Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Koordi Avavõistlus Kolmevõistluses 2019
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
19
Starte:
19
Võistlejaid:
19
Hobuseid:
19
Stardid päevade kaupa:
11.05.19, laupäev:
19
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Aive Mihkelson
Aive Mihkelson
Tondi RSK
ACAMAR (2013)
Klass(id)
1
Tondi RSK
ACAMAR (2013)
1
2
Britt Getter Astover
Britt Getter Astover
Tondi RSK
HULTAJKA (2006)
Treener(id):
Raul Kauna
Klass(id)
3
Tondi RSK
Raul Kauna
HULTAJKA (2006)
3
3
Carolina Kass
Carolina Kass
Tondi RSK
VIS VITALIS (2009)
Klass(id)
1
Tondi RSK
VIS VITALIS (2009)
1
4
Diana Pjatajeva
Diana Pjatajeva
Tondi RSK
MILANO J (2013, SP)
Klass(id)
1
Tondi RSK
MILANO J (2013, SP)
1
5
Eliise Leedmaa
Eliise Leedmaa
Vändra RSK
APRIL (2001)
Klass(id)
1
Vändra RSK
APRIL (2001)
1
6
Getriin Vesper
Getriin Vesper
Tondi RSK
ELLEANOR XX (2007)
Klass(id)
1
Tondi RSK
ELLEANOR XX (2007)
1
7
Gloria Vimberg
Gloria Vimberg
Audruranna RSK
FERYMENT JJS (2010)
Klass(id)
2
Audruranna RSK
FERYMENT JJS (2010)
2
8
Grethe Aikevitsius
Grethe Aikevitsius
RSK Simon
CORNETTO (2011)
Klass(id)
2
RSK Simon
CORNETTO (2011)
2
9
Jennifer Žukova
Jennifer Žukova
Tondi RSK
PHENOMENON (2013)
Klass(id)
2
Tondi RSK
PHENOMENON (2013)
2
10
Juula Reinumägi
Juula Reinumägi
Tartumaa RSK
DIAMONDS ARE 4EVER (2013)
Klass(id)
2
Tartumaa RSK
DIAMONDS ARE 4EVER (2013)
2
11
Kadriann Kummer
Kadriann Kummer
Tondi RSK
MELODY J (2013)
Klass(id)
1
Tondi RSK
MELODY J (2013)
1
12
Kerstin Valdsalu
Kerstin Valdsalu
Järvamaa RSK
FANTAZIJA (2011)
Klass(id)
2
Järvamaa RSK
FANTAZIJA (2011)
2
13
Laura Liivamägi
Laura Liivamägi
RK Black Stallion
CASAMIA (2010)
Treener(id):
Hanno Ellermann
Klass(id)
2
RK Black Stallion
Hanno Ellermann
CASAMIA (2010)
2
14
Maia-Marii Samberk
Maia-Marii Samberk
Suuresti RSK
REEDA (2012, SP)
Treener(id):
Kaidi Lunter
Klass(id)
1
Suuresti RSK
Kaidi Lunter
REEDA (2012, SP)
1
15
Merili Kõrvel
Merili Kõrvel
Tondi RSK
TRON (2013)
Klass(id)
1
Tondi RSK
TRON (2013)
1
16
Sandra Anet Kalju
Sandra Anet Kalju
RK El Awrah ET
ARITA (2009)
Klass(id)
1
RK El Awrah ET
ARITA (2009)
1
17
Vaike Reinmaa
Vaike Reinmaa
Massu RK
ORFIX (2008)
Klass(id)
1
Massu RK
ORFIX (2008)
1
18
Valeria Sotnitsenko
Valeria Sotnitsenko
Tondi RSK
MILTON (2011, MP)
Klass(id)
1
Tondi RSK
MILTON (2011, MP)
1
19
Ülle Voolaine
Ülle Voolaine
Nõo RK
IZMAIL (2004)
Treener(id):
Hanno Ellermann
Klass(id)
4
Nõo RK
Hanno Ellermann
IZMAIL (2004)
4
Taustatööd