Seoses Eestis kehtestatud eriolukorraga on võistlused tühistatud vähemalt 1. maini või kuni eriolukorra lõppemiseni.
Tühistatud võistluste võimaliku toimumise või edasilükkumise kohta ilmub info jooksvalt.

Year

Date Discipline Name Venue Country Difficulty Organizer Status
3 March 14. Mar Jumping Ecu Sisederby Ecu Tallid EST 90-110 Nõo RK, Ecu Tallid Cancelled
14. Mar
Ecu Sisederby
Jumping / 90-110
Ecu Tallid, EST
Cancelled
3 March 21. Mar Jumping Veskimetsa Kevad Veskimetsa RK EST 65-140 Tallinna RSK Cancelled
21. Mar
Veskimetsa Kevad
Jumping / 65-140
Veskimetsa RK, EST
Cancelled
3 March 28. - 29. Mar Dressage Koolisõiduvõistlus, ESHKS NH sari II etapp, Talendijaht 2020 I etapp Kaisvere EST NH-? Seeder Agri OÜ Cancelled
28. - 29. Mar
Koolisõiduvõistlus, ESHKS NH sari II etapp, Talendijaht 2020 I etapp
Dressage / NH-?
Kaisvere, EST
Cancelled
3 March 28. Mar Jumping SMV lapsed & Tartu linna SMV Ihaste RK EST 80-130 Tartu Kalevi RK, Tartu Linnavalitsus Cancelled
28. Mar
SMV lapsed & Tartu linna SMV
Jumping / 80-130
Ihaste RK, EST
Cancelled
3 March 28. - 29. Mar Jumping Niitvälja Talvekarikas 2020 III etapp & SMV U25 ja poniratsanikud Niitvälja RK EST 80-135 Niitvälja Tallid OÜ Cancelled
28. - 29. Mar
Niitvälja Talvekarikas 2020 III etapp & SMV U25 ja poniratsanikud
Jumping / 80-135
Niitvälja RK, EST
Cancelled
4 April 4. - 05. Apr Endurance JS Endurance Cup Haavakannu EST 30-80 MTÜ EEC Cancelled
4. - 05. Apr
JS Endurance Cup
Endurance / 30-80
Haavakannu, EST
Cancelled
4 April 4. - 05. Apr Combined, Dressage, Jumping Liivimaa RK kooli-, takistussõit ja kahevõistlus / Tartu linna harrastajate MV kahevõistluses Saksa RK EST ABC-L / 80-105 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Cancelled
4. - 05. Apr
Liivimaa RK kooli-, takistussõit ja kahevõistlus / Tartu linna harrastajate MV kahevõistluses
Combined, Dressage, Jumping / ABC-L / 80-105
Saksa RK, EST
Cancelled
4 April 04. Apr Jumping Havensi Ponikarikas 2020 IV etapp Rahula tall EST 65-105 Tondi RSK Cancelled
04. Apr
Havensi Ponikarikas 2020 IV etapp
Jumping / 65-105
Rahula tall, EST
Cancelled
4 April 11. - 12. Apr Dressage Sisemeistrivõistlused Rahula EST A-R Tondi RSK Cancelled
11. - 12. Apr
Sisemeistrivõistlused
Dressage / A-R
Rahula, EST
Cancelled
4 April 11. Apr Endurance Kiviloo Rännak Kiviloo EST 30-80 EER, Eve-Liis Remmelgas Cancelled
11. Apr
Kiviloo Rännak
Endurance / 30-80
Kiviloo, EST
Cancelled
4 April 11. - 12. Apr Jumping SMV seeniorid, harrastajad ja amatöörid Veskimetsa RK EST 75-145 Tallinna RSK Cancelled
11. - 12. Apr
SMV seeniorid, harrastajad ja amatöörid
Jumping / 75-145
Veskimetsa RK, EST
Cancelled
4 April 18. - 19. Apr Jumping Niitvälja Talvekarikas 2020 finaal & SMV juuniorid & Havensi Ponikarikas 2020 finaal Niitvälja RK EST 100-130 Niitvälja Tallid OÜ Cancelled
18. - 19. Apr
Niitvälja Talvekarikas 2020 finaal & SMV juuniorid & Havensi Ponikarikas 2020 finaal
Jumping / 100-130
Niitvälja RK, EST
Cancelled
4 April 25. - 26. Apr Dressage Koolisõiduvõistlus, ESHKS NH sari III etapp Kaisvere EST NH-? Seeder Agri OÜ Cancelled
25. - 26. Apr
Koolisõiduvõistlus, ESHKS NH sari III etapp
Dressage / NH-?
Kaisvere, EST
Cancelled
4 April 25. - 26. Apr Endurance JS Endurance Cup Haavakannu EST 30-80 MTÜ EEC Cancelled
25. - 26. Apr
JS Endurance Cup
Endurance / 30-80
Haavakannu, EST
Cancelled
4 April 25. Apr Dressage Ecu Spring Dressage & Tartumaa Meistrid 2020 I etapp, Talendijaht 2020 II etapp Ecu Tallid EST ABC-L Nõo RK, Ecu Tallid Cancelled
25. Apr
Ecu Spring Dressage & Tartumaa Meistrid 2020 I etapp, Talendijaht 2020 II etapp
Dressage / ABC-L
Ecu Tallid, EST
Cancelled
4 April 26. Apr Jumping Vaikla Kevad 2020 Vaikla EST 130 RSK Vaikla Cancelled
26. Apr
Vaikla Kevad 2020
Jumping / 130
Vaikla, EST
Cancelled
5 May 1. - 03. May Jumping Perila Kevad ja suvise Ponikarika I etapp Perila EST 65-135 Tondi RSK Schedule deadline 27.03.2020
1. - 03. May
Perila Kevad ja suvise Ponikarika I etapp
Jumping / 65-135
Perila, EST
Schedule deadline 27.03.2020
5 May 02. May Dressage Kilgi Talli Koolisõit / Harrastajate Karikas 2020 I etapp Kilgi Tall EST ABC-M Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Open for entries until 29.04.2020
02. May
Kilgi Talli Koolisõit / Harrastajate Karikas 2020 I etapp
Dressage / ABC-M
Kilgi Tall, EST
Open for entries until 29.04.2020
5 May 02. May Jumping Luunja Volber Luunja EST 100-135 Tartumaa RSK Schedule deadline 28.03.2020
02. May
Luunja Volber
Jumping / 100-135
Luunja, EST
Schedule deadline 28.03.2020
5 May 2. - 03. May Driving Raplamaa Rakend Madise Tall EST Keskmine Märjamaa SK Schedule deadline 28.03.2020
2. - 03. May
Raplamaa Rakend
Driving / Keskmine
Madise Tall , EST
Schedule deadline 28.03.2020
5 May 2. - 03. May Driving CAN Priekule LAT ?
2. - 03. May
CAN
Driving / ?
Priekule, LAT
5 May 09. May Dressage Vääna Koolisõit, Talendijaht 2020 III etapp Vääna Tallid EST ST-R Audruranna RSK, Vääna Tallid Schedule deadline 04.04.2020
09. May
Vääna Koolisõit, Talendijaht 2020 III etapp
Dressage / ST-R
Vääna Tallid, EST
Schedule deadline 04.04.2020
5 May 09. May Jumping Perila takistussõit Perila EST 80-130 Tondi RSK Schedule deadline 04.04.2020
09. May
Perila takistussõit
Jumping / 80-130
Perila, EST
Schedule deadline 04.04.2020
5 May 09. May Jumping Tartumaa Meistrid 2020 II etapp Ihaste RK EST 130 Tartu Kalevi RK Schedule deadline 04.04.2020
09. May
Tartumaa Meistrid 2020 II etapp
Jumping / 130
Ihaste RK, EST
Schedule deadline 04.04.2020
5 May 10. May Endurance VH Endurance kvalifikatsioonivõistlus Piirsalu EST 30-50 Pinifer ET, Ellamaa Tall Schedule deadline 05.04.2020
10. May
VH Endurance kvalifikatsioonivõistlus
Endurance / 30-50
Piirsalu, EST
Schedule deadline 05.04.2020
5 May 16. May Eventing Niitvälja Karikas 2020 Niitvälja RK EST 80/100 MTÜ ELMA 3DE Schedule deadline 11.04.2020
16. May
Niitvälja Karikas 2020
Eventing / 80/100
Niitvälja RK, EST
Schedule deadline 11.04.2020
5 May 16. May Driving CAN Kleisti LAT ?
16. May
CAN
Driving / ?
Kleisti, LAT
5 May 16. May Jumping Välishooaja avavõistlus, Tartu Linna MV, Tartumaa Meistrid 2020 III etapp Saksa RK EST 60-130 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Schedule deadline 11.04.2020
16. May
Välishooaja avavõistlus, Tartu Linna MV, Tartumaa Meistrid 2020 III etapp
Jumping / 60-130
Saksa RK, EST
Schedule deadline 11.04.2020
5 May 20. - 23. May Endurance Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
20. - 23. May
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, EST
5 May 23. May Jumping Massu Kevad 2020 ja Ponikarikas Massu EST 60-120 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Schedule deadline 18.04.2020
23. May
Massu Kevad 2020 ja Ponikarikas
Jumping / 60-120
Massu, EST
Schedule deadline 18.04.2020
5 May 23. May Endurance Tõrvahavva l & EMV juuniorid Tõrvahavva EST 30-80 EER, Merily Järveots ja Kaia Raidma Schedule deadline 18.04.2020
23. May
Tõrvahavva l & EMV juuniorid
Endurance / 30-80
Tõrvahavva, EST
Schedule deadline 18.04.2020
5 May 23. May Jumping Ecu Spring Jumping Ecu Tallid EST 70-125 Nõo RK, Ecu Tallid Schedule deadline 18.04.2020
23. May
Ecu Spring Jumping
Jumping / 70-125
Ecu Tallid, EST
Schedule deadline 18.04.2020
5 May 23. May Dressage Arma Koolisõit, Talendijaht 2020 IV etapp, ESHKS NH sari IV etapp Rutja küla EST ST-L Estreka, Arma Ratsatalu Schedule deadline 18.04.2020
23. May
Arma Koolisõit, Talendijaht 2020 IV etapp, ESHKS NH sari IV etapp
Dressage / ST-L
Rutja küla, EST
Schedule deadline 18.04.2020
5 May 24. May Dressage Massu Kevad 2020, Talendijaht 2020 V etapp, ESHKS NH sari V etapp Massu EST ST-R Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Schedule deadline 19.04.2020
24. May
Massu Kevad 2020, Talendijaht 2020 V etapp, ESHKS NH sari V etapp
Dressage / ST-R
Massu , EST
Schedule deadline 19.04.2020
5 May 29. - 31. May Driving CAI3*-H1/H2/H4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4 / CAI1*-H1/H2/P1/P2 / CAI-YH1 5/6/7yo / CAIY2*-H1/H2/P1/P2 / CAIJ2*-H1/H2,P1/P2 / CAICh2*-P1 / CAICh1*-P1 Boguslawice POL RV
29. - 31. May
CAI3*-H1/H2/H4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4 / CAI1*-H1/H2/P1/P2 / CAI-YH1 5/6/7yo / CAIY2*-H1/H2/P1/P2 / CAIJ2*-H1/H2,P1/P2 / CAICh2*-P1 / CAICh1*-P1
Driving / RV
Boguslawice, POL
5 May 29. - 31. May Dressage CHI Pärnu 2020 - CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIY/CDIP/CDIYH Maria talu EST RV EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ Registreerimine kuni 15.05.2020 registreerimine@ratsaliit.ee
29. - 31. May
CHI Pärnu 2020 - CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIY/CDIP/CDIYH
Dressage / RV
Maria talu, EST
Registreerimine kuni 15.05.2020 registreerimine@ratsaliit.ee
5 May 29. - 31. May Dressage Maria Kevad, Talendijaht 2020 VI etapp Maria talu EST A-R EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Schedule deadline 24.04.2020
29. - 31. May
Maria Kevad, Talendijaht 2020 VI etapp
Dressage / A-R
Maria talu, EST
Schedule deadline 24.04.2020
5 May 30. - 31. May Driving CHI Pärnu 2020 - CAI2*-H1/P1 Maria talu EST RV EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ Registreerimine kuni 15.05.2020 registreerimine@ratsaliit.ee
30. - 31. May
CHI Pärnu 2020 - CAI2*-H1/P1
Driving / RV
Maria talu, EST
Registreerimine kuni 15.05.2020 registreerimine@ratsaliit.ee
5 May 30. - 31. May Driving Maria Kevad Maria talu EST Mad-Kesk EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Schedule deadline 25.04.2020
30. - 31. May
Maria Kevad
Driving / Mad-Kesk
Maria talu, EST
Schedule deadline 25.04.2020
5 May 30. - 31. May Jumping Ruila Derby 2020 Ruila tallid EST 140 RK Ruila Tall Schedule deadline 25.04.2020
30. - 31. May
Ruila Derby 2020
Jumping / 140
Ruila tallid, EST
Schedule deadline 25.04.2020
6 June 3. - 06. Jun Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 29.04.2020
3. - 06. Jun
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 29.04.2020
6 June 3. - 06. Jun Endurance Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
3. - 06. Jun
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, EST
6 June 4. - 07. Jun Driving CHI Pärnu 2020 - CAI1*-H1 Maria talu EST RV EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Registreerimine kuni 25.05.2020 registreerimine@ratsaliit.ee
4. - 07. Jun
CHI Pärnu 2020 - CAI1*-H1
Driving / RV
Maria talu, EST
Registreerimine kuni 25.05.2020 registreerimine@ratsaliit.ee
6 June 4. - 07. Jun Jumping CHI Pärnu 2020 - CSI2*/CSIYH1* Maria talu EST RV EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Registreerimine kuni 15.05.2020 registreerimine@ratsaliit.ee
4. - 07. Jun
CHI Pärnu 2020 - CSI2*/CSIYH1*
Jumping / RV
Maria talu, EST
Registreerimine kuni 15.05.2020 registreerimine@ratsaliit.ee
6 June 4. - 07. Jun Jumping Maria Kevad Maria talu EST 80-130 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Schedule deadline 30.04.2020
4. - 07. Jun
Maria Kevad
Jumping / 80-130
Maria talu, EST
Schedule deadline 30.04.2020
6 June 06. Jun Dressage Järvamaa KHK Karikas, Talendijaht 2020 VII etapp Särevere EST A-L Järvamaa KHK Schedule deadline 02.05.2020
06. Jun
Järvamaa KHK Karikas, Talendijaht 2020 VII etapp
Dressage / A-L
Särevere, EST
Schedule deadline 02.05.2020
6 June 07. Jun Jumping Järvamaa KHK Karikas Särevere EST 70-110 Järvamaa KHK Schedule deadline 03.05.2020
07. Jun
Järvamaa KHK Karikas
Jumping / 70-110
Särevere, EST
Schedule deadline 03.05.2020
6 June 12. - 14. Jun Endurance CEI2*/CEI1*/CEIYJ1* & Põhjamaade MV Nannestad NOR RV
12. - 14. Jun
CEI2*/CEI1*/CEIYJ1* & Põhjamaade MV
Endurance / RV
Nannestad, NOR
6 June 13. Jun Jumping Sammuli 2020 Sammuli tall, Viljandimaa EST 80-130 Viljandimaa RSK, Sammuli tall Schedule deadline 09.05.2020
13. Jun
Sammuli 2020
Jumping / 80-130
Sammuli tall, Viljandimaa, EST
Schedule deadline 09.05.2020
6 June 13. Jun Dressage Valgeranna Koolisõit / Talendijaht 2020 VIII etapp / ESHKS NH sari VI etapp / Harrastajate Karikas 2020 II etapp Valgeranna EST ST-M Valgeranna RSK Schedule deadline 09.05.2020
13. Jun
Valgeranna Koolisõit / Talendijaht 2020 VIII etapp / ESHKS NH sari VI etapp / Harrastajate Karikas 2020 II etapp
Dressage / ST-M
Valgeranna, EST
Schedule deadline 09.05.2020
6 June 13. - 14. Jun Eventing Ecu Kolmevõistlus Ecu Tallid EST 70-100 Nõo RK, Ecu Tallid Schedule deadline 09.05.2020
13. - 14. Jun
Ecu Kolmevõistlus
Eventing / 70-100
Ecu Tallid, EST
Schedule deadline 09.05.2020
6 June 13. Jun Jumping Arma Takistussõit Rutja küla EST 70-110 Estreka, Arma Ratsatalu Schedule deadline 09.05.2020
13. Jun
Arma Takistussõit
Jumping / 70-110
Rutja küla, EST
Schedule deadline 09.05.2020
6 June 14. Jun Jumping Valgeranna Takistussõit Valgeranna EST 60-125 Valgeranna RSK Schedule deadline 10.05.2020
14. Jun
Valgeranna Takistussõit
Jumping / 60-125
Valgeranna, EST
Schedule deadline 10.05.2020
6 June 17. - 20. Jun Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 13.05.2020
17. - 20. Jun
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 13.05.2020
6 June 17. - 20. Jun Endurance Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
17. - 20. Jun
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, EST
6 June 18. - 21. Jun Jumping CSI3*-W/CSIYH1*/CSIJ-B/CSICh-B Moskva, Otrada RUS RV
18. - 21. Jun
CSI3*-W/CSIYH1*/CSIJ-B/CSICh-B
Jumping / RV
Moskva, Otrada, RUS
6 June 20. - 21. Jun Jumping Juurimaa Karikas 2020 Juurimaa Tall EST 130 Märjamaa SK, Juurimaa Ratsaspordi Arendamise Ühing Schedule deadline 16.05.2020
20. - 21. Jun
Juurimaa Karikas 2020
Jumping / 130
Juurimaa Tall , EST
Schedule deadline 16.05.2020
6 June 20. Jun Driving CAN Durbes LAT ?
20. Jun
CAN
Driving / ?
Durbes, LAT
6 June 20. Jun Jumping Pärna Suvi & Tartumaa Meistrid 2020 IV etapp Pärna talu EST 70-130 Pärna RSK, Hillar Kald Pärna talu Schedule deadline 16.05.2020
20. Jun
Pärna Suvi & Tartumaa Meistrid 2020 IV etapp
Jumping / 70-130
Pärna talu, EST
Schedule deadline 16.05.2020
6 June 21. Jun Jumping Ihaste derby Ihaste RK EST 130 Tartu Kalevi RK Schedule deadline 17.05.2020
21. Jun
Ihaste derby
Jumping / 130
Ihaste RK, EST
Schedule deadline 17.05.2020
6 June 27. - 28. Jun Eventing Kose Kolmevõistlus & Seenioride EMV Kose EST 80/110 Kipi Team MTÜ Schedule deadline 23.05.2020
27. - 28. Jun
Kose Kolmevõistlus & Seenioride EMV
Eventing / 80/110
Kose, EST
Schedule deadline 23.05.2020
6 June 27. Jun Driving Veskimetsa koolitusvõistlus Veskimetsa Ratsakeskus EST madal Tallinna RSK Schedule deadline 23.05.2020
27. Jun
Veskimetsa koolitusvõistlus
Driving / madal
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Schedule deadline 23.05.2020
6 June 27. Jun Jumping Saaremaa Suvekarikas 2020 I etapp Kõruse EST 70-120 Saaremaa RSK Schedule deadline 23.05.2020
27. Jun
Saaremaa Suvekarikas 2020 I etapp
Jumping / 70-120
Kõruse, EST
Schedule deadline 23.05.2020
6 June 27. Jun Dressage Madise Talli KS, Talendijaht 2020 IX etapp, ESHKS NH sari VII etapp Väike-Maarja EST ST-L Estreka, Madise tall Schedule deadline 23.05.2020
27. Jun
Madise Talli KS, Talendijaht 2020 IX etapp, ESHKS NH sari VII etapp
Dressage / ST-L
Väike-Maarja, EST
Schedule deadline 23.05.2020
6 June 29. Jun - 02. Jul Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 25.05.2020
29. Jun - 02. Jul
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 25.05.2020
6 June 29. Jun - 02. Jul Endurance Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
29. Jun - 02. Jul
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, EST
7 July 2. - 05. Jul Eventing CCI4*-L/CCIO4*-NC-S/CCI3*-L/CCI3*/CCI2*-L/CCI2*-S/CCI1*/CCIY3*-S/CCIJ2*-S Strzegom POL RV
2. - 05. Jul
CCI4*-L/CCIO4*-NC-S/CCI3*-L/CCI3*/CCI2*-L/CCI2*-S/CCI1*/CCIY3*-S/CCIJ2*-S
Eventing / RV
Strzegom, POL
7 July 04. Jul Jumping Suvine Ponikarikas 2020 IV etapp Pallase tallid EST 65-100 Tondi RSK, Pallase Tallid Schedule deadline 30.05.2020
04. Jul
Suvine Ponikarikas 2020 IV etapp
Jumping / 65-100
Pallase tallid, EST
Schedule deadline 30.05.2020
7 July 04. Jul Jumping Pärna Karikas Pärna talu EST 70-130 Pärna RSK, Hillar Kald Pärna talu Schedule deadline 30.05.2020
04. Jul
Pärna Karikas
Jumping / 70-130
Pärna talu, EST
Schedule deadline 30.05.2020
7 July 9. - 12. Jul Jumping CSI2*-W/CSIYH1* St Peterburg RUS RV
9. - 12. Jul
CSI2*-W/CSIYH1*
Jumping / RV
St Peterburg, RUS
7 July 10. - 12. Jul Eventing Olustvere Kolmevõistlus 2020 & EMV poniratsanikud Olustvere EST 80-100 Ruhve OÜ, Olustvere TMK Schedule deadline 05.06.2020
10. - 12. Jul
Olustvere Kolmevõistlus 2020 & EMV poniratsanikud
Eventing / 80-100
Olustvere, EST
Schedule deadline 05.06.2020
7 July 10. - 12. Jul Eventing CCI2*-S Olustvere EST RV Ruhve OÜ, Olustvere TMK
10. - 12. Jul
CCI2*-S
Eventing / RV
Olustvere, EST
7 July 11. Jul Jumping Massu Suvi 2020 Massu EST 60-120 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Schedule deadline 06.06.2020
11. Jul
Massu Suvi 2020
Jumping / 60-120
Massu , EST
Schedule deadline 06.06.2020
7 July 11. Jul Dressage Pallase koolisõit, Talendijaht 2020 X etapp, ESHKS NH sari VIII etapp Pallase tallid EST ST-R Tondi RSK, Pallase tallid Schedule deadline 06.06.2020
11. Jul
Pallase koolisõit, Talendijaht 2020 X etapp, ESHKS NH sari VIII etapp
Dressage / ST-R
Pallase tallid, EST
Schedule deadline 06.06.2020
7 July 11. Jul Endurance Ähijärve Rännak & Noorhobuste Tšempionaat Tsooru , Antsla vald EST 30-80 EER, Kaia Raidma Schedule deadline 06.06.2020
11. Jul
Ähijärve Rännak & Noorhobuste Tšempionaat
Endurance / 30-80
Tsooru , Antsla vald, EST
Schedule deadline 06.06.2020
7 July 11. Jul Dressage Kilgi Koolisõit / Harrastajate Karikas 2020 III etapp / Tartumaa Meistrid 2020 V etapp Kilgi Tall EST ABC-L Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Schedule deadline 06.06.2020
11. Jul
Kilgi Koolisõit / Harrastajate Karikas 2020 III etapp / Tartumaa Meistrid 2020 V etapp
Dressage / ABC-L
Kilgi Tall, EST
Schedule deadline 06.06.2020
7 July 12. Jul Jumping Olustvere Takistussõit Olustvere EST 120 Ruhve OÜ, Olustvere TMK Schedule deadline 07.06.2020
12. Jul
Olustvere Takistussõit
Jumping / 120
Olustvere, EST
Schedule deadline 07.06.2020
7 July 12. Jul Dressage Massu Suvi 2020 Massu EST ST-R Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Schedule deadline 07.06.2020
12. Jul
Massu Suvi 2020
Dressage / ST-R
Massu , EST
Schedule deadline 07.06.2020
7 July 15. - 18. Jul Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 10.06.2020
15. - 18. Jul
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 10.06.2020
7 July 15. - 18. Jul Endurance Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
15. - 18. Jul
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, EST
7 July 16. - 19. Jul Jumping CSI2*/CSIYH1* Riia LAT RV
16. - 19. Jul
CSI2*/CSIYH1*
Jumping / RV
Riia, LAT
7 July 17. - 19. Jul Driving CAI3*-H1/P1 / CAI2*-H1/P1 Olustvere EST RV Ruhve OÜ, Olustvere TMK
17. - 19. Jul
CAI3*-H1/P1 / CAI2*-H1/P1
Driving / RV
Olustvere, EST
7 July 18. Jul Dressage Lepa talli koolisõit Lepa tall EST ST-LR Lepa tall Schedule deadline 13.06.2020
18. Jul
Lepa talli koolisõit
Dressage / ST-LR
Lepa tall, EST
Schedule deadline 13.06.2020
7 July 19. - 26. Jul Jumping Laste, juuniorite ja noorte EM Vilamoura POR RV
19. - 26. Jul
Laste, juuniorite ja noorte EM
Jumping / RV
Vilamoura, POR
7 July 19. Jul Jumping Ponikarika etapp Kildu RK EST 110 Märjamaa SK Schedule deadline 14.06.2020
19. Jul
Ponikarika etapp
Jumping / 110
Kildu RK, EST
Schedule deadline 14.06.2020
7 July 23. - 26. Jul Driving CAI3*-H1/H2/H4/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/P1/P2 / CAI1*-H1 / CAIY1*-H1 / CAIJ1*-P1 / CAICh1*-P1 Ptakowice POL RV
23. - 26. Jul
CAI3*-H1/H2/H4/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/P1/P2 / CAI1*-H1 / CAIY1*-H1 / CAIJ1*-P1 / CAICh1*-P1
Driving / RV
Ptakowice, POL
7 July 23. - 26. Jul Jumping JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat, Ponikarikate finaalid, Perila Karikas Perila, Harjumaa EST 65-140 Tondi RSK, Perila tallid Schedule deadline 18.06.2020
23. - 26. Jul
JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat, Ponikarikate finaalid, Perila Karikas
Jumping / 65-140
Perila, Harjumaa, EST
Schedule deadline 18.06.2020
7 July 25. Jul Dressage Tartu Linna Poniratsanike MV, Tartumaa Meistrid 2020 VI etapp, Talendijaht 2020 XI etapp Tartu Ratsakool EST ST-L Tartu Ratsakool, Tartu LV Schedule deadline 20.06.2020
25. Jul
Tartu Linna Poniratsanike MV, Tartumaa Meistrid 2020 VI etapp, Talendijaht 2020 XI etapp
Dressage / ST-L
Tartu Ratsakool, EST
Schedule deadline 20.06.2020
7 July 25. - 26. Jul Eventing CCI2*-S Lempäälä FIN RV
25. - 26. Jul
CCI2*-S
Eventing / RV
Lempäälä, FIN
7 July 26. Jul Driving CAN Ropaži LAT ?
26. Jul
CAN
Driving / ?
Ropaži, LAT
7 July 27. Jul - 02. Aug Eventing, Dressage Juuniorite ja noorte EM Hartbury GBR RV
27. Jul - 02. Aug
Juuniorite ja noorte EM
Eventing, Dressage / RV
Hartbury, GBR
7 July 31. Jul - 02. Aug Jumping Luunja Karikas 40! Luunja EST 100-140 Tartumaa RSK Schedule deadline 26.06.2020
31. Jul - 02. Aug
Luunja Karikas 40!
Jumping / 100-140
Luunja, EST
Schedule deadline 26.06.2020
7 July 31. Jul - 02. Aug Dressage Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV / NHT, NPT, Talendijaht 2020 XII etapp, ESHKS NH sari IX etapp Perila Tallid EST ABC-RR Tondi RSK Schedule deadline 26.06.2020
31. Jul - 02. Aug
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV / NHT, NPT, Talendijaht 2020 XII etapp, ESHKS NH sari IX etapp
Dressage / ABC-RR
Perila Tallid, EST
Schedule deadline 26.06.2020
8 August 01. Aug Endurance EMV noored & seeniorid Kõrvemaa EST 80-120 Pinifer ET Schedule deadline 27.06.2020
01. Aug
EMV noored & seeniorid
Endurance / 80-120
Kõrvemaa, EST
Schedule deadline 27.06.2020
8 August 01. Aug Jumping Saaremaa Suvekarikas 2020 II etapp Kõljala EST 70-120 Saaremaa RSK Schedule deadline 27.06.2020
01. Aug
Saaremaa Suvekarikas 2020 II etapp
Jumping / 70-120
Kõljala, EST
Schedule deadline 27.06.2020
8 August 02. Aug Jumping Maria Suvi Maria talu EST 70-120 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Schedule deadline 28.06.2020
02. Aug
Maria Suvi
Jumping / 70-120
Maria talu, EST
Schedule deadline 28.06.2020
8 August 02. Aug Eventing Maria Suvi Maria talu EST 80/100 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Schedule deadline 28.06.2020
02. Aug
Maria Suvi
Eventing / 80/100
Maria talu, EST
Schedule deadline 28.06.2020
8 August 7. - 09. Aug Jumping Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate ja amatööride MV Ruila EST 100-145 ERL Schedule deadline 03.07.2020
7. - 09. Aug
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate ja amatööride MV
Jumping / 100-145
Ruila, EST
Schedule deadline 03.07.2020
8 August 08. Aug Endurance Tõrvahavva II Tõrvahavva EST 30-80 EER, Kaia Raidma Schedule deadline 04.07.2020
08. Aug
Tõrvahavva II
Endurance / 30-80
Tõrvahavva, EST
Schedule deadline 04.07.2020
8 August 13. - 16. Aug Eventing CCI3*-S/CCI2*-S/CCIP1-L Ypäjä FIN RV
13. - 16. Aug
CCI3*-S/CCI2*-S/CCIP1-L
Eventing / RV
Ypäjä, FIN
8 August 14. - 16. Aug Eventing CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S Facimiech POL RV
14. - 16. Aug
CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S
Eventing / RV
Facimiech, POL
8 August 15. - 16. Aug Driving CAN Balvu LAT ?
15. - 16. Aug
CAN
Driving / ?
Balvu, LAT
8 August 15. Aug Dressage Juurimaa koolisõit / ESHKS NH sari X etapp / Harrastajate Karikas 2020 IV etapp Juurimaa tall EST ABC-M Märjamaa SK, Juurimaa tall Schedule deadline 11.07.2020
15. Aug
Juurimaa koolisõit / ESHKS NH sari X etapp / Harrastajate Karikas 2020 IV etapp
Dressage / ABC-M
Juurimaa tall, EST
Schedule deadline 11.07.2020
8 August 15. Aug Jumping Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus Tartu Ratsakool EST 80-110 Tartu Ratsakool, Tartu LV Schedule deadline 11.07.2020
15. Aug
Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus
Jumping / 80-110
Tartu Ratsakool, EST
Schedule deadline 11.07.2020
8 August 18. - 23. Aug Dressage Laste ja U25 EM Pilisjászfalu HUN RV
18. - 23. Aug
Laste ja U25 EM
Dressage / RV
Pilisjászfalu, HUN
8 August 19. - 23. Aug Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 15.07.2020
19. - 23. Aug
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 15.07.2020
8 August 19. - 23. Aug Endurance Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
19. - 23. Aug
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, EST
8 August 20. Aug Jumping Reinu Kapp & Saaremaa Suvekarikas 2020 III etapp Kõruse EST 70-120 Saaremaa RSK Schedule deadline 16.07.2020
20. Aug
Reinu Kapp & Saaremaa Suvekarikas 2020 III etapp
Jumping / 70-120
Kõruse, EST
Schedule deadline 16.07.2020
8 August 20. Aug Dressage LMRK koolisõiduvõistlus / Tartu Linna MV / Talendijaht 2020 XIII etapp / ESHKS NH sari XI etapp Saksa RK EST ST-L Liivimaa RK, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Schedule deadline 16.07.2020
20. Aug
LMRK koolisõiduvõistlus / Tartu Linna MV / Talendijaht 2020 XIII etapp / ESHKS NH sari XI etapp
Dressage / ST-L
Saksa RK, EST
Schedule deadline 16.07.2020
8 August 22. - 23. Aug Jumping Classic Pärnu 2020 Pärnu rand EST 100-140 Classic Event MTÜ Schedule deadline 18.07.2020
22. - 23. Aug
Classic Pärnu 2020
Jumping / 100-140
Pärnu rand, EST
Schedule deadline 18.07.2020
8 August 27. - 30. Aug Driving CAI3*-H1/H2/P1/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4 Ksiaz POL RV
27. - 30. Aug
CAI3*-H1/H2/P1/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4
Driving / RV
Ksiaz, POL
8 August 27. - 30. Aug Eventing CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1* Strzegom POL RV
27. - 30. Aug
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1*
Eventing / RV
Strzegom, POL
8 August 28. - 30. Aug Driving CAN Koceni LAT ?
28. - 30. Aug
CAN
Driving / ?
Koceni, LAT
8 August 29. Aug Endurance Arma Kestvusratsutamine & EMV Poniratsanikud Arma Ratsatalu, Lääne-Virumaa, Rutja EST 30-80 Estreka, Arma Ratsatalu Schedule deadline 25.07.2020
29. Aug
Arma Kestvusratsutamine & EMV Poniratsanikud
Endurance / 30-80
Arma Ratsatalu, Lääne-Virumaa, Rutja, EST
Schedule deadline 25.07.2020
8 August 29. Aug Eventing Niitvälja Sügis / EMV Juuniorid / Noorhobuste Tšempionaat Niitvälja EST 80/100 Spordiselts Arantes MTÜ Schedule deadline 25.07.2020
29. Aug
Niitvälja Sügis / EMV Juuniorid / Noorhobuste Tšempionaat
Eventing / 80/100
Niitvälja, EST
Schedule deadline 25.07.2020
8 August 29. Aug Dressage Pallase Koolisõit / Talendijaht 2020 XIV etapp (Finaal), ESHKS NH sari XII etapp (Finaal) / Harrastajate Karikas 2020 Finaal Pallase tallid EST ABC-R Tondi RSK, Pallase tallid Schedule deadline 25.07.2020
29. Aug
Pallase Koolisõit / Talendijaht 2020 XIV etapp (Finaal), ESHKS NH sari XII etapp (Finaal) / Harrastajate Karikas 2020 Finaal
Dressage / ABC-R
Pallase tallid, EST
Schedule deadline 25.07.2020
9 September 3. - 06. Sep Endurance CH-M-E Pisa, San Rossore ITA RV
3. - 06. Sep
CH-M-E
Endurance / RV
Pisa, San Rossore, ITA
9 September 3. - 06. Sep Jumping CSI3*/CSI1* Moskva, Bitsa RUS RV
3. - 06. Sep
CSI3*/CSI1*
Jumping / RV
Moskva, Bitsa, RUS
9 September 3. - 06. Sep Eventing CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-S Sopot POL RV
3. - 06. Sep
CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-S
Eventing / RV
Sopot, POL
9 September 05. Sep Jumping Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV Massu EST 60-120 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Schedule deadline 01.08.2020
05. Sep
Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV
Jumping / 60-120
Massu , EST
Schedule deadline 01.08.2020
9 September 5. - 06. Sep Dressage, Jumping, Driving Eesti tõugu hobuste MV Arbavere EST ABC-L / 70-90 / Mad Lahemaa HK, EHKAS Schedule deadline 01.08.2020
5. - 06. Sep
Eesti tõugu hobuste MV
Dressage, Jumping, Driving / ABC-L / 70-90 / Mad
Arbavere, EST
Schedule deadline 01.08.2020
9 September 05. Sep Jumping Liivimaa RK Takistussõiduvõistlus Saksa RK EST 60-130 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Schedule deadline 01.08.2020
05. Sep
Liivimaa RK Takistussõiduvõistlus
Jumping / 60-130
Saksa RK, EST
Schedule deadline 01.08.2020
9 September 06. Sep Dressage Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV Massu EST ST-R Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Schedule deadline 02.08.2020
06. Sep
Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV
Dressage / ST-R
Massu , EST
Schedule deadline 02.08.2020
9 September 10. - 13. Sep Driving Noorhobuste MM Mezohegyes HUN RV
10. - 13. Sep
Noorhobuste MM
Driving / RV
Mezohegyes, HUN
9 September 10. - 13. Sep Jumping CSI3*/CSI1* Moskva, Bitsa RUS RV
10. - 13. Sep
CSI3*/CSI1*
Jumping / RV
Moskva, Bitsa, RUS
9 September 12. - 13. Sep Eventing Kose Kolmevõistlus & EMV U25 & Harrastajate MV Kose EST 80/105 Kipi Team MTÜ Schedule deadline 08.08.2020
12. - 13. Sep
Kose Kolmevõistlus & EMV U25 & Harrastajate MV
Eventing / 80/105
Kose, EST
Schedule deadline 08.08.2020
9 September 12. Sep Dressage Türi Valla Karikas Särevere EST A-L Järvamaa KHK Schedule deadline 08.08.2020
12. Sep
Türi Valla Karikas
Dressage / A-L
Särevere, EST
Schedule deadline 08.08.2020
9 September 13. Sep Endurance VH Endurance Endurance & Harrastajate MV Piirsalu EST 30-80 Pinifer ET, Ellamaa Tall Schedule deadline 09.08.2020
13. Sep
VH Endurance Endurance & Harrastajate MV
Endurance / 30-80
Piirsalu, EST
Schedule deadline 09.08.2020
9 September 13. Sep Driving CAN Kleisti LAT ?
13. Sep
CAN
Driving / ?
Kleisti, LAT
9 September 13. Sep Jumping Türi Valla Karikas Särevere EST 70-110 Järvamaa KHK Schedule deadline 09.08.2020
13. Sep
Türi Valla Karikas
Jumping / 70-110
Särevere, EST
Schedule deadline 09.08.2020
9 September 17. - 20. Sep Jumping Noorhobuste MM Lanaken BEL RV
17. - 20. Sep
Noorhobuste MM
Jumping / RV
Lanaken, BEL
9 September 20. Sep Jumping Vaikla Sügis 2010 Vaikla EST 130 RSK Vaikla Schedule deadline 16.08.2020
20. Sep
Vaikla Sügis 2010
Jumping / 130
Vaikla, EST
Schedule deadline 16.08.2020
9 September 24. - 27. Sep Jumping CSI2*/CSIYH1* Järvenpää FIN RV
24. - 27. Sep
CSI2*/CSIYH1*
Jumping / RV
Järvenpää, FIN
9 September 25. - 27. Sep Endurance Juuniorite/noorte EM Vic ESP RV
25. - 27. Sep
Juuniorite/noorte EM
Endurance / RV
Vic, ESP
9 September 25. - 27. Sep Driving EMV / Tartu Linna MV / Liivimaa RK rakendivõistlus Saksa RK EST Mad-Kõrg Liivimaa RK, ERL, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Schedule deadline 21.08.2020
25. - 27. Sep
EMV / Tartu Linna MV / Liivimaa RK rakendivõistlus
Driving / Mad-Kõrg
Saksa RK, EST
Schedule deadline 21.08.2020
9 September 25. - 27. Sep Eventing CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S Baborowko POL RV
25. - 27. Sep
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S
Eventing / RV
Baborowko, POL
10 October 2. - 04. Oct Dressage, Jumping TIHS 2020 - CSI2*-W/CSIYH1*/CSIYJ-A / CDI-W Saku Suurhall EST RV
2. - 04. Oct
TIHS 2020 - CSI2*-W/CSIYH1*/CSIYJ-A / CDI-W
Dressage, Jumping / RV
Saku Suurhall, EST
10 October 8. - 11. Oct Jumping CSI2*-W/CSIYH1* Šiauliai LTU RV
8. - 11. Oct
CSI2*-W/CSIYH1*
Jumping / RV
Šiauliai, LTU
10 October 8. - 11. Oct Eventing CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI1*/CCIOY3*-L/CCIOJ2*-L/CCIP2-L Strzegom POL RV
8. - 11. Oct
CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI1*/CCIOY3*-L/CCIOJ2*-L/CCIP2-L
Eventing / RV
Strzegom, POL
10 October 15. - 18. Oct Eventing Noorhobuste MM Le Lion d'Angers FRA RV
15. - 18. Oct
Noorhobuste MM
Eventing / RV
Le Lion d'Angers, FRA
10 October 21. - 26. Oct Driving Üherakendite MM Pau FRA RV
21. - 26. Oct
Üherakendite MM
Driving / RV
Pau, FRA
10 October 22. - 25. Oct Jumping CSI5*-W / CDI3* Helsingi FIN RV
22. - 25. Oct
CSI5*-W / CDI3*
Jumping / RV
Helsingi, FIN
10 October 23. - 25. Oct Dressage CDI-W/CDI2*/CDIY/CDIJ/CDICH-A/CDIP Zakrzow POL RV
23. - 25. Oct
CDI-W/CDI2*/CDIY/CDIJ/CDICH-A/CDIP
Dressage / RV
Zakrzow, POL
11 November 14. Nov Jumping Tartu Kalevi RK Takistussõiduvõistlus Ihaste RK EST 130 Tartu Kalevi RK Schedule deadline 10.10.2020
14. Nov
Tartu Kalevi RK Takistussõiduvõistlus
Jumping / 130
Ihaste RK, EST
Schedule deadline 10.10.2020
12 December 3. - 06. Dec Jumping CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1* Poznan POL RV
3. - 06. Dec
CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1*
Jumping / RV
Poznan, POL
12 December 19. Dec Jumping Luunja Jõul Luunja EST 100-135 Tartumaa RSK Schedule deadline 14.11.2020
19. Dec
Luunja Jõul
Jumping / 100-135
Luunja, EST
Schedule deadline 14.11.2020