
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Kärt Alehodžin
SOLEIL`S CASPER (2005)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel SOLEIL`S CASPER (2005) 0 / 46,28 / 4 / 23,94 0 / 46,28 / 4 / 23,94
17
Treener(id): Andres Treve
Pille Pajulaid
COLIN MCRAE RP (2014)
Tallinna RSK Andres Treve COLIN MCRAE RP (2014) 0 / 49,53 / 4 / 24,88 0 / 49,53 / 4 / 24,88
18
Treener(id):
Anni Kaljund
LORD CASTLEMAINE (2012, SP)
RK Ruila Tall LORD CASTLEMAINE (2012, SP) 0 / 48,91 / 4 / 27,15 0 / 48,91 / 4 / 27,15
18
Treener(id):
Sandra Anet Kalju
HELLO KITTY (2009)
RK El Awrah ET HELLO KITTY (2009) 0 / 45,72 / 4 / 27,15 0 / 45,72 / 4 / 27,15
20
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id): Külliki Sinikas
Kristjan Sinikas
CONDOR KING (2015)
RSK Ruttar Külliki Sinikas CONDOR KING (2015) 0 / 49,75 / 4 / 28,41 0 / 49,75 / 4 / 28,41
21
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Doris Mänd
LAS VEGAS (2011)
ESHKS LAS VEGAS (2011) 0 / 48,50 / 4 / 42,10 0 / 48,50 / 4 / 42,10
22
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
FANTACY MP (2014)
RSK KRT FANTACY MP (2014) 0 / 49,75 / 8 / 30,19 0 / 49,75 / 8 / 30,19
23
Treener(id): Pille Pajulaid
Karl Urmas Sepp
JOCKEY`S COLTON (2012)
Tallinna RSK Pille Pajulaid JOCKEY`S COLTON (2012) 0 / 50,50 / 8 / 47,56 0 / 50,50 / 8 / 47,56
24
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Riina Seder-Zalite
FROSTY (2014)
Tondi RSK FROSTY (2014) 1 / 51,09 1 / 51,09
25
Treener(id):
Margit Mägi
LAFAYETTE Z (2015)
RK Ruila Tall LAFAYETTE Z (2015) 1 / 51,40 1 / 51,40
26
Treener(id):
Kullo Kender
JONKER (2014)
RK Ruila Tall JONKER (2014) 1 / 52,93 1 / 52,93
27
Treener(id):
Leenu Sarapuu
FROSTED SUNRISE (2014)
Hiiumaa RSK FROSTED SUNRISE (2014) 4 / 45,34 4 / 45,34
28
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jacqueline Putnik
TABITA (2013, SP)
Saare RK TABITA (2013, SP) 4 / 45,51 4 / 45,51
29
Treener(id): Reet Kerro, Pille Pajulaid
Jaanika Šaraškin
SAMURAI (2011)
Tallinna RSK Reet Kerro, Pille Pajulaid SAMURAI (2011) 4 / 46,21 4 / 46,21
30
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Adeli Pitilimov
JILLZ (2014)
Nõo RK JILLZ (2014) 4 / 46,34 4 / 46,34
31
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Elly-Marie Hermlin
ROSEN (2014, SP)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite ROSEN (2014, SP) 4 / 46,72 4 / 46,72
32
Treener(id):
Helena Järve
FLINSTONE H (2010)
SA Tallinna RK FLINSTONE H (2010) 4 / 47,31 4 / 47,31
33
Treener(id): Anni Kaljund
Vanessa Poolgas
DARK KNIGHT (2008)
RK El Awrah ET Anni Kaljund DARK KNIGHT (2008) 4 / 47,81 4 / 47,81
34
Klubi: Massu RK
Treener(id):
Vaike Reinmaa
CORNETTO (2011)
Massu RK CORNETTO (2011) 4 / 48,50 4 / 48,50
35
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Kaie Kallus
LORD LEO (2012)
Saare RK LORD LEO (2012) 4 / 48,72 4 / 48,72
36
Treener(id):
Riin Suuster
ALHAURIN (2008)
Saaremaa RSK ALHAURIN (2008) 4 / 49,54 4 / 49,54
37
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
IZZIE (2016)
Saare RK IZZIE (2016) 4 / 50,87 4 / 50,87
38
Treener(id):
Anni Kaljund
TRESTON (2014)
RK Ruila Tall TRESTON (2014) 5 / 51,32 5 / 51,32
39
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
GITANA (2015)
Märjamaa SK GITANA (2015) 5 / 51,53 5 / 51,53
40
Treener(id):
Anni Kaljund
VERONIQUE (2015)
RK Ruila Tall VERONIQUE (2015) 5 / 54,13 5 / 54,13
41
Treener(id):
Kristina Pahk
ZAYRON (2009)
Tallinna RSK ZAYRON (2009) 6 / 55,30 6 / 55,30
42
Treener(id):
Eliise Leedmaa
CARRAYA (2010)
Vändra RSK CARRAYA (2010) 6 / 57,22 6 / 57,22
43
Treener(id): Monica Pärno
Valentin Hodźajan
JUTA (2006)
RK Ruila Tall Monica Pärno JUTA (2006) 7 / 59,25 7 / 59,25
44
Treener(id):
Tiiu Saarniit
FLASH DANCE (2008)
Valgeranna RSK FLASH DANCE (2008) 8 / 45,82 8 / 45,82
45
Treener(id):
Hanna Brigitta Heinlaid
CASTERLY ROCK (2015)
Märjamaa SK CASTERLY ROCK (2015) 8 / 46,01 8 / 46,01
46
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
FLORIAN (2016)
Saare RK FLORIAN (2016) 9 / 54,56 9 / 54,56
47
Treener(id): Andres Treve
Oskar Eivak
JO JO MINKA (2009)
Tallinna RSK Andres Treve JO JO MINKA (2009) 9 / 68,22 9 / 68,22
48
Treener(id):
Urmas Lehiste
B CHARMANT (2011)
Audruranna RSK B CHARMANT (2011) 10 / 55,91 10 / 55,91
49
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Laura Trull
CARLA DEL PONTE (2015)
RSK KRT CARLA DEL PONTE (2015) 13 / 67,38 13 / 67,38
50
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Liisi Sillat
POP STAR (2010)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel POP STAR (2010) 15 / 59,90 15 / 59,90
Treener(id):
Marisa McCourt
VALLI (2011, VP)
Saaremaa RSK VALLI (2011, VP) elim elim
Treener(id):
Lenna Loore Sillandi
MÄNDY (2013, VP)
Viljandimaa RSK MÄNDY (2013, VP) elim elim
Treener(id): Kaie Aamisepp
Lisanna Lepmets
NOVEKA VD WERETHERBACH Z (2012)
Märjamaa SK Kaie Aamisepp NOVEKA VD WERETHERBACH Z (2012) elim elim