Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.
Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Võistlus

Nimi:
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate ja amatööride MV
Aeg:
07.08.20 - 09.08.20
Korraldaja(d):
ERL ja Kirret OÜ
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, EMV, MV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ruila
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/37368
08.08.20 - Klass 6 | 115 cm | Art. 238.1.1, puhtusele | EMV I osavõistlus - lapsed (12-14a)

Osalejaid: 14

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Andres Udeküll
Grete Veske
BEAUTY STAR K Z (2012)
RSK KRT Andres Udeküll BEAUTY STAR K Z (2012) 0 / 65,62 0 / 65,62
1
Treener(id): Janely Saar
Jennifer Saar
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
Valgeranna RSK Janely Saar THOBIAS LAUWES FOREVER (2000) 0 / 69,73 0 / 69,73
1
Treener(id):
Marleen Vare
IBERIA (2015)
Viljandimaa RSK IBERIA (2015) 0 / 67,81 0 / 67,81
4
Treener(id): Hanno Ellermann, Siret Saks
Triinu Riisberg
WIFI S (2005)
Liivimaa RK Hanno Ellermann, Siret Saks WIFI S (2005) 4 / 74,92 4 / 74,92
4
Paula-Rebeca Pakkanen
HENDRINA (2012)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver HENDRINA (2012) 4 / 73,99 4 / 73,99
4
Mia Mai Laisaar
DYNAMIT (2011)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver DYNAMIT (2011) 4 / 68,52 4 / 68,52
7
Kristiin Sõõrumaa
ORHIDEE (2008)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver ORHIDEE (2008) 6 / 80,91 6 / 80,91
8
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Elisabeth Ervald
LIBERTY D'ESTELLA (2004)
Viru Ratsu LIBERTY D'ESTELLA (2004) 8 / 90,66 8 / 90,66
8
Klubi: Pinifer ET
Treener(id):
Klarissa Linnam
OBERON (2009)
Pinifer ET OBERON (2009) 8 / 65,26 8 / 65,26
10
Treener(id):
Sofie Lii Lidmets
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
Tartumaa RSK HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007) 11 / 85,76 11 / 85,76
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Romi Emily Roomet
AZTEC DE KOEKENHUYZE (2010)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov AZTEC DE KOEKENHUYZE (2010) elim elim
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Kristin Liset Lepasaar
ORLYMEJA (2007)
Viru Ratsu ORLYMEJA (2007) elim elim
Treener(id):
Lenna Loore Sillandi
ZPIRULIINA (2013)
Viljandimaa RSK ZPIRULIINA (2013) katkestas katkestas
Treener(id): Hanno Ellermann, Siret Saks
Triinu Riisberg
WEENUS S (2004)
Liivimaa RK Hanno Ellermann, Siret Saks WEENUS S (2004) katkestas katkestas