Võistlus

Nimi:
PERILA SUMMER TOUR II / EMV / Harrastajate MV / NHT, NPT / Talendijaht 2020 VII etapp / U18 ''X-Faktor'' 2020 V etapp / ESHKS NH sari VIII etapp
Aeg:
31.07.20 - 02.08.20
Korraldaja(d):
Tondi RSK
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 52 47 480, liisi.laanet@gmail.com
Tüüp:
NHT, rahvuslik, EMV, MV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Perila Tallid
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/37273
Lisainfo:

Karikasarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/voistlussarjad-2020/.

02.08.20 - Klass 25 Prix de Cavalor Baltic | handicap skeemid LK10/LR2 | handicap | Harrastajate MV II osavõistlus

Osalejaid: 14

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Krista Raidmets
L kergem (LK10)
Riin Ingre Saare
KALIBER DP (2015)
Pärnumaa RSK Krista Raidmets KALIBER DP (2015) L kergem (LK10) 73,000% 73,000%
2
Treener(id):
L kergem (LK10)
Agnes Raudam
ROCKEFELLER (2011)
Saaremaa RSK ROCKEFELLER (2011) L kergem (LK10) 70,958% 70,958%
3
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Alla Gladõševa
L kergem (LK10)
Jekaterina Rastoštšenkova
ICON SDB (2013)
RSK KRT Alla Gladõševa ICON SDB (2013) L kergem (LK10) 70,417% 70,417%
4
Treener(id): Krista Raidmets
L kergem (LK10)
Triinu Lepa
ORION (2015)
Audruranna RSK Krista Raidmets ORION (2015) L kergem (LK10) 69,500% 69,500%
5
Treener(id):
L kergem (LK10)
Adele Mesikäpp
ATMOS (2011)
RK El Awrah ET ATMOS (2011) L kergem (LK10) 69,375% 69,375%
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
L kergem (LK10)
Kristina Lätti
FULINDE D.V. (2010)
Tondi RSK FULINDE D.V. (2010) L kergem (LK10) 68,458% 68,458%
7
Treener(id):
L kergem (LK10)
Eleriin Kurs
REBELLA (2008)
Liivimaa RK REBELLA (2008) L kergem (LK10) 66,542% 66,542%
8
Treener(id): Krista Raidmets
L kergem (LK10)
Ave Kuusemets
HEATHROW SV (2012)
Audruranna RSK Krista Raidmets HEATHROW SV (2012) L kergem (LK10) 66,183% 66,183%
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Alla Gladõševa
L kergem (LK10)
Eliis Pääsuke
ZINZINA (2013)
Tondi RSK Alla Gladõševa ZINZINA (2013) L kergem (LK10) 64,833% 64,833%
10
Klubi: EHS
Treener(id):
L kergem (LK10)
Fausta Mäe
FREEMAN (2014)
EHS FREEMAN (2014) L kergem (LK10) 64,792% 64,792%
11
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Alla Gladõševa
L kergem (LK10)
Kätlin Kivirand
HAILEY VITA (2012)
Tondi RSK Alla Gladõševa HAILEY VITA (2012) L kergem (LK10) 64,267% 64,267%
12
Treener(id): Maris Kartau
L kergem (LK10)
Mari Maisla
ORPHEUS (2007)
Viljandimaa RSK Maris Kartau ORPHEUS (2007) L kergem (LK10) 62,775% 62,775%
13
Klubi: MTÜ EEC
Treener(id): Reet Kerro
L kergem (LK10)
Vasilina Savinova
KARUZO (2011)
MTÜ EEC Reet Kerro KARUZO (2011) L kergem (LK10) 61,233% 61,233%
14
Treener(id): Krista Raidmets
L raskem (LR2)
Maarja Maksimov
CEZANNE (2002)
Pärnumaa RSK Krista Raidmets CEZANNE (2002) L raskem (LR2) 59,155% 59,155%