Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2017
/
Lääne Regiooni Karikavõistlused TS 2017 II etapp
/ 2 - Tulemused
Lääne Regiooni Karikavõistlused TS 2017 II etapp
Aeg:
17.06.17
Korraldaja(d):
Saaare Ratsakeskus
Asukoht:
Paiküla
Sekretär:
Gerle Aljas
tel. 51 57 818, tyytsi@tt.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistlussarjad
Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused
Lisainfo
Võistluse lehele
17.06.17 - Klass 2 | 90 cm | Art. 274.5.3, kahefaasiline | Avatud (sarja Klass 2)
Starte:
26
Võistluspaare:
26
Võistlejaid:
19
Hobuseid:
25
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Karmen Udeküll
Karmen Udeküll
Saaremaa RSK
WILD BEAUTY (2009, VP)
Tulemus
0 / 42,40 / 0 / 32,30
Saaremaa RSK
WILD BEAUTY (2009, VP)
0 / 42,40 / 0 / 32,30
2
Luise Vevers
Luise Vevers
Saare RK
RUUDI (2010)
Tulemus
0 / 45,10 / 0 / 33,80
Saare RK
RUUDI (2010)
0 / 45,10 / 0 / 33,80
3
Eeva Helga Kupits
Eeva Helga Kupits
Saaremaa RSK
WESTERN (2001)
Tulemus
0 / 45,40 / 0 / 34,20
Saaremaa RSK
WESTERN (2001)
0 / 45,40 / 0 / 34,20
4
Mihkel Ait
Mihkel Ait
Saare RK
EMPEROR (2012)
Tulemus
0 / 48,40 / 0 / 37,30
Saare RK
EMPEROR (2012)
0 / 48,40 / 0 / 37,30
5
Teele Talts
Teele Talts
Hiiumaa RSK
Treener(id):
Maris Suuster
CARTOUCHE (2003)
Tulemus
0 / 44,30 / 0 / 37,50
Hiiumaa RSK
Maris Suuster
CARTOUCHE (2003)
0 / 44,30 / 0 / 37,50
6
Eliise Kaups
Eliise Kaups
Hiiumaa RSK
Treener(id):
Maarja Berkmann
ROYAL HARRI (2007)
Tulemus
0 / 47,00 / 0 / 38,80
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
ROYAL HARRI (2007)
0 / 47,00 / 0 / 38,80
7
Ivo Ots
Ivo Ots
Pärnumaa RSK
CEDAR UNO (2013)
Tulemus
0 / 50,70 / 0 / 45,20
Pärnumaa RSK
CEDAR UNO (2013)
0 / 50,70 / 0 / 45,20
8
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
ABSINT (2013)
Tulemus
0 / 54,40 / 0 / 47,40
Saare RK
ABSINT (2013)
0 / 54,40 / 0 / 47,40
9
Helina Täht
Helina Täht
Saare RK
PÄRN (1998)
Tulemus
0 / 42,40 / 4 / 33,10
Saare RK
PÄRN (1998)
0 / 42,40 / 4 / 33,10
10
Karmen Udeküll
Karmen Udeküll
Saaremaa RSK
WESTERN (2001)
Tulemus
0 / 44,50 / 4 / 36,00
Saaremaa RSK
WESTERN (2001)
0 / 44,50 / 4 / 36,00
11
Luise Vevers
Luise Vevers
Saare RK
TEBIITHA (2012, SP)
Tulemus
0 / 46,50 / 4 / 40,60
Saare RK
TEBIITHA (2012, SP)
0 / 46,50 / 4 / 40,60
12
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
BONNE AMIE (2013)
Tulemus
0 / 53,30 / 4 / 45,70
Saare RK
BONNE AMIE (2013)
0 / 53,30 / 4 / 45,70
13
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
QUELLE (2011)
Tulemus
0 / 49,10 / 4 / 52,00
Saare RK
QUELLE (2011)
0 / 49,10 / 4 / 52,00
14
Marie Adele Abel
Marie Adele Abel
Saaremaa RSK
RED ROSE (2006, SP)
Tulemus
0 / 42,40 / 8 / 34,30
Saaremaa RSK
RED ROSE (2006, SP)
0 / 42,40 / 8 / 34,30
15
Sandra Laur
Sandra Laur
Hiiumaa RSK
Treener(id):
Maarja Berkmann
ERIKSON (2006, SP)
Tulemus
0 / 47,60 / elim
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
ERIKSON (2006, SP)
0 / 47,60 / elim
16
Eeva Helga Kupits
Eeva Helga Kupits
Saaremaa RSK
WIKTOORIA (2001, SP)
Tulemus
4 / 42,50
Saaremaa RSK
WIKTOORIA (2001, SP)
4 / 42,50
17
Riin Suuster
Riin Suuster
Saare RK
VANDAAL (2000)
Tulemus
4 / 42,80
Saare RK
VANDAAL (2000)
4 / 42,80
18
Getter Kaevandes
Getter Kaevandes
ESHKS
ZAUBERFLÖTE (2012)
Tulemus
4 / 44,30
ESHKS
ZAUBERFLÖTE (2012)
4 / 44,30
19
Leenu Sarapuu
Leenu Sarapuu
Hiiumaa RSK
Treener(id):
Maarja Berkmann
GOLD ZAYRON (2010)
Tulemus
4 / 45,70
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
GOLD ZAYRON (2010)
4 / 45,70
20
Helina Täht
Helina Täht
Saare RK
ALBERGO AMEXO (2007)
Tulemus
4 / 48,40
Saare RK
ALBERGO AMEXO (2007)
4 / 48,40
21
Hendrik Klausson
Hendrik Klausson
Saaremaa RSK
RED BOY (2009)
Tulemus
4 / 49,60
Saaremaa RSK
RED BOY (2009)
4 / 49,60
21
Emeli Pikner
Emeli Pikner
Saare RK
MON TER (2012, SP)
Tulemus
4 / 49,60
Saare RK
MON TER (2012, SP)
4 / 49,60
23
Heleriin Lopp
Heleriin Lopp
Saaremaa RSK
PRAID (2007)
Tulemus
7 / 66,30
Saaremaa RSK
PRAID (2007)
7 / 66,30
24
Angela Leppik
Angela Leppik
Saaremaa RSK
VOLLI (2011, SP)
Tulemus
8 / 47,60
Saaremaa RSK
VOLLI (2011, SP)
8 / 47,60
25
Merit Milter
Merit Milter
ESHKS
FERNANDO VON SEEDER (2012)
Tulemus
8 / 50,10
ESHKS
FERNANDO VON SEEDER (2012)
8 / 50,10
26
Ivo Ots
Ivo Ots
Pärnumaa RSK
FERDINAND A (2010)
Tulemus
10 / 62,10
Pärnumaa RSK
FERDINAND A (2010)
10 / 62,10
Taustatööd