Year

Date Discipline Name Venue Country Difficulty Organizer Status
7 July 3. - 07. Jul Jumping CSI1*/ CSIYH1* Knokke BEL RV Results published
3. - 07. Jul
CSI1*/ CSIYH1*
Jumping / RV
Knokke, BEL
7 July 4. - 07. Jul Jumping CSI2*-W/CSIYH1* St-Peterburg RUS RV Results published
4. - 07. Jul
CSI2*-W/CSIYH1*
Jumping / RV
St-Peterburg, RUS
7 July 4. - 07. Jul Dressage CDIO4*-NC Järvenpää FIN RV Results published
4. - 07. Jul
CDIO4*-NC
Dressage / RV
Järvenpää, FIN
7 July 6. - 07. Jul Jumping Vao Karikas 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 V etapp / Freejump Lastekarikas 2019 VI etapp Vao, Lääne-Virumaa EST 90-140 Viru Ratsu, Vao tall Results published
6. - 07. Jul
Vao Karikas 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 V etapp / Freejump Lastekarikas 2019 VI etapp
Jumping / 90-140
Vao, Lääne-Virumaa, EST
Results published
7 July 06. Jul Jumping Pallase Ponipäev & Fair Play Ponikarikas 2019 V etapp Pallase tall, Lääne- Virumaa EST 65-105 Tondi RSK, Pallase tall Results published
06. Jul
Pallase Ponipäev & Fair Play Ponikarikas 2019 V etapp
Jumping / 65-105
Pallase tall, Lääne- Virumaa, EST
Results published
7 July 06. Jul Jumping Pärna Karikas & Tartumaa Meistrid 2019 VII etapp Lammiku, Tartumaa EST 80-120 Pärna RSK Results published
06. Jul
Pärna Karikas & Tartumaa Meistrid 2019 VII etapp
Jumping / 80-120
Lammiku, Tartumaa, EST
Results published
7 July 9. - 14. Jul Jumping EM lapsed, juuniorid ja noored Zuidwolde NED RV Results published
9. - 14. Jul
EM lapsed, juuniorid ja noored
Jumping / RV
Zuidwolde, NED
7 July 11. - 14. Jul Eventing Juunioride ja noorte EM Maarsbergen NED RV Results published
11. - 14. Jul
Juunioride ja noorte EM
Eventing / RV
Maarsbergen, NED
7 July 11. - 14. Jul Endurance Tom Quilty Gold Cup 2019 Queensland AUS 160 Results published
11. - 14. Jul
Tom Quilty Gold Cup 2019
Endurance / 160
Queensland, AUS
7 July 13. Jul Eventing Niitvälja Karikas Niitvälja, Harjumaa EST 80/100 MTÜ ELMA 3DE, Niitvälja Ratsakeskus Results published
13. Jul
Niitvälja Karikas
Eventing / 80/100
Niitvälja, Harjumaa, EST
Results published
7 July 13. - 14. Jul Dressage Baltic Dressage League Lithuania Vazgaikiemis LTU A-R Results published
13. - 14. Jul
Baltic Dressage League Lithuania
Dressage / A-R
Vazgaikiemis, LTU
7 July 13. - 14. Jul Eventing CCN2*-S Lempäälän FIN 2* Results published
13. - 14. Jul
CCN2*-S
Eventing / 2*
Lempäälän, FIN
7 July 13. - 14. Jul Jumping 15. Eestimaa Suvemängud & Tartu Linna MV Saksa RK, Tartumaa EST 75-125 Liivimaa RK, Eestimaa Spordiliit Jõud, Tartu LV, Tartumaa Omavalitsuste Liit, Tartumaa Spordiliit, Mtü Viplala Results published
13. - 14. Jul
15. Eestimaa Suvemängud & Tartu Linna MV
Jumping / 75-125
Saksa RK, Tartumaa, EST
Results published
7 July 13. - 14. Jul Driving Ihaste Rakend & Rakendi Karikas 2019 IV etapp Ihaste Ratsakeskus EST Mad-Kesk Tartu Kalevi RK Results published
13. - 14. Jul
Ihaste Rakend & Rakendi Karikas 2019 IV etapp
Driving / Mad-Kesk
Ihaste Ratsakeskus, EST
Results published
7 July 17. - 20. Jul Endurance Padise Endurance Festival - CEI2*/CEI1* & CEN Padise, Harjumaa EST 30-120 MTÜ EEC Cancelled
17. - 20. Jul
Padise Endurance Festival - CEI2*/CEI1* & CEN
Endurance / 30-120
Padise, Harjumaa, EST
Cancelled
7 July 18. - 21. Jul Jumping JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat / Land Rover Trophy III etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 VII etapp Perila EST 60-140 Tondi RSK, Perila Tallid, ESHKS Passed event
18. - 21. Jul
JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat / Land Rover Trophy III etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 VII etapp
Jumping / 60-140
Perila, EST
Passed event
7 July 20. Jul Jumping EHS Karikas 2019 II etapp Loopre, Jõgevamaa EST 60-110 Loopre-Lepiku ratstalu Results published
20. Jul
EHS Karikas 2019 II etapp
Jumping / 60-110
Loopre, Jõgevamaa, EST
Results published
7 July 20. Jul Endurance Tõrvahavva Rännak II Tõrvahavva EST 36-82 EER, Kaia Raidma Passed event
20. Jul
Tõrvahavva Rännak II
Endurance / 36-82
Tõrvahavva, EST
Passed event
7 July 20. Jul Dressage Lepa Talli koolisõit Lepa Tall, L-Virumaa EST ST-L Viru Ratsu, Lepa Tall Results published
20. Jul
Lepa Talli koolisõit
Dressage / ST-L
Lepa Tall, L-Virumaa, EST
Results published
7 July 20. Jul Dressage Tartu Linna MV Poniratsanike Koolisõidus & Tartumaa Meistrid 2019 VIII etapp / Talendijaht VII etapp Tartu Ratsakool EST ST-L Tartu Ratsakool, Tartu LV Passed event
20. Jul
Tartu Linna MV Poniratsanike Koolisõidus & Tartumaa Meistrid 2019 VIII etapp / Talendijaht VII etapp
Dressage / ST-L
Tartu Ratsakool, EST
Passed event
7 July 25. - 28. Jul Jumping CSI2*-W/CSIYH1* Riia LAT RV Juhend avaldatud FEI lehel
25. - 28. Jul
CSI2*-W/CSIYH1*
Jumping / RV
Riia, LAT
7 July 26. - 28. Jul    Dressage PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp Perila EST ABC-RR Tondi RSK Registration closed
26. - 28. Jul   
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
Dressage / ABC-RR
Perila, EST
Registration closed
7 July 27. - 28. Jul Eventing Kose Kolmevõistlus & Poniratsanike EMV Kose, Harjumaa EST 80-90 Kipi Team MTÜ Open for entries until 24.07.2019
27. - 28. Jul
Kose Kolmevõistlus & Poniratsanike EMV
Eventing / 80-90
Kose, Harjumaa, EST
Open for entries until 24.07.2019
7 July 27. Jul Jumping Kilgi takistussõit Kilgi Tall, Tartumaa EST 80-130 Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Open for entries until 24.07.2019
27. Jul
Kilgi takistussõit
Jumping / 80-130
Kilgi Tall, Tartumaa, EST
Open for entries until 24.07.2019
7 July 27. Jul Dressage Massu Suvi Massu, Pärnumaa EST ST-L Massu RK Open for entries until 24.07.2019
27. Jul
Massu Suvi
Dressage / ST-L
Massu, Pärnumaa, EST
Open for entries until 24.07.2019
7 July 28. Jul Jumping Massu Suvi Massu, Pärnumaa EST 75-125 Massu RK Open for entries until 25.07.2019
28. Jul
Massu Suvi
Jumping / 75-125
Massu, Pärnumaa, EST
Open for entries until 25.07.2019
8 August 1. - 04. Aug Dressage Noorhobuste MM Ermelo NED RV Juhend avaldatud FEI lehel
1. - 04. Aug
Noorhobuste MM
Dressage / RV
Ermelo, NED
8 August 2. - 04. Aug Eventing Olustvere Kolmevõistlus 2019 & EMV Seeniorid Olustvere, Viljandimaa EST 80/110 MTÜ ELMA 3DE Open for entries until 26.07.2019
2. - 04. Aug
Olustvere Kolmevõistlus 2019 & EMV Seeniorid
Eventing / 80/110
Olustvere, Viljandimaa, EST
Open for entries until 26.07.2019
8 August 2. - 04. Aug Eventing CCI2*-S - Olustvere Eventing 2019 Olustvere, Viljandimaa EST RV MTÜ ELMA 3DE Open for entries until 24.07.2019
2. - 04. Aug
CCI2*-S - Olustvere Eventing 2019
Eventing / RV
Olustvere, Viljandimaa, EST
Open for entries until 24.07.2019
8 August 3. - 04. Aug Jumping Luunja Karikas 2019 & Land Rover Trophy IV etapp Luunja EST 100-140 Tartumaa RSK Open for entries until 29.07.2019
3. - 04. Aug
Luunja Karikas 2019 & Land Rover Trophy IV etapp
Jumping / 100-140
Luunja, EST
Open for entries until 29.07.2019
8 August 03. Aug Endurance Ubajärve Rännak 2019 & EMV noored Kikkaoja, Võrumaa EST 30-120 Pinifer ET, Culverts OÜ Open for entries until 29.07.2019
03. Aug
Ubajärve Rännak 2019 & EMV noored
Endurance / 30-120
Kikkaoja, Võrumaa, EST
Open for entries until 29.07.2019
8 August 7. - 10. Aug Endurance CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC Registreerimine kuni 28.07.2019 registreerimine@ratsaliit.ee
7. - 10. Aug
CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, Harjumaa, EST
Registreerimine kuni 28.07.2019 registreerimine@ratsaliit.ee
8 August 7. - 10. Aug Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 03.07.2019
7. - 10. Aug
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 03.07.2019
8 August 9. - 11. Aug Driving Olustvere karikas 2019 / Rakendi Karikas 2019 V etapp Olustvere, Viljandimaa EST Mad-Kesk OÜ Ruhve Open for entries until 05.08.2019
9. - 11. Aug
Olustvere karikas 2019 / Rakendi Karikas 2019 V etapp
Driving / Mad-Kesk
Olustvere, Viljandimaa, EST
Open for entries until 05.08.2019
8 August 9. - 11. Aug Driving CAI3*-H1/P1 / CAI2*-H1/P1 Olustvere, Viljandimaa EST RV Open for entries until 23.07.2019
9. - 11. Aug
CAI3*-H1/P1 / CAI2*-H1/P1
Driving / RV
Olustvere, Viljandimaa, EST
Open for entries until 23.07.2019
8 August 10. - 11. Aug Jumping EMV kõik vanuseklassid / Harrastajate MV / Land Rover Trophy V etapp Ruila EST 95-145 RK Ruila Tall Open for entries until 04.08.2019
10. - 11. Aug
EMV kõik vanuseklassid / Harrastajate MV / Land Rover Trophy V etapp
Jumping / 95-145
Ruila, EST
Open for entries until 04.08.2019
8 August 17. - 18. Aug Eventing Koordi Kolmevõistlus & EMV U25 Koordi Tallid EST 70-2* Järvamaa RSK, Koordi Tallid OÜ Open for entries until 14.08.2019
17. - 18. Aug
Koordi Kolmevõistlus & EMV U25
Eventing / 70-2*
Koordi Tallid, EST
Open for entries until 14.08.2019
8 August 17. Aug Jumping Sammuli Suvi 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 Finaal Sammuli tall, Viljandimaa EST 80-130 Viljandimaa RSK, Sammuli tall Schedule deadline 13.07.2019
17. Aug
Sammuli Suvi 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 Finaal
Jumping / 80-130
Sammuli tall, Viljandimaa, EST
Schedule deadline 13.07.2019
8 August 17. Aug Driving Liivimaa Ratsaklubi Karikasari rakendispordis 15.aastat rakendisporti Lesta tall, Põlvamaa EST ? Liivimaa RK, Lesta tall Cancelled
17. Aug
Liivimaa Ratsaklubi Karikasari rakendispordis 15.aastat rakendisporti
Driving / ?
Lesta tall, Põlvamaa, EST
Cancelled
8 August 18. Aug Dressage Anilepa Koolisõit/Talendijaht IX etapp Anilepa tall, Lääne-Virumaa EST ST-L Viru Ratsu, Anilepa Tall Open for entries until 15.08.2019
18. Aug
Anilepa Koolisõit/Talendijaht IX etapp
Dressage / ST-L
Anilepa tall, Lääne-Virumaa, EST
Open for entries until 15.08.2019
8 August 19. - 25. Aug Dressage, Jumping Euroopa MV Rotterdam NED RV Juhend avaldatud FEI lehel
19. - 25. Aug
Euroopa MV
Dressage, Jumping / RV
Rotterdam, NED
8 August 20. Aug Jumping Reinu Kapp Kõruse küla, Saaremaa EST 70-120 Saaremaa RSK, Reinu Ratsatalu Schedule deadline 16.07.2019
20. Aug
Reinu Kapp
Jumping / 70-120
Kõruse küla, Saaremaa, EST
Schedule deadline 16.07.2019
8 August 20. Aug Dressage Liivimaa Ratsaklubi Koolisõiduvõistlus/Talendijaht X etapp Saksa Ratsutamiskompleks EST ST-L, para Liivimaa RK, MTÜ Viplala Schedule deadline 16.07.2019
20. Aug
Liivimaa Ratsaklubi Koolisõiduvõistlus/Talendijaht X etapp
Dressage / ST-L, para
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Schedule deadline 16.07.2019
8 August 21. - 24. Aug Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 17.07.2019
21. - 24. Aug
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 17.07.2019
8 August 23. - 25. Aug Jumping Classic Pärnu 2019 / Land Rover Trophy Finaal Pärnu rand EST 100-140 Pärnumaa RSK, Classic Event MTÜ Schedule deadline 19.07.2019
23. - 25. Aug
Classic Pärnu 2019 / Land Rover Trophy Finaal
Jumping / 100-140
Pärnu rand, EST
Schedule deadline 19.07.2019
8 August 24. Aug Jumping Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus Tartu Ratsakool EST 80-105 Tartu Ratsakool, Tartu LV Schedule deadline 20.07.2019
24. Aug
Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus
Jumping / 80-105
Tartu Ratsakool, EST
Schedule deadline 20.07.2019
8 August 29. - 31. Aug Endurance CEI2*/CEI1* Kliczkow POL RV
29. - 31. Aug
CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Kliczkow, POL
8 August 31. Aug Eventing Niitvälja Sügis / EMV Juuniorid / Noorhobuste Tšempionaat Niitvälja, Harjumaa EST 80/100 MTÜ ELMA 3DE, Spordiselts Arantes MTÜ Schedule deadline 27.07.2019
31. Aug
Niitvälja Sügis / EMV Juuniorid / Noorhobuste Tšempionaat
Eventing / 80/100
Niitvälja, Harjumaa, EST
Schedule deadline 27.07.2019
8 August 31. Aug Endurance Pariisi Rännak ja NHT kestvusratsutamises Pariisi, Lääne-Virumaa EST 30-80 RK El Awrah ET, Pariisi Puhkeküla Schedule deadline 27.07.2019
31. Aug
Pariisi Rännak ja NHT kestvusratsutamises
Endurance / 30-80
Pariisi, Lääne-Virumaa, EST
Schedule deadline 27.07.2019
9 September 4. - 07. Sep Endurance CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC Schedule deadline 31.07.2019
4. - 07. Sep
CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, Harjumaa, EST
Schedule deadline 31.07.2019
9 September 4. - 07. Sep Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 31.07.2019
4. - 07. Sep
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 31.07.2019
9 September 07. Sep Dressage Massu Sügis Massu, Pärnumaa EST ST-L Massu RK Schedule deadline 03.08.2019
07. Sep
Massu Sügis
Dressage / ST-L
Massu, Pärnumaa, EST
Schedule deadline 03.08.2019
9 September 7. - 08. Sep Driving EMV Rakendispordis & Rakendi Karikas 2019 Finaal Madise tall EST Kesk Märjamaa SK Schedule deadline 03.08.2019
7. - 08. Sep
EMV Rakendispordis & Rakendi Karikas 2019 Finaal
Driving / Kesk
Madise tall , EST
Schedule deadline 03.08.2019
9 September 7. - 08. Sep Dressage Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal Piira tall, Lääne-Virumaa EST ST-M Viru Ratsu, Piira tall Schedule deadline 03.08.2019
7. - 08. Sep
Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal
Dressage / ST-M
Piira tall, Lääne-Virumaa, EST
Schedule deadline 03.08.2019
9 September 08. Sep Jumping Liivimaa Ratsaklubi Takistussõiduvõistlus Saksa Ratsutamiskompleks EST 90-120 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Schedule deadline 04.08.2019
08. Sep
Liivimaa Ratsaklubi Takistussõiduvõistlus
Jumping / 90-120
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Schedule deadline 04.08.2019
9 September 08. Sep Jumping Massu Sügis Massu, Pärnumaa EST 75-130 Massu RK Schedule deadline 04.08.2019
08. Sep
Massu Sügis
Jumping / 75-130
Massu, Pärnumaa, EST
Schedule deadline 04.08.2019
9 September 13. - 15. Sep Dressage CDI-W/CDICh-A/CDIJ/CDIY/CDIYH Harkov UKR RV Juhend avaldatud FEI lehel
13. - 15. Sep
CDI-W/CDICh-A/CDIJ/CDIY/CDIYH
Dressage / RV
Harkov, UKR
9 September 14. - 15. Sep Eventing Harrastajate MV Kose, Harjumaa EST 80 Kipi Team OÜ Schedule deadline 10.08.2019
14. - 15. Sep
Harrastajate MV
Eventing / 80
Kose, Harjumaa, EST
Schedule deadline 10.08.2019
9 September 14. Sep Jumping Juurimaa Sügis Juurimaa tall EST 70-120 Märjamaa SK Schedule deadline 10.08.2019
14. Sep
Juurimaa Sügis
Jumping / 70-120
Juurimaa tall, EST
Schedule deadline 10.08.2019
9 September 14. Sep Jumping Ihaste Sügis 2019 Ihaste Ratsakeskus EST 135 Tartu Kalevi RK Schedule deadline 10.08.2019
14. Sep
Ihaste Sügis 2019
Jumping / 135
Ihaste Ratsakeskus, EST
Schedule deadline 10.08.2019
9 September 14. Sep Dressage Türi Valla Karikas Särevere, Järvamaa EST A-L Järvamaa KHK Schedule deadline 10.08.2019
14. Sep
Türi Valla Karikas
Dressage / A-L
Särevere, Järvamaa, EST
Schedule deadline 10.08.2019
9 September 15. Sep Jumping Türi Valla Karikas / EHS Karikas 2019 Finaal Särevere, Järvamaa EST 80-110 Järvamaa KHK Schedule deadline 11.08.2019
15. Sep
Türi Valla Karikas / EHS Karikas 2019 Finaal
Jumping / 80-110
Särevere, Järvamaa, EST
Schedule deadline 11.08.2019
9 September 19. - 22. Sep Jumping Noorhobuste MM Lanaken BEL RV
19. - 22. Sep
Noorhobuste MM
Jumping / RV
Lanaken, BEL
9 September 21. - 22. Sep Eventing Koordi Kolmevõistlus Koordi Tallid EST 70-110 Järvamaa RSK, Koordi Tallid OÜ Schedule deadline 17.08.2019
21. - 22. Sep
Koordi Kolmevõistlus
Eventing / 70-110
Koordi Tallid, EST
Schedule deadline 17.08.2019
9 September 21. - 22. Sep Jumping Vaikla Sügis 2019 Vaikla EST 140 RSK Vaikla, Sporditeenindus MTÜ Schedule deadline 17.08.2019
21. - 22. Sep
Vaikla Sügis 2019
Jumping / 140
Vaikla, EST
Schedule deadline 17.08.2019
9 September 25. - 29. Sep Driving Ponirakendite MM Aszar Kisber HUN RV Juhend avaldatud FEI lehel
25. - 29. Sep
Ponirakendite MM
Driving / RV
Aszar Kisber, HUN
9 September 26. - 29. Sep Jumping CSI2*/CSIYH1* Järvenpää FIN RV
26. - 29. Sep
CSI2*/CSIYH1*
Jumping / RV
Järvenpää, FIN
10 October 2. - 06. Oct Endurance CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC Schedule deadline 28.08.2019
2. - 06. Oct
CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, Harjumaa, EST
Schedule deadline 28.08.2019
10 October 2. - 05. Oct Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 28.08.2019
2. - 05. Oct
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 28.08.2019
10 October 4. - 06. Oct Dressage, Jumping CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W Saku Suurhall, Tallinn EST RV ERL
4. - 06. Oct
CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W
Dressage, Jumping / RV
Saku Suurhall, Tallinn, EST
10 October 10. - 13. Oct Jumping CSI2*-W/CSIYH1* Šiauliai LTU RV
10. - 13. Oct
CSI2*-W/CSIYH1*
Jumping / RV
Šiauliai, LTU
10 October 12. - 13. Oct Driving Tartu Linna MV rakendispordis Saksa Ratsutamiskompleks EST Mad-Kõrg Liivimaa RK, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Schedule deadline 07.09.2019
12. - 13. Oct
Tartu Linna MV rakendispordis
Driving / Mad-Kõrg
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Schedule deadline 07.09.2019
10 October 19. Oct Endurance Kurista kestvusratsutamine & Harrastajate MV Kurista, Tartumaa EST 30-80 EER, Mari Saar Schedule deadline 14.09.2019
19. Oct
Kurista kestvusratsutamine & Harrastajate MV
Endurance / 30-80
Kurista, Tartumaa, EST
Schedule deadline 14.09.2019
10 October 24. - 27. Oct Dressage, Jumping CSI5*-W / CDI3* Helsingi FIN RV CDI juhend avaldatud FEI lehel
24. - 27. Oct
CSI5*-W / CDI3*
Dressage, Jumping / RV
Helsingi, FIN
10 October 25. - 27. Oct Dressage CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY Zakrzow POL RV
25. - 27. Oct
CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
Dressage / RV
Zakrzow, POL
10 October 31. Oct - 03. Nov Endurance CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC
31. Oct - 03. Nov
CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, Harjumaa, EST
10 October 31. Oct - 03. Nov Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 26.09.2019
31. Oct - 03. Nov
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 26.09.2019
11 November 8. - 10. Nov Dressage CDI3*/CDIJ/CDIP/CDIY Sopot POL RV
8. - 10. Nov
CDI3*/CDIJ/CDIP/CDIY
Dressage / RV
Sopot, POL
11 November 09. Nov Jumping Ihaste TSV Ihaste Ratsakeskus EST 130 Tartu Kalevi RK Schedule deadline 05.10.2019
09. Nov
Ihaste TSV
Jumping / 130
Ihaste Ratsakeskus, EST
Schedule deadline 05.10.2019
11 November 28. Nov - 01. Dec Jumping CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1* Poznan POL RV
28. Nov - 01. Dec
CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1*
Jumping / RV
Poznan, POL
12 December 5. - 08. Dec Endurance CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC
5. - 08. Dec
CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, Harjumaa, EST
12 December 5. - 08. Dec Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 31.10.2019
5. - 08. Dec
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 31.10.2019
12 December 13. - 15. Dec Dressage CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH Zhashkiv UKR RV
13. - 15. Dec
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH
Dressage / RV
Zhashkiv, UKR
12 December 14. Dec Jumping Veskimetsa Takistussõit Veskimetsa Ratsakeskus EST 120 Tallinna RSK, SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Schedule deadline 09.11.2019
14. Dec
Veskimetsa Takistussõit
Jumping / 120
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Schedule deadline 09.11.2019
12 December 20. - 22. Dec Dressage CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH Zhashkiv UKR RV
20. - 22. Dec
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH
Dressage / RV
Zhashkiv, UKR
12 December 21. - 22. Dec Jumping Luunja Jõul Luunja EST 100-135 Tartumaa RSK Schedule deadline 16.11.2019
21. - 22. Dec
Luunja Jõul
Jumping / 100-135
Luunja, EST
Schedule deadline 16.11.2019