Alates 18.05.20 on vabas õhus võistluste toimumine lubatud vastavalt Kultuuriministeeriumi ja Eesti Ratsaspordi Liidu poolt ette antud tingimustel, millega saab tutvuda SIIN
Võistluse korraldamise ja eriolukorra meetmete nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Year

Date Discipline Name Venue Country Difficulty Organizer Status
6 June 17. - 20. Jun Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Cancelled
17. - 20. Jun
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Cancelled
6 June 17. - 20. Jun Endurance Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC Cancelled
17. - 20. Jun
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, EST
Cancelled
6 June 19. - 20. Jun Jumping CSN Diepenheim NED 110 Results published
19. - 20. Jun
CSN
Jumping / 110
Diepenheim, NED
6 June 20. - 21. Jun Jumping Juurimaa Karikas 2020 Juurimaa Tall EST 130 Märjamaa SK, Juurimaa Ratsaspordi Arendamise Ühing Cancelled
20. - 21. Jun
Juurimaa Karikas 2020
Jumping / 130
Juurimaa Tall , EST
Cancelled
6 June 20. Jun Dressage Pallase koolisõit / Talendijaht 2020 II etapp / U18 ''X-Faktor'' 2020 II etapp / ESHKS NH sari IV etapp Pallase tallid EST ST-R Tondi RSK, Pallase Tallid Results published
20. Jun
Pallase koolisõit / Talendijaht 2020 II etapp / U18 ''X-Faktor'' 2020 II etapp / ESHKS NH sari IV etapp
Dressage / ST-R
Pallase tallid, EST
Results published
6 June 20. Jun Jumping Niitvälja takistussõit I Niitvälja RK EST 80-100 Niitvälja Tallid OÜ Results published
20. Jun
Niitvälja takistussõit I
Jumping / 80-100
Niitvälja RK, EST
Results published
6 June 20. Jun Jumping Pärna Suvi & Tartumaa Meistrid 2020 I etapp Pärna talu EST 70-130 Pärna RSK, Hillar Kald Pärna talu Results published
20. Jun
Pärna Suvi & Tartumaa Meistrid 2020 I etapp
Jumping / 70-130
Pärna talu, EST
Results published
6 June 21. Jun Endurance Arma Kestvusratsutamine Rutja küla EST 30-80 Estreka, Arma Ratsatalu Results published
21. Jun
Arma Kestvusratsutamine
Endurance / 30-80
Rutja küla, EST
Results published
6 June 21. Jun Jumping Niitvälja takistussõit II Niitvälja RK EST 110-135 Niitvälja Tallid OÜ Results published
21. Jun
Niitvälja takistussõit II
Jumping / 110-135
Niitvälja RK, EST
Results published
6 June 23. - 28. Jun Jumping CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Ciekocinko POL RV Results published
23. - 28. Jun
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*
Jumping / RV
Ciekocinko, POL
6 June 27. Jun Driving Veskimetsa koolitusvõistlus Veskimetsa Ratsakeskus EST madal Tallinna RSK Cancelled
27. Jun
Veskimetsa koolitusvõistlus
Driving / madal
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Cancelled
6 June 27. Jun Jumping Perila Suvi 2020 Perila EST 85-135 Tondi RSK, Perila Tallid Results published
27. Jun
Perila Suvi 2020
Jumping / 85-135
Perila, EST
Results published
6 June 27. Jun Dressage Madise Talli KS, Talendijaht 2020 III etapp, ESHKS NH sari V etapp Väike-Maarja EST ST-L Estreka, Madise tall Results published
27. Jun
Madise Talli KS, Talendijaht 2020 III etapp, ESHKS NH sari V etapp
Dressage / ST-L
Väike-Maarja, EST
Results published
6 June 27. Jun Jumping Tartumaa Meistrid 2020 II etapp Ihaste RK EST 60-130 Tartu Kalevi RK Results published
27. Jun
Tartumaa Meistrid 2020 II etapp
Jumping / 60-130
Ihaste RK, EST
Results published
6 June 28. Jun Eventing Niitvälja Karikas 2020 Niitvälja RK EST 80/100 MTÜ ELMA 3DE, Niitvälja Ratsakeskus Results published
28. Jun
Niitvälja Karikas 2020
Eventing / 80/100
Niitvälja RK, EST
Results published
6 June 30. Jun - 05. Jul Jumping CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Ciekocinko POL RV Results published
30. Jun - 05. Jul
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*
Jumping / RV
Ciekocinko, POL
7 July 2. - 05. Jul Eventing CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1*/CCIY3*-S/CCIJ2*-S Strzegom POL RV Results published
2. - 05. Jul
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1*/CCIY3*-S/CCIJ2*-S
Eventing / RV
Strzegom, POL
7 July 03. Jul Jumping CSN Haaksbergen NED 80-140 Results published
03. Jul
CSN
Jumping / 80-140
Haaksbergen, NED
7 July 04. Jul Jumping Suvine Ponikarikas 2020 I etapp Pallase tallid EST 65-95 Tondi RSK, Pallase Tallid Results published
04. Jul
Suvine Ponikarikas 2020 I etapp
Jumping / 65-95
Pallase tallid, EST
Results published
7 July 4. - 05. Jul Jumping Ruila Suvi 2020 Ruila EST 100-135 RK Ruila Tall Results published
4. - 05. Jul
Ruila Suvi 2020
Jumping / 100-135
Ruila, EST
Results published
7 July 04. Jul Jumping Operagames XXVIII Savonlinna FIN 80-140 Results published
04. Jul
Operagames XXVIII
Jumping / 80-140
Savonlinna, FIN
7 July 04. Jul Jumping Pärna Karikas 2020 Pärna talu EST 80-120 Pärna RSK, Hillar Kald Pärna talu Results published
04. Jul
Pärna Karikas 2020
Jumping / 80-120
Pärna talu, EST
Results published
7 July 05. Jul Driving Raplamaa Rakend 2020 Madise Tall EST Mad-Kõrg Märjamaa SK Passed event
05. Jul
Raplamaa Rakend 2020
Driving / Mad-Kõrg
Madise Tall , EST
Passed event
7 July 05. Jul Jumping Saaremaa Suvekarikas 2020 I etapp Kõruse EST 75-130 Saaremaa RSK, Reinu Ratsatalu Results published
05. Jul
Saaremaa Suvekarikas 2020 I etapp
Jumping / 75-130
Kõruse, EST
Results published
7 July 05. Jul Jumping Operagames XXVIII Savonlinna FIN 115-150 Results published
05. Jul
Operagames XXVIII
Jumping / 115-150
Savonlinna, FIN
7 July 6. - 08. Jul Jumping CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Results published
6. - 08. Jul
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*
Jumping / RV
Opglabbeek, BEL
7 July 08. Jul Eventing Kose Kolmevõistluse Kolmapäev Kose EST 70 Tondi RSK Registreerimine suletud
08. Jul
Kose Kolmevõistluse Kolmapäev
Eventing / 70
Kose, EST
Registreerimine suletud
7 July 10. - 12. Jul Eventing CCI2*-S Olustvere EST RV Ruhve OÜ, Olustvere TMK Cancelled
10. - 12. Jul
CCI2*-S
Eventing / RV
Olustvere, EST
Cancelled
7 July 11. - 12. Jul Eventing Olustvere Kolmevõistluskarikas 2020 Olustvere EST 90/2* Ruhve OÜ, Olustvere TMK Open for entries until 07.07.2020
11. - 12. Jul
Olustvere Kolmevõistluskarikas 2020
Eventing / 90/2*
Olustvere, EST
Open for entries until 07.07.2020
7 July 11. Jul Jumping Massu Suvi 2020 Massu EST 75-130 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Open for entries until 08.07.2020
11. Jul
Massu Suvi 2020
Jumping / 75-130
Massu , EST
Open for entries until 08.07.2020
7 July 11. Jul Dressage Pallase koolisõit / Talendijaht 2020 IV etapp / U18 ''X-Faktor'' 2020 III etapp / ESHKS NH sari VI etapp Pallase tallid EST ST-R Tondi RSK, Pallase tallid Open for entries until 08.07.2020
11. Jul
Pallase koolisõit / Talendijaht 2020 IV etapp / U18 ''X-Faktor'' 2020 III etapp / ESHKS NH sari VI etapp
Dressage / ST-R
Pallase tallid, EST
Open for entries until 08.07.2020
7 July 11. Jul Endurance Ähijärve Rännak & Noorhobuste Tšempionaat Ähijärve EST 30-84 EER, Kaia Raidma Registration closed
11. Jul
Ähijärve Rännak & Noorhobuste Tšempionaat
Endurance / 30-84
Ähijärve, EST
Registration closed
7 July 11. Jul Dressage Kilgi Koolisõit / Harrastajate Karikas 2020 II etapp / Tartumaa Meistrid 2020 III etapp Kilgi Tall EST ABC-M Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Open for entries until 08.07.2020
11. Jul
Kilgi Koolisõit / Harrastajate Karikas 2020 II etapp / Tartumaa Meistrid 2020 III etapp
Dressage / ABC-M
Kilgi Tall, EST
Open for entries until 08.07.2020
7 July 12. Jul Jumping Olustvere Karikas 2020 Olustvere EST 90-110 Ruhve OÜ, Olustvere TMK Open for entries until 09.07.2020
12. Jul
Olustvere Karikas 2020
Jumping / 90-110
Olustvere, EST
Open for entries until 09.07.2020
7 July 12. Jul Dressage Massu Suvi 2020 Massu EST ABC-M Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Open for entries until 09.07.2020
12. Jul
Massu Suvi 2020
Dressage / ABC-M
Massu , EST
Open for entries until 09.07.2020
7 July 12. Jul Jumping Perila Karikas 2020 Perila EST 70-140 Tondi RSK, Perila Tallid Open for entries until 09.07.2020
12. Jul
Perila Karikas 2020
Jumping / 70-140
Perila, EST
Open for entries until 09.07.2020
7 July 17. - 19. Jul Eventing CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1*/CCIP2-L Strzegom POL RV Juhend avaldatud FEI lehel
17. - 19. Jul
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1*/CCIP2-L
Eventing / RV
Strzegom, POL
7 July 17. - 19. Jul Driving CAI3*-H1/P1 / CAI2*-H1/P1 Olustvere EST RV Ruhve OÜ, Olustvere TMK Cancelled
17. - 19. Jul
CAI3*-H1/P1 / CAI2*-H1/P1
Driving / RV
Olustvere, EST
Cancelled
7 July 18. Jul Jumping Suvine Ponikarikas 2020 II etapp Kildu RK EST 65-110 RSK FenEst Equestrian, Kildu Ratsaklubi, Kildu ratsakeskus Open for entries until 15.07.2020
18. Jul
Suvine Ponikarikas 2020 II etapp
Jumping / 65-110
Kildu RK, EST
Open for entries until 15.07.2020
7 July 18. Jul Dressage Lepa talli koolisõit Lepa tall EST ST-LR Lepa tall Cancelled
18. Jul
Lepa talli koolisõit
Dressage / ST-LR
Lepa tall, EST
Cancelled
7 July 18. Jul Dressage Perila koolisõit / Talendijaht 2020 V etapp / U18 ''X-Faktor'' 2020 IV etapp / ESHKS NH sari VII etapp Perila EST ? Tondi RSK Open for entries until 15.07.2020
18. Jul
Perila koolisõit / Talendijaht 2020 V etapp / U18 ''X-Faktor'' 2020 IV etapp / ESHKS NH sari VII etapp
Dressage / ?
Perila, EST
Open for entries until 15.07.2020
7 July 18. - 19. Jul Driving Olustvere Karikas 2020 Olustvere EST Mad-Kõrg Ruhve OÜ, Olustvere TMK Open for entries until 15.07.2020
18. - 19. Jul
Olustvere Karikas 2020
Driving / Mad-Kõrg
Olustvere, EST
Open for entries until 15.07.2020
7 July 19. Jul Jumping Niitvälja Derby Niitvälja RK EST 100-140 Niitvälja Tallid OÜ Cancelled
19. Jul
Niitvälja Derby
Jumping / 100-140
Niitvälja RK, EST
Cancelled
7 July 23. - 26. Jul Jumping JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat, Suvine Ponikarikas 2020 III etapp Perila, Harjumaa EST 65-140 Tondi RSK, Perila tallid Schedule deadline 18.06.2020
23. - 26. Jul
JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat, Suvine Ponikarikas 2020 III etapp
Jumping / 65-140
Perila, Harjumaa, EST
Schedule deadline 18.06.2020
7 July 25. Jul Dressage Tartu Linna Poniratsanike MV / Tartumaa Meistrid 2020 IV etapp / Talendijaht 2020 VI etapp Tartu Ratsakool EST ST-L Tartu Ratsakool, Tartu LV Open for entries until 22.07.2020
25. Jul
Tartu Linna Poniratsanike MV / Tartumaa Meistrid 2020 IV etapp / Talendijaht 2020 VI etapp
Dressage / ST-L
Tartu Ratsakool, EST
Open for entries until 22.07.2020
7 July 25. Jul Jumping Ihaste Derby 2020 Ihaste RK EST 90-125 Tartu Kalevi RK Open for entries until 22.07.2020
25. Jul
Ihaste Derby 2020
Jumping / 90-125
Ihaste RK, EST
Open for entries until 22.07.2020
7 July 26. Jul Driving CAN Ropaži LAT ?
26. Jul
CAN
Driving / ?
Ropaži, LAT
7 July 31. Jul - 02. Aug Jumping Luunja Karikas 40! Luunja EST 100-140 Tartumaa RSK Schedule deadline 26.06.2020
31. Jul - 02. Aug
Luunja Karikas 40!
Jumping / 100-140
Luunja, EST
Schedule deadline 26.06.2020
8 August 1. - 02. Aug Eventing Kose Kolmevõistlus & Seenioride EMV Kose EST 70-2* Kipi Team MTÜ Open for entries until 29.07.2020
1. - 02. Aug
Kose Kolmevõistlus & Seenioride EMV
Eventing / 70-2*
Kose, EST
Open for entries until 29.07.2020
8 August 01. Aug Endurance EMV noored & seeniorid Kõrvemaa EST 80-120 Pinifer ET Schedule deadline 27.06.2020
01. Aug
EMV noored & seeniorid
Endurance / 80-120
Kõrvemaa, EST
Schedule deadline 27.06.2020
8 August 1. - 02. Aug Dressage EMV / Harrastajate MV / NHT, NPT / Talendijaht 2020 VII etapp / U18 ''X-Faktor'' 2020 V etapp / ESHKS NH sari VIII etapp Perila Tallid EST ABC-RR Tondi RSK Schedule deadline 27.06.2020
1. - 02. Aug
EMV / Harrastajate MV / NHT, NPT / Talendijaht 2020 VII etapp / U18 ''X-Faktor'' 2020 V etapp / ESHKS NH sari VIII etapp
Dressage / ABC-RR
Perila Tallid, EST
Schedule deadline 27.06.2020
8 August 01. Aug Jumping Saaremaa Suvekarikas 2020 II etapp Kõljala EST 70-120 Saaremaa RSK Schedule deadline 27.06.2020
01. Aug
Saaremaa Suvekarikas 2020 II etapp
Jumping / 70-120
Kõljala, EST
Schedule deadline 27.06.2020
8 August 02. Aug Jumping Maria Suvi Maria talu EST 70-120 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Cancelled
02. Aug
Maria Suvi
Jumping / 70-120
Maria talu, EST
Cancelled
8 August 02. Aug Eventing Maria Suvi Maria talu EST 80/100 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Cancelled
02. Aug
Maria Suvi
Eventing / 80/100
Maria talu, EST
Cancelled
8 August 7. - 09. Aug Jumping Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate ja amatööride MV Ruila EST 100-145 ERL ja Kirret OÜ Open for entries until 02.08.2020
7. - 09. Aug
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate ja amatööride MV
Jumping / 100-145
Ruila, EST
Open for entries until 02.08.2020
8 August 08. Aug Endurance Tõrvahavva II Tõrvahavva EST 30-80 EER, Kaia Raidma Schedule deadline 04.07.2020
08. Aug
Tõrvahavva II
Endurance / 30-80
Tõrvahavva, EST
Schedule deadline 04.07.2020
8 August 14. - 16. Aug Dressage, Jumping CSI2*-W/CSIYH1*/CDI2*/CDI-W Ruila EST RV ERL
14. - 16. Aug
CSI2*-W/CSIYH1*/CDI2*/CDI-W
Dressage, Jumping / RV
Ruila, EST
8 August 15. - 16. Aug Driving CAN Balvu LAT ?
15. - 16. Aug
CAN
Driving / ?
Balvu, LAT
8 August 15. Aug Dressage Juurimaa koolisõit / ESHKS NH sari IX etapp / Harrastajate Karikas 2020 III etapp Juurimaa tall EST ABC-M Märjamaa SK, Juurimaa tall Schedule deadline 11.07.2020
15. Aug
Juurimaa koolisõit / ESHKS NH sari IX etapp / Harrastajate Karikas 2020 III etapp
Dressage / ABC-M
Juurimaa tall, EST
Schedule deadline 11.07.2020
8 August 15. Aug Jumping Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus Tartu Ratsakool EST 80-110 Tartu Ratsakool, Tartu LV Schedule deadline 11.07.2020
15. Aug
Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus
Jumping / 80-110
Tartu Ratsakool, EST
Schedule deadline 11.07.2020
8 August 16. Aug Jumping Suvine Ponikarikas 2020 IV etapp Juurimaa tall EST 110 Märjamaa SK, Juurimaa tall Schedule deadline 12.07.2020
16. Aug
Suvine Ponikarikas 2020 IV etapp
Jumping / 110
Juurimaa tall, EST
Schedule deadline 12.07.2020
8 August 19. - 23. Aug Jumping CSI2*-W/CSIYH1*/CSIJ-B/CSICh-B Ivanovskoe RUS RV
19. - 23. Aug
CSI2*-W/CSIYH1*/CSIJ-B/CSICh-B
Jumping / RV
Ivanovskoe, RUS
8 August 19. - 23. Aug Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 15.07.2020
19. - 23. Aug
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 15.07.2020
8 August 19. - 23. Aug Endurance Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
19. - 23. Aug
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, EST
8 August 20. Aug Jumping Reinu Kapp & Saaremaa Suvekarikas 2020 III etapp Kõruse EST 70-120 Saaremaa RSK Schedule deadline 16.07.2020
20. Aug
Reinu Kapp & Saaremaa Suvekarikas 2020 III etapp
Jumping / 70-120
Kõruse, EST
Schedule deadline 16.07.2020
8 August 20. Aug Jumping Lääne-Virumaa MV Lääne-Virumaa EST 70-110 Estreka Schedule deadline 16.07.2020
20. Aug
Lääne-Virumaa MV
Jumping / 70-110
Lääne-Virumaa, EST
Schedule deadline 16.07.2020
8 August 20. Aug Dressage LMRK koolisõiduvõistlus / Tartu Linna MV / Talendijaht 2020 VIII etapp / U18 ''X-Faktor'' 2020 VI etapp / ESHKS NH sari X etapp / Tartumaa Meistrid 2020 V etapp Saksa RK EST ST-L Liivimaa RK, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Schedule deadline 16.07.2020
20. Aug
LMRK koolisõiduvõistlus / Tartu Linna MV / Talendijaht 2020 VIII etapp / U18 ''X-Faktor'' 2020 VI etapp / ESHKS NH sari X etapp / Tartumaa Meistrid 2020 V etapp
Dressage / ST-L
Saksa RK, EST
Schedule deadline 16.07.2020
8 August 22. - 23. Aug Jumping Niitvälja Suvi & Suvine Ponikarikas 2020 Väike Finaal Niitvälja RK EST ? Niitvälja Tallid OÜ Schedule deadline 18.07.2020
22. - 23. Aug
Niitvälja Suvi & Suvine Ponikarikas 2020 Väike Finaal
Jumping / ?
Niitvälja RK, EST
Schedule deadline 18.07.2020
8 August 22. - 23. Aug Jumping Classic Pärnu 2020 Pärnu rand EST 100-140 Classic Event MTÜ Cancelled
22. - 23. Aug
Classic Pärnu 2020
Jumping / 100-140
Pärnu rand, EST
Cancelled
8 August 23. Aug Dressage Lääne-Virumaa MV / Talendijaht 2020 IX etapp / U18 ''X-Faktor'' 2020 VII etapp / ESHKS NH sari XI etapp Väike-Maarja EST ST-L Estreka, Madise tall Schedule deadline 19.07.2020
23. Aug
Lääne-Virumaa MV / Talendijaht 2020 IX etapp / U18 ''X-Faktor'' 2020 VII etapp / ESHKS NH sari XI etapp
Dressage / ST-L
Väike-Maarja, EST
Schedule deadline 19.07.2020
8 August 27. - 30. Aug Driving CAI3*-H1/H2/P1/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4 Ksiaz POL RV
27. - 30. Aug
CAI3*-H1/H2/P1/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4
Driving / RV
Ksiaz, POL
8 August 27. - 30. Aug Eventing CCI4*-L/CCIO4*-NC-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S/CCIP2*-S/CCI1*/CCIY3*-S/CCIJ2*-S Strzegom POL RV
27. - 30. Aug
CCI4*-L/CCIO4*-NC-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S/CCIP2*-S/CCI1*/CCIY3*-S/CCIJ2*-S
Eventing / RV
Strzegom, POL
8 August 28. - 30. Aug Driving CAN Koceni LAT ?
28. - 30. Aug
CAN
Driving / ?
Koceni, LAT
8 August 29. Aug Endurance Arma Kestvusratsutamine & EMV Poniratsanikud Arma ratsatalu EST 30-80 Estreka, Arma Ratsatalu Schedule deadline 25.07.2020
29. Aug
Arma Kestvusratsutamine & EMV Poniratsanikud
Endurance / 30-80
Arma ratsatalu, EST
Schedule deadline 25.07.2020
8 August 29. Aug Eventing Niitvälja Sügis / EMV Juuniorid / Noorhobuste Tšempionaat Niitvälja EST 80/100 Spordiselts Arantes MTÜ Schedule deadline 25.07.2020
29. Aug
Niitvälja Sügis / EMV Juuniorid / Noorhobuste Tšempionaat
Eventing / 80/100
Niitvälja, EST
Schedule deadline 25.07.2020
8 August 29. Aug Dressage Pallase Koolisõit / Talendijaht 2020 Finaal / U18 ''X-Faktor'' 2020 Finaal / ESHKS NH sari Finaal / Harrastajate Karikas 2020 IV etapp Pallase tallid EST ABC-R Tondi RSK, Pallase tallid Schedule deadline 25.07.2020
29. Aug
Pallase Koolisõit / Talendijaht 2020 Finaal / U18 ''X-Faktor'' 2020 Finaal / ESHKS NH sari Finaal / Harrastajate Karikas 2020 IV etapp
Dressage / ABC-R
Pallase tallid, EST
Schedule deadline 25.07.2020
8 August 29. - 30. Aug Jumping Ruila Derby 2020 / Suvine Ponikarikas 2020 Suur Finaal Ruila tallid EST 140 RK Ruila Tall Schedule deadline 25.07.2020
29. - 30. Aug
Ruila Derby 2020 / Suvine Ponikarikas 2020 Suur Finaal
Jumping / 140
Ruila tallid, EST
Schedule deadline 25.07.2020
9 September 3. - 06. Sep Endurance CH-M-E Pisa, San Rossore ITA RV
3. - 06. Sep
CH-M-E
Endurance / RV
Pisa, San Rossore, ITA
9 September 3. - 06. Sep Jumping CSI3*/CSI1* Moskva, Bitsa RUS RV
3. - 06. Sep
CSI3*/CSI1*
Jumping / RV
Moskva, Bitsa, RUS
9 September 3. - 06. Sep Jumping CSI2*-W Riia LAT RV
3. - 06. Sep
CSI2*-W
Jumping / RV
Riia, LAT
9 September 3. - 06. Sep Eventing CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-S Sopot POL RV
3. - 06. Sep
CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-S
Eventing / RV
Sopot, POL
9 September 05. Sep Jumping Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV Massu EST 60-120 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Schedule deadline 01.08.2020
05. Sep
Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV
Jumping / 60-120
Massu , EST
Schedule deadline 01.08.2020
9 September 5. - 06. Sep Dressage, Jumping, Driving Eesti tõugu hobuste MV Arbavere EST ABC-L / 70-90 / Mad Lahemaa HK, EHKAS Schedule deadline 01.08.2020
5. - 06. Sep
Eesti tõugu hobuste MV
Dressage, Jumping, Driving / ABC-L / 70-90 / Mad
Arbavere, EST
Schedule deadline 01.08.2020
9 September 05. Sep Jumping Liivimaa RK Takistussõiduvõistlus / Tartumaa Meistrid 2020 VI etapp Saksa RK EST 60-130 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Schedule deadline 01.08.2020
05. Sep
Liivimaa RK Takistussõiduvõistlus / Tartumaa Meistrid 2020 VI etapp
Jumping / 60-130
Saksa RK, EST
Schedule deadline 01.08.2020
9 September 06. Sep Dressage Massu Sügis 2020 / Pärnumaa MV / Harrastajate Karikas 2020 Finaal Massu EST ST-R Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Schedule deadline 02.08.2020
06. Sep
Massu Sügis 2020 / Pärnumaa MV / Harrastajate Karikas 2020 Finaal
Dressage / ST-R
Massu , EST
Schedule deadline 02.08.2020
9 September 7. - 10. Sep Dressage CDI2*/CDI-W/CDIYH/CDIY/CDIJ/CDICh-A/CDIP Kunkiai LTU RV Juhend avaldatud FEI lehel
7. - 10. Sep
CDI2*/CDI-W/CDIYH/CDIY/CDIJ/CDICh-A/CDIP
Dressage / RV
Kunkiai, LTU
9 September 9. - 14. Sep Jumping CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIP/CSIU25-A Kunkiai LTU RV
9. - 14. Sep
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIP/CSIU25-A
Jumping / RV
Kunkiai, LTU
9 September 10. - 13. Sep Jumping CSI3*/CSI1* Moskva, Bitsa RUS RV
10. - 13. Sep
CSI3*/CSI1*
Jumping / RV
Moskva, Bitsa, RUS
9 September 12. - 13. Sep Eventing Kose Kolmevõistlus & EMV U25 ja poniratsanikud / Harrastajate MV Kose EST 80/105 Kipi Team MTÜ Schedule deadline 08.08.2020
12. - 13. Sep
Kose Kolmevõistlus & EMV U25 ja poniratsanikud / Harrastajate MV
Eventing / 80/105
Kose, EST
Schedule deadline 08.08.2020
9 September 12. - 13. Sep Driving CAI2*-H1/P1 Maria talu EST RV EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ
12. - 13. Sep
CAI2*-H1/P1
Driving / RV
Maria talu, EST
9 September 12. Sep Dressage Türi Valla Karikas Särevere EST A-L Järvamaa KHK Schedule deadline 08.08.2020
12. Sep
Türi Valla Karikas
Dressage / A-L
Särevere, EST
Schedule deadline 08.08.2020
9 September 12. - 13. Sep Driving Maria Rakend Maria talu EST Mad-Kesk EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Schedule deadline 08.08.2020
12. - 13. Sep
Maria Rakend
Driving / Mad-Kesk
Maria talu, EST
Schedule deadline 08.08.2020
9 September 13. Sep Endurance VH Endurance Endurance & Harrastajate MV Piirsalu EST 30-80 Pinifer ET, Ellamaa Tall Schedule deadline 09.08.2020
13. Sep
VH Endurance Endurance & Harrastajate MV
Endurance / 30-80
Piirsalu, EST
Schedule deadline 09.08.2020
9 September 13. Sep Driving CAN Kleisti LAT ?
13. Sep
CAN
Driving / ?
Kleisti, LAT
9 September 13. Sep Jumping Türi Valla Karikas Särevere EST 70-110 Järvamaa KHK Schedule deadline 09.08.2020
13. Sep
Türi Valla Karikas
Jumping / 70-110
Särevere, EST
Schedule deadline 09.08.2020
9 September 16. - 20. Sep Jumping CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIP/CSIU25-A/CSIAm-A Kunkiai LTU RV
16. - 20. Sep
CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIP/CSIU25-A/CSIAm-A
Jumping / RV
Kunkiai, LTU
9 September 17. - 20. Sep Jumping Noorhobuste MM Lanaken BEL RV
17. - 20. Sep
Noorhobuste MM
Jumping / RV
Lanaken, BEL
9 September 19. Sep Endurance EMV juuniorid Tõrvahavva EST 30-80 EER, Merily Järveots ja Kaia Raidma Schedule deadline 15.08.2020
19. Sep
EMV juuniorid
Endurance / 30-80
Tõrvahavva, EST
Schedule deadline 15.08.2020
9 September 20. Sep Jumping Vaikla Sügis 2010 Vaikla EST 130 RSK Vaikla Schedule deadline 16.08.2020
20. Sep
Vaikla Sügis 2010
Jumping / 130
Vaikla, EST
Schedule deadline 16.08.2020
9 September 24. - 27. Sep Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 20.08.2020
24. - 27. Sep
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 20.08.2020
9 September 24. - 27. Sep Endurance Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
24. - 27. Sep
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, EST
9 September 25. - 27. Sep Endurance Juuniorite/noorte EM Vic ESP RV
25. - 27. Sep
Juuniorite/noorte EM
Endurance / RV
Vic, ESP
9 September 25. - 27. Sep Driving EMV / Tartu Linna MV / Liivimaa RK rakendivõistlus Saksa RK EST Mad-Kõrg Liivimaa RK, ERL, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Schedule deadline 21.08.2020
25. - 27. Sep
EMV / Tartu Linna MV / Liivimaa RK rakendivõistlus
Driving / Mad-Kõrg
Saksa RK, EST
Schedule deadline 21.08.2020
9 September 25. - 27. Sep Eventing CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S Baborowko POL RV
25. - 27. Sep
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S
Eventing / RV
Baborowko, POL
10 October 2. - 04. Oct Dressage, Jumping TIHS 2020 - CSI2*-W/CSIYH1*/CSIYJ-A / CDI-W Saku Suurhall EST RV Cancelled
2. - 04. Oct
TIHS 2020 - CSI2*-W/CSIYH1*/CSIYJ-A / CDI-W
Dressage, Jumping / RV
Saku Suurhall, EST
Cancelled
10 October 8. - 11. Oct Jumping CSI2*-W/CSIYH1* Šiauliai LTU RV
8. - 11. Oct
CSI2*-W/CSIYH1*
Jumping / RV
Šiauliai, LTU
10 October 8. - 11. Oct Eventing CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI1*/CCIOY3*-L/CCIOJ2*-L/CCIP2-L Strzegom POL RV
8. - 11. Oct
CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI1*/CCIOY3*-L/CCIOJ2*-L/CCIP2-L
Eventing / RV
Strzegom, POL
10 October 10. Oct Jumping Ecu Sisederby Ecu Tallid EST 80-110 Nõo RK Schedule deadline 05.09.2020
10. Oct
Ecu Sisederby
Jumping / 80-110
Ecu Tallid, EST
Schedule deadline 05.09.2020
10 October 15. - 18. Oct Eventing Noorhobuste MM Le Lion d'Angers FRA RV
15. - 18. Oct
Noorhobuste MM
Eventing / RV
Le Lion d'Angers, FRA
10 October 21. - 26. Oct Driving Üherakendite MM Pau FRA RV
21. - 26. Oct
Üherakendite MM
Driving / RV
Pau, FRA
10 October 22. - 25. Oct Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 17.09.2020
22. - 25. Oct
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 17.09.2020
10 October 22. - 25. Oct Endurance Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
22. - 25. Oct
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, EST
10 October 22. - 25. Oct Jumping CSI5*-W / CDI3* Helsingi FIN RV Cancelled
22. - 25. Oct
CSI5*-W / CDI3*
Jumping / RV
Helsingi, FIN
10 October 23. - 25. Oct Dressage CDI-W/CDI2*/CDIY/CDIJ/CDICH-A/CDIP Zakrzow POL RV
23. - 25. Oct
CDI-W/CDI2*/CDIY/CDIJ/CDICH-A/CDIP
Dressage / RV
Zakrzow, POL
11 November 14. Nov Jumping Tartu Kalevi RK Takistussõiduvõistlus Ihaste RK EST 130 Tartu Kalevi RK Schedule deadline 10.10.2020
14. Nov
Tartu Kalevi RK Takistussõiduvõistlus
Jumping / 130
Ihaste RK, EST
Schedule deadline 10.10.2020
12 December 3. - 06. Dec Jumping CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1* Poznan POL RV
3. - 06. Dec
CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1*
Jumping / RV
Poznan, POL
12 December 19. Dec Jumping Luunja Jõul Luunja EST 100-135 Tartumaa RSK Schedule deadline 14.11.2020
19. Dec
Luunja Jõul
Jumping / 100-135
Luunja, EST
Schedule deadline 14.11.2020