Võistlus

Nimi:
XVI Kärdla Ratsupäevad & Lääne Regiooni Karikavõistlused TS 2017 Finaal & Porsche Karikas 2017 V etapp & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2017 Finaal
Aeg:
03.08.17 - 06.08.17
Korraldaja(d):
Hiiumaa RSK
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Linnumäe, Hiiumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Lääne Regiooni sarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/alad/ts/ts-sarjad-2017/
Porshe karikasarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/alad/hs/hs-sarjad-2017/
Eggersmanni sarja üldinfo http://www.eggersmann.ee/karikasari/
03.08.17 - Klass 2 | 100 cm | Art. 238.2.2, ühed ümberhüpped | Avatud (LRKV sarja Klass 2)

Osalejaid: 71

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Kippen Närep
ROSEHILL FASCINATION (2008, SP)
RK Ruila Tall ROSEHILL FASCINATION (2008, SP) 0 / 65,06 / 0 / 34,81 0 / 65,06 / 0 / 34,81
2
Treener(id): Krista Raidmets
Merilin Palts
KISS IN VEGAS (2010)
Audruranna RSK Krista Raidmets KISS IN VEGAS (2010) 0 / 69,25 / 0 / 39,77 0 / 69,25 / 0 / 39,77
3
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Mihkel Ait
EMPEROR (2012)
Saare RK EMPEROR (2012) 0 / 71,40 / 0 / 42,10 0 / 71,40 / 0 / 42,10
4
Treener(id):
Mari Talinurm
CALVIN (2008)
RK Ruila Tall CALVIN (2008) 0 / 71,45 / 0 / 42,68 0 / 71,45 / 0 / 42,68
5
Treener(id):
Laura Pedjak
DOLCE VITA (2008)
Liivimaa RK DOLCE VITA (2008) 0 / 68,64 / 0 / 46,36 0 / 68,64 / 0 / 46,36
6
Treener(id):
Gloria Vimberg
FERYMENT JJS (2010)
Audruranna RSK FERYMENT JJS (2010) 0 / 68,70 / 0 / 47,54 0 / 68,70 / 0 / 47,54
7
Klubi: Kassari RM
Treener(id):
Mihkel Kangur
IN STYLE N (2013)
Kassari RM IN STYLE N (2013) 0 / 73,06 / 0 / 49,38 0 / 73,06 / 0 / 49,38
8
Treener(id):
Kadi Nurs
KUTI KUTI (2004)
Hiiumaa RSK KUTI KUTI (2004) 0 / 61,82 / 4 / 39,90 0 / 61,82 / 4 / 39,90
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kätlin Kirik
LAETIZIA (2008)
Tondi RSK LAETIZIA (2008) 0 / 70,42 / 4 / 41,64 0 / 70,42 / 4 / 41,64
10
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
ZANDRO (2008)
ESHKS ZANDRO (2008) 0 / 73,39 / 4 / 41,89 0 / 73,39 / 4 / 41,89
11
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Theresa Dee Torjus
CAMPARI (2008)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite CAMPARI (2008) 0 / 69,66 / 4 / 43,31 0 / 69,66 / 4 / 43,31
12
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Margit Mägi
Marleen Tiirik
LUCAS (2008)
Viru Ratsu Margit Mägi LUCAS (2008) 0 / 73,24 / 4 / 50,96 0 / 73,24 / 4 / 50,96
13
Klubi:
Treener(id):
Katja Lääti (FIN)
QUALITY GIRL
QUALITY GIRL 0 / 69,17 / 4 / 55,88 0 / 69,17 / 4 / 55,88
14
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Mia Vahimets
VANINE H (2002)
Tondi RSK VANINE H (2002) 0 / 71,94 / 5 / 57,59 0 / 71,94 / 5 / 57,59
15
Treener(id):
Josiine Vekram
ELKUR (2006, SP)
Vändra RSK ELKUR (2006, SP) 0 / 60,56 / 8 / 39,17 0 / 60,56 / 8 / 39,17
16
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Andres Zirk
SILVER BOY (2011)
Nõo RK SILVER BOY (2011) 0 / 72,18 / 8 / 45,70 0 / 72,18 / 8 / 45,70
17
Klubi:
Treener(id):
Anniina Takanen (FIN)
CARINO III
CARINO III 0 / 70,31 / 8 / 53,74 0 / 70,31 / 8 / 53,74
18
Treener(id):
EevaHelga Kupits
WESTERN (2001)
Saaremaa RSK WESTERN (2001) 0 / 69,62 / 16 / 54,42 0 / 69,62 / 16 / 54,42
19
Treener(id): Maarja Berkmann
Eliise Kaups
ROYAL HARRI (2007)
Hiiumaa RSK Maarja Berkmann ROYAL HARRI (2007) 0 / 66,05 / 19 / 63,19 0 / 66,05 / 19 / 63,19
20
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
JAY-Z BEE (2012)
Tondi RSK JAY-Z BEE (2012) 0 / 67,64 / ei startinud 0 / 67,64 / ei startinud
21
Klubi:
Treener(id):
Elina Eskelinen (FIN)
MERA
MERA 1 / 75,39 1 / 75,39
22
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Reet Kerro
Toomas Pai
WISBY (2010)
RSK Simon Reet Kerro WISBY (2010) 1 / 75,48 1 / 75,48
23
Treener(id):
Elisabeth Mägi
SONADORA (2009)
SA Tallinna RK SONADORA (2009) 1 / 76,40 1 / 76,40
24
Klubi:
Treener(id):
Anniina Takanen (FIN)
EVARDE E
EVARDE E 1 / 76,93 1 / 76,93
25
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Karin Põldoja
Sandra Talpas
FLINSTONE H (2010)
Tondi RSK Karin Põldoja FLINSTONE H (2010) 2 / 79,22 2 / 79,22
26
Treener(id):
Syret Sepling
VARSITA (2002)
Pärnumaa RSK VARSITA (2002) 2 / 80,08 2 / 80,08
27
Klubi: EHS
Treener(id):
Riin Kurrikoff
TRIKK (2008, SP)
EHS TRIKK (2008, SP) 4 / 58,73 4 / 58,73
28
Treener(id):
Kati Raidma
WANESSA (2007, SP)
Vändra RSK WANESSA (2007, SP) 4 / 61,90 4 / 61,90
29
Treener(id):
Marie Adele Abel
RED ROSE (2006, SP)
Saaremaa RSK RED ROSE (2006, SP) 4 / 62,65 4 / 62,65
30
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Britt Nigul
CHARMING (2007)
Tondi RSK CHARMING (2007) 4 / 67,04 4 / 67,04
31
Treener(id): Andres Udeküll
Riho Viik
OBERON (2009)
Vändra RSK Andres Udeküll OBERON (2009) 4 / 68,28 4 / 68,28
32
Treener(id):
Hendrik Klausson
CAMPANELLA (2007)
Saaremaa RSK CAMPANELLA (2007) 4 / 68,43 4 / 68,43
33
Treener(id):
Kristin Juurik
RIVIERA LUNETTE (2009)
Tartu Ratsakool RIVIERA LUNETTE (2009) 4 / 70,25 4 / 70,25
34
Treener(id): Pille Elson
Pille Pajulaid
SAMURAI (2011)
Tallinna RSK Pille Elson SAMURAI (2011) 4 / 70,37 4 / 70,37
35
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
BONNE AMIE (2013)
Saare RK BONNE AMIE (2013) 4 / 70,50 4 / 70,50
36
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Britt Nigul
OBORA'S DEMI (2009)
Tondi RSK OBORA'S DEMI (2009) 4 / 71,95 4 / 71,95
37
Treener(id):
Taisi Viire
BALERIIN (2011)
Pärnumaa RSK BALERIIN (2011) 4 / 72,50 4 / 72,50
38
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
SAM I AM (2011)
Tondi RSK SAM I AM (2011) 4 / 73,16 4 / 73,16
39
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
QUELLE (2011)
Saare RK QUELLE (2011) 4 / 73,25 4 / 73,25
40
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
FEMME (2007)
Tondi RSK FEMME (2007) 5 / 74,06 5 / 74,06
41
Treener(id):
Anni Kaljund
LARINA (2009)
RK Ruila Tall LARINA (2009) 5 / 75,87 5 / 75,87
42
Treener(id):
Triin Rast
CRAZY MOLLY (2012)
Niitvälja RSK CRAZY MOLLY (2012) 5 / 76,85 5 / 76,85
43
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Maris Kartau
Helena Lill
OKASROOSIKE (2011)
RSK Simon Maris Kartau OKASROOSIKE (2011) 8 / 57,99 8 / 57,99
44
Klubi:
Treener(id): Andres Udeküll
Reet Matt
PREMIUM (2008)
Andres Udeküll PREMIUM (2008) 8 / 60,21 8 / 60,21
45
Klubi: Kohila RSK
Treener(id):
Älis Oksa
BELUR (2005)
Kohila RSK BELUR (2005) 8 / 61,82 8 / 61,82
46
Treener(id):
Liis Kabral
ESPRESSO (2006)
Viljandimaa RSK ESPRESSO (2006) 8 / 62,00 8 / 62,00
47
Treener(id): Maila Kukk
Carmen Melts
VAYA BELLA (2002)
Vändra RSK Maila Kukk VAYA BELLA (2002) 8 / 71,69 8 / 71,69
48
Treener(id):
Karmen Udeküll
WILD BEAUTY (2009, VP)
Saaremaa RSK WILD BEAUTY (2009, VP) 8 / 72,27 8 / 72,27
49
Treener(id):
Heili Püümann
HABIBA K (2012)
RK Black Stallion HABIBA K (2012) 8 / 72,92 8 / 72,92
50
Treener(id): Anni Kaljund
Ella Miina Koger
DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008)
RK Ruila Tall Anni Kaljund DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008) 8 / 87,19 8 / 87,19
51
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Elena Aru
AMELIE T.B. (2005)
Tondi RSK Kristiina Pähn AMELIE T.B. (2005) 8 / 87,58 8 / 87,58
52
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
CEDAR UNO (2013)
Saare RK CEDAR UNO (2013) 9 / 74,33 9 / 74,33
53
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Urve Aavik
CHARLY (2011)
Tallinna RSK Riina Seder-Zalite CHARLY (2011) 9 / 74,48 9 / 74,48
54
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
ABSINT (2013)
Saare RK ABSINT (2013) 9 / 77,34 9 / 77,34
55
Klubi:
Treener(id):
Aleksandra Nõmberg
ROLEX (2007)
ROLEX (2007) 10 / 95,88 10 / 95,88
56
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Joonatan Mäggi
SYBERIA (2008)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov SYBERIA (2008) 12 / 69,51 12 / 69,51
57
Helena Ringo
KAID (2010)
Audruranna RSK Krista Raidmets, Margit Mägi KAID (2010) 12 / 70,90 12 / 70,90
58
Treener(id):
Syret Sepling
CAT VON D (2010)
Pärnumaa RSK CAT VON D (2010) 12 / 86,57 12 / 86,57
59
Treener(id):
Hendrik Klausson
RED BOY (2009)
Saaremaa RSK RED BOY (2009) 15 / 85,86 15 / 85,86
60
Treener(id): Maarja Berkmann
Leenu Sarapuu
GOLD ZAYRON (2010)
Hiiumaa RSK Maarja Berkmann GOLD ZAYRON (2010) 16 / 66,68 16 / 66,68
61
Klubi: Kohila RSK
Treener(id):
ErelyLiisbet Johanson
HANS (2009)
Kohila RSK HANS (2009) 22 / 79,44 22 / 79,44
Treener(id):
Danii Marii Sillamägi
HESTIA (2005, SP)
Saaremaa RSK HESTIA (2005, SP) elim elim
Treener(id):
Maarja Lutsokert
MENU (2007, SP)
RK Ruila Tall MENU (2007, SP) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Karmen Sule
JALICA VAN BLOMMERCHOT (2005, SP)
Tondi RSK JALICA VAN BLOMMERCHOT (2005, SP) elim elim
Treener(id):
Heleriin Lopp
PRAID (2007)
Saaremaa RSK PRAID (2007) elim elim
Klubi: Kohila RSK
Treener(id):
Ethel Kuusemäe
AARETE SAAR (2005)
Kohila RSK AARETE SAAR (2005) elim elim
Klubi: Kohila RSK
Treener(id):
Hanna Janet Oja
KRISTALL (2009)
Kohila RSK KRISTALL (2009) elim elim
Treener(id): Monica Pärno
Kristina Pahk
ZAYRON (2009)
Tallinna RSK Monica Pärno ZAYRON (2009) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Anni Kaljund
Haana Norma
DOLORES (2008)
Tondi RSK Anni Kaljund DOLORES (2008) elim elim
Klubi: Kohila RSK
Treener(id):
Meeli Linde
VÄNTVIGUR (2007)
Kohila RSK VÄNTVIGUR (2007) elim elim
Treener(id):
Karl Marten Jaaska
OBORA`S GAMEBOY (2005)
RK Ruila Tall OBORA`S GAMEBOY (2005) elim elim