Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Massu Sügis 2019 & Pärnumaa MV
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
41
Starte:
63
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
31
Hobuseid:
36
Stardid päevade kaupa:
07.09.19, laupäev:
63
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Alisa Veepalu
Alisa Veepalu
Massu RK
ALASKA (2010)
Treener(id):
Ann Meriste White
Klass(id)
1
Massu RK
Ann Meriste White
ALASKA (2010)
1
2
Anett Aedma
Anett Aedma
Vändra RSK
HAILSTONE (2000)
Klass(id)
1
Vändra RSK
HAILSTONE (2000)
1
3
Anette Meri
Anette Meri
Vändra RSK
ARANCIA (2010)
Treener(id):
Maie Kukk
Klass(id)
3
|
4
Vändra RSK
Maie Kukk
ARANCIA (2010)
3
|
4
4
Anna-Maria Kukk
Anna-Maria Kukk
Massu RK
D. CHARMANTE (2008)
Treener(id):
Ann Meriste White
Klass(id)
2
|
3
Massu RK
Ann Meriste White
D. CHARMANTE (2008)
2
|
3
5
Annagret Raidmets
Annagret Raidmets
Pärnumaa RSK
VIENNA (2002)
Treener(id):
Riin Ingre Saare
Klass(id)
1
Pärnumaa RSK
Riin Ingre Saare
VIENNA (2002)
1
6
Anni Liisi Lauk
Anni Liisi Lauk
Saaremaa RSK
VIA-MARIA (2011)
Klass(id)
3
Saaremaa RSK
VIA-MARIA (2011)
3
7
Carola Raud
Carola Raud
Massu RK
PRIIDIK (2006)
Treener(id):
Ann Meriste White
Klass(id)
1
Massu RK
Ann Meriste White
PRIIDIK (2006)
1
8
Catlyn Lepman
Catlyn Lepman
Audruranna RSK
RAMINGO (2011, SP)
Treener(id):
Katrin Tinno
,
Alla Gladõševa
Klass(id)
4
|
5
Audruranna RSK
Katrin Tinno
,
Alla Gladõševa
RAMINGO (2011, SP)
4
|
5
9
Dianne Mii Raag
Dianne Mii Raag
Tondi RSK
COAD HILL HAPPY (2011, SP)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
1
|
3
Tondi RSK
Alla Gladõševa
COAD HILL HAPPY (2011, SP)
1
|
3
10
Emeli Pikner
Emeli Pikner
Saaremaa RSK
TEBIITHA (2012)
Klass(id)
3
|
4
Saaremaa RSK
TEBIITHA (2012)
3
|
4
11
Emeli Pikner
Emeli Pikner
Saaremaa RSK
MON TER (2012, SP)
Klass(id)
4
|
5
Saaremaa RSK
MON TER (2012, SP)
4
|
5
12
Helena Kaal
Helena Kaal
Tondi RSK
NEW HILL ALLINA (2015)
Klass(id)
3
Tondi RSK
NEW HILL ALLINA (2015)
3
13
Heleriin Pärast
Heleriin Pärast
Vändra RSK
RAIMOND L (2008)
Klass(id)
1
Vändra RSK
RAIMOND L (2008)
1
14
Helina Täht
Helina Täht
Saare RK
ALBERGO AMEXO (2007)
Klass(id)
3
|
4
Saare RK
ALBERGO AMEXO (2007)
3
|
4
15
Helina Täht
Helina Täht
Saare RK
PICASSO BOY (2015)
Klass(id)
3
|
4
Saare RK
PICASSO BOY (2015)
3
|
4
16
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
JUST IN TIME (2013)
Klass(id)
4
Saare RK
JUST IN TIME (2013)
4
17
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
OLLI ROYAL (2013)
Klass(id)
4
|
5
Saare RK
OLLI ROYAL (2013)
4
|
5
18
Jessica Raide
Jessica Raide
RK Ruila Tall
NURIEL V.L (2014)
Klass(id)
3
|
4
RK Ruila Tall
NURIEL V.L (2014)
3
|
4
19
Jessica Raide
Jessica Raide
RK Ruila Tall
DÜLLI (2013)
Klass(id)
3
|
4
RK Ruila Tall
DÜLLI (2013)
3
|
4
20
Katariina Aulik
Katariina Aulik
Saaremaa RSK
VOLLI (2011, SP)
Klass(id)
3
Saaremaa RSK
VOLLI (2011, SP)
3
21
Keitlin Ein
Keitlin Ein
Pärnumaa RSK
VIENNA (2002)
Treener(id):
Riin Ingre Saare
Klass(id)
1
Pärnumaa RSK
Riin Ingre Saare
VIENNA (2002)
1
22
Ketrin Kärg
Ketrin Kärg
Vändra RSK
HAILSTONE (2000)
Klass(id)
1
Vändra RSK
HAILSTONE (2000)
1
23
Kristel Margus
Kristel Margus
RAIMOND L (2008)
Klass(id)
2
RAIMOND L (2008)
2
24
Kristiina Järvik
Kristiina Järvik
Niitvälja RSK
PRIMADONNA (2013, VP)
Treener(id):
Ellen Vatsel
Klass(id)
1
|
3
Niitvälja RSK
Ellen Vatsel
PRIMADONNA (2013, VP)
1
|
3
25
Kristiina Järvik
Kristiina Järvik
Niitvälja RSK
GRAATSIJA (2014)
Treener(id):
Ellen Vatsel
Klass(id)
2
|
3
Niitvälja RSK
Ellen Vatsel
GRAATSIJA (2014)
2
|
3
26
Kristiina Kukk
Kristiina Kukk
Massu RK
LED ZEPPELIN (2003)
Treener(id):
Ann Meriste White
Klass(id)
3
Massu RK
Ann Meriste White
LED ZEPPELIN (2003)
3
27
Liisa Kabur
Liisa Kabur
Audruranna RSK
ROYAL STRAIGHT FLUSH (2011)
Treener(id):
Katrin Tinno
Klass(id)
3
|
4
Audruranna RSK
Katrin Tinno
ROYAL STRAIGHT FLUSH (2011)
3
|
4
28
Luise Vevers
Luise Vevers
Saare RK
RUUDI (2010)
Klass(id)
4
|
5
Saare RK
RUUDI (2010)
4
|
5
29
Maarja Baumann
Maarja Baumann
Pärnumaa RSK
CEZANNE (2002)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
3
|
4
Pärnumaa RSK
Krista Raidmets
CEZANNE (2002)
3
|
4
30
Maria Anett Allikveer
Maria Anett Allikveer
Saare RK
ERLE (2012)
Klass(id)
3
|
4
Saare RK
ERLE (2012)
3
|
4
31
Maria Kivisoo
Maria Kivisoo
Audruranna RSK
SOULMATE MG (2011)
Klass(id)
3
|
4
Audruranna RSK
SOULMATE MG (2011)
3
|
4
32
Maria Kivisoo
Maria Kivisoo
Audruranna RSK
ROXETTE (2012)
Klass(id)
4
|
5
Audruranna RSK
ROXETTE (2012)
4
|
5
33
Maria Kivisoo
Maria Kivisoo
Audruranna RSK
CAPRICE (2003)
Klass(id)
5
Audruranna RSK
CAPRICE (2003)
5
34
Marjana Kuldsaar
Marjana Kuldsaar
Massu RK
MILKY WAY J (2014)
Klass(id)
2
Massu RK
MILKY WAY J (2014)
2
35
Riin Ingre Saare
Riin Ingre Saare
Pärnumaa RSK
VIENNA (2002)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
2
Pärnumaa RSK
Krista Raidmets
VIENNA (2002)
2
36
Riin Ingre Saare
Riin Ingre Saare
Pärnumaa RSK
KALIBER DP (2015)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
3
|
4
Pärnumaa RSK
Krista Raidmets
KALIBER DP (2015)
3
|
4
37
Riin Ingre Saare
Riin Ingre Saare
Pärnumaa RSK
ST FEDERFÜRST (2013)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
3
|
4
Pärnumaa RSK
Krista Raidmets
ST FEDERFÜRST (2013)
3
|
4
38
Sarah Peterson
Sarah Peterson
Massu RK
HARMONY (2009)
Treener(id):
Ann Meriste White
Klass(id)
1
Massu RK
Ann Meriste White
HARMONY (2009)
1
39
Tiiu Lind
Tiiu Lind
Audruranna RSK
LEGEND (1997)
Klass(id)
3
|
4
Audruranna RSK
LEGEND (1997)
3
|
4
40
Vaike Reinmaa
Vaike Reinmaa
Massu RK
CAPRICE (2003)
Klass(id)
4
Massu RK
CAPRICE (2003)
4
41
Vaike Reinmaa
Vaike Reinmaa
Massu RK
ORFIX (2008)
Klass(id)
5
Massu RK
ORFIX (2008)
5
Taustatööd