Alate 24.11.2020 võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.
Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Vali kuu

Aeg Ala Võistluse nimi Asukoht Riik Tase Korraldaja(d) Staatus
1 jaanuar 6. - 10. jaan TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
6. - 10. jaan
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
1 jaanuar 12. - 16. jaan TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
12. - 16. jaan
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
1 jaanuar 16. jaan TS Veskimetsa võistlus Veskimetsa RK EST 120 Tallinna RSK, Veskimetsa Ratsakeskus, SA Tallinna RK Tühistatud
16. jaan
Veskimetsa võistlus
TS / 120
Veskimetsa RK, EST
Tühistatud
1 jaanuar 17. jaan TS Vaikla Talv 2021 Vaikla küla EST 90-130 RSK Vaikla, Sporditeenindus MTÜ Tühistatud
17. jaan
Vaikla Talv 2021
TS / 90-130
Vaikla küla, EST
Tühistatud
1 jaanuar 23. - 24. jaan TS Niitvälja takistussõit Niitvälja RK EST 80-130 Niitvälja Tallid OÜ Tühistatud
23. - 24. jaan
Niitvälja takistussõit
TS / 80-130
Niitvälja RK, EST
Tühistatud
2 veebruar 06. veebr TS Kaisvere takistussõit Kaisvere küla EST 65-135 Team Seeder Horses Juhendi tähtaeg 02.01.2021
06. veebr
Kaisvere takistussõit
TS / 65-135
Kaisvere küla, EST
Juhendi tähtaeg 02.01.2021
2 veebruar 06. veebr KR Hüüru Suts Hüüru EST 30-50 RK El Awrah ET, EER Juhendi tähtaeg 02.01.2021
06. veebr
Hüüru Suts
KR / 30-50
Hüüru, EST
Juhendi tähtaeg 02.01.2021
2 veebruar 11. - 14. veebr TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Poznan POL RV Juhend avaldatud
11. - 14. veebr
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Poznan, POL
2 veebruar 13. veebr KS Tartu linna SMV koolisõidus Ihaste RK EST ABC-L Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 09.01.2021
13. veebr
Tartu linna SMV koolisõidus
KS / ABC-L
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 09.01.2021
2 veebruar 13. veebr KS Kaisvere koolisõit Kaisvere küla EST ABC-LR Team Seeder Horses Juhendi tähtaeg 09.01.2021
13. veebr
Kaisvere koolisõit
KS / ABC-LR
Kaisvere küla, EST
Juhendi tähtaeg 09.01.2021
2 veebruar 13. veebr TS Havensi Ponikarikas, I etapp Suuresti EST 65-105 RSK FenEst Equestrian Juhendi tähtaeg 09.01.2021
13. veebr
Havensi Ponikarikas, I etapp
TS / 65-105
Suuresti, EST
Juhendi tähtaeg 09.01.2021
2 veebruar 14. veebr TS Vaikla Talv Vol.2 Vaikla küla EST 90-130 RSK Vaikla, Sporditeenindus MTÜ Juhendi tähtaeg 10.01.2021
14. veebr
Vaikla Talv Vol.2
TS / 90-130
Vaikla küla, EST
Juhendi tähtaeg 10.01.2021
2 veebruar 18. - 21. veebr TS CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1* Poznan POL RV
18. - 21. veebr
CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Poznan, POL
2 veebruar 20. - 21. veebr TS Veskimetsa Talvekarikas 2021, Havensi Ponikarikas, II etapp Veskimetsa RK EST 140 Tallinna RSK, Veskimetsa Ratsakeskus, SA Tallinna RK Juhendi tähtaeg 16.01.2021
20. - 21. veebr
Veskimetsa Talvekarikas 2021, Havensi Ponikarikas, II etapp
TS / 140
Veskimetsa RK, EST
Juhendi tähtaeg 16.01.2021
2 veebruar 20. veebr TS Liivimaa RK sünnipäeva takistussõidu võistlus, 25 aastat toredas klubis! Saksa RK EST 60-120 Liivimaa RK Juhendi tähtaeg 16.01.2021
20. veebr
Liivimaa RK sünnipäeva takistussõidu võistlus, 25 aastat toredas klubis!
TS / 60-120
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 16.01.2021
2 veebruar 27. - 28. veebr TS Niitvälja takistussõit Niitvälja RK EST 80-130 Niitvälja Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 23.01.2021
27. - 28. veebr
Niitvälja takistussõit
TS / 80-130
Niitvälja RK, EST
Juhendi tähtaeg 23.01.2021
3 märts 6. - 07. märts 2V Tartu linna SMV kahevõistluses Ihaste RK EST ABC-L/ 80-120 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 30.01.2021
6. - 07. märts
Tartu linna SMV kahevõistluses
2V / ABC-L/ 80-120
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 30.01.2021
3 märts 06. märts TS Tondi Ponikarikas, Havensi Ponikarikas, III etapp Tondi, Tallinn EST 65-110 Tondi RSK, Tondi maneeź Juhendi tähtaeg 30.01.2021
06. märts
Tondi Ponikarikas, Havensi Ponikarikas, III etapp
TS / 65-110
Tondi, Tallinn, EST
Juhendi tähtaeg 30.01.2021
3 märts 06. märts KS Rahula Kevad / Talendijaht I etapp Rahula Tall EST ST-RR Tondi RSK Juhendi tähtaeg 30.01.2021
06. märts
Rahula Kevad / Talendijaht I etapp
KS / ST-RR
Rahula Tall, EST
Juhendi tähtaeg 30.01.2021
3 märts 06. märts TS Kaisvere takistussõit Kaisvere küla EST 65-130 Team Seeder Horses Juhendi tähtaeg 30.01.2021
06. märts
Kaisvere takistussõit
TS / 65-130
Kaisvere küla, EST
Juhendi tähtaeg 30.01.2021
3 märts 11. - 14. märts TS CSI3*-W LF/CSI1* Varssav POL RV
11. - 14. märts
CSI3*-W LF/CSI1*
TS / RV
Varssav, POL
3 märts 13. märts TS Havensi Ponikarikas, IV etapp Rahula EST 65-105 RSK FenEst Equestrian Juhendi tähtaeg 06.02.2021
13. märts
Havensi Ponikarikas, IV etapp
TS / 65-105
Rahula, EST
Juhendi tähtaeg 06.02.2021
3 märts 19. - 21. märts KR CEI3*/CEI2*/CEI1*/CEIYJ2*/CEIYJ1* Samorin SVK RV
19. - 21. märts
CEI3*/CEI2*/CEI1*/CEIYJ2*/CEIYJ1*
KR / RV
Samorin, SVK
3 märts 20. märts TS Veskimetsa võistlus & SMV poniratsanikud Veskimetsa RK EST 135 Tallinna RSK, ERL, Veskimetsa Ratsakeskus, SA Tallinna RK Juhendi tähtaeg 13.02.2021
20. märts
Veskimetsa võistlus & SMV poniratsanikud
TS / 135
Veskimetsa RK, EST
Juhendi tähtaeg 13.02.2021
3 märts 20. - 21. märts KS, TS, 2V Liivimaa RK koolisõidu, takistussõidu ja kahevõistluse võistlus / Talendijaht II etapp Saksa RK EST ST-L ja 60-120 Liivimaa RK Juhendi tähtaeg 13.02.2021
20. - 21. märts
Liivimaa RK koolisõidu, takistussõidu ja kahevõistluse võistlus / Talendijaht II etapp
KS, TS, 2V / ST-L ja 60-120
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 13.02.2021
3 märts 20. märts KS Kaisvere koolisõit Kaisvere küla EST ABC-LR Team Seeder Horses Juhendi tähtaeg 13.02.2021
20. märts
Kaisvere koolisõit
KS / ABC-LR
Kaisvere küla, EST
Juhendi tähtaeg 13.02.2021
3 märts 25. - 28. märts KS CDI3*/CDIY/CDIJ/CDICh-B/CDIP/CDIU25 Ypäjä FIN RV
25. - 28. märts
CDI3*/CDIY/CDIJ/CDICh-B/CDIP/CDIU25
KS / RV
Ypäjä, FIN
3 märts 27. märts TS Tartu linna SMV takistussõidus Ihaste RK EST 80-130 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 20.02.2021
27. märts
Tartu linna SMV takistussõidus
TS / 80-130
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 20.02.2021
3 märts 27. - 28. märts TS Niitvälja takistussõit, Havensi Ponikarikas, finaal Niitvälja RK EST 80-130 Niitvälja Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 20.02.2021
27. - 28. märts
Niitvälja takistussõit, Havensi Ponikarikas, finaal
TS / 80-130
Niitvälja RK, EST
Juhendi tähtaeg 20.02.2021
3 märts 29. märts - 02. apr KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
29. märts - 02. apr
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
4 aprill 2. - 04. apr KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
2. - 04. apr
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
4 aprill 03. apr TS Kaisvere takistussõit Kaisvere küla EST 65-130 Team Seeder Horses Juhendi tähtaeg 27.02.2021
03. apr
Kaisvere takistussõit
TS / 65-130
Kaisvere küla, EST
Juhendi tähtaeg 27.02.2021
4 aprill 03. apr TS SMV noored ja lapsed Ruila EST 135 RK Ruila Tall, ERL Juhendi tähtaeg 27.02.2021
03. apr
SMV noored ja lapsed
TS / 135
Ruila, EST
Juhendi tähtaeg 27.02.2021
4 aprill 4. - 08. apr KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
4. - 08. apr
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
4 aprill 9. - 11. apr 3V CCI1*/CCI2*-S/CCI3*-S/CCI4*-S Strzegom POL RV
9. - 11. apr
CCI1*/CCI2*-S/CCI3*-S/CCI4*-S
3V / RV
Strzegom, POL
4 aprill 10. apr TS Ecu Derby Ecu Tallid EST 70-110 Nõo RK, Ecu Tallid Juhendi tähtaeg 06.03.2021
10. apr
Ecu Derby
TS / 70-110
Ecu Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 06.03.2021
4 aprill 10. - 11. apr TS SMV seeniorid, juuniorid Vaikla EST 120-145 RSK Vaikla, ERL, MTÜ Sporditeenindus Juhendi tähtaeg 06.03.2021
10. - 11. apr
SMV seeniorid, juuniorid
TS / 120-145
Vaikla, EST
Juhendi tähtaeg 06.03.2021
4 aprill 10. - 11. apr KS Kaisvere koolisõit / Talendijaht III etapp Kaisvere küla EST ABC-LR Team Seeder Horses Juhendi tähtaeg 06.03.2021
10. - 11. apr
Kaisvere koolisõit / Talendijaht III etapp
KS / ABC-LR
Kaisvere küla, EST
Juhendi tähtaeg 06.03.2021
4 aprill 17. apr TS Harrastajate ja amatööride SMV Veskimetsa RK EST 120 Tallinna RSK, ERL, Veskimetsa Ratsakeskus, SA Tallinna RK Juhendi tähtaeg 13.03.2021
17. apr
Harrastajate ja amatööride SMV
TS / 120
Veskimetsa RK, EST
Juhendi tähtaeg 13.03.2021
4 aprill 17. - 18. apr 3V Kose kolmevõistlus Kose EST 70 -1* Kipi Team MTÜ Juhendi tähtaeg 13.03.2021
17. - 18. apr
Kose kolmevõistlus
3V / 70 -1*
Kose, EST
Juhendi tähtaeg 13.03.2021
4 aprill 22. - 25. apr 3V CCI2*-L/CCI2*-S/CCI3*-S/CCI4*-S Sopot POL RV
22. - 25. apr
CCI2*-L/CCI2*-S/CCI3*-S/CCI4*-S
3V / RV
Sopot, POL
4 aprill 24. apr KR Tõrvahavva kestvusratsutamine, EMV poniratsanikud Tõrvahavva EST 30-80 EER, ERL, Kaia Raidma Juhendi tähtaeg 20.03.2021
24. apr
Tõrvahavva kestvusratsutamine, EMV poniratsanikud
KR / 30-80
Tõrvahavva, EST
Juhendi tähtaeg 20.03.2021
4 aprill 24. apr KS Ecu Spring Dressage / Tartumaa Meistrid 2021 I etapp / Talendijaht IV etapp Ecu Tallid EST ST-L Nõo RK, Ecu Tallid Juhendi tähtaeg 20.03.2021
24. apr
Ecu Spring Dressage / Tartumaa Meistrid 2021 I etapp / Talendijaht IV etapp
KS / ST-L
Ecu Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 20.03.2021
4 aprill 29. apr - 02. mai 3V CCI2*-L/CCI2*-S/CCI3*-S/CCI3*-L/CCI4*-L Sopot POL RV
29. apr - 02. mai
CCI2*-L/CCI2*-S/CCI3*-S/CCI3*-L/CCI4*-L
3V / RV
Sopot, POL
5 mai 1. - 02. mai TS Perila võistlus, Suvine Ponikarikas, I etapp Perila tallid EST 65-140 RSK FenEst Equestrian Juhendi tähtaeg 27.03.2021
1. - 02. mai
Perila võistlus, Suvine Ponikarikas, I etapp
TS / 65-140
Perila tallid, EST
Juhendi tähtaeg 27.03.2021
5 mai 01. mai TS Luunja Volber Luunja EST 90-135 Tartumaa RSK Juhendi tähtaeg 27.03.2021
01. mai
Luunja Volber
TS / 90-135
Luunja, EST
Juhendi tähtaeg 27.03.2021
5 mai 4. - 09. mai KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
4. - 09. mai
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
5 mai 5. - 09. mai TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIU25-A Kunkiai LTU RV
5. - 09. mai
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIU25-A
TS / RV
Kunkiai, LTU
5 mai 08. mai RS Liivimaa Rk Hooaja Avavõistlus Rakendispordi Kahevõistluses Saksa RK EST Mad-Kesk Liivimaa RK, Mtü Viplala Juhendi tähtaeg 03.04.2021
08. mai
Liivimaa Rk Hooaja Avavõistlus Rakendispordi Kahevõistluses
RS / Mad-Kesk
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 03.04.2021
5 mai 08. mai TS Massu Kevad 2021 Massu EST 60-130 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 03.04.2021
08. mai
Massu Kevad 2021
TS / 60-130
Massu, EST
Juhendi tähtaeg 03.04.2021
5 mai 08. mai KS CHI Pärnu Testvõistlus Koolisõidus Maria talu EST ST-L EHS Juhendi tähtaeg 03.04.2021
08. mai
CHI Pärnu Testvõistlus Koolisõidus
KS / ST-L
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 03.04.2021
5 mai 09. mai KS Massu Kevad 2021 / Talendijaht V etapp Massu EST ABC-M Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 04.04.2021
09. mai
Massu Kevad 2021 / Talendijaht V etapp
KS / ABC-M
Massu, EST
Juhendi tähtaeg 04.04.2021
5 mai 09. mai TS CHI Pärnu Testvõistlus Takistussõidus Maria talu EST 70-110 EHS Juhendi tähtaeg 04.04.2021
09. mai
CHI Pärnu Testvõistlus Takistussõidus
TS / 70-110
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 04.04.2021
5 mai 09. mai TS Liivimaa RK välishooaja avavõistlus / Tartumaa Meistrid 2021 II etapp Saksa RK EST 60-120 Liivimaa RK Juhendi tähtaeg 04.04.2021
09. mai
Liivimaa RK välishooaja avavõistlus / Tartumaa Meistrid 2021 II etapp
TS / 60-120
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 04.04.2021
5 mai 12. - 16. mai 3V CCI2*-L/CCI3*-S/CCI3*-L/CCI4*-S Ratomka BLR RV
12. - 16. mai
CCI2*-L/CCI3*-S/CCI3*-L/CCI4*-S
3V / RV
Ratomka, BLR
5 mai 12. - 16. mai TS CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1* Kunkiai LTU RV
12. - 16. mai
CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Kunkiai, LTU
5 mai 15. - 16. mai 3V Koordi Karikas 2021 Koordi Tallid EST 70/90 Järvamaa RSK Juhendi tähtaeg 10.04.2021
15. - 16. mai
Koordi Karikas 2021
3V / 70/90
Koordi Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 10.04.2021
5 mai 15. mai KR Sassa Kestvusratsutamine I Vatsla küla EST 30-80 RK El Awrah ET, Harku Hobusekeskus Juhendi tähtaeg 10.04.2021
15. mai
Sassa Kestvusratsutamine I
KR / 30-80
Vatsla küla, EST
Juhendi tähtaeg 10.04.2021
5 mai 15. - 16. mai TS Valgeranna Karikas ,Suvine Ponikarikas, II etapp Valgeranna tall EST 65-110 Valgeranna RSK Juhendi tähtaeg 10.04.2021
15. - 16. mai
Valgeranna Karikas ,Suvine Ponikarikas, II etapp
TS / 65-110
Valgeranna tall, EST
Juhendi tähtaeg 10.04.2021
5 mai 19. - 23. mai KS CDI-W/CDI2*/CDICh-B/CDIJ/CDIP/CDIYH Kunkiai LTU RV
19. - 23. mai
CDI-W/CDI2*/CDICh-B/CDIJ/CDIP/CDIYH
KS / RV
Kunkiai, LTU
5 mai 20. - 23. mai TS CSI1*/CSIAm-A Kunkiai LTU RV
20. - 23. mai
CSI1*/CSIAm-A
TS / RV
Kunkiai, LTU
5 mai 22. mai TS Saaremaa Suvekarikas I etapp Kurevere EST 70-110 Saaremaa RSK Juhendi tähtaeg 17.04.2021
22. mai
Saaremaa Suvekarikas I etapp
TS / 70-110
Kurevere, EST
Juhendi tähtaeg 17.04.2021
5 mai 26. - 30. mai KS CDI-W/CDI2*/CDICh-B/CDIJ/CDIP/CDIYH Kunkiai LTU RV
26. - 30. mai
CDI-W/CDI2*/CDICh-B/CDIJ/CDIP/CDIYH
KS / RV
Kunkiai, LTU
5 mai 27. - 30. mai 3V CCIYH2*-S/CCI2*-S/CCI3*-S/CCI4*-S/CCI4*-L Baborowko POL RV
27. - 30. mai
CCIYH2*-S/CCI2*-S/CCI3*-S/CCI4*-S/CCI4*-L
3V / RV
Baborowko, POL
5 mai 27. - 30. mai 3V CCI2*-L Kose EST RV Kipi Team MTÜ
27. - 30. mai
CCI2*-L
3V / RV
Kose, EST
5 mai 27. - 30. mai TS CSI1*/CSIYH1*/CSIAm-A Kunkiai LTU RV
27. - 30. mai
CSI1*/CSIYH1*/CSIAm-A
TS / RV
Kunkiai, LTU
5 mai 29. mai TS Sammuli Kevad 2021 Sammuli tall EST 100-130 Viljandimaa RSK, Sammuli tall Juhendi tähtaeg 24.04.2021
29. mai
Sammuli Kevad 2021
TS / 100-130
Sammuli tall, EST
Juhendi tähtaeg 24.04.2021
5 mai 29. mai KR Karula Endurance Ride 2021 CEI2*/CEI1* Ähijärve EST RV EER, Kaia Raidma
29. mai
Karula Endurance Ride 2021 CEI2*/CEI1*
KR / RV
Ähijärve, EST
5 mai 29. mai KS Järvamaa KHK Karikas / Talendijaht VI etapp Särevere EST A-L Järvamaa KHK Juhendi tähtaeg 24.04.2021
29. mai
Järvamaa KHK Karikas / Talendijaht VI etapp
KS / A-L
Särevere, EST
Juhendi tähtaeg 24.04.2021
5 mai 29. mai KR Karula Endurance Ride 2021 EMV seeniorid Ähijärve EST 30-120 EER, ERL, Kaia Raidma Juhendi tähtaeg 24.04.2021
29. mai
Karula Endurance Ride 2021 EMV seeniorid
KR / 30-120
Ähijärve, EST
Juhendi tähtaeg 24.04.2021
5 mai 30. mai TS Arma Takistussõit Rutja küla EST 70-110 Estreka, Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 25.04.2021
30. mai
Arma Takistussõit
TS / 70-110
Rutja küla, EST
Juhendi tähtaeg 25.04.2021
5 mai 30. mai TS Järvamaa KHK Karikas Särevere EST 70-110 Järvamaa KHK Juhendi tähtaeg 25.04.2021
30. mai
Järvamaa KHK Karikas
TS / 70-110
Särevere, EST
Juhendi tähtaeg 25.04.2021
6 juuni 2. - 06. juuni KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
2. - 06. juuni
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
6 juuni 4. - 06. juuni KS Maria Kevad Koolisõidus / Talendijaht VII etapp Maria talu EST ST-M EHS Juhendi tähtaeg 30.04.2021
4. - 06. juuni
Maria Kevad Koolisõidus / Talendijaht VII etapp
KS / ST-M
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 30.04.2021
6 juuni 4. - 06. juuni KS CHI Pärnu 2021: CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIY/CDIYH Maria talu EST RV EHS, CHI Pärnu MTÜ
4. - 06. juuni
CHI Pärnu 2021: CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIY/CDIYH
KS / RV
Maria talu, EST
6 juuni 05. juuni TS Pärna Suvi Pärna talu EST 80-120 Pärna RSK Juhendi tähtaeg 01.05.2021
05. juuni
Pärna Suvi
TS / 80-120
Pärna talu, EST
Juhendi tähtaeg 01.05.2021
6 juuni 5. - 06. juuni RS Maria Kevad Rakendispordis Maria talu EST Kerg-Kesk EHS Juhendi tähtaeg 01.05.2021
5. - 06. juuni
Maria Kevad Rakendispordis
RS / Kerg-Kesk
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 01.05.2021
6 juuni 5. - 06. juuni TS Niitvälja takistussõit Niitvälja RK EST 80-130 Niitvälja Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 01.05.2021
5. - 06. juuni
Niitvälja takistussõit
TS / 80-130
Niitvälja RK, EST
Juhendi tähtaeg 01.05.2021
6 juuni 5. - 06. juuni RS CHI Pärnu 2021: CAI2*-H1/H2/P1/P2 Maria talu EST RV EHS, CHI Pärnu MTÜ
5. - 06. juuni
CHI Pärnu 2021: CAI2*-H1/H2/P1/P2
RS / RV
Maria talu, EST
6 juuni 10. - 13. juuni 3V CCI2*-S/CCI3*-S Strömsholm SWE RV
10. - 13. juuni
CCI2*-S/CCI3*-S
3V / RV
Strömsholm, SWE
6 juuni 10. - 13. juuni TS Maria Kevad Takistussõidus, Suvine Ponikarikas, III etapp Maria talu EST 80-110 EHS Juhendi tähtaeg 06.05.2021
10. - 13. juuni
Maria Kevad Takistussõidus, Suvine Ponikarikas, III etapp
TS / 80-110
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 06.05.2021
6 juuni 10. - 13. juuni TS CHI Pärnu 2021: CSI2*/CSIYH1* Maria talu EST RV EHS, CHI Pärnu MTÜ
10. - 13. juuni
CHI Pärnu 2021: CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Maria talu, EST
6 juuni 12. - 13. juuni 3V Ecu Kolmevõistlus Ecu Tallid EST 70-90 Nõo RK, Ecu Tallid Juhendi tähtaeg 08.05.2021
12. - 13. juuni
Ecu Kolmevõistlus
3V / 70-90
Ecu Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 08.05.2021
6 juuni 13. juuni TS Arma Takistussõit Rutja küla EST 70-110 Estreka, Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 09.05.2021
13. juuni
Arma Takistussõit
TS / 70-110
Rutja küla, EST
Juhendi tähtaeg 09.05.2021
6 juuni 13. juuni RS CHI Pärnu 2021: CAI1*-H1 Maria talu EST RV EHS, CHI Pärnu MTÜ
13. juuni
CHI Pärnu 2021: CAI1*-H1
RS / RV
Maria talu, EST
6 juuni 17. - 20. juuni TS CSI2*-W/CSIYH1*/CSIJ-B/CSICh-B Moskva RUS RV
17. - 20. juuni
CSI2*-W/CSIYH1*/CSIJ-B/CSICh-B
TS / RV
Moskva, RUS
6 juuni 19. juuni KS Madise Talli Koolisõt / Talendijaht VIII etapp Väike-Maarja EST ST-L Estreka, Madise tall Juhendi tähtaeg 15.05.2021
19. juuni
Madise Talli Koolisõt / Talendijaht VIII etapp
KS / ST-L
Väike-Maarja, EST
Juhendi tähtaeg 15.05.2021
6 juuni 19. juuni TS Tartumaa Meistrid 2021 IV etapp Ihaste RK EST 60-130 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 15.05.2021
19. juuni
Tartumaa Meistrid 2021 IV etapp
TS / 60-130
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 15.05.2021
6 juuni 19. juuni TS Saaremaa Suvekarikas II etapp Kõljala EST 70-110 Saaremaa RSK Juhendi tähtaeg 15.05.2021
19. juuni
Saaremaa Suvekarikas II etapp
TS / 70-110
Kõljala, EST
Juhendi tähtaeg 15.05.2021
6 juuni 24. - 27. juuni 3V CCI4*-L/CCIO4*-NC-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S/CCI1*/CCIY3*-S/CCIJ2*-S/CCIP2-L Strzegom POL RV
24. - 27. juuni
CCI4*-L/CCIO4*-NC-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S/CCI1*/CCIY3*-S/CCIJ2*-S/CCIP2-L
3V / RV
Strzegom, POL
6 juuni 26. juuni KR Arma Rännak Rutja küla EST 30-80 Estreka, Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 22.05.2021
26. juuni
Arma Rännak
KR / 30-80
Rutja küla, EST
Juhendi tähtaeg 22.05.2021
6 juuni 26. - 27. juuni TS Ruila Derby 2021/Suvine Ponikarikas, III etapp, Suur ring Ruila EST 140 RK Ruila Tall Juhendi tähtaeg 22.05.2021
26. - 27. juuni
Ruila Derby 2021/Suvine Ponikarikas, III etapp, Suur ring
TS / 140
Ruila, EST
Juhendi tähtaeg 22.05.2021
6 juuni 26. - 27. juuni RS Olustvere Karikas 2021 Olustvere EST Mad-Kesk Ruhve OÜ, Olustvere TMK Juhendi tähtaeg 22.05.2021
26. - 27. juuni
Olustvere Karikas 2021
RS / Mad-Kesk
Olustvere, EST
Juhendi tähtaeg 22.05.2021
6 juuni 26. - 27. juuni RS CAI2*-H1/H2/P1/P2 Olustvere EST RV Ruhve OÜ, Olustvere TMK
26. - 27. juuni
CAI2*-H1/H2/P1/P2
RS / RV
Olustvere, EST
6 juuni 26. juuni 3V Niitvälja Karikas 2021 Niitvälja RK EST 80/100 MTÜ ELMA 3DE, Niitvälja Ratsakeskus Juhendi tähtaeg 22.05.2021
26. juuni
Niitvälja Karikas 2021
3V / 80/100
Niitvälja RK, EST
Juhendi tähtaeg 22.05.2021
6 juuni 30. juuni - 04. juuli TS CSI1*/CSICh-B/CSIJ-B/CSIP/CSIY-B Ypäjä FIN RV
30. juuni - 04. juuli
CSI1*/CSICh-B/CSIJ-B/CSIP/CSIY-B
TS / RV
Ypäjä, FIN
6 juuni 30. juuni - 04. juuli KS CDI3*/CDIY/CDIJ/CDICh-B/CDIP/CDIU25 Ypäjä FIN RV
30. juuni - 04. juuli
CDI3*/CDIY/CDIJ/CDICh-B/CDIP/CDIU25
KS / RV
Ypäjä, FIN
6 juuni 30. juuni - 04. juuli TS CSI2*-W/CSIYH1* St Peterburg RUS RV
30. juuni - 04. juuli
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
St Peterburg, RUS
7 juuli 1. - 06. juuli KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
1. - 06. juuli
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
7 juuli 03. juuli TS Pärna Karikas Pärna talu EST 80-120 Pärna RSK Juhendi tähtaeg 29.05.2021
03. juuli
Pärna Karikas
TS / 80-120
Pärna talu, EST
Juhendi tähtaeg 29.05.2021
7 juuli 03. juuli TS Massu Suvi 2021 Massu EST 60-130 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 29.05.2021
03. juuli
Massu Suvi 2021
TS / 60-130
Massu, EST
Juhendi tähtaeg 29.05.2021
7 juuli 04. juuli TS Arma Takistussõit Rutja küla EST 70-110 Estreka, Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 30.05.2021
04. juuli
Arma Takistussõit
TS / 70-110
Rutja küla, EST
Juhendi tähtaeg 30.05.2021
7 juuli 04. juuli KS Massu Suvi 2021 Massu EST ABC-M Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 30.05.2021
04. juuli
Massu Suvi 2021
KS / ABC-M
Massu, EST
Juhendi tähtaeg 30.05.2021
7 juuli 8. - 10. juuli KR CEI3*/CEI2*/CEI1*/CEIYJ2*/CEIYJ1* Kliczkow POL RV
8. - 10. juuli
CEI3*/CEI2*/CEI1*/CEIYJ2*/CEIYJ1*
KR / RV
Kliczkow, POL
7 juuli 10. - 11. juuli TS Niitvälja takistussõit Niitvälja RK EST 80-130 Niitvälja Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 05.06.2021
10. - 11. juuli
Niitvälja takistussõit
TS / 80-130
Niitvälja RK, EST
Juhendi tähtaeg 05.06.2021
7 juuli 10. juuli KS Kilgi koolisõiduvõistlus / Talendijaht IX etapp Kilgi tall EST ABC-L RSK Vaikla, Kilgi Tall Juhendi tähtaeg 05.06.2021
10. juuli
Kilgi koolisõiduvõistlus / Talendijaht IX etapp
KS / ABC-L
Kilgi tall, EST
Juhendi tähtaeg 05.06.2021
7 juuli 10. juuli KR Sassa Kestvusratsutamine II ja Juuniorite EMV Vatsla küla EST 30-80 RK El Awrah ET, ERL, Harku Hobusekeskus Juhendi tähtaeg 05.06.2021
10. juuli
Sassa Kestvusratsutamine II ja Juuniorite EMV
KR / 30-80
Vatsla küla, EST
Juhendi tähtaeg 05.06.2021
7 juuli 10. - 11. juuli 3V Olustvere Karikas 2021 Olustvere EST 70/90 Ruhve OÜ, Olustvere TMK Juhendi tähtaeg 05.06.2021
10. - 11. juuli
Olustvere Karikas 2021
3V / 70/90
Olustvere, EST
Juhendi tähtaeg 05.06.2021
7 juuli 10. - 11. juuli 3V CCI2*-S Olustvere EST RV Ruhve OÜ, Olustvere TMK
10. - 11. juuli
CCI2*-S
3V / RV
Olustvere, EST
7 juuli 17. juuli 3V Ihaste kolmevõistlus Ihaste EST 70/80 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 12.06.2021
17. juuli
Ihaste kolmevõistlus
3V / 70/80
Ihaste, EST
Juhendi tähtaeg 12.06.2021
7 juuli 17. - 18. juuli TS Classic Pärnu 2021 Pärnu rand EST 100-140 Pärnumaa RSK, Classic Event MTÜ Juhendi tähtaeg 12.06.2021
17. - 18. juuli
Classic Pärnu 2021
TS / 100-140
Pärnu rand, EST
Juhendi tähtaeg 12.06.2021
7 juuli 18. juuli KS Arma Koolisõit Rutja küla EST ST-L Estreka, Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 13.06.2021
18. juuli
Arma Koolisõit
KS / ST-L
Rutja küla, EST
Juhendi tähtaeg 13.06.2021
7 juuli 22. - 25. juuli TS CSI2* Järvenpää FIN RV
22. - 25. juuli
CSI2*
TS / RV
Järvenpää, FIN
7 juuli 22. - 25. juuli KS CDI3* Järvenpää FIN RV
22. - 25. juuli
CDI3*
KS / RV
Järvenpää, FIN
7 juuli 23. - 25. juuli 3V CCI2*-L Lempääla FIN RV
23. - 25. juuli
CCI2*-L
3V / RV
Lempääla, FIN
7 juuli 24. juuli TS Sammuli Suvi 2021 Sammuli tall EST 100-130 Viljandimaa RSK, Sammuli tall Juhendi tähtaeg 19.06.2021
24. juuli
Sammuli Suvi 2021
TS / 100-130
Sammuli tall, EST
Juhendi tähtaeg 19.06.2021
7 juuli 24. juuli KS Tartu Linna Poniratsanike MV / Tartumaa Meistrid 2021 VI etapp Tartu Ratsakool EST ST-L Tartu Ratsakool, Tartu LV Juhendi tähtaeg 19.06.2021
24. juuli
Tartu Linna Poniratsanike MV / Tartumaa Meistrid 2021 VI etapp
KS / ST-L
Tartu Ratsakool, EST
Juhendi tähtaeg 19.06.2021
7 juuli 24. juuli TS Suvine Ponikarikas, IV etapp Kildu EST 65-110 RSK FenEst Equestrian Juhendi tähtaeg 19.06.2021
24. juuli
Suvine Ponikarikas, IV etapp
TS / 65-110
Kildu, EST
Juhendi tähtaeg 19.06.2021
7 juuli 31. juuli TS Porkuni Karikas takistussõidus 2020 Porkuni EST 70-110 Estreka, Porkuni Tall Juhendi tähtaeg 26.06.2021
31. juuli
Porkuni Karikas takistussõidus 2020
TS / 70-110
Porkuni, EST
Juhendi tähtaeg 26.06.2021
7 juuli 31. juuli TS Ihaste Derby 2021 Ihaste RK EST 80-125 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 26.06.2021
31. juuli
Ihaste Derby 2021
TS / 80-125
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 26.06.2021
7 juuli 31. juuli TS Saaremaa Meistrivõistlused Kaali/Kõljala EST 70-110 Saaremaa RSK Juhendi tähtaeg 26.06.2021
31. juuli
Saaremaa Meistrivõistlused
TS / 70-110
Kaali/Kõljala, EST
Juhendi tähtaeg 26.06.2021
7 juuli 31. juuli KS Pallase Koolisõit / Talendijaht Finaal Pallase Tallid EST ST-RR Tondi RSK Juhendi tähtaeg 26.06.2021
31. juuli
Pallase Koolisõit / Talendijaht Finaal
KS / ST-RR
Pallase Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 26.06.2021
7 juuli 31. juuli - 01. aug TS Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat takistussõidus / Perila Summer Show Perila, Harjumaa EST 80-125 Tondi RSK, Perila Tallid, ESHKS Juhendi tähtaeg 26.06.2021
31. juuli - 01. aug
Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat takistussõidus / Perila Summer Show
TS / 80-125
Perila, Harjumaa, EST
Juhendi tähtaeg 26.06.2021
8 august 7. - 08. aug TS Suvine Ponikarikas, V etapp / Juurimaa Karikas 2021 Juurimaa EST 60-135 Märjamaa SK, MTÜ Juurimaa Ratsaspordi Arendamise Ühing Juhendi tähtaeg 03.07.2021
7. - 08. aug
Suvine Ponikarikas, V etapp / Juurimaa Karikas 2021
TS / 60-135
Juurimaa, EST
Juhendi tähtaeg 03.07.2021
8 august 07. aug TS Luunja Karikas Luunja EST 100-135 Tartumaa RSK Juhendi tähtaeg 03.07.2021
07. aug
Luunja Karikas
TS / 100-135
Luunja, EST
Juhendi tähtaeg 03.07.2021
8 august 11. - 15. aug 3V CH-EU-P-CCIP2-L Strzegom POL RV
11. - 15. aug
CH-EU-P-CCIP2-L
3V / RV
Strzegom, POL
8 august 12. - 15. aug 3V CCI2*-S/CCI3*-S Strömsholm SWE RV
12. - 15. aug
CCI2*-S/CCI3*-S
3V / RV
Strömsholm, SWE
8 august 12. - 15. aug KR CEI2*/CEI1* Sastamata FIN RV
12. - 15. aug
CEI2*/CEI1*
KR / RV
Sastamata, FIN
8 august 13. - 15. aug TS EMV / Harrastajate ja amatööride MV Ruila EST 95-145 ERL ja Kirret OÜ Juhendi tähtaeg 09.07.2021
13. - 15. aug
EMV / Harrastajate ja amatööride MV
TS / 95-145
Ruila, EST
Juhendi tähtaeg 09.07.2021
8 august 14. - 15. aug 3V Kose Kolmevõistlus & Seenioride EMV Kose EST kuni 2* Kipi Team MTÜ, ERL Juhendi tähtaeg 10.07.2021
14. - 15. aug
Kose Kolmevõistlus & Seenioride EMV
3V / kuni 2*
Kose, EST
Juhendi tähtaeg 10.07.2021
8 august 14. - 15. aug KS EMV Koolisõidus Perila EST LK-RR Tondi RSK, ERL Juhendi tähtaeg 10.07.2021
14. - 15. aug
EMV Koolisõidus
KS / LK-RR
Perila, EST
Juhendi tähtaeg 10.07.2021
8 august 19. - 22. aug TS CSI2*-W/CSIYH1* Riia LAT RV
19. - 22. aug
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Riia, LAT
8 august 20. aug KS Madise Talli Koolisõt Väike-Maarja EST ST-L Estreka, Madise tall Juhendi tähtaeg 16.07.2021
20. aug
Madise Talli Koolisõt
KS / ST-L
Väike-Maarja, EST
Juhendi tähtaeg 16.07.2021
8 august 20. - 22. aug 3V CCI1*/CCI2*-S/CCI3*-S/CCI4*-S Strzegom POL RV
20. - 22. aug
CCI1*/CCI2*-S/CCI3*-S/CCI4*-S
3V / RV
Strzegom, POL
8 august 20. aug KS Tartu Linna MV ja Liivimaa RK koolisõiduvõistlus Saksa RK EST ST-L Liivimaa RK, Tartu LV KO, Mtü Viplala Juhendi tähtaeg 16.07.2021
20. aug
Tartu Linna MV ja Liivimaa RK koolisõiduvõistlus
KS / ST-L
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 16.07.2021
8 august 20. aug TS Reinu Kapp ja Saaremaa Suvekarikas III etapp Kõruse EST 70-120 Saaremaa RSK, Reinu Ratsatalu Juhendi tähtaeg 16.07.2021
20. aug
Reinu Kapp ja Saaremaa Suvekarikas III etapp
TS / 70-120
Kõruse, EST
Juhendi tähtaeg 16.07.2021
8 august 21. aug TS Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus Tartu Ratsakool EST 80-110 Tartu Ratsakool, Tartu LV Juhendi tähtaeg 17.07.2021
21. aug
Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus
TS / 80-110
Tartu Ratsakool, EST
Juhendi tähtaeg 17.07.2021
8 august 21. - 22. aug TS Niitvälja takistussõit, Suvine Ponikarikas, finaal Niitvälja RK EST 80-130 Niitvälja Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 17.07.2021
21. - 22. aug
Niitvälja takistussõit, Suvine Ponikarikas, finaal
TS / 80-130
Niitvälja RK, EST
Juhendi tähtaeg 17.07.2021
8 august 21. aug KS Eesti Tõugu Hobuste MV Pallase Tallid EST ST-M Lahemaa HK, EHKAS Juhendi tähtaeg 17.07.2021
21. aug
Eesti Tõugu Hobuste MV
KS / ST-M
Pallase Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 17.07.2021
8 august 21. aug RS Eesti Tõugu Hobuste MV Pallase Tallid EST Mad Lahemaa HK, EHKAS Juhendi tähtaeg 17.07.2021
21. aug
Eesti Tõugu Hobuste MV
RS / Mad
Pallase Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 17.07.2021
8 august 22. aug TS Eesti Tõugu Hobuste MV Pallase Tallid EST 70-110 Lahemaa HK, EHKAS Juhendi tähtaeg 18.07.2021
22. aug
Eesti Tõugu Hobuste MV
TS / 70-110
Pallase Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 18.07.2021
8 august 22. aug TS Tartu Linna MV ja Liivimaa RK takistussõiduvõistlus Saksa RK EST 60-130 Liivimaa RK, Tartu LV KO, Mtü Viplala Juhendi tähtaeg 18.07.2021
22. aug
Tartu Linna MV ja Liivimaa RK takistussõiduvõistlus
TS / 60-130
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 18.07.2021
8 august 26. - 29. aug 3V Juunioride & Noorte EM Segersjö SWE RV
26. - 29. aug
Juunioride & Noorte EM
3V / RV
Segersjö, SWE
8 august 26. - 29. aug RS CAI3*-H1 / CAI2*-H1/H2/P1 / CAI1*-H1/P1 Koceni LAT RV
26. - 29. aug
CAI3*-H1 / CAI2*-H1/H2/P1 / CAI1*-H1/P1
RS / RV
Koceni, LAT
8 august 28. aug KR Arma Rännak Rutja küla EST 30-80 Estreka, Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 24.07.2021
28. aug
Arma Rännak
KR / 30-80
Rutja küla, EST
Juhendi tähtaeg 24.07.2021
9 september 2. - 05. sept 3V CCI2*-S/CCI2*-L/CCI3*-S/CCI3*-L/CCI4*-S/CCI4*-L Sopot POL RV
2. - 05. sept
CCI2*-S/CCI2*-L/CCI3*-S/CCI3*-L/CCI4*-S/CCI4*-L
3V / RV
Sopot, POL
9 september 4. - 05. sept 3V Koordi Kolmevõistlus & U25 EMV Koordi tallid EST 1* Järvamaa RSK, ERL Juhendi tähtaeg 31.07.2021
4. - 05. sept
Koordi Kolmevõistlus & U25 EMV
3V / 1*
Koordi tallid, EST
Juhendi tähtaeg 31.07.2021
9 september 04. sept TS Massu Sügis 2021 Massu EST 60-130 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 31.07.2021
04. sept
Massu Sügis 2021
TS / 60-130
Massu, EST
Juhendi tähtaeg 31.07.2021
9 september 04. sept KS Maria Sügis Koolisõidus Maria talu EST ST-M EHS Juhendi tähtaeg 31.07.2021
04. sept
Maria Sügis Koolisõidus
KS / ST-M
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 31.07.2021
9 september 05. sept KS Massu Sügis 2021 Massu EST ABC-M Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 01.08.2021
05. sept
Massu Sügis 2021
KS / ABC-M
Massu, EST
Juhendi tähtaeg 01.08.2021
9 september 05. sept TS Maria Sügis Takistussõidus Maria talu EST 80-120 EHS Juhendi tähtaeg 01.08.2021
05. sept
Maria Sügis Takistussõidus
TS / 80-120
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 01.08.2021
9 september 6. - 11. sept KR CH-EU-E Ermelo NED RV
6. - 11. sept
CH-EU-E
KR / RV
Ermelo, NED
9 september 6. - 11. sept KR CH-M-YJ-E Ermelo NED RV
6. - 11. sept
CH-M-YJ-E
KR / RV
Ermelo, NED
9 september 11. - 12. sept RS EMV & Maria Sügis Rakendispordis Maria talu EST Kerg-Kesk EHS, ERL, Kõpu Arenduskeskus MTÜ Juhendi tähtaeg 07.08.2021
11. - 12. sept
EMV & Maria Sügis Rakendispordis
RS / Kerg-Kesk
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 07.08.2021
9 september 11. sept KS Türi Valla Karikas Särevere EST A-L Järvamaa KHK Juhendi tähtaeg 07.08.2021
11. sept
Türi Valla Karikas
KS / A-L
Särevere, EST
Juhendi tähtaeg 07.08.2021
9 september 11. - 12. sept RS CAI2*-H1/P1 Maria talu EST RV EHS, CHI Pärnu MTÜ
11. - 12. sept
CAI2*-H1/P1
RS / RV
Maria talu, EST
9 september 12. sept KR Piirsalu Rännak & noorhobuste tshempionaat Piirsalu EST 30-80 Pinifer ET, Ellamaa Tall Juhendi tähtaeg 08.08.2021
12. sept
Piirsalu Rännak & noorhobuste tshempionaat
KR / 30-80
Piirsalu, EST
Juhendi tähtaeg 08.08.2021
9 september 12. sept TS Türi Valla Karikas Särevere EST 70-110 Järvamaa KHK Juhendi tähtaeg 08.08.2021
12. sept
Türi Valla Karikas
TS / 70-110
Särevere, EST
Juhendi tähtaeg 08.08.2021
9 september 18. sept TS Kaisvere takistussõit Kaisvere küla EST 65-140 Team Seeder Horses Juhendi tähtaeg 14.08.2021
18. sept
Kaisvere takistussõit
TS / 65-140
Kaisvere küla, EST
Juhendi tähtaeg 14.08.2021
9 september 18. sept TS Läänemaa MV Ridala RK EST ? Ridala RSK Juhendi tähtaeg 14.08.2021
18. sept
Läänemaa MV
TS / ?
Ridala RK, EST
Juhendi tähtaeg 14.08.2021
9 september 23. - 26. sept 3V CCI2*-S/CCI3*-S/CCI4*-S Baborowko POL RV
23. - 26. sept
CCI2*-S/CCI3*-S/CCI4*-S
3V / RV
Baborowko, POL
9 september 23. - 26. sept TS CSI2* Järvenpää FIN RV
23. - 26. sept
CSI2*
TS / RV
Järvenpää, FIN
9 september 24. - 26. sept RS Tartu Linna MV & Balti Karikavõistlus Saksa RK EST Mad-Kõrg Liivimaa RK, Tartu LV KO, Mtü Viplala Juhendi tähtaeg 20.08.2021
24. - 26. sept
Tartu Linna MV & Balti Karikavõistlus
RS / Mad-Kõrg
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 20.08.2021
9 september 25. - 26. sept 3V Kose kolmevõistlus / Poniratsanike ja Juunioride EMV / Harrastajate MV Kose EST 90/100 Kipi Team MTÜ, ERL Juhendi tähtaeg 21.08.2021
25. - 26. sept
Kose kolmevõistlus / Poniratsanike ja Juunioride EMV / Harrastajate MV
3V / 90/100
Kose, EST
Juhendi tähtaeg 21.08.2021
10 oktoober 1. - 03. okt TS TIHS 2021: CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1* Saku Suurhall EST RV ERL
1. - 03. okt
TIHS 2021: CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Saku Suurhall, EST
10 oktoober 1. - 03. okt KS TIHS 2021: CDI-W Saku Suurhall EST RV ERL
1. - 03. okt
TIHS 2021: CDI-W
KS / RV
Saku Suurhall, EST
10 oktoober 7. - 10. okt TS CSI2*-W/CSIYH1* Šiauliai LTU RV
7. - 10. okt
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Šiauliai, LTU
10 oktoober 09. okt KR Kurista Karikas, Harrastajate MV Kurista EST 30-80 EER, ERL, Mari Saar Juhendi tähtaeg 04.09.2021
09. okt
Kurista Karikas, Harrastajate MV
KR / 30-80
Kurista, EST
Juhendi tähtaeg 04.09.2021
10 oktoober 09. okt TS Ecu Sügishüpe Ecu Tallid EST 70-110 Nõo RK, Ecu Tallid Juhendi tähtaeg 04.09.2021
09. okt
Ecu Sügishüpe
TS / 70-110
Ecu Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 04.09.2021
10 oktoober 21. - 24. okt TS CSI5*-W Helsingi FIN RV
21. - 24. okt
CSI5*-W
TS / RV
Helsingi, FIN
10 oktoober 21. - 24. okt KS CDI3* Helsingi FIN RV
21. - 24. okt
CDI3*
KS / RV
Helsingi, FIN
10 oktoober 23. okt KS Ecu Sügis Ecu Tallid EST ST-M Nõo RK, Ecu Tallid Juhendi tähtaeg 18.09.2021
23. okt
Ecu Sügis
KS / ST-M
Ecu Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 18.09.2021
11 november 6. - 07. nov KS SMV Koolisõidus Rahula Tall EST LK-RR Tondi RSK, ERL Juhendi tähtaeg 02.10.2021
6. - 07. nov
SMV Koolisõidus
KS / LK-RR
Rahula Tall, EST
Juhendi tähtaeg 02.10.2021
11 november 13. nov TS Kaisvere takistussõit Kaisvere küla EST 70-140 Team Seeder Horses Juhendi tähtaeg 09.10.2021
13. nov
Kaisvere takistussõit
TS / 70-140
Kaisvere küla, EST
Juhendi tähtaeg 09.10.2021
11 november 27. nov KS Kaisvere koolisõit Kaisvere küla EST ABC-LR Team Seeder Horses Juhendi tähtaeg 23.10.2021
27. nov
Kaisvere koolisõit
KS / ABC-LR
Kaisvere küla, EST
Juhendi tähtaeg 23.10.2021
12 detsember 11. dets TS Veskimetsa võistlus? Veskimetsa RK EST 120 Tallinna RSK, Veskimetsa Ratsakeskus, SA Tallinna RK Juhendi tähtaeg 06.11.2021
11. dets
Veskimetsa võistlus?
TS / 120
Veskimetsa RK, EST
Juhendi tähtaeg 06.11.2021
12 detsember 18. dets TS Luunja Jõul Luunja EST 100-135 Tartumaa RSK Juhendi tähtaeg 13.11.2021
18. dets
Luunja Jõul
TS / 100-135
Luunja, EST
Juhendi tähtaeg 13.11.2021