Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2020
/
Niitvälja Talvekarikas 2020 I etapp
/ 1b - Tulemused
Niitvälja Talvekarikas 2020 I etapp
Aeg:
11.01.20 - 12.01.20
Korraldaja(d):
Niitvälja Tallid
Asukoht:
Niitvälja RK
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 52 47 480, niitvaljavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/35333
Võistlussarjad
Niitvälja Talvekarikas
Lisainfo
Võistluse lehele
11.01.20 - Klass 1b Prix de Marge Goldberg | 80 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Harrastajate "Väike ring"
Starte:
13
Võistluspaare:
13
Võistlejaid:
11
Hobuseid:
11
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Kristi Püümann
Kristi Püümann
ESHKS
FP PALASI (2002)
Tulemus
0 / 47,71
ESHKS
FP PALASI (2002)
0 / 47,71
2
Jaanika Šaraškin
Jaanika Šaraškin
Tallinna RSK
Treener(id):
Reet Kerro
,
Pille Pajulaid
SAMURAI (2011)
Tulemus
0 / 48,25
Tallinna RSK
Reet Kerro
,
Pille Pajulaid
SAMURAI (2011)
0 / 48,25
3
Margit Sunni
Margit Sunni
RSK Ruttar
GOLD ZAYRON (2010)
Tulemus
0 / 51,37
RSK Ruttar
GOLD ZAYRON (2010)
0 / 51,37
4
Marko Reinman
Marko Reinman
Estreka
PAEONIA (2010)
Tulemus
0 / 52,50
Estreka
PAEONIA (2010)
0 / 52,50
5
Margit Sunni
Margit Sunni
RSK Ruttar
GOLDTAIRE R (2013)
Tulemus
0 / 53,67
RSK Ruttar
GOLDTAIRE R (2013)
0 / 53,67
6
Kati-Helen Peegel
Kati-Helen Peegel
RSK Simon
GOLD ZAYRON (2010)
Tulemus
0 / 54,06
RSK Simon
GOLD ZAYRON (2010)
0 / 54,06
7
Pille Pajulaid
Pille Pajulaid
Tallinna RSK
Treener(id):
Andres Treve
COLIN MCRAE RP (2014)
Tulemus
0 / 54,60
Tallinna RSK
Andres Treve
COLIN MCRAE RP (2014)
0 / 54,60
8
Liis Šavlin
Liis Šavlin
RK El Awrah ET
Treener(id):
Raul Kauna
ROMANTIK (2006)
Tulemus
0 / 56,56
RK El Awrah ET
Raul Kauna
ROMANTIK (2006)
0 / 56,56
9
Annika Tiits
Annika Tiits
RK El Awrah ET
Treener(id):
Kaidi Lunter
PANAMERA (2015)
Tulemus
0 / 57,22
RK El Awrah ET
Kaidi Lunter
PANAMERA (2015)
0 / 57,22
10
Kati-Helen Peegel
Kati-Helen Peegel
RSK Simon
GOLDTAIRE R (2013)
Tulemus
0 / 60,93
RSK Simon
GOLDTAIRE R (2013)
0 / 60,93
11
Epp Keel
Epp Keel
Tondi RSK
HELIINY (2015)
Tulemus
1 / 63,25
Tondi RSK
HELIINY (2015)
1 / 63,25
12
Carmen Õige-Järve
Carmen Õige-Järve
RK El Awrah ET
NÜMFOONA (2003)
Tulemus
12 / 53,75
RK El Awrah ET
NÜMFOONA (2003)
12 / 53,75
13
Helina Taal
Helina Taal
Tondi RSK
ODAKOTA VAN ORSHOF D'17 (2014)
Tulemus
18 / 67,72
Tondi RSK
ODAKOTA VAN ORSHOF D'17 (2014)
18 / 67,72
Taustatööd