Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
31
Starte:
38
Ära jäänud starte:
3
Võistlejaid:
25
Hobuseid:
23
Stardid päevade kaupa:
02.09.18, pühapäev:
38
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Anastasia Karpitševa
Anastasia Karpitševa
Tartu Ratsakool
ROBYN (2012)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1b
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
ROBYN (2012)
1b
2
Anette Huum
Anette Huum
Tartumaa RSK
MISS SUNSHINE (2014, SP)
Treener(id):
Triin Vahimets
,
Hanno Ellermann
Klass(id)
1a
Tartumaa RSK
Triin Vahimets
,
Hanno Ellermann
MISS SUNSHINE (2014, SP)
1a
3
Annabell Post
Annabell Post
Nõo RK
GOTJE (2012)
Klass(id)
1b
|
2
Nõo RK
GOTJE (2012)
1b
|
2
4
Annabell Post
Annabell Post
Nõo RK
VERSON (2004)
Klass(id)
2
|
3
Nõo RK
VERSON (2004)
2
|
3
5
Anne Tipp
Anne Tipp
Tartu Ratsakool
GROSS (2014)
Klass(id)
1b
|
2
Tartu Ratsakool
GROSS (2014)
1b
|
2
6
Birgit Raid
Birgit Raid
Tartu Ratsakool
SALSITA (2010)
Klass(id)
1b
|
2
Tartu Ratsakool
SALSITA (2010)
1b
|
2
7
Brigitta Medvedski
Brigitta Medvedski
Viljandimaa RSK
RUTALI (2012, VP)
Klass(id)
1b
Viljandimaa RSK
RUTALI (2012, VP)
1b
8
Egle Väljamäe
Egle Väljamäe
Tartu Ratsakool
HERR HUGO (2007, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1a
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
HERR HUGO (2007, SP)
1a
9
Elisabeth Prääm
Elisabeth Prääm
Tartu Ratsakool
GIANNI (2010)
Treener(id):
Piret Hommuk
,
Egle Kalev
Klass(id)
1b
Tartu Ratsakool
Piret Hommuk
,
Egle Kalev
GIANNI (2010)
1b
10
Elo Joandi
Elo Joandi
Tartu Ratsakool
GIANNI (2010)
Treener(id):
Piret Hommuk
Klass(id)
1b
Tartu Ratsakool
Piret Hommuk
GIANNI (2010)
1b
11
Emma Laureen Paul
Emma Laureen Paul
Viljandimaa RSK
EEDEN (2000)
Klass(id)
1b
Viljandimaa RSK
EEDEN (2000)
1b
12
Hanna Laas
Hanna Laas
Nõo RK
VESTA-LINNE (2012, SP)
Klass(id)
2
Nõo RK
VESTA-LINNE (2012, SP)
2
13
Jolanta Adamsone (LAT)
Jolanta Adamsone (LAT)
GLADIOLA V
Klass(id)
2
|
3
GLADIOLA V
2
|
3
14
KarmelElisa Puusepp
KarmelElisa Puusepp
Tartu Ratsakool
ROBYN (2012)
Klass(id)
1b
Tartu Ratsakool
ROBYN (2012)
1b
15
Kristi Vendt
Kristi Vendt
Tartu Ratsakool
HERR HUGO (2007, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
,
Piret Hommuk
Klass(id)
1a
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
,
Piret Hommuk
HERR HUGO (2007, SP)
1a
16
Laura Karolina Gradickaite
Laura Karolina Gradickaite
Tartu Ratsakool
ANELLA (2011, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
,
Piret Hommuk
Klass(id)
1a
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
,
Piret Hommuk
ANELLA (2011, SP)
1a
17
Laura Karolina Gradickaite
Laura Karolina Gradickaite
Tartu Ratsakool
MON HERA (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
,
Piret Hommuk
Klass(id)
1a
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
,
Piret Hommuk
MON HERA (2010)
1a
18
Liis Heinoja
Liis Heinoja
Tartu Ratsakool
BEAUTY TOOMA (2005)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1b
|
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
BEAUTY TOOMA (2005)
1b
|
2
19
Liisa Tafenau
Liisa Tafenau
Tartu Ratsakool
ANELLA (2011, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1a
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
ANELLA (2011, SP)
1a
20
Lisette Jonuks
Lisette Jonuks
Nõo RK
UBACH ALANNA (2007)
Klass(id)
2
|
3
Nõo RK
UBACH ALANNA (2007)
2
|
3
21
Maikela Dolgin
Maikela Dolgin
Tartumaa RSK
AMY (2011)
Klass(id)
1b
Tartumaa RSK
AMY (2011)
1b
22
Mariel Olkonen
Mariel Olkonen
Tartu Ratsakool
MON HERA (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1a
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
MON HERA (2010)
1a
23
Marta Siim
Marta Siim
Tartu Ratsakool
MON LADY (2009, VP)
Treener(id):
Piret Hommuk
Klass(id)
1a
Tartu Ratsakool
Piret Hommuk
MON LADY (2009, VP)
1a
24
Mirell Helemäe
Mirell Helemäe
Tartu Ratsakool
LAFERME (2011, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1a
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
LAFERME (2011, SP)
1a
25
Mona Leis
Mona Leis
Tartu Ratsakool
ANSIP (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1a
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
ANSIP (2010)
1a
26
Mona Leis
Mona Leis
Tartu Ratsakool
FAIRY-TALE (2011)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1b
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
FAIRY-TALE (2011)
1b
27
Sandra Lilloja
Sandra Lilloja
VILANDRA (2013)
Klass(id)
1a
VILANDRA (2013)
1a
28
Sofie Lii Lidmets
Sofie Lii Lidmets
Tartumaa RSK
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
Klass(id)
1b
|
2
Tartumaa RSK
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
1b
|
2
29
Sofya Tsyrulnikova
Sofya Tsyrulnikova
Liivimaa RK
ALI BEY (2011)
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
ALI BEY (2011)
2
|
3
Taustatööd