Võistlus

Nimi:
Tartu Kalevi RK takistussõiduvõistlus / Tartumaa Meistrid 2019 VI etapp
Aeg:
15.06.19
Korraldaja(d):
Tartu Kalevi RK
Sekretär:
Merje Paalandi
tel. 58 144 020, merjep99@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ihaste Ratsakeskus
Staatus:
Tulemused avaldatud
15.06.19 - Klass 1 | 80 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud (sarja tutvumisklassi punktiarvestus)

Osalejaid: 48

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Karola Sein (2007)
SOFA (2009, SP)
Liivimaa RK SOFA (2009, SP) 0 / 50,19 0 / 50,19
2
Treener(id):
Kerttu Kethly Rumask (2004)
SOFA (2009, SP)
Liivimaa RK SOFA (2009, SP) 0 / 50,69 0 / 50,69
3
Treener(id):
Gertu Marion Lepp (2006)
CHARLENE (2012)
Tartumaa RSK CHARLENE (2012) 0 / 51,50 0 / 51,50
4
Treener(id):
Brigitta Medvedski (2007)
RUTALI (2012, VP)
Viljandimaa RSK RUTALI (2012, VP) 0 / 53,78 0 / 53,78
5
Treener(id): Siret Saks
Kerli Mõtus
OLIGARH S (2006)
Liivimaa RK Siret Saks OLIGARH S (2006) 0 / 54,55 0 / 54,55
6
Treener(id): Siret Saks
Tiia Tallo
OSMAN S (2007)
Liivimaa RK Siret Saks OSMAN S (2007) 0 / 55,97 0 / 55,97
7
Treener(id): Terje Saks
Liseth Marii Ganson (2003)
OONA S (2002)
Liivimaa RK Terje Saks OONA S (2002) 0 / 56,78 0 / 56,78
8
Treener(id): Terje Saks
Liisa Puusepp (2004)
OIDIPUS S (2002)
Liivimaa RK Terje Saks OIDIPUS S (2002) 0 / 57,93 0 / 57,93
9
Treener(id): Egle Kalev
Anastasia Karpitševa (2004)
BEAUTY TOOMA (2005)
Tartu Ratsakool Egle Kalev BEAUTY TOOMA (2005) 0 / 60,50 0 / 60,50
10
Treener(id): Piret Hommuk
Laura Karolina Gradickaite (2005)
COCCINELLE (2012)
Tartu Kalevi RK Piret Hommuk COCCINELLE (2012) 0 / 61,88 0 / 61,88
11
Treener(id):
Heliis Kalev (2005)
MISS SUNSHINE (2014)
Liivimaa RK MISS SUNSHINE (2014) 0 / 62,78 0 / 62,78
12
Treener(id):
Mirell Luts (2002)
RUBIINA (2008)
Tartu Kalevi RK RUBIINA (2008) 0 / 64,03 0 / 64,03
13
Treener(id): Merike Markus
Maria Tsyrulnikova
Fazenda (2014)
Liivimaa RK Merike Markus Fazenda (2014) 0 / 64,25 0 / 64,25
14
Treener(id):
Mona Leis (2006)
LISANDER (2006)
Tartu Ratsakool LISANDER (2006) 0 / 64,28 0 / 64,28
15
Klubi: EHS
Treener(id):
Keily Hiielaid (2003)
ESTRON (2011)
EHS ESTRON (2011) 0 / 64,69 0 / 64,69
16
Klubi:
Treener(id):
Ilona Juraa (LAT)
ARLANDO
ARLANDO 0 / 66,85 0 / 66,85
17
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Elly-Marie Hermlin (2007)
ROSEN (2014, SP)
Tondi RSK ROSEN (2014, SP) 0 / 70,35 0 / 70,35
18
Treener(id): Piret Hommuk, Egle Kalev
Kristi Vendt (2007)
HERR HUGO (2007, SP)
Tartu Ratsakool Piret Hommuk, Egle Kalev HERR HUGO (2007, SP) 0 / 75,53 0 / 75,53
19
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
CADIZ (2014)
Tartu Ratsakool CADIZ (2014) 1 / 77,63 1 / 77,63
20
Klubi:
Treener(id):
Iveta Biruma (LAT)
AVENTO
AVENTO 2 / 80,81 2 / 80,81
21
Treener(id):
Susan Kaleta
IBERIA (2015)
Viljandimaa RSK IBERIA (2015) 2 / 82,53 2 / 82,53
22
Treener(id):
Kristiina Tamm (2002)
SCARLETT`S SELENE OX (2012)
Liivimaa RK SCARLETT`S SELENE OX (2012) 4 / 53,60 4 / 53,60
23
Treener(id): Egle Kalev
Elmira Fakhrutdinova (2005)
BEAUTY TOOMA (2005)
Tartu Ratsakool Egle Kalev BEAUTY TOOMA (2005) 4 / 55,97 4 / 55,97
24
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Katrin Tõruvere
Shannon-Keity Kork (2001)
VESTA-LINNE (2012)
Nõo RK Katrin Tõruvere VESTA-LINNE (2012) 4 / 66,84 4 / 66,84
25
Treener(id):
Hanna-Britta Parik (2000)
FABIOUS JS (2015)
Viljandimaa RSK FABIOUS JS (2015) 4 / 74,50 4 / 74,50
26
Treener(id): Egle Kalev
Kaisa Tali (2009)
GIANNI (2010)
Tartu Ratsakool Egle Kalev GIANNI (2010) 6 / 83,72 6 / 83,72
27
Treener(id): Piret Hommuk
Liise Pau (2009)
MON LADY (2009, VP)
Tartu Ratsakool Piret Hommuk MON LADY (2009, VP) 7 / 86,10 7 / 86,10
28
Treener(id):
Kristiina Parissov
PREILI BLACKY (2010)
Liivimaa RK PREILI BLACKY (2010) 9 / 78,37 9 / 78,37
29
Treener(id): Siret Saks
Annamaria Kupper (2002)
WOLFGANG S (2005)
Liivimaa RK Siret Saks WOLFGANG S (2005) 11 / 87,43 11 / 87,43
30
Treener(id):
Katharina Pärn (2003)
SCARLETT`S SELENE OX (2012)
Liivimaa RK SCARLETT`S SELENE OX (2012) 12 / 57,62 12 / 57,62
31
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Katrin Tõruvere
Hanna Laas
LA SCALA (2008)
Nõo RK Katrin Tõruvere LA SCALA (2008) 13 / 78,31 13 / 78,31
Klubi:
Treener(id): Marko Villemson
Ketren Kolga (2007)
TUHAMÄE LUMI (2010)
Marko Villemson TUHAMÄE LUMI (2010) elim elim
Klubi:
Treener(id): Marko Villemson
Laura-Ly Vaarend (2007)
ARLEKIIN (2009, VP)
Marko Villemson ARLEKIIN (2009, VP) elim elim
Treener(id): Egle Kalev
Silvia Loorits (2007)
ANELLA (2011, SP)
Tartu Ratsakool Egle Kalev ANELLA (2011, SP) elim elim
Treener(id): Egle Kalev
Egle Väljamäe (2008)
HERR HUGO (2007, SP)
Tartu Ratsakool Egle Kalev HERR HUGO (2007, SP) elim elim
Treener(id): Marko Villemson
Aleksandra Suits (2005)
FILADORAS (2005)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson FILADORAS (2005) elim elim
Treener(id): Egle Kalev
Emma Maria Lepmets (2007)
GIANNI (2010)
Tartu Ratsakool Egle Kalev GIANNI (2010) elim elim
Klubi: EHS
Treener(id):
Keily Hiielaid (2003)
ELISEE (2014)
EHS ELISEE (2014) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Marko Villemson
Lille Leontine Aaslaid (2002)
VOODOO CHILE (2008)
Tondi RSK Marko Villemson VOODOO CHILE (2008) elim elim
Treener(id):
Susan Kaleta
AYOVA N (2015)
Viljandimaa RSK AYOVA N (2015) elim elim
Klubi:
Treener(id): Marko Villemson
Anett-Adelin Dvoeglazov
CONRAD (2014)
Marko Villemson CONRAD (2014) elim elim
Treener(id): Merike Markus
Erika Oeselg (2002)
KARUZO (2012)
Liivimaa RK Merike Markus KARUZO (2012) elim elim
Treener(id): Piret Hommuk
Elisabeth Prääm (2008)
MARVEL (2013)
Tartu Ratsakool Piret Hommuk MARVEL (2013) elim elim
Treener(id):
Annabel Kallo (2002)
MONARH (2014)
Liivimaa RK MONARH (2014) elim elim
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Gea Kiudorf
Kairit Matto
CORNELIA (2007)
Pärna RSK Gea Kiudorf CORNELIA (2007) elim elim
Treener(id): Marko Villemson
Eliisa Kalpus (2005)
FILADORAS (2005)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson FILADORAS (2005) elim elim
Treener(id): Marko Villemson
Simona Seppet (2006)
VOODOO CHILE (2008)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson VOODOO CHILE (2008) elim elim
Treener(id): Egle Kalev
Anna Greta Raal (2007)
ANELLA (2011, SP)
Tartu Ratsakool Egle Kalev ANELLA (2011, SP) elim elim