Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2017
/
Lääne Regiooni Talvekarikas 2017 Finaal
/ 2 - Tulemused
Lääne Regiooni Talvekarikas 2017 Finaal
Aeg:
06.05.17
Korraldaja(d):
Hiiumaa RSK
Asukoht:
Linnumäe
Sekretär:
Ave Talts
voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
http://online.equipe.com/en/competitions/19875
Võistlussarjad
Lääne Regiooni Talvekarikas
Lisainfo
Võistluse lehele
06.05.17 - Klass 2 | 100 cm | Art. 238.2.2, ühed ümberhüpped | Avatud (sarja Klass 2)
Starte:
21
Võistluspaare:
21
Võistlejaid:
18
Hobuseid:
19
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Luise Vevers
Luise Vevers
Saare RK
RUUDI (2010)
Tulemus
0 / 65,10 / 0 / 33,35
Saare RK
RUUDI (2010)
0 / 65,10 / 0 / 33,35
2
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
QIU DE TORIEL (2012)
Tulemus
0 / 67,97 / 0 / 33,57
Saare RK
QIU DE TORIEL (2012)
0 / 67,97 / 0 / 33,57
3
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
EMPEROR (2012)
Tulemus
0 / 70,50 / 0 / 35,91
Saare RK
EMPEROR (2012)
0 / 70,50 / 0 / 35,91
4
Mihkel Ait
Mihkel Ait
Saare RK
EMPEROR (2012)
Tulemus
0 / 72,02 / 0 / 38,70
Saare RK
EMPEROR (2012)
0 / 72,02 / 0 / 38,70
5
Merit Milter
Merit Milter
Märjamaa SK
BELCANTO VON SEEDER (2011)
Tulemus
0 / 72,04 / 0 / 46,16
Märjamaa SK
BELCANTO VON SEEDER (2011)
0 / 72,04 / 0 / 46,16
6
Trinity Õismets
Trinity Õismets
Märjamaa SK
Treener(id):
Ann Meriste White
PRINGEL (2003)
Tulemus
4 / 64,41
Märjamaa SK
Ann Meriste White
PRINGEL (2003)
4 / 64,41
7
Karmen Udeküll
Karmen Udeküll
Saaremaa RSK
WESTERN (2001)
Tulemus
4 / 69,87
Saaremaa RSK
WESTERN (2001)
4 / 69,87
8
Anneli Rasu
Anneli Rasu
Saaremaa RSK
Treener(id):
Andres Udeküll
PASSION (2010)
Tulemus
4 / 70,48
Saaremaa RSK
Andres Udeküll
PASSION (2010)
4 / 70,48
9
Liisi Sillat
Liisi Sillat
Märjamaa SK
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
PORTOS (2000)
Tulemus
6 / 87,72
Märjamaa SK
Kristiina Raudnagel
PORTOS (2000)
6 / 87,72
10
Eliise Kaups
Eliise Kaups
Hiiumaa RSK
Treener(id):
Maarja Berkmann
ROYAL HARRI (2007)
Tulemus
8 / 60,53
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
ROYAL HARRI (2007)
8 / 60,53
11
Getter Kaevandes
Getter Kaevandes
ESHKS
CAYPIRINHA
Tulemus
8 / 69,68
ESHKS
CAYPIRINHA
8 / 69,68
12
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
ABSINT (2013)
Tulemus
9 / 98,91
Saare RK
ABSINT (2013)
9 / 98,91
13
Heleriin Lopp
Heleriin Lopp
Saaremaa RSK
PRAID (2007)
Tulemus
10 / 88,10
Saaremaa RSK
PRAID (2007)
10 / 88,10
14
Eeva Helga Kupits
Eeva Helga Kupits
Saaremaa RSK
VOLLI (2011, SP)
Tulemus
12 / 63,69
Saaremaa RSK
VOLLI (2011, SP)
12 / 63,69
15
Leenu Sarapuu
Leenu Sarapuu
Hiiumaa RSK
Treener(id):
Maarja Berkmann
GOLD ZAYRON (2010)
Tulemus
12 / 65,87
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
GOLD ZAYRON (2010)
12 / 65,87
16
Danii Marii Sillamägi
Danii Marii Sillamägi
Saaremaa RSK
RED ROSE (2006, SP)
Tulemus
12 / 72,62
Saaremaa RSK
RED ROSE (2006, SP)
12 / 72,62
17
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
BONNE AMIE (2013)
Tulemus
12 / 94,60
Saare RK
BONNE AMIE (2013)
12 / 94,60
18
Margit Lindre
Margit Lindre
Märjamaa SK
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
GOLDEN (2005)
Tulemus
14 / 88,44
Märjamaa SK
Kristiina Raudnagel
GOLDEN (2005)
14 / 88,44
Vaike Reinmaa
Vaike Reinmaa
Märjamaa SK
Treener(id):
Ann Meriste White
MINNI (2010, VP)
Tulemus
elim
Märjamaa SK
Ann Meriste White
MINNI (2010, VP)
elim
Anita Raag
Anita Raag
Märjamaa SK
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
REMY MARTIN (2008, SP)
Tulemus
elim
Märjamaa SK
Kristiina Raudnagel
REMY MARTIN (2008, SP)
elim
Helina Täht
Helina Täht
Saare RK
PÄRN (1998)
Tulemus
elim
Saare RK
PÄRN (1998)
elim
Taustatööd