Võistlus

Nimi:
Kasemäe Talli Karikas 2019 / Land Rover Trophy II etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 III etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 IV etapp / Freejump Lastekarikas 2019 V etapp
Aeg:
08.06.19 - 09.06.19
Korraldaja(d):
Kasemäe Tall MTÜ
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Vanamõisa, Harjumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/31546
Lisainfo:

Karikasarjade üldinfo

NB! Kui poni turjakõrgus on Ratsanetis teatamata, siis käsitletakse teda võistlustel ning edetabelitsesse punktide arvestamisel hobusena.



NB! Väljaspool arvestust starte ei võimaldata!

09.06.19 - Klass 9b Prix de Havens | 75 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Poniratsanikud (kuni 16a)

Osalejaid: 35

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
KAMANE (2006, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar KAMANE (2006, SP) 0 / 36,97 0 / 36,97
2
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
RETRO (2013, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar RETRO (2013, SP) 0 / 38,22 0 / 38,22
3
Treener(id): Janely Saar
Hedi Voor-Voort (2006)
DONNA (2006, VP)
Pärnumaa RSK Janely Saar DONNA (2006, VP) 0 / 38,88 0 / 38,88
4
Treener(id): Kaidi Lunter
Catreen Rebeca Johanson (2005)
OFF LIMIT (2010, SP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter OFF LIMIT (2010, SP) 0 / 39,52 0 / 39,52
5
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler (2004)
KAMANE (2006, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar KAMANE (2006, SP) 0 / 39,74 0 / 39,74
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Emili-Loore Vabaoja (2006)
MON ROBERTA (2009, SP)
Tondi RSK Monica Pärno MON ROBERTA (2009, SP) 0 / 41,41 0 / 41,41
7
Treener(id):
Andra Küber (2004)
ROSEDA (2009, SP)
Audruranna RSK ROSEDA (2009, SP) 0 / 42,53 0 / 42,53
8
Treener(id):
Carol Sanderkoff (2004)
TIM (2014, SP)
Suuresti RSK TIM (2014, SP) 0 / 42,55 0 / 42,55
9
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Annabel Aruksaar (2008)
MARIANA (2004, VP)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel MARIANA (2004, VP) 0 / 42,83 0 / 42,83
10
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
ARABELLA (2010, <130)
Pärnumaa RSK Janely Saar ARABELLA (2010, <130) 0 / 42,97 0 / 42,97
11
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Mirtel Etverk (2005)
GOGO DEMON (2008, SP)
RSK Simon Merle Annusver GOGO DEMON (2008, SP) 0 / 43,14 0 / 43,14
12
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Helena Erm (2005)
MISTER MONS (2012, VP)
RSK Simon Merle Annusver MISTER MONS (2012, VP) 0 / 43,48 0 / 43,48
13
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kristel Madisson (2003)
NIJDAM`S MOHAWK (2006, SP)
Tondi RSK NIJDAM`S MOHAWK (2006, SP) 0 / 43,93 0 / 43,93
14
Treener(id):
Grete Triisa (2009)
ROKIT (2012, SP)
Viljandimaa RSK ROKIT (2012, SP) 0 / 44,21 0 / 44,21
15
Treener(id): Kaidi Lunter
Catreen Rebeca Johanson (2005)
REEDA (2012, SP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter REEDA (2012, SP) 0 / 44,69 0 / 44,69
16
Treener(id):
Laura Marineé Külm (2006)
RED ROSE (2006, SP)
Saaremaa RSK RED ROSE (2006, SP) 0 / 44,92 0 / 44,92
17
Treener(id):
Grete Oad (2004)
TRAVIATA (2013, SP)
Pärnumaa RSK TRAVIATA (2013, SP) 0 / 45,00 0 / 45,00
18
Treener(id):
Heti Anett Aksalu (2006)
VIIRE (2011, SP)
Saaremaa RSK VIIRE (2011, SP) 0 / 45,03 0 / 45,03
19
Treener(id): Pille Elson, Pille Pajulaid
Nicole Vinnikova (2003)
GLAMOUR (2006, SP)
SA Tallinna RK Pille Elson, Pille Pajulaid GLAMOUR (2006, SP) 0 / 45,27 0 / 45,27
20
Treener(id): Kaidi Lunter
Maia-Marii Samberk (2006)
REEDA (2012, SP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter REEDA (2012, SP) 0 / 46,19 0 / 46,19
21
Treener(id): Anni Mägi
Jennifer Mölder (2008)
TRIKK (2008, SP)
Pärnumaa RSK Anni Mägi TRIKK (2008, SP) 0 / 47,09 0 / 47,09
22
Klubi: Lahemaa HK
Treener(id):
Mathilda Heinsoo (2003)
RAHVAEL (2009, SP)
Lahemaa HK RAHVAEL (2009, SP) 0 / 49,23 0 / 49,23
23
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Elisabeth Toomela (2005)
BUTTERWICK BLUE (2008, SP)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel BUTTERWICK BLUE (2008, SP) 0 / 49,39 0 / 49,39
24
Treener(id):
Carmen Triisa (2008)
MAGIC FLO J (2013, SP)
Viljandimaa RSK MAGIC FLO J (2013, SP) 0 / 52,75 0 / 52,75
25
Treener(id):
Kerli Raudmägi (2004)
POBKE (2014, VP)
SA Tallinna RK POBKE (2014, VP) 4 / 40,37 4 / 40,37
26
Treener(id): Kaidi Lunter
Kärolin Roosioks (2007)
VELVET (2008, SP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter VELVET (2008, SP) 4 / 45,30 4 / 45,30
27
Treener(id):
Jacqueline Putnik (2005)
TABITA (2013, SP)
Saaremaa RSK TABITA (2013, SP) 4 / 46,44 4 / 46,44
28
Treener(id):
Brigitta Medvedski (2007)
RUTALI (2012, VP)
Viljandimaa RSK RUTALI (2012, VP) 4 / 49,46 4 / 49,46
29
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler (2004)
VAPPER (2008, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar VAPPER (2008, SP) 4 / 51,84 4 / 51,84
30
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Agnetha Marleen Aljasmäe (2005)
MOOREA (2014, SP)
RSK KRT MOOREA (2014, SP) 4 / 53,16 4 / 53,16
31
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Marit Künnapuu
Miia Pärgmaa (2005)
DOLORES (2001, VP)
RSK KRT Marit Künnapuu DOLORES (2001, VP) 4 / 56,74 4 / 56,74
32
Treener(id): Anni Mägi
Meeri-Liis Pastarus (2007)
RAFINA (2014, VP)
Pärnumaa RSK Anni Mägi RAFINA (2014, VP) 11 / 66,07 11 / 66,07
33
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Grete Kruusma (2003)
ONELLI (2010, VP)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel ONELLI (2010, VP) 13 / 60,27 13 / 60,27
Treener(id):
Eva Clemencet (2005)
TUKIT (2009, SP)
Pärnumaa RSK TUKIT (2009, SP) elim elim
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Kaili Elis Ige (2004)
RAKET (2008, SP)
RSK KRT RAKET (2008, SP) elim elim