Võistlus

Nimi:
Järvamaa KHK Karikas
Aeg:
02.06.19
Korraldaja(d):
Järvamaa KHK
Sekretär:
Piret Hommuk
tel. 53 419 222, phommuk@yahoo.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Särevere, Järvamaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:


Võistlus algab osavõtjate rohkuse tõttu kell 9:00!


02.06.19 - Klass 2 Prix de Multione | 80 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Avatud

Osalejaid: 46

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Monica Pärno
Katrin Liivamägi (2002)
MON ROBERTA (2009, SP)
RSK Simon Monica Pärno MON ROBERTA (2009, SP) 0 / 45,12 / 0 / 19,77 0 / 45,12 / 0 / 19,77
2
Treener(id):
Grete Triisa (2009)
ROKIT (2012, SP)
Viljandimaa RSK ROKIT (2012, SP) 0 / 44,41 / 0 / 20,11 0 / 44,41 / 0 / 20,11
3
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
AVERTE (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar AVERTE (2006) 0 / 43,05 / 0 / 20,41 0 / 43,05 / 0 / 20,41
4
Treener(id):
Kristiina Tamm (2002)
SCARLETT`S SELENE OX (2012)
Liivimaa RK SCARLETT`S SELENE OX (2012) 0 / 45,18 / 0 / 21,59 0 / 45,18 / 0 / 21,59
5
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
CARRYTA OBRA MK (2014)
Vändra RSK CARRYTA OBRA MK (2014) 0 / 48,98 / 0 / 21,99 0 / 48,98 / 0 / 21,99
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Sirje Argus
Grete Laasnurm (2006)
OLYMPIA (2012, VP)
Tondi RSK Sirje Argus OLYMPIA (2012, VP) 0 / 52,81 / 0 / 23,09 0 / 52,81 / 0 / 23,09
7
Treener(id):
Triini Viks (2001)
VERMUT II (2010, SP)
Vändra RSK VERMUT II (2010, SP) 0 / 45,53 / 0 / 23,73 0 / 45,53 / 0 / 23,73
8
Treener(id): Piret Hommuk
Laura Karolina Gradickaite (2005)
COCCINELLE (2012)
Tartu Kalevi RK Piret Hommuk COCCINELLE (2012) 0 / 52,93 / 0 / 23,80 0 / 52,93 / 0 / 23,80
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Sirje Argus, Kaie Kangur
Emma-Elisa Randväli (2006)
HORTON (2013, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur HORTON (2013, SP) 0 / 49,68 / 0 / 24,06 0 / 49,68 / 0 / 24,06
10
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Hannah Eliel Allmann (2001)
ARKTIKA (2013, VP)
Tondi RSK ARKTIKA (2013, VP) 0 / 53,66 / 0 / 24,50 0 / 53,66 / 0 / 24,50
11
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Sofia Mihhailova (2000)
ALEJANDRO (2012)
Tondi RSK ALEJANDRO (2012) 0 / 53,81 / 0 / 25,09 0 / 53,81 / 0 / 25,09
12
Treener(id):
Kadri-Liis Salupõld (2004)
BEST CHANCE (2004)
RK El Awrah ET BEST CHANCE (2004) 0 / 49,40 / 0 / 25,12 0 / 49,40 / 0 / 25,12
13
Treener(id): Janely Saar
Carola Lõhmus (2007)
TUKIT (2009, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar TUKIT (2009, SP) 0 / 51,12 / 0 / 25,28 0 / 51,12 / 0 / 25,28
14
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Marta Koit (2008)
HARPOCRATES K (2012)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel HARPOCRATES K (2012) 0 / 50,98 / 0 / 25,42 0 / 50,98 / 0 / 25,42
15
Treener(id):
Katrin Nõmmiksaar
MOONLIGHT J (2014)
Liivimaa RK MOONLIGHT J (2014) 0 / 51,58 / 0 / 25,56 0 / 51,58 / 0 / 25,56
16
Treener(id):
Carmen Triisa (2008)
MAGIC FLO J (2013, SP)
Viljandimaa RSK MAGIC FLO J (2013, SP) 0 / 54,10 / 0 / 25,66 0 / 54,10 / 0 / 25,66
17
Klubi: EHS
Treener(id):
Andreas Pernits
ROMERO (2013)
EHS ROMERO (2013) 0 / 51,14 / 0 / 26,29 0 / 51,14 / 0 / 26,29
18
Treener(id):
Kertu Vellemäe (2001)
TARANEE (2012)
Viljandimaa RSK TARANEE (2012) 0 / 45,92 / 0 / 26,59 0 / 45,92 / 0 / 26,59
19
Treener(id):
Andrus Kallaste
CARMELLA LT (2015)
Pärnumaa RSK CARMELLA LT (2015) 0 / 61,11 / 0 / 27,30 0 / 61,11 / 0 / 27,30
20
Treener(id):
Susan Kaleta
CRANBERRY JS (2015)
Viljandimaa RSK CRANBERRY JS (2015) 0 / 54,50 / 0 / 27,78 0 / 54,50 / 0 / 27,78
21
Treener(id):
Ilona Käosaar (1998)
CHEYENNES STAR (2014)
Vändra RSK CHEYENNES STAR (2014) 0 / 53,48 / 0 / 29,48 0 / 53,48 / 0 / 29,48
22
Treener(id):
Susan Kaleta
IBERIA (2015)
Viljandimaa RSK IBERIA (2015) 0 / 59,05 / 0 / 29,49 0 / 59,05 / 0 / 29,49
23
Treener(id):
Susan Kaleta
AYOVA N (2015)
Viljandimaa RSK AYOVA N (2015) 0 / 60,89 / 0 / 31,96 0 / 60,89 / 0 / 31,96
24
Treener(id): Ivo Ots
Mirje Uibo
CHICAGO (2015)
Viljandimaa RSK Ivo Ots CHICAGO (2015) 0 / 58,31 / 0 / 32,26 0 / 58,31 / 0 / 32,26
25
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
RETRO (2013, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar RETRO (2013, SP) 0 / 43,27 / 4 / 20,01 0 / 43,27 / 4 / 20,01
26
Treener(id):
Eeva Helga Kupits (2002)
VAU (2014, VP)
Saaremaa RSK VAU (2014, VP) 0 / 54,28 / 4 / 24,41 0 / 54,28 / 4 / 24,41
27
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Laura Trull
CARLA DEL PONTE (2015)
RSK KRT CARLA DEL PONTE (2015) 0 / 52,50 / 4 / 25,92 0 / 52,50 / 4 / 25,92
28
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
CALISTRO (2015)
Märjamaa SK CALISTRO (2015) 0 / 56,78 / 4 / 28,12 0 / 56,78 / 4 / 28,12
29
Treener(id): Piret Hommuk
Liise Pau (2009)
MON LADY (2009, VP)
Tartu Ratsakool Piret Hommuk MON LADY (2009, VP) 0 / 56,87 / 4 / 29,03 0 / 56,87 / 4 / 29,03
30
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Elis Reimand (2001)
VALLER (2012, VP)
RSK KRT VALLER (2012, VP) 0 / 46,19 / 4 / 32,14 0 / 46,19 / 4 / 32,14
31
Treener(id): Janely Saar
Hedi Voor-Voort (2006)
DONNA (2006, VP)
Pärnumaa RSK Janely Saar DONNA (2006, VP) 0 / 48,50 / 6 / 46,32 0 / 48,50 / 6 / 46,32
32
Treener(id):
Pille-Riin Pärn
OFFICER (2011)
Pärnumaa RSK OFFICER (2011) 0 / 62,02 / 14 / 45,88 0 / 62,02 / 14 / 45,88
33
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
KAMANE (2006, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar KAMANE (2006, SP) 4 / 43,91 4 / 43,91
34
Treener(id):
Brigitta Medvedski (2007)
RUTALI (2012, VP)
Viljandimaa RSK RUTALI (2012, VP) 4 / 46,03 4 / 46,03
35
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Helene Proover
Janelle Urm (2006)
VELLA (2012)
Viru Ratsu Helene Proover VELLA (2012) 4 / 47,94 4 / 47,94
36
Treener(id):
Kätlin El Majdaoui (1998)
CAMILLA (2014)
Vändra RSK CAMILLA (2014) 4 / 51,40 4 / 51,40
37
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Meeli Räbin
PRINZ (2010)
Pärna RSK PRINZ (2010) 4 / 53,81 4 / 53,81
38
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Margit Liiv
SAKTA (2014)
RSK Simon SAKTA (2014) 4 / 55,66 4 / 55,66
39
Treener(id):
Heliis Kalev (2005)
MISS SUNSHINE (2014)
Liivimaa RK MISS SUNSHINE (2014) 4 / 57,15 4 / 57,15
40
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Reti Ojasalu (2001)
ZINDRA (2013)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel ZINDRA (2013) 4 / 72,38 4 / 72,38
41
Treener(id): Maila Kukk
Nete Liis Kapral (2005)
MC GOOD BOY (2013, SP)
Vändra RSK Maila Kukk MC GOOD BOY (2013, SP) 8 / 46,84 8 / 46,84
42
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Agnetha Marleen Aljasmäe (2005)
MOOREA (2014, SP)
RSK KRT MOOREA (2014, SP) 8 / 51,79 8 / 51,79
43
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Karoliina Eliise Tammaru (2005)
KEALA (2015, SP)
RSK KRT KEALA (2015, SP) 12 / 56,97 12 / 56,97
Treener(id):
Andra Kuum (2002)
RUBY ROUSE (2014)
Vändra RSK RUBY ROUSE (2014) elim elim
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Marko Reinman
PAEONIA (2010)
Viru Ratsu PAEONIA (2010) elim elim
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Kaili Elis Ige (2004)
RAKET (2008, SP)
RSK KRT RAKET (2008, SP) elim elim