Võistlus

Nimi:
SMV Poniratsanikud ja Harrastajad & Tallinna RSK Harrastajate Karikas II etapp
Aeg:
15.04.17 - 16.04.17
Korraldaja(d):
Tallinna RSK, SA Tallinna RK, Veskimetsa RK
Sekretär:
Ave Talts
voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Veskimetsa Ratsakeskus
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Karikasarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/alad/hs/hs-sarjad-2017/


Esialgsed stardikad ja ajakava http://online.equipe.com/en/competitions/19513.
Algusajad (v.a parkuurid 1 ja 4) on orienteeruvad ning võivad nihkuda varasemaks või hilisemaks vastavalt võistluspäeva kulgemisele.
15.04.17 - Klass 3b | 100 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 25

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Kertu Kütt (2003)
PAHHE (2005)
Tartumaa RSK Triin Vahimets, Hanno Ellermann PAHHE (2005) 0 / 53,63 0 / 53,63
2
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kaia Loviisa Kink (1999)
CESSIKA (2010, SP)
Tondi RSK CESSIKA (2010, SP) 0 / 54,03 0 / 54,03
3
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Janika Pirel Jasmin Hirvi
CAZPAR (2012)
Tondi RSK Kristiina Pähn CAZPAR (2012) 0 / 57,66 0 / 57,66
4
Treener(id):
Maarja Lutsokert (2002)
GOLDEN POWER (2006, SP)
RK Ruila Tall GOLDEN POWER (2006, SP) 0 / 60,91 0 / 60,91
5
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Laura Leoste (2000)
EXCELLENCE-C (2004)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov EXCELLENCE-C (2004) 0 / 61,01 0 / 61,01
6
Klubi: Kurtna RK
Treener(id):
Doris Akker
HERZOG VON LOMA (2012)
Kurtna RK HERZOG VON LOMA (2012) 0 / 61,72 0 / 61,72
7
Klubi: Avante
Treener(id):
Britt Ülesoo (2001)
KWIATEK (2007)
Avante KWIATEK (2007) 0 / 63,91 0 / 63,91
8
Treener(id): Andres Treve
Anni Kaljund
CHARMING BOY RA (2010)
RK Ruila Tall Andres Treve CHARMING BOY RA (2010) 0 / 66,06 0 / 66,06
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Karmen Sule (2001)
JALICA VAN BLOMMERCHOT (2005, SP)
Tondi RSK JALICA VAN BLOMMERCHOT (2005, SP) 1 / 68,32 1 / 68,32
10
Treener(id): Janely Saar
Jessica Mölder (2004)
MEXICANA (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar MEXICANA (2006) 4 / 56,06 4 / 56,06
11
Klubi: MTÜ EEC
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Agnes Podgorelov (2001)
JO JO MINKA (2009)
MTÜ EEC Konstantin Prohhorov JO JO MINKA (2009) 4 / 57,34 4 / 57,34
12
Treener(id): Andres Treve, Pille Elson
Pille Pajulaid
SAMURAI (2011)
Tallinna RSK Andres Treve, Pille Elson SAMURAI (2011) 4 / 57,84 4 / 57,84
13
Klubi: RSK Ruttar
Merilin Palts
KISS IN VEGAS (2010)
RSK Ruttar Kristjan Sinikas, Külliki Sinikas, Tiit Kivisild KISS IN VEGAS (2010) 4 / 58,65 4 / 58,65
14
Treener(id): Andres Treve
Anni Kaljund
BREEZE (2008)
RK Ruila Tall Andres Treve BREEZE (2008) 4 / 59,84 4 / 59,84
15
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Britt Nigul
ROCCA DEL DRAGONE (2012)
Tondi RSK ROCCA DEL DRAGONE (2012) 4 / 60,59 4 / 60,59
16
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Monica Pärno
Kristi-Maria Tüvi
PRECIOSA (2010)
RSK Simon Monica Pärno PRECIOSA (2010) 4 / 60,97 4 / 60,97
17
Treener(id): Anni Kaljund
Ella Miina Koger (2001)
GRAPE MODE (2011)
RK Ruila Tall Anni Kaljund GRAPE MODE (2011) 5 / 69,44 5 / 69,44
18
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
FEMME (2007)
Tondi RSK FEMME (2007) 5 / 71,85 5 / 71,85
19
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Elisabeth Mägi (2002)
ODELIA (2003)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov ODELIA (2003) 6 / 72,09 6 / 72,09
20
Treener(id): Janely Saar
Jessica Mölder (2004)
WONDERFUL SURPRISE (2006, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar WONDERFUL SURPRISE (2006, SP) 8 / 61,66 8 / 61,66
21
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maris Kangur (2000)
AL PACINO (2012)
Tondi RSK AL PACINO (2012) 12 / 64,94 12 / 64,94
Treener(id):
Maarja Lutsokert (2002)
MENU (2007, SP)
RK Ruila Tall MENU (2007, SP) elim elim
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Joonatan Mäggi (1999)
SYBERIA (2008)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov SYBERIA (2008) elim elim
Treener(id): Andres Treve
Anni Kaljund
HELIS (2005, VP)
RK Ruila Tall Andres Treve HELIS (2005, VP) elim elim
Treener(id): Anni Kaljund
Ella Miina Koger (2001)
DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008)
RK Ruila Tall Anni Kaljund DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008) elim elim