Seoses Eestis kehtestatud eriolukorraga on võistlused tühistatud vähemalt 1. maini või kuni eriolukorra lõppemiseni.
Tühistatud võistluste võimaliku toimumise või edasilükkumise kohta ilmub info jooksvalt.

Vali kuu

Aeg Ala Võistluse nimi Asukoht Riik Tase Korraldaja(d) Staatus
3 märts 08. märts TS Vaikla Naistepäeva TS Vaikla EST 90-130 RSK Vaikla, Sporditeenindus MTÜ Tulemused avaldatud
08. märts
Vaikla Naistepäeva TS
TS / 90-130
Vaikla, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 14. märts TS Ecu Sisederby Ecu Tallid EST 90-110 Nõo RK, Ecu Tallid Tühistatud
14. märts
Ecu Sisederby
TS / 90-110
Ecu Tallid, EST
Tühistatud
3 märts 21. märts TS Veskimetsa Kevad Veskimetsa RK EST 65-140 Tallinna RSK Tühistatud
21. märts
Veskimetsa Kevad
TS / 65-140
Veskimetsa RK, EST
Tühistatud
3 märts 28. - 29. märts KS Koolisõiduvõistlus, ESHKS NH sari II etapp, Talendijaht 2020 I etapp Kaisvere EST NH-? Seeder Agri OÜ Tühistatud
28. - 29. märts
Koolisõiduvõistlus, ESHKS NH sari II etapp, Talendijaht 2020 I etapp
KS / NH-?
Kaisvere, EST
Tühistatud
3 märts 28. märts TS SMV lapsed & Tartu linna SMV Ihaste RK EST 80-130 Tartu Kalevi RK, Tartu Linnavalitsus Tühistatud
28. märts
SMV lapsed & Tartu linna SMV
TS / 80-130
Ihaste RK, EST
Tühistatud
3 märts 28. - 29. märts TS Niitvälja Talvekarikas 2020 III etapp & SMV U25 ja poniratsanikud Niitvälja RK EST 80-135 Niitvälja Tallid OÜ Tühistatud
28. - 29. märts
Niitvälja Talvekarikas 2020 III etapp & SMV U25 ja poniratsanikud
TS / 80-135
Niitvälja RK, EST
Tühistatud
4 aprill 4. - 05. apr KR JS Endurance Cup Haavakannu EST 30-80 MTÜ EEC Tühistatud
4. - 05. apr
JS Endurance Cup
KR / 30-80
Haavakannu, EST
Tühistatud
4 aprill 4. - 05. apr 2V, KS, TS Liivimaa RK kooli-, takistussõit ja kahevõistlus / Tartu linna harrastajate MV kahevõistluses Saksa RK EST ABC-L / 80-105 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Tühistatud
4. - 05. apr
Liivimaa RK kooli-, takistussõit ja kahevõistlus / Tartu linna harrastajate MV kahevõistluses
2V, KS, TS / ABC-L / 80-105
Saksa RK, EST
Tühistatud
4 aprill 04. apr TS Havensi Ponikarikas 2020 IV etapp Rahula tall EST 65-105 Tondi RSK Tühistatud
04. apr
Havensi Ponikarikas 2020 IV etapp
TS / 65-105
Rahula tall, EST
Tühistatud
4 aprill 11. - 12. apr KS Sisemeistrivõistlused Rahula EST A-R Tondi RSK Tühistatud
11. - 12. apr
Sisemeistrivõistlused
KS / A-R
Rahula, EST
Tühistatud
4 aprill 11. apr KR Kiviloo Rännak Kiviloo EST 30-80 EER, Eve-Liis Remmelgas Tühistatud
11. apr
Kiviloo Rännak
KR / 30-80
Kiviloo, EST
Tühistatud
4 aprill 11. - 12. apr TS SMV seeniorid, harrastajad ja amatöörid Veskimetsa RK EST 75-145 Tallinna RSK Tühistatud
11. - 12. apr
SMV seeniorid, harrastajad ja amatöörid
TS / 75-145
Veskimetsa RK, EST
Tühistatud
4 aprill 18. - 19. apr TS Niitvälja Talvekarikas 2020 finaal & SMV juuniorid & Havensi Ponikarikas 2020 finaal Niitvälja RK EST 100-130 Niitvälja Tallid OÜ Tühistatud
18. - 19. apr
Niitvälja Talvekarikas 2020 finaal & SMV juuniorid & Havensi Ponikarikas 2020 finaal
TS / 100-130
Niitvälja RK, EST
Tühistatud
4 aprill 25. - 26. apr KS Koolisõiduvõistlus, ESHKS NH sari III etapp Kaisvere EST NH-? Seeder Agri OÜ Tühistatud
25. - 26. apr
Koolisõiduvõistlus, ESHKS NH sari III etapp
KS / NH-?
Kaisvere, EST
Tühistatud
4 aprill 25. - 26. apr KR JS Endurance Cup Haavakannu EST 30-80 MTÜ EEC Tühistatud
25. - 26. apr
JS Endurance Cup
KR / 30-80
Haavakannu, EST
Tühistatud
4 aprill 25. apr KS Ecu Spring Dressage & Tartumaa Meistrid 2020 I etapp, Talendijaht 2020 II etapp Ecu Tallid EST ABC-L Nõo RK, Ecu Tallid Tühistatud
25. apr
Ecu Spring Dressage & Tartumaa Meistrid 2020 I etapp, Talendijaht 2020 II etapp
KS / ABC-L
Ecu Tallid, EST
Tühistatud
4 aprill 26. apr TS Vaikla Kevad 2020 Vaikla EST 130 RSK Vaikla Tühistatud
26. apr
Vaikla Kevad 2020
TS / 130
Vaikla, EST
Tühistatud
5 mai 1. - 03. mai TS Perila Kevad ja suvise Ponikarika I etapp Perila EST 65-135 Tondi RSK Juhendi tähtaeg 27.03.2020
1. - 03. mai
Perila Kevad ja suvise Ponikarika I etapp
TS / 65-135
Perila, EST
Juhendi tähtaeg 27.03.2020
5 mai 02. mai KS Kilgi Talli Koolisõit / Harrastajate Karikas 2020 I etapp Kilgi Tall EST ABC-M Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Registreerimine avatud kuni 29.04.2020
02. mai
Kilgi Talli Koolisõit / Harrastajate Karikas 2020 I etapp
KS / ABC-M
Kilgi Tall, EST
Registreerimine avatud kuni 29.04.2020
5 mai 02. mai TS Luunja Volber Luunja EST 100-135 Tartumaa RSK Juhendi tähtaeg 28.03.2020
02. mai
Luunja Volber
TS / 100-135
Luunja, EST
Juhendi tähtaeg 28.03.2020
5 mai 2. - 03. mai RS Raplamaa Rakend Madise Tall EST Keskmine Märjamaa SK Juhendi tähtaeg 28.03.2020
2. - 03. mai
Raplamaa Rakend
RS / Keskmine
Madise Tall , EST
Juhendi tähtaeg 28.03.2020
5 mai 2. - 03. mai RS CAN Priekule LAT ?
2. - 03. mai
CAN
RS / ?
Priekule, LAT
5 mai 09. mai KS Vääna Koolisõit, Talendijaht 2020 III etapp Vääna Tallid EST ST-R Audruranna RSK, Vääna Tallid Juhendi tähtaeg 04.04.2020
09. mai
Vääna Koolisõit, Talendijaht 2020 III etapp
KS / ST-R
Vääna Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 04.04.2020
5 mai 09. mai TS Perila takistussõit Perila EST 80-130 Tondi RSK Juhendi tähtaeg 04.04.2020
09. mai
Perila takistussõit
TS / 80-130
Perila, EST
Juhendi tähtaeg 04.04.2020
5 mai 09. mai TS Tartumaa Meistrid 2020 II etapp Ihaste RK EST 130 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 04.04.2020
09. mai
Tartumaa Meistrid 2020 II etapp
TS / 130
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 04.04.2020
5 mai 10. mai KR VH Endurance kvalifikatsioonivõistlus Piirsalu EST 30-50 Pinifer ET, Ellamaa Tall Juhendi tähtaeg 05.04.2020
10. mai
VH Endurance kvalifikatsioonivõistlus
KR / 30-50
Piirsalu, EST
Juhendi tähtaeg 05.04.2020
5 mai 12. - 17. mai TS CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIU25-A/CSIP/CSIAm-A Kunkiai LTU RV Juhend avaldatud FEI lehel
12. - 17. mai
CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIU25-A/CSIP/CSIAm-A
TS / RV
Kunkiai, LTU
5 mai 14. - 17. mai KS CDI-W/CDI2*/CDIJ Kunkiai LTU RV Juhend avaldatud FEI lehel
14. - 17. mai
CDI-W/CDI2*/CDIJ
KS / RV
Kunkiai, LTU
5 mai 16. mai 3V Niitvälja Karikas 2020 Niitvälja RK EST 80/100 MTÜ ELMA 3DE Juhendi tähtaeg 11.04.2020
16. mai
Niitvälja Karikas 2020
3V / 80/100
Niitvälja RK, EST
Juhendi tähtaeg 11.04.2020
5 mai 16. mai RS CAN Kleisti LAT ?
16. mai
CAN
RS / ?
Kleisti, LAT
5 mai 16. mai TS Välishooaja avavõistlus, Tartu Linna MV, Tartumaa Meistrid 2020 III etapp Saksa RK EST 60-130 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Juhendi tähtaeg 11.04.2020
16. mai
Välishooaja avavõistlus, Tartu Linna MV, Tartumaa Meistrid 2020 III etapp
TS / 60-130
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 11.04.2020
5 mai 19. - 24. mai TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIU25-A/CSIP/CSIOJ/CSIOY/CSIOJY/CSIAm-A Kunkiai LTU RV Juhend avaldatud FEI lehel
19. - 24. mai
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIU25-A/CSIP/CSIOJ/CSIOY/CSIOJY/CSIAm-A
TS / RV
Kunkiai, LTU
5 mai 20. - 23. mai KR Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
20. - 23. mai
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
5 mai 21. - 24. mai 3V CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCIYH2*-S Baborowko POL RV
21. - 24. mai
CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCIYH2*-S
3V / RV
Baborowko, POL
5 mai 23. mai TS Massu Kevad 2020 ja Ponikarikas Massu EST 60-120 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 18.04.2020
23. mai
Massu Kevad 2020 ja Ponikarikas
TS / 60-120
Massu, EST
Juhendi tähtaeg 18.04.2020
5 mai 23. mai KR Tõrvahavva l & EMV juuniorid Tõrvahavva EST 30-80 EER, Merily Järveots ja Kaia Raidma Juhendi tähtaeg 18.04.2020
23. mai
Tõrvahavva l & EMV juuniorid
KR / 30-80
Tõrvahavva, EST
Juhendi tähtaeg 18.04.2020
5 mai 23. mai TS Ecu Spring Jumping Ecu Tallid EST 70-125 Nõo RK, Ecu Tallid Juhendi tähtaeg 18.04.2020
23. mai
Ecu Spring Jumping
TS / 70-125
Ecu Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 18.04.2020
5 mai 23. mai KS Arma Koolisõit, Talendijaht 2020 IV etapp, ESHKS NH sari IV etapp Rutja küla EST ST-L Estreka, Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 18.04.2020
23. mai
Arma Koolisõit, Talendijaht 2020 IV etapp, ESHKS NH sari IV etapp
KS / ST-L
Rutja küla, EST
Juhendi tähtaeg 18.04.2020
5 mai 24. mai KS Massu Kevad 2020, Talendijaht 2020 V etapp, ESHKS NH sari V etapp Massu EST ST-R Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 19.04.2020
24. mai
Massu Kevad 2020, Talendijaht 2020 V etapp, ESHKS NH sari V etapp
KS / ST-R
Massu , EST
Juhendi tähtaeg 19.04.2020
5 mai 29. - 31. mai RS CAI3*-H1/H2/H4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4 / CAI1*-H1/H2/P1/P2 / CAI-YH1 5/6/7yo / CAIY2*-H1/H2/P1/P2 / CAIJ2*-H1/H2,P1/P2 / CAICh2*-P1 / CAICh1*-P1 Boguslawice POL RV
29. - 31. mai
CAI3*-H1/H2/H4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4 / CAI1*-H1/H2/P1/P2 / CAI-YH1 5/6/7yo / CAIY2*-H1/H2/P1/P2 / CAIJ2*-H1/H2,P1/P2 / CAICh2*-P1 / CAICh1*-P1
RS / RV
Boguslawice, POL
5 mai 29. - 31. mai KS CHI Pärnu 2020 - CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIY/CDIP/CDIYH Maria talu EST RV EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ Registreerimine kuni 15.05.2020 registreerimine@ratsaliit.ee
29. - 31. mai
CHI Pärnu 2020 - CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIY/CDIP/CDIYH
KS / RV
Maria talu, EST
Registreerimine kuni 15.05.2020 registreerimine@ratsaliit.ee
5 mai 29. - 31. mai KS Maria Kevad, Talendijaht 2020 VI etapp Maria talu EST A-R EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Juhendi tähtaeg 24.04.2020
29. - 31. mai
Maria Kevad, Talendijaht 2020 VI etapp
KS / A-R
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 24.04.2020
5 mai 30. - 31. mai RS CHI Pärnu 2020 - CAI2*-H1/P1 Maria talu EST RV EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ Registreerimine kuni 15.05.2020 registreerimine@ratsaliit.ee
30. - 31. mai
CHI Pärnu 2020 - CAI2*-H1/P1
RS / RV
Maria talu, EST
Registreerimine kuni 15.05.2020 registreerimine@ratsaliit.ee
5 mai 30. - 31. mai RS Maria Kevad Maria talu EST Mad-Kesk EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Juhendi tähtaeg 25.04.2020
30. - 31. mai
Maria Kevad
RS / Mad-Kesk
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 25.04.2020
5 mai 30. - 31. mai TS Ruila Derby 2020 Ruila tallid EST 140 RK Ruila Tall Juhendi tähtaeg 25.04.2020
30. - 31. mai
Ruila Derby 2020
TS / 140
Ruila tallid, EST
Juhendi tähtaeg 25.04.2020
6 juuni 3. - 06. juuni KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 29.04.2020
3. - 06. juuni
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 29.04.2020
6 juuni 3. - 06. juuni KR Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
3. - 06. juuni
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
6 juuni 4. - 07. juuni RS CHI Pärnu 2020 - CAI1*-H1 Maria talu EST RV EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Registreerimine kuni 25.05.2020 registreerimine@ratsaliit.ee
4. - 07. juuni
CHI Pärnu 2020 - CAI1*-H1
RS / RV
Maria talu, EST
Registreerimine kuni 25.05.2020 registreerimine@ratsaliit.ee
6 juuni 4. - 07. juuni TS CHI Pärnu 2020 - CSI2*/CSIYH1* Maria talu EST RV EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Registreerimine kuni 15.05.2020 registreerimine@ratsaliit.ee
4. - 07. juuni
CHI Pärnu 2020 - CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Maria talu, EST
Registreerimine kuni 15.05.2020 registreerimine@ratsaliit.ee
6 juuni 4. - 07. juuni TS Maria Kevad Maria talu EST 80-130 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Juhendi tähtaeg 30.04.2020
4. - 07. juuni
Maria Kevad
TS / 80-130
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 30.04.2020
6 juuni 06. juuni KS Järvamaa KHK Karikas, Talendijaht 2020 VII etapp Särevere EST A-L Järvamaa KHK Juhendi tähtaeg 02.05.2020
06. juuni
Järvamaa KHK Karikas, Talendijaht 2020 VII etapp
KS / A-L
Särevere, EST
Juhendi tähtaeg 02.05.2020
6 juuni 07. juuni TS Järvamaa KHK Karikas Särevere EST 70-110 Järvamaa KHK Juhendi tähtaeg 03.05.2020
07. juuni
Järvamaa KHK Karikas
TS / 70-110
Särevere, EST
Juhendi tähtaeg 03.05.2020
6 juuni 12. - 14. juuni KR CEI2*/CEI1*/CEIYJ1* & Põhjamaade MV Nannestad NOR RV
12. - 14. juuni
CEI2*/CEI1*/CEIYJ1* & Põhjamaade MV
KR / RV
Nannestad, NOR
6 juuni 13. juuni TS Sammuli 2020 Sammuli tall, Viljandimaa EST 80-130 Viljandimaa RSK, Sammuli tall Juhendi tähtaeg 09.05.2020
13. juuni
Sammuli 2020
TS / 80-130
Sammuli tall, Viljandimaa, EST
Juhendi tähtaeg 09.05.2020
6 juuni 13. juuni KS Valgeranna Koolisõit / Talendijaht 2020 VIII etapp / ESHKS NH sari VI etapp / Harrastajate Karikas 2020 II etapp Valgeranna EST ST-M Valgeranna RSK Juhendi tähtaeg 09.05.2020
13. juuni
Valgeranna Koolisõit / Talendijaht 2020 VIII etapp / ESHKS NH sari VI etapp / Harrastajate Karikas 2020 II etapp
KS / ST-M
Valgeranna, EST
Juhendi tähtaeg 09.05.2020
6 juuni 13. - 14. juuni 3V Ecu Kolmevõistlus Ecu Tallid EST 70-100 Nõo RK, Ecu Tallid Juhendi tähtaeg 09.05.2020
13. - 14. juuni
Ecu Kolmevõistlus
3V / 70-100
Ecu Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 09.05.2020
6 juuni 13. juuni TS Arma Takistussõit Rutja küla EST 70-110 Estreka, Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 09.05.2020
13. juuni
Arma Takistussõit
TS / 70-110
Rutja küla, EST
Juhendi tähtaeg 09.05.2020
6 juuni 14. juuni TS Valgeranna Takistussõit Valgeranna EST 60-125 Valgeranna RSK Juhendi tähtaeg 10.05.2020
14. juuni
Valgeranna Takistussõit
TS / 60-125
Valgeranna, EST
Juhendi tähtaeg 10.05.2020
6 juuni 17. - 20. juuni KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 13.05.2020
17. - 20. juuni
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 13.05.2020
6 juuni 17. - 20. juuni KR Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
17. - 20. juuni
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
6 juuni 18. - 21. juuni TS CSI3*-W/CSIYH1*/CSIJ-B/CSICh-B Moskva, Otrada RUS RV
18. - 21. juuni
CSI3*-W/CSIYH1*/CSIJ-B/CSICh-B
TS / RV
Moskva, Otrada, RUS
6 juuni 18. - 21. juuni KS CDI-W/CDI3*/CDI1*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICH-A/CDIYH Vazgaikiemis LTU RV
18. - 21. juuni
CDI-W/CDI3*/CDI1*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICH-A/CDIYH
KS / RV
Vazgaikiemis, LTU
6 juuni 20. - 21. juuni TS Juurimaa Karikas 2020 Juurimaa Tall EST 130 Märjamaa SK, Juurimaa Ratsaspordi Arendamise Ühing Juhendi tähtaeg 16.05.2020
20. - 21. juuni
Juurimaa Karikas 2020
TS / 130
Juurimaa Tall , EST
Juhendi tähtaeg 16.05.2020
6 juuni 20. juuni RS CAN Durbes LAT ?
20. juuni
CAN
RS / ?
Durbes, LAT
6 juuni 20. juuni TS Pärna Suvi & Tartumaa Meistrid 2020 IV etapp Pärna talu EST 70-130 Pärna RSK, Hillar Kald Pärna talu Juhendi tähtaeg 16.05.2020
20. juuni
Pärna Suvi & Tartumaa Meistrid 2020 IV etapp
TS / 70-130
Pärna talu, EST
Juhendi tähtaeg 16.05.2020
6 juuni 21. juuni TS Ihaste derby Ihaste RK EST 130 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 17.05.2020
21. juuni
Ihaste derby
TS / 130
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 17.05.2020
6 juuni 27. - 28. juuni 3V Kose Kolmevõistlus & Seenioride EMV Kose EST 80/110 Kipi Team MTÜ Juhendi tähtaeg 23.05.2020
27. - 28. juuni
Kose Kolmevõistlus & Seenioride EMV
3V / 80/110
Kose, EST
Juhendi tähtaeg 23.05.2020
6 juuni 27. juuni RS Veskimetsa koolitusvõistlus Veskimetsa Ratsakeskus EST madal Tallinna RSK Juhendi tähtaeg 23.05.2020
27. juuni
Veskimetsa koolitusvõistlus
RS / madal
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Juhendi tähtaeg 23.05.2020
6 juuni 27. juuni TS Saaremaa Suvekarikas 2020 I etapp Kõruse EST 70-120 Saaremaa RSK Juhendi tähtaeg 23.05.2020
27. juuni
Saaremaa Suvekarikas 2020 I etapp
TS / 70-120
Kõruse, EST
Juhendi tähtaeg 23.05.2020
6 juuni 27. juuni KS Madise Talli KS, Talendijaht 2020 IX etapp, ESHKS NH sari VII etapp Väike-Maarja EST ST-L Estreka, Madise tall Juhendi tähtaeg 23.05.2020
27. juuni
Madise Talli KS, Talendijaht 2020 IX etapp, ESHKS NH sari VII etapp
KS / ST-L
Väike-Maarja, EST
Juhendi tähtaeg 23.05.2020
6 juuni 29. juuni - 02. juuli KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 25.05.2020
29. juuni - 02. juuli
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 25.05.2020
6 juuni 29. juuni - 02. juuli KR Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
29. juuni - 02. juuli
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
7 juuli 2. - 05. juuli 3V CCI4*-L/CCIO4*-NC-S/CCI3*-L/CCI3*/CCI2*-L/CCI2*-S/CCI1*/CCIY3*-S/CCIJ2*-S Strzegom POL RV
2. - 05. juuli
CCI4*-L/CCIO4*-NC-S/CCI3*-L/CCI3*/CCI2*-L/CCI2*-S/CCI1*/CCIY3*-S/CCIJ2*-S
3V / RV
Strzegom, POL
7 juuli 3. - 05. juuli TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIP/CSIU25-A Vazgaikiemis LTU RV
3. - 05. juuli
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIP/CSIU25-A
TS / RV
Vazgaikiemis, LTU
7 juuli 04. juuli TS Suvine Ponikarikas 2020 IV etapp Pallase tallid EST 65-100 Tondi RSK, Pallase Tallid Juhendi tähtaeg 30.05.2020
04. juuli
Suvine Ponikarikas 2020 IV etapp
TS / 65-100
Pallase tallid, EST
Juhendi tähtaeg 30.05.2020
7 juuli 04. juuli TS Pärna Karikas Pärna talu EST 70-130 Pärna RSK, Hillar Kald Pärna talu Juhendi tähtaeg 30.05.2020
04. juuli
Pärna Karikas
TS / 70-130
Pärna talu, EST
Juhendi tähtaeg 30.05.2020
7 juuli 9. - 12. juuli TS CSI2*-W/CSIYH1* St Peterburg RUS RV
9. - 12. juuli
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
St Peterburg, RUS
7 juuli 10. - 12. juuli 3V Olustvere Kolmevõistlus 2020 & EMV poniratsanikud Olustvere EST 80-100 Ruhve OÜ, Olustvere TMK Juhendi tähtaeg 05.06.2020
10. - 12. juuli
Olustvere Kolmevõistlus 2020 & EMV poniratsanikud
3V / 80-100
Olustvere, EST
Juhendi tähtaeg 05.06.2020
7 juuli 10. - 12. juuli 3V CCI2*-S Olustvere EST RV Ruhve OÜ, Olustvere TMK
10. - 12. juuli
CCI2*-S
3V / RV
Olustvere, EST
7 juuli 11. juuli TS Massu Suvi 2020 Massu EST 60-120 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 06.06.2020
11. juuli
Massu Suvi 2020
TS / 60-120
Massu , EST
Juhendi tähtaeg 06.06.2020
7 juuli 11. juuli KS Pallase koolisõit, Talendijaht 2020 X etapp, ESHKS NH sari VIII etapp Pallase tallid EST ST-R Tondi RSK, Pallase tallid Juhendi tähtaeg 06.06.2020
11. juuli
Pallase koolisõit, Talendijaht 2020 X etapp, ESHKS NH sari VIII etapp
KS / ST-R
Pallase tallid, EST
Juhendi tähtaeg 06.06.2020
7 juuli 11. juuli KR Ähijärve Rännak & Noorhobuste Tšempionaat Tsooru , Antsla vald EST 30-80 EER, Kaia Raidma Juhendi tähtaeg 06.06.2020
11. juuli
Ähijärve Rännak & Noorhobuste Tšempionaat
KR / 30-80
Tsooru , Antsla vald, EST
Juhendi tähtaeg 06.06.2020
7 juuli 11. juuli KS Kilgi Koolisõit / Harrastajate Karikas 2020 III etapp / Tartumaa Meistrid 2020 V etapp Kilgi Tall EST ABC-L Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Juhendi tähtaeg 06.06.2020
11. juuli
Kilgi Koolisõit / Harrastajate Karikas 2020 III etapp / Tartumaa Meistrid 2020 V etapp
KS / ABC-L
Kilgi Tall, EST
Juhendi tähtaeg 06.06.2020
7 juuli 12. juuli TS Olustvere Takistussõit Olustvere EST 120 Ruhve OÜ, Olustvere TMK Juhendi tähtaeg 07.06.2020
12. juuli
Olustvere Takistussõit
TS / 120
Olustvere, EST
Juhendi tähtaeg 07.06.2020
7 juuli 12. juuli KS Massu Suvi 2020 Massu EST ST-R Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 07.06.2020
12. juuli
Massu Suvi 2020
KS / ST-R
Massu , EST
Juhendi tähtaeg 07.06.2020
7 juuli 15. - 18. juuli KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 10.06.2020
15. - 18. juuli
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 10.06.2020
7 juuli 15. - 18. juuli KR Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
15. - 18. juuli
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
7 juuli 16. - 19. juuli TS CSI2*/CSIYH1* Riia LAT RV
16. - 19. juuli
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Riia, LAT
7 juuli 17. - 19. juuli RS CAI3*-H1/P1 / CAI2*-H1/P1 Olustvere EST RV Ruhve OÜ, Olustvere TMK
17. - 19. juuli
CAI3*-H1/P1 / CAI2*-H1/P1
RS / RV
Olustvere, EST
7 juuli 18. juuli KS Lepa talli koolisõit Lepa tall EST ST-LR Lepa tall Juhendi tähtaeg 13.06.2020
18. juuli
Lepa talli koolisõit
KS / ST-LR
Lepa tall, EST
Juhendi tähtaeg 13.06.2020
7 juuli 19. - 26. juuli TS Laste, juuniorite ja noorte EM Vilamoura POR RV
19. - 26. juuli
Laste, juuniorite ja noorte EM
TS / RV
Vilamoura, POR
7 juuli 19. juuli TS Ponikarika etapp Kildu RK EST 110 Märjamaa SK Juhendi tähtaeg 14.06.2020
19. juuli
Ponikarika etapp
TS / 110
Kildu RK, EST
Juhendi tähtaeg 14.06.2020
7 juuli 23. - 26. juuli RS CAI3*-H1/H2/H4/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/P1/P2 / CAI1*-H1 / CAIY1*-H1 / CAIJ1*-P1 / CAICh1*-P1 Ptakowice POL RV
23. - 26. juuli
CAI3*-H1/H2/H4/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/P1/P2 / CAI1*-H1 / CAIY1*-H1 / CAIJ1*-P1 / CAICh1*-P1
RS / RV
Ptakowice, POL
7 juuli 23. - 26. juuli TS JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat, Ponikarikate finaalid, Perila Karikas Perila, Harjumaa EST 65-140 Tondi RSK, Perila tallid Juhendi tähtaeg 18.06.2020
23. - 26. juuli
JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat, Ponikarikate finaalid, Perila Karikas
TS / 65-140
Perila, Harjumaa, EST
Juhendi tähtaeg 18.06.2020
7 juuli 25. juuli KS Tartu Linna Poniratsanike MV, Tartumaa Meistrid 2020 VI etapp, Talendijaht 2020 XI etapp Tartu Ratsakool EST ST-L Tartu Ratsakool, Tartu LV Juhendi tähtaeg 20.06.2020
25. juuli
Tartu Linna Poniratsanike MV, Tartumaa Meistrid 2020 VI etapp, Talendijaht 2020 XI etapp
KS / ST-L
Tartu Ratsakool, EST
Juhendi tähtaeg 20.06.2020
7 juuli 25. - 26. juuli 3V CCI2*-S Lempäälä FIN RV
25. - 26. juuli
CCI2*-S
3V / RV
Lempäälä, FIN
7 juuli 26. juuli RS CAN Ropaži LAT ?
26. juuli
CAN
RS / ?
Ropaži, LAT
7 juuli 27. juuli - 02. aug 3V, KS Juuniorite ja noorte EM Hartbury GBR RV
27. juuli - 02. aug
Juuniorite ja noorte EM
3V, KS / RV
Hartbury, GBR
7 juuli 31. juuli - 02. aug TS Luunja Karikas 40! Luunja EST 100-140 Tartumaa RSK Juhendi tähtaeg 26.06.2020
31. juuli - 02. aug
Luunja Karikas 40!
TS / 100-140
Luunja, EST
Juhendi tähtaeg 26.06.2020
7 juuli 31. juuli - 02. aug KS Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV / NHT, NPT, Talendijaht 2020 XII etapp, ESHKS NH sari IX etapp Perila Tallid EST ABC-RR Tondi RSK Juhendi tähtaeg 26.06.2020
31. juuli - 02. aug
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV / NHT, NPT, Talendijaht 2020 XII etapp, ESHKS NH sari IX etapp
KS / ABC-RR
Perila Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 26.06.2020
8 august 01. aug KR EMV noored & seeniorid Kõrvemaa EST 80-120 Pinifer ET Juhendi tähtaeg 27.06.2020
01. aug
EMV noored & seeniorid
KR / 80-120
Kõrvemaa, EST
Juhendi tähtaeg 27.06.2020
8 august 01. aug TS Saaremaa Suvekarikas 2020 II etapp Kõljala EST 70-120 Saaremaa RSK Juhendi tähtaeg 27.06.2020
01. aug
Saaremaa Suvekarikas 2020 II etapp
TS / 70-120
Kõljala, EST
Juhendi tähtaeg 27.06.2020
8 august 02. aug TS Maria Suvi Maria talu EST 70-120 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Juhendi tähtaeg 28.06.2020
02. aug
Maria Suvi
TS / 70-120
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 28.06.2020
8 august 02. aug 3V Maria Suvi Maria talu EST 80/100 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Juhendi tähtaeg 28.06.2020
02. aug
Maria Suvi
3V / 80/100
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 28.06.2020
8 august 7. - 09. aug TS Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate ja amatööride MV Ruila EST 100-145 ERL Juhendi tähtaeg 03.07.2020
7. - 09. aug
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate ja amatööride MV
TS / 100-145
Ruila, EST
Juhendi tähtaeg 03.07.2020
8 august 08. aug KR Tõrvahavva II Tõrvahavva EST 30-80 EER, Kaia Raidma Juhendi tähtaeg 04.07.2020
08. aug
Tõrvahavva II
KR / 30-80
Tõrvahavva, EST
Juhendi tähtaeg 04.07.2020
8 august 13. - 16. aug 3V CCI3*-S/CCI2*-S/CCIP1-L Ypäjä FIN RV
13. - 16. aug
CCI3*-S/CCI2*-S/CCIP1-L
3V / RV
Ypäjä, FIN
8 august 14. - 16. aug 3V CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S Facimiech POL RV
14. - 16. aug
CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S
3V / RV
Facimiech, POL
8 august 15. - 16. aug RS CAN Balvu LAT ?
15. - 16. aug
CAN
RS / ?
Balvu, LAT
8 august 15. aug KS Juurimaa koolisõit / ESHKS NH sari X etapp / Harrastajate Karikas 2020 IV etapp Juurimaa tall EST ABC-M Märjamaa SK, Juurimaa tall Juhendi tähtaeg 11.07.2020
15. aug
Juurimaa koolisõit / ESHKS NH sari X etapp / Harrastajate Karikas 2020 IV etapp
KS / ABC-M
Juurimaa tall, EST
Juhendi tähtaeg 11.07.2020
8 august 15. aug TS Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus Tartu Ratsakool EST 80-110 Tartu Ratsakool, Tartu LV Juhendi tähtaeg 11.07.2020
15. aug
Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus
TS / 80-110
Tartu Ratsakool, EST
Juhendi tähtaeg 11.07.2020
8 august 18. - 23. aug KS Laste ja U25 EM Pilisjászfalu HUN RV
18. - 23. aug
Laste ja U25 EM
KS / RV
Pilisjászfalu, HUN
8 august 19. - 23. aug KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 15.07.2020
19. - 23. aug
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 15.07.2020
8 august 19. - 23. aug KR Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
19. - 23. aug
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
8 august 20. aug TS Reinu Kapp & Saaremaa Suvekarikas 2020 III etapp Kõruse EST 70-120 Saaremaa RSK Juhendi tähtaeg 16.07.2020
20. aug
Reinu Kapp & Saaremaa Suvekarikas 2020 III etapp
TS / 70-120
Kõruse, EST
Juhendi tähtaeg 16.07.2020
8 august 20. aug KS LMRK koolisõiduvõistlus / Tartu Linna MV / Talendijaht 2020 XIII etapp / ESHKS NH sari XI etapp Saksa RK EST ST-L Liivimaa RK, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Juhendi tähtaeg 16.07.2020
20. aug
LMRK koolisõiduvõistlus / Tartu Linna MV / Talendijaht 2020 XIII etapp / ESHKS NH sari XI etapp
KS / ST-L
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 16.07.2020
8 august 22. - 23. aug TS Classic Pärnu 2020 Pärnu rand EST 100-140 Classic Event MTÜ Juhendi tähtaeg 18.07.2020
22. - 23. aug
Classic Pärnu 2020
TS / 100-140
Pärnu rand, EST
Juhendi tähtaeg 18.07.2020
8 august 27. - 30. aug RS CAI3*-H1/H2/P1/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4 Ksiaz POL RV
27. - 30. aug
CAI3*-H1/H2/P1/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4
RS / RV
Ksiaz, POL
8 august 27. - 30. aug 3V CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1* Strzegom POL RV
27. - 30. aug
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1*
3V / RV
Strzegom, POL
8 august 28. - 30. aug RS CAN Koceni LAT ?
28. - 30. aug
CAN
RS / ?
Koceni, LAT
8 august 29. aug KR Arma Kestvusratsutamine & EMV Poniratsanikud Arma Ratsatalu, Lääne-Virumaa, Rutja EST 30-80 Estreka, Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 25.07.2020
29. aug
Arma Kestvusratsutamine & EMV Poniratsanikud
KR / 30-80
Arma Ratsatalu, Lääne-Virumaa, Rutja, EST
Juhendi tähtaeg 25.07.2020
8 august 29. aug 3V Niitvälja Sügis / EMV Juuniorid / Noorhobuste Tšempionaat Niitvälja EST 80/100 Spordiselts Arantes MTÜ Juhendi tähtaeg 25.07.2020
29. aug
Niitvälja Sügis / EMV Juuniorid / Noorhobuste Tšempionaat
3V / 80/100
Niitvälja, EST
Juhendi tähtaeg 25.07.2020
8 august 29. aug KS Pallase Koolisõit / Talendijaht 2020 XIV etapp (Finaal), ESHKS NH sari XII etapp (Finaal) / Harrastajate Karikas 2020 Finaal Pallase tallid EST ABC-R Tondi RSK, Pallase tallid Juhendi tähtaeg 25.07.2020
29. aug
Pallase Koolisõit / Talendijaht 2020 XIV etapp (Finaal), ESHKS NH sari XII etapp (Finaal) / Harrastajate Karikas 2020 Finaal
KS / ABC-R
Pallase tallid, EST
Juhendi tähtaeg 25.07.2020
9 september 3. - 06. sept KR CH-M-E Pisa, San Rossore ITA RV
3. - 06. sept
CH-M-E
KR / RV
Pisa, San Rossore, ITA
9 september 3. - 06. sept TS CSI3*/CSI1* Moskva, Bitsa RUS RV
3. - 06. sept
CSI3*/CSI1*
TS / RV
Moskva, Bitsa, RUS
9 september 3. - 06. sept 3V CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-S Sopot POL RV
3. - 06. sept
CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-S
3V / RV
Sopot, POL
9 september 05. sept TS Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV Massu EST 60-120 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 01.08.2020
05. sept
Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV
TS / 60-120
Massu , EST
Juhendi tähtaeg 01.08.2020
9 september 5. - 06. sept KS, TS, RS Eesti tõugu hobuste MV Arbavere EST ABC-L / 70-90 / Mad Lahemaa HK, EHKAS Juhendi tähtaeg 01.08.2020
5. - 06. sept
Eesti tõugu hobuste MV
KS, TS, RS / ABC-L / 70-90 / Mad
Arbavere, EST
Juhendi tähtaeg 01.08.2020
9 september 05. sept TS Liivimaa RK Takistussõiduvõistlus Saksa RK EST 60-130 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Juhendi tähtaeg 01.08.2020
05. sept
Liivimaa RK Takistussõiduvõistlus
TS / 60-130
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 01.08.2020
9 september 06. sept KS Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV Massu EST ST-R Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 02.08.2020
06. sept
Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV
KS / ST-R
Massu , EST
Juhendi tähtaeg 02.08.2020
9 september 10. - 13. sept RS Noorhobuste MM Mezohegyes HUN RV
10. - 13. sept
Noorhobuste MM
RS / RV
Mezohegyes, HUN
9 september 10. - 13. sept TS CSI3*/CSI1* Moskva, Bitsa RUS RV
10. - 13. sept
CSI3*/CSI1*
TS / RV
Moskva, Bitsa, RUS
9 september 12. - 13. sept 3V Kose Kolmevõistlus & EMV U25 & Harrastajate MV Kose EST 80/105 Kipi Team MTÜ Juhendi tähtaeg 08.08.2020
12. - 13. sept
Kose Kolmevõistlus & EMV U25 & Harrastajate MV
3V / 80/105
Kose, EST
Juhendi tähtaeg 08.08.2020
9 september 12. sept KS Türi Valla Karikas Särevere EST A-L Järvamaa KHK Juhendi tähtaeg 08.08.2020
12. sept
Türi Valla Karikas
KS / A-L
Särevere, EST
Juhendi tähtaeg 08.08.2020
9 september 13. sept KR VH Endurance Endurance & Harrastajate MV Piirsalu EST 30-80 Pinifer ET, Ellamaa Tall Juhendi tähtaeg 09.08.2020
13. sept
VH Endurance Endurance & Harrastajate MV
KR / 30-80
Piirsalu, EST
Juhendi tähtaeg 09.08.2020
9 september 13. sept RS CAN Kleisti LAT ?
13. sept
CAN
RS / ?
Kleisti, LAT
9 september 13. sept TS Türi Valla Karikas Särevere EST 70-110 Järvamaa KHK Juhendi tähtaeg 09.08.2020
13. sept
Türi Valla Karikas
TS / 70-110
Särevere, EST
Juhendi tähtaeg 09.08.2020
9 september 17. - 20. sept TS Noorhobuste MM Lanaken BEL RV
17. - 20. sept
Noorhobuste MM
TS / RV
Lanaken, BEL
9 september 20. sept TS Vaikla Sügis 2010 Vaikla EST 130 RSK Vaikla Juhendi tähtaeg 16.08.2020
20. sept
Vaikla Sügis 2010
TS / 130
Vaikla, EST
Juhendi tähtaeg 16.08.2020
9 september 24. - 27. sept TS CSI2*/CSIYH1* Järvenpää FIN RV
24. - 27. sept
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Järvenpää, FIN
9 september 25. - 27. sept KR Juuniorite/noorte EM Vic ESP RV
25. - 27. sept
Juuniorite/noorte EM
KR / RV
Vic, ESP
9 september 25. - 27. sept RS EMV / Tartu Linna MV / Liivimaa RK rakendivõistlus Saksa RK EST Mad-Kõrg Liivimaa RK, ERL, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Juhendi tähtaeg 21.08.2020
25. - 27. sept
EMV / Tartu Linna MV / Liivimaa RK rakendivõistlus
RS / Mad-Kõrg
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 21.08.2020
9 september 25. - 27. sept 3V CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S Baborowko POL RV
25. - 27. sept
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S
3V / RV
Baborowko, POL
10 oktoober 2. - 04. okt KS, TS TIHS 2020 - CSI2*-W/CSIYH1*/CSIYJ-A / CDI-W Saku Suurhall EST RV
2. - 04. okt
TIHS 2020 - CSI2*-W/CSIYH1*/CSIYJ-A / CDI-W
KS, TS / RV
Saku Suurhall, EST
10 oktoober 8. - 11. okt TS CSI2*-W/CSIYH1* Šiauliai LTU RV
8. - 11. okt
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Šiauliai, LTU
10 oktoober 8. - 11. okt 3V CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI1*/CCIOY3*-L/CCIOJ2*-L/CCIP2-L Strzegom POL RV
8. - 11. okt
CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI1*/CCIOY3*-L/CCIOJ2*-L/CCIP2-L
3V / RV
Strzegom, POL
10 oktoober 15. - 18. okt 3V Noorhobuste MM Le Lion d'Angers FRA RV
15. - 18. okt
Noorhobuste MM
3V / RV
Le Lion d'Angers, FRA
10 oktoober 21. - 26. okt RS Üherakendite MM Pau FRA RV
21. - 26. okt
Üherakendite MM
RS / RV
Pau, FRA
10 oktoober 22. - 25. okt TS CSI5*-W / CDI3* Helsingi FIN RV
22. - 25. okt
CSI5*-W / CDI3*
TS / RV
Helsingi, FIN
10 oktoober 23. - 25. okt KS CDI-W/CDI2*/CDIY/CDIJ/CDICH-A/CDIP Zakrzow POL RV
23. - 25. okt
CDI-W/CDI2*/CDIY/CDIJ/CDICH-A/CDIP
KS / RV
Zakrzow, POL
11 november 14. nov TS Tartu Kalevi RK Takistussõiduvõistlus Ihaste RK EST 130 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 10.10.2020
14. nov
Tartu Kalevi RK Takistussõiduvõistlus
TS / 130
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 10.10.2020
12 detsember 3. - 06. dets TS CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1* Poznan POL RV
3. - 06. dets
CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Poznan, POL
12 detsember 19. dets TS Luunja Jõul Luunja EST 100-135 Tartumaa RSK Juhendi tähtaeg 14.11.2020
19. dets
Luunja Jõul
TS / 100-135
Luunja, EST
Juhendi tähtaeg 14.11.2020