Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Lepa Talli Koolisõit
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
36
Starte:
45
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
32
Hobuseid:
31
Stardid päevade kaupa:
22.07.18, pühapäev:
45
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Anette Klaasmägi
Anette Klaasmägi
Viru Ratsu
ADELANTE (2012)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
2
Viru Ratsu
Kadri Kullerkupp
ADELANTE (2012)
2
2
Anette Klaasmägi
Anette Klaasmägi
Viru Ratsu
PIPAR (2011)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
3
Viru Ratsu
Kadri Kullerkupp
PIPAR (2011)
3
3
Angela Sarapuu
Angela Sarapuu
RSK KRT
SWARTE PAREL (2013)
Treener(id):
Annike Laving
Klass(id)
3
RSK KRT
Annike Laving
SWARTE PAREL (2013)
3
4
Auli-Mirtel Vihlver
Auli-Mirtel Vihlver
Viru Ratsu
ARAGON (2011, SP)
Klass(id)
1
Viru Ratsu
ARAGON (2011, SP)
1
5
Camilla Kastein
Camilla Kastein
Tartu Ratsakool
DALASA (2009)
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
DALASA (2009)
1
6
Daniella Aro
Daniella Aro
RSK Espoir
DALASA (2009)
Klass(id)
1
RSK Espoir
DALASA (2009)
1
7
Edna Liseth Tuur
Edna Liseth Tuur
Lahemaa HK
FRIIDA (2011, SP)
Klass(id)
1
Lahemaa HK
FRIIDA (2011, SP)
1
8
Emmamarie Marleen Talivee
Emmamarie Marleen Talivee
Lahemaa HK
RIPS (2011)
Treener(id):
Maris Kartau
,
Dina Ellermann
Klass(id)
3
|
4
Lahemaa HK
Maris Kartau
,
Dina Ellermann
RIPS (2011)
3
|
4
9
Gea Gross
Gea Gross
Viru Ratsu
THEUDERIC (2005)
Klass(id)
2
Viru Ratsu
THEUDERIC (2005)
2
10
Grete Laeks
Grete Laeks
Avante
RUUDIK (2005)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
2
Avante
Kadri Kullerkupp
RUUDIK (2005)
2
11
Grete Laeks
Grete Laeks
Avante
KOIDU (2007)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
2
Avante
Kadri Kullerkupp
KOIDU (2007)
2
12
Helen Turban
Helen Turban
Viru Ratsu
EDUARD (2013)
Klass(id)
2
Viru Ratsu
EDUARD (2013)
2
13
Jane Pulver
Jane Pulver
Viru Ratsu
FARANKA (2010)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
3
|
5
Viru Ratsu
Dina Ellermann
FARANKA (2010)
3
|
5
14
Kairit Kruusimägi
Kairit Kruusimägi
Viru Ratsu
BIG STAR (2002)
Klass(id)
2
|
3
Viru Ratsu
BIG STAR (2002)
2
|
3
15
Kaisa Kajo
Kaisa Kajo
RK El Awrah ET
AMURAAŽ OX (2010)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
5
RK El Awrah ET
Reet Kerro
AMURAAŽ OX (2010)
5
16
Kalev Käsperson
Kalev Käsperson
Viru Ratsu
BELTARIO (2010)
Klass(id)
3
Viru Ratsu
BELTARIO (2010)
3
17
Katrin Lipp
Katrin Lipp
Viru Ratsu
FANTANA (2011)
Klass(id)
2
|
3
Viru Ratsu
FANTANA (2011)
2
|
3
18
Kerly Nooska
Kerly Nooska
Viru Ratsu
CAESAR (2014)
Klass(id)
2
Viru Ratsu
CAESAR (2014)
2
19
Kirke-Mai Kask
Kirke-Mai Kask
Viru Ratsu
TINKERBELL J (2011, VP)
Klass(id)
1
Viru Ratsu
TINKERBELL J (2011, VP)
1
20
Kirke-Mai Kask
Kirke-Mai Kask
Viru Ratsu
ARAGON (2011, SP)
Klass(id)
2
Viru Ratsu
ARAGON (2011, SP)
2
21
Kristel Madisson
Kristel Madisson
Tondi RSK
NIJDAM`S MOHAWK (2006)
Treener(id):
Ain Unt
Klass(id)
2
|
3
Tondi RSK
Ain Unt
NIJDAM`S MOHAWK (2006)
2
|
3
22
Kristel Madisson
Kristel Madisson
Tondi RSK
MELODY J (2013)
Treener(id):
Ain Unt
Klass(id)
2
|
3
Tondi RSK
Ain Unt
MELODY J (2013)
2
|
3
23
Kristin Liset Lepasaar
Kristin Liset Lepasaar
Viru Ratsu
FANTA (2012, VP)
Klass(id)
1
Viru Ratsu
FANTA (2012, VP)
1
24
Kärt-Carmen Konsa
Kärt-Carmen Konsa
Viru Ratsu
ALEX FIELD (2008)
Klass(id)
1
Viru Ratsu
ALEX FIELD (2008)
1
25
Lidija Krõlova
Lidija Krõlova
RSK Espoir
SER KULVERT (2001)
Klass(id)
1
RSK Espoir
SER KULVERT (2001)
1
26
Linda Kask
Linda Kask
Lahemaa HK
REKKOR (2009)
Treener(id):
Dina Ellermann
,
Maris Kartau
Klass(id)
4
|
5
Lahemaa HK
Dina Ellermann
,
Maris Kartau
REKKOR (2009)
4
|
5
27
Lisette Kivro
Lisette Kivro
Pärnumaa RSK
MC GREGOR J (2012, SP)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
4
|
5
Pärnumaa RSK
Kadri Kullerkupp
MC GREGOR J (2012, SP)
4
|
5
28
Loore Laeks
Loore Laeks
Avante
ALBUS (2013)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
5
Avante
Kadri Kullerkupp
ALBUS (2013)
5
29
Maarja Malm
Maarja Malm
Viru Ratsu
ALBUS (2013)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
5
Viru Ratsu
Kadri Kullerkupp
ALBUS (2013)
5
30
Maria Kuklinskaja
Maria Kuklinskaja
RSK Espoir
SER KULVERT (2001)
Klass(id)
1
RSK Espoir
SER KULVERT (2001)
1
31
Mariell Toiger
Mariell Toiger
RSK KRT
HYLKE VROUCK (2010)
Treener(id):
Annike Laving
Klass(id)
3
RSK KRT
Annike Laving
HYLKE VROUCK (2010)
3
32
Reet Kerro
Reet Kerro
RSK KRT
ZODIAC (2009)
Klass(id)
5
RSK KRT
ZODIAC (2009)
5
33
Sandra Vahemets
Sandra Vahemets
Viru Ratsu
EMANUELLA (2014)
Klass(id)
2
Viru Ratsu
EMANUELLA (2014)
2
34
Valli Rennig
Valli Rennig
Lahemaa HK
QUALITY REVEL (2012)
Treener(id):
Maiken Lepiste
Klass(id)
2
Lahemaa HK
Maiken Lepiste
QUALITY REVEL (2012)
2
35
Vasilina Savinova
Vasilina Savinova
MTÜ EEC
KARUZO (2011)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
3
|
4
MTÜ EEC
Reet Kerro
KARUZO (2011)
3
|
4
36
Victoria Elizabeth Piibemaa
Victoria Elizabeth Piibemaa
Avante
RUUDIK (2005)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
3
Avante
Kadri Kullerkupp
RUUDIK (2005)
3
Taustatööd