Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2019
/
CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W
/ S05 - Tulemused
CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W
Aeg:
04.10.19 - 06.10.19
Korraldaja(d):
ERL
Asukoht:
Saku Suurhall
Tüüp:
CSIU25-A, CSIYH1*, CSI(O)2*, CDI-W
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo
Võistlus FEI kalendris
Võistluse lehele
05.10.19 - Klass S05 | 135 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | CSIU25-A
Starte:
25
Võistluspaare:
25
Võistlejaid:
15
Hobuseid:
15
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
Juuniorid
Juuniorite paarid
6a+ hobused
Hobuste paarid
U25
U25 paarid
1
Egor Shchibrik (RUS)
Egor Shchibrik (RUS)
ADONIS
Tulemus
0 / 57,28
ADONIS
0 / 57,28
+
+
+
+
+
+
2
Berit Lehtsaar
Berit Lehtsaar
Tartu Ratsakool
SOLEI SOLEI (2008)
Tulemus
0 / 59,56
Tartu Ratsakool
SOLEI SOLEI (2008)
0 / 59,56
90.0
90.0
90.0
90.0
+
+
3
Elizabeth Põder
Elizabeth Põder
RK Ruila Tall
PICCOLINA (2006)
Tulemus
4 / 58,87
RK Ruila Tall
PICCOLINA (2006)
4 / 58,87
75.0
75.0
75.0
75.0
+
+
4
Helen-Britt Liidemann
Helen-Britt Liidemann
RK Ruila Tall
Treener(id):
Tiit Kivisild
GWENNA N (2011)
Tulemus
4 / 61,46
RK Ruila Tall
Tiit Kivisild
GWENNA N (2011)
4 / 61,46
+
+
60.0
60.0
60.0
60.0
5
Linda Randpere
Linda Randpere
RK Ruila Tall
QUICK TIME (2011)
Tulemus
4 / 62,54
RK Ruila Tall
QUICK TIME (2011)
4 / 62,54
+
+
51.0
51.0
51.0
51.0
6
Aiste Nefedjevaite (LTU)
Aiste Nefedjevaite (LTU)
DYLANO M
Tulemus
4 / 63,59
DYLANO M
4 / 63,59
+
+
+
+
+
+
7
Marie-Annabel Reiner
Marie-Annabel Reiner
Viljandimaa RSK
Treener(id):
Ivo Ots
ERNEST W (2009)
Tulemus
4 / 63,84
Viljandimaa RSK
Ivo Ots
ERNEST W (2009)
4 / 63,84
+
+
33.0
33.0
33.0
33.0
8
Eveliina Riikonen (FIN)
Eveliina Riikonen (FIN)
DINO DE LONGPRE
Tulemus
4 / 64,66
DINO DE LONGPRE
4 / 64,66
+
+
+
+
+
+
9
Saskia Maripuu
Saskia Maripuu
RK Ruila Tall
RHIANNA (2008)
Tulemus
4 / 65,10
RK Ruila Tall
RHIANNA (2008)
4 / 65,10
18.0
18.0
18.0
18.0
+
+
10
Sandra Vatter
Sandra Vatter
Vändra RSK
Treener(id):
Andres Udeküll
LITTLE JOHN (2008)
Tulemus
4 / 65,79
Vändra RSK
Andres Udeküll
LITTLE JOHN (2008)
4 / 65,79
15.0
15.0
15.0
15.0
+
+
11
Stella Brett Mesila
Stella Brett Mesila
Märjamaa SK
NONSENS K (2006)
Tulemus
4 / 66,51
Märjamaa SK
NONSENS K (2006)
4 / 66,51
+
+
12.0
12.0
12.0
12.0
12
Sophia Jurmo (FIN)
Sophia Jurmo (FIN)
CATALUNYA
Tulemus
5 / 68,14
CATALUNYA
5 / 68,14
+
+
+
+
+
+
13
Sabine Silina (LAT)
Sabine Silina (LAT)
KALGARI
Tulemus
8 / 60,77
KALGARI
8 / 60,77
+
+
+
+
+
+
14
Jenny Aarnio-Wihuri (FIN)
Jenny Aarnio-Wihuri (FIN)
ICE TEA
Tulemus
8 / 62,44
ICE TEA
8 / 62,44
+
+
+
+
+
+
15
Teresita Bremer (FIN)
Teresita Bremer (FIN)
CHAMPIONS LUDWIG
Tulemus
8 / 64,92
CHAMPIONS LUDWIG
8 / 64,92
+
+
+
+
+
+
16
Johann Zeiger
Johann Zeiger
RK Ruila Tall
NAVARRO (2011)
Tulemus
11 / 75,14
RK Ruila Tall
NAVARRO (2011)
11 / 75,14
+
+
+
+
+
+
17
Rebecca Blumfeldt
Rebecca Blumfeldt
Tondi RSK
SAN ANTONIO (2000)
Tulemus
12 / 61,53
Tondi RSK
SAN ANTONIO (2000)
12 / 61,53
+
+
+
+
+
+
18
Stella-Ingrid Liinamäe
Stella-Ingrid Liinamäe
Tartu Kalevi RK
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tulemus
14 / 71,15
Tartu Kalevi RK
CALIMERO VON CIMELY (2003)
14 / 71,15
+
+
+
+
+
+
19
Ida-Lotta Nousiainen (FIN)
Ida-Lotta Nousiainen (FIN)
CIDURMIE
Tulemus
16 / 62,24
CIDURMIE
16 / 62,24
+
+
+
+
+
+
20
Karolin Valge
Karolin Valge
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
FABRIANO B (2010)
Tulemus
17 / 67,43
Tartumaa RSK
Urmas Raag
FABRIANO B (2010)
17 / 67,43
+
+
+
+
+
+
Rene Karus
Rene Karus
Suuresti RSK
Treener(id):
Kaidi Lunter
COLA (2009)
Tulemus
elim
Suuresti RSK
Kaidi Lunter
COLA (2009)
elim
+
+
+
+
+
+
Susan Kaleta
Susan Kaleta
Viljandimaa RSK
HUDSON HORNET (2012)
Tulemus
elim
Viljandimaa RSK
HUDSON HORNET (2012)
elim
+
+
+
+
+
+
AnettaVanessa Järg
AnettaVanessa Järg
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Marko Villemson
LUNDVER (2009)
Tulemus
elim
Tartu Kalevi RK
Marko Villemson
LUNDVER (2009)
elim
+
+
+
+
+
+
John Antell (FIN)
John Antell (FIN)
OSAKA HASTAK
Tulemus
katkestas
OSAKA HASTAK
katkestas
+
+
+
+
+
+
Anastasiia Yarmolyuk (RUS)
Anastasiia Yarmolyuk (RUS)
JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D'18
Tulemus
katkestas
JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D'18
katkestas
+
+
+
+
+
+
Taustatööd