Võistlus

Nimi:
Suvine Ponikarikas 2020 I etapp
Aeg:
04.07.20
Korraldaja(d):
Tondi RSK, Pallase Tallid
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Pallase tallid
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/36793
Lisainfo:

Karikasarja üldinfo https://www.ratsaliit.ee/voistlussarjad-2020/


04.07.20 - Klass 3 Prix de ea.ST, Roeckl ja Eggersmann | 80 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Suvise Ponikarika "Avatud klass"

Osalejaid: 35

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Carol Sanderkoff
TIM (2014, SP)
Suuresti RSK TIM (2014, SP) 0 / 41,82 / 0 / 25,18 0 / 41,82 / 0 / 25,18
2
Treener(id):
Lenna Loore Sillandi
LITTLE PUMA (2007, VP)
Viljandimaa RSK LITTLE PUMA (2007, VP) 0 / 43,75 / 0 / 25,59 0 / 43,75 / 0 / 25,59
3
Treener(id): Kaidi Lunter
Hanna Vainlo
VEKSEELIA (2012, VP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter VEKSEELIA (2012, VP) 0 / 43,63 / 0 / 26,37 0 / 43,63 / 0 / 26,37
4
Treener(id):
Lenna Loore Sillandi
MÄNDY (2013, VP)
Viljandimaa RSK MÄNDY (2013, VP) 0 / 43,94 / 0 / 27,19 0 / 43,94 / 0 / 27,19
5
Klubi: Tondi RSK
Vanessa Simuste
ODRINA (2015, VP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann ODRINA (2015, VP) 0 / 48,09 / 0 / 28,10 0 / 48,09 / 0 / 28,10
6
Treener(id):
Grete Triisa
ROKIT (2012, SP)
Viljandimaa RSK ROKIT (2012, SP) 0 / 44,25 / 0 / 28,53 0 / 44,25 / 0 / 28,53
7
Treener(id): Pille Pajulaid
Jessica Kolesov
ARTHUR (2009, SP)
Tallinna RSK Pille Pajulaid ARTHUR (2009, SP) 0 / 50,69 / 0 / 29,50 0 / 50,69 / 0 / 29,50
8
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Kristel Väljak
FRUTY (2010, SP)
Viru Ratsu FRUTY (2010, SP) 0 / 40,69 / 0 / 32,44 0 / 40,69 / 0 / 32,44
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Aive Mihkelson
Violeta Vello
MONOS QUE (2012, VP)
Tondi RSK Aive Mihkelson MONOS QUE (2012, VP) 0 / 44,59 / 0 / 34,12 0 / 44,59 / 0 / 34,12
10
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Sirje Argus
Mia Marleen Juhanson
TOONIK (2000, SP)
Tondi RSK Sirje Argus TOONIK (2000, SP) 0 / 46,03 / 4 / 27,03 0 / 46,03 / 4 / 27,03
11
Klubi: Tondi RSK
Ralf Ellermann
TANTE (2014, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann TANTE (2014, SP) 0 / 42,84 / 4 / 36,04 0 / 42,84 / 4 / 36,04
12
Treener(id):
Carmen Triisa
GOLDEN DANCER (2010, SP)
Viljandimaa RSK GOLDEN DANCER (2010, SP) 0 / 44,88 / 4 / 45,12 0 / 44,88 / 4 / 45,12
13
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Karmen Kalbus
MILDORA J (2015, SP)
RSK Simon Merle Annusver MILDORA J (2015, SP) 0 / 43,03 / 11 / 55,47 0 / 43,03 / 11 / 55,47
14
Treener(id):
Maibrit Maidla
LUKA (2008, VP)
Suuresti RSK LUKA (2008, VP) 0 / 40,47 / elim 0 / 40,47 / elim
15
Treener(id):
Annika Absalon
LAUKINUKE (2012, <130)
Pärnumaa RSK LAUKINUKE (2012, <130) 4 / 41,69 4 / 41,69
16
Treener(id): Janely Saar
Caroly Viikmaa
WILHELMINA (2010, VP)
Valgeranna RSK Janely Saar WILHELMINA (2010, VP) 4 / 42,13 4 / 42,13
17
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Sirje Argus, Kaie Kangur
Heidi Murel
HAVANNA (2009, VP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur HAVANNA (2009, VP) 4 / 45,87 4 / 45,87
18
Treener(id): Pille Pajulaid
Mona Johanson
RIIDA (2012, VP)
Tallinna RSK Pille Pajulaid RIIDA (2012, VP) 4 / 47,25 4 / 47,25
19
Treener(id): Annika Veerpalu
Terje-Teele Taveter
CORO (2013, SP)
Jahiratsu RSK Annika Veerpalu CORO (2013, SP) 4 / 49,62 4 / 49,62
20
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Merily Peterson
MC MARTIN J (2014, SP)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel MC MARTIN J (2014, SP) 4 / 50,35 4 / 50,35
21
Treener(id): Kaidi Lunter
Kärolin Roosioks
RIMFROST (2013, VP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter RIMFROST (2013, VP) 5 / 53,69 5 / 53,69
22
Klubi: Lahemaa HK
Treener(id): Linda Kask
Emmamarie Marleen Talivee
RIPS (2011, SP)
Lahemaa HK Linda Kask RIPS (2011, SP) 5 / 53,97 5 / 53,97
23
Treener(id):
Jessica Mölder
JEFFREE (2016, SP)
Audruranna RSK JEFFREE (2016, SP) 5 / 55,35 5 / 55,35
24
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Karoliina Eliise Tammaru
KEALA (2015, SP)
RSK KRT KEALA (2015, SP) 6 / 58,72 6 / 58,72
25
Treener(id):
Jessica Mölder
HALEY (2015, SP)
Audruranna RSK HALEY (2015, SP) 7 / 63,66 7 / 63,66
26
Treener(id):
Katre Kaldas
KARMA (2013, SP)
Pärnumaa RSK KARMA (2013, SP) 8 / 50,03 8 / 50,03
27
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Karmen Trepp
ASVA OMON (2013, SP)
RSK Simon Merle Annusver ASVA OMON (2013, SP) 11 / 61,50 11 / 61,50
28
Treener(id): Karin Peks
Christelle Sepp
TALISMAN (2000, SP)
Audruranna RSK Karin Peks TALISMAN (2000, SP) 14 / 73,53 14 / 73,53
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Aive Mihkelson
Gisela Peebo
HELAKSIUS (2015, VP)
Tondi RSK Aive Mihkelson HELAKSIUS (2015, VP) elim elim
Treener(id): Karin Peks
Silvia Maria Martinson
TALISMAN (2000, SP)
Audruranna RSK Karin Peks TALISMAN (2000, SP) elim elim
Treener(id): Karin Peks
Christelle Sepp
MORTIMER (1998, SP)
Audruranna RSK Karin Peks MORTIMER (1998, SP) elim elim
Treener(id):
Mirell Helemäe
TERONA (2012, SP)
Liivimaa RK TERONA (2012, SP) elim elim
Treener(id): Janely Saar
Keidi Mariin Tomson
MICASTRO DE POLLI (2012, SP)
Valgeranna RSK Janely Saar MICASTRO DE POLLI (2012, SP) elim elim
Treener(id): Karin Peks
Silvia Maria Martinson
MORTIMER (1998, SP)
Audruranna RSK Karin Peks MORTIMER (1998, SP) elim elim
Treener(id):
Annika Absalon
TRAVIATA (2013, SP)
Pärnumaa RSK TRAVIATA (2013, SP) elim elim