Võistlus

Nimi:
SMV seeniorid & Tallinna RSK Harrastajate karikas III etapp
Aeg:
23.03.19 - 24.03.19
Korraldaja(d):
Tallinna RSK, SA Tallinna RK, Veskimetsa RK
Sekretär:
Ave Talts
ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Veskimetsa Ratsakeskus
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/29462
Lisainfo:

Karikasarja info

Väljaspool arvestust startide soovid saata otse võistluse sekretärile ja need on võimalikud kui ajakava seda võimaldab, täpsem info pärast registreerimise lõppu.

23.03.19 - Klass 1 | 75 cm | Art. 274.2, kahefaasiline | Avatud

Osalejaid: 16

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Pille Elson, Pille Pajulaid
Nicole Vinnikova (2003)
GLAMOUR (2006, SP)
SA Tallinna RK Pille Elson, Pille Pajulaid GLAMOUR (2006, SP) 0 / 37,15 / 0 / 29,32 0 / 37,15 / 0 / 29,32
2
Alice Steinpilm (2005)
BAILEY`S (2005)
SA Tallinna RK Pille Elson, Kristiina Prohhorova BAILEY`S (2005) 0 / 36,75 / 0 / 29,63 0 / 36,75 / 0 / 29,63
3
Emma Lisette Groos (2005)
BAILEY`S (2005)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova BAILEY`S (2005) 0 / 38,50 / 0 / 30,66 0 / 38,50 / 0 / 30,66
4
Erika Matilda Ojamaa (2005)
CALANTS (2008)
SA Tallinna RK Pille Pajulaid, Kristiina Prohhorova CALANTS (2008) 0 / 39,56 / 0 / 31,62 0 / 39,56 / 0 / 31,62
5
Jekaterina Tkatsjova (2002)
ARABELLA (2009)
SA Tallinna RK Jekaterina Soiver, Pille Elson, Pille Pajulaid ARABELLA (2009) 0 / 37,31 / 0 / 33,41 0 / 37,31 / 0 / 33,41
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Katariina Merila (2003)
ANTONIO (2014, SP)
Tondi RSK ANTONIO (2014, SP) 0 / 37,40 / 0 / 34,22 0 / 37,40 / 0 / 34,22
7
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Neleriin Viljus (2004)
KLASSIKA (2013)
Saare RK KLASSIKA (2013) 0 / 42,84 / 0 / 42,63 0 / 42,84 / 0 / 42,63
8
Lembe Hunt (2004)
ARABELLA (2009)
SA Tallinna RK Kristiina Prohhorova, Pille Pajulaid ARABELLA (2009) 4 / 36,69 / 0 / 33,34 4 / 36,69 / 0 / 33,34
9
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Marko Reinman
PAEONIA (2010)
Viru Ratsu PAEONIA (2010) 0 / 42,07 / 5 / 43,37 0 / 42,07 / 5 / 43,37
10
Anna Tsvetkova (2005)
AERO (2011)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver AERO (2011) 4 / 36,03 / 4 / 31,75 4 / 36,03 / 4 / 31,75
11
Arina Andrejeva (2004)
AADOLF (2013)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova AADOLF (2013) 4 / 37,04 / 4 / 32,93 4 / 37,04 / 4 / 32,93
12
Mia Karoli Talvoja (2005)
MAARTEN (2013, SP)
SA Tallinna RK Jekaterina Soiver, Pille Elson MAARTEN (2013, SP) 5 / 45,47 / 4 / 31,16 5 / 45,47 / 4 / 31,16
13
Nora Reinsalu (2004)
MAARTEN (2013, SP)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova MAARTEN (2013, SP) 11 / 52,78 / 0 / 35,50 11 / 52,78 / 0 / 35,50
14
Treener(id): Pille Pajulaid
Tuuli Toompark (2006)
REA (2013, VP)
SA Tallinna RK Pille Pajulaid REA (2013, VP) 8 / 40,37 / 4 / 37,79 8 / 40,37 / 4 / 37,79
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Romi Emily Roomet (2006)
ORLYMEJA (2007)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov ORLYMEJA (2007) elim elim
Jelizaveta Anushkina (2004)
SUSI (2009)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova SUSI (2009) elim elim