Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.

Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Ruila Indoor Cup 2017 / SMV Lapsed ja U25 / ERL Ponikarikas 2017 III etapp (Suur Ring)

Aeg:
22.04.17 - 23.04.17
Korraldaja(d):
RK Ruila Tall
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
http://online.equipe.com/en/competitions/19615

Võistlussarjad

ERL Ponikarikas

Lisainfo


Võistluse lehele
22.04.17 - Klass X | 130 cm | SMV U25
Starte: 32
Võistluspaare: 32
Võistlejaid: 32
Hobuseid: 32
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Linda Randpere
CASH FREE (2007)
Tulemus: 0 / 0 / 38,63
Jakoch RSK CASH FREE (2007) 0 / 0 / 38,63
2
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Britt Nigul
SACRAMENTO (2004)
Tulemus: 0 / 0 / 42,05
Tondi RSK SACRAMENTO (2004) 0 / 0 / 42,05
3
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Monika Varter
HILFIGER (2009)
Tulemus: 0 / 0 / 42,93
Tondi RSK HILFIGER (2009) 0 / 0 / 42,93
4
Treener(id):
Olesja Mironjuk
LORETTA (2009)
Tulemus: 0 / 0 / 42,95
Tartumaa RSK LORETTA (2009) 0 / 0 / 42,95
5
Treener(id):
Stefani Sabrodin
PEPERONI (2006)
Tulemus: 0 / 4 / 40,60
Tartumaa RSK PEPERONI (2006) 0 / 4 / 40,60
6
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SOLEI SOLEI (2008)
Tulemus: 0 / 4 / 41,15
Viljandimaa RSK SOLEI SOLEI (2008) 0 / 4 / 41,15
7
Treener(id):
Susan Kaleta
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Tulemus: 0 / 4 / 42,22
Viljandimaa RSK AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) 0 / 4 / 42,22
8
Treener(id):
Kati Raidma
CAVALIER (2010)
Tulemus: 0 / 4 / 42,25
Vändra RSK CAVALIER (2010) 0 / 4 / 42,25
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Janika Pirel Jasmin Hirvi
STRAIGHT FLUSH (2007)
Tulemus: 0 / 10 / 57,53
Tondi RSK STRAIGHT FLUSH (2007) 0 / 10 / 57,53
10
Treener(id):
Margareth Eikner
CHICA CIRONE (2007)
Tulemus: 0 / elim
SA Tallinna RK CHICA CIRONE (2007) 0 / elim
11
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Hanna-Marie Vabaoja
RAVEN (2008)
Tulemus: 4 / 55,12
Tondi RSK RAVEN (2008) 4 / 55,12
12
Treener(id):
Veronika Meriküll
TETLEY (2004)
Tulemus: 4 / 58,82
Niitvälja RSK TETLEY (2004) 4 / 58,82
13
Treener(id):
Helen Rätsepp
CALDERON (2003)
Tulemus: 4 / 59,11
RK Ruila Tall CALDERON (2003) 4 / 59,11
14
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Anna-Liis Remmel
STANFORD (2005)
Tulemus: 4 / 60,75
Tondi RSK STANFORD (2005) 4 / 60,75
15
Treener(id):
Sandra Vatter
LITTLE JOHN (2008)
Tulemus: 4 / 62,24
Vändra RSK LITTLE JOHN (2008) 4 / 62,24
16
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Tulemus: 4 / 62,56
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 4 / 62,56
17
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id):
Kristjan Sinikas
SPACE KING (2008)
Tulemus: 4 / 62,98
RSK Ruttar SPACE KING (2008) 4 / 62,98
18
Treener(id):
Kaie Aamisepp
SHADOWSTEP (2009)
Tulemus: 4 / 63,17
RK Ruila Tall SHADOWSTEP (2009) 4 / 63,17
19
Treener(id):
Minni Mangman
VAYA BELLA (2002)
Tulemus: 8 / 59,83
Vändra RSK VAYA BELLA (2002) 8 / 59,83
20
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
EDIE-AMINGO G (2009)
Tulemus: 8 / 64,66
Jakoch RSK EDIE-AMINGO G (2009) 8 / 64,66
21
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kaia Loviisa Kink
CAPRIOLAND (2000)
Tulemus: 9 / 68,43
Tondi RSK CAPRIOLAND (2000) 9 / 68,43
22
Treener(id):
Ketlin Ramjalg
PITTEGAARDENS ROSITA (2005)
Tulemus: 12 / 79,05
RK Ruila Tall PITTEGAARDENS ROSITA (2005) 12 / 79,05
23
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
Tulemus: 14 / 71,12
Tondi RSK FIRENZE (2008) 14 / 71,12
24
Treener(id):
Helina Kalev
PUTTER ATACAMA (2009)
Tulemus: 14 / 72,35
Liivimaa RK PUTTER ATACAMA (2009) 14 / 72,35
25
Treener(id):
Jürgen Mark
ZOE (2007)
Tulemus: 16 / 61,21
RK Ruila Tall ZOE (2007) 16 / 61,21
26
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kristel Klaas
ALVARSSIN (2008)
Tulemus: 20 / 61,05
Tondi RSK ALVARSSIN (2008) 20 / 61,05
Treener(id):
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tulemus: elim
Tartumaa RSK FABRIANO B (2010) elim
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
Tartumaa RSK CALIMERO VON CIMELY (2003) elim
Treener(id):
Camille Mahoni
ORLYMEJA (2007)
Tulemus: elim
SA Tallinna RK ORLYMEJA (2007) elim
Treener(id):
Jessica Raide
CALLUP (2009)
Tulemus: elim
RK Ruila Tall CALLUP (2009) elim
Treener(id):
Deily Aul
PARDOON (2004)
Tulemus: elim
Tartumaa RSK PARDOON (2004) elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Jessica Kaal
OBORA`S GAMEBOY (2005)
Tulemus: elim
Tondi RSK OBORA`S GAMEBOY (2005) elim
Taustatööd