Year

Date Discipline Name Venue Country Difficulty Organizer Status
1 January 8. - 12. Jan Jumping CSI2*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Results published
8. - 12. Jan
CSI2*/CSIYH1*
Jumping / RV
Opglabbeek, BEL
1 January 11. Jan Endurance Talvine kvalifikatsioonivõistlus I Rasivere EST 32 Pinifer ET Results published
11. Jan
Talvine kvalifikatsioonivõistlus I
Endurance / 32
Rasivere, EST
Results published
1 January 11. - 12. Jan Jumping Niitvälja Talvekarikas 2020 I etapp Niitvälja RK EST 80-130 Niitvälja Tallid OÜ Results published
11. - 12. Jan
Niitvälja Talvekarikas 2020 I etapp
Jumping / 80-130
Niitvälja RK, EST
Results published
1 January 18. Jan Jumping Veskimetsa Uue Aasta Võistlus Veskimetsa RK EST 75-120 Tallinna RSK Results published
18. Jan
Veskimetsa Uue Aasta Võistlus
Jumping / 75-120
Veskimetsa RK, EST
Results published
2 February 09. Feb Jumping Liivimaa RK sünnipäeva takistussõiduvõistlus Saksa RK EST 90-120 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Open for entries until 06.02.2020
09. Feb
Liivimaa RK sünnipäeva takistussõiduvõistlus
Jumping / 90-120
Saksa RK, EST
Open for entries until 06.02.2020
2 February 15. - 16. Feb Jumping Veskimetsa Talvekarikas & Havensi Ponikarikas 2020 I etapp Veskimetsa RK EST 65-135 Tallinna RSK Open for entries until 12.02.2020
15. - 16. Feb
Veskimetsa Talvekarikas & Havensi Ponikarikas 2020 I etapp
Jumping / 65-135
Veskimetsa RK, EST
Open for entries until 12.02.2020
2 February 15. Feb Combined Tartu linna SMV kahevõistluses Ihaste RK EST ? / 110 Tartu Kalevi RK, Tartu LV Schedule deadline 11.01.2020
15. Feb
Tartu linna SMV kahevõistluses
Combined / ? / 110
Ihaste RK, EST
Schedule deadline 11.01.2020
2 February 20. - 23. Feb Jumping CSI2*-W Krakow POL RV Juhend avaldatud FEI lehel
20. - 23. Feb
CSI2*-W
Jumping / RV
Krakow, POL
2 February 22. - 23. Feb Jumping Niitvälja Talvekarikas 2020 II etapp Niitvälja RK EST 100-130 Niitvälja Tallid OÜ Schedule deadline 18.01.2020
22. - 23. Feb
Niitvälja Talvekarikas 2020 II etapp
Jumping / 100-130
Niitvälja RK, EST
Schedule deadline 18.01.2020
2 February 28. Feb - 01. Mar Jumping CSI1*/CSIYH1* Helsingi FIN RV Juhend avaldatud FEI lehel
28. Feb - 01. Mar
CSI1*/CSIYH1*
Jumping / RV
Helsingi, FIN
2 February 29. Feb - 01. Mar Dressage Koolisõiduvõistlus, Noorhobuste KS sari I etapp Kaisvere EST NH-? Seeder Agri OÜ Schedule deadline 25.01.2020
29. Feb - 01. Mar
Koolisõiduvõistlus, Noorhobuste KS sari I etapp
Dressage / NH-?
Kaisvere, EST
Schedule deadline 25.01.2020
3 March 01. Mar Jumping Havensi Ponikarikas 2020 II etapp Suuresti tall EST 65-105 Suuresti RSK Schedule deadline 26.01.2020
01. Mar
Havensi Ponikarikas 2020 II etapp
Jumping / 65-105
Suuresti tall, EST
Schedule deadline 26.01.2020
3 March 07. Mar Endurance Talvine kvalifikatsioonivõistlus II Rasivere EST 40 Pinifer ET Schedule deadline 01.02.2020
07. Mar
Talvine kvalifikatsioonivõistlus II
Endurance / 40
Rasivere, EST
Schedule deadline 01.02.2020
3 March 07. Mar Jumping Tondi Ponikarikas & Havensi Ponikarikas 2020 III etapp Tondi EST 65-110 Tondi RSK Schedule deadline 01.02.2020
07. Mar
Tondi Ponikarikas & Havensi Ponikarikas 2020 III etapp
Jumping / 65-110
Tondi, EST
Schedule deadline 01.02.2020
3 March 07. Mar Dressage Tartu linna SMV koolisõidus Ihaste RK EST ABC-L Tartu Kalevi RK, Tartu Linnavalitsus Schedule deadline 01.02.2020
07. Mar
Tartu linna SMV koolisõidus
Dressage / ABC-L
Ihaste RK, EST
Schedule deadline 01.02.2020
3 March 12. - 15. Mar Jumping CSI3*-W LF/CSI1* Varssav POL RV
12. - 15. Mar
CSI3*-W LF/CSI1*
Jumping / RV
Varssav, POL
3 March 14. Mar Jumping Ecu Sisederby Ecu Tallid EST 70-115 Nõo RK, Ecu Tallid Schedule deadline 08.02.2020
14. Mar
Ecu Sisederby
Jumping / 70-115
Ecu Tallid, EST
Schedule deadline 08.02.2020
3 March 20. - 22. Mar Dressage CDI3*/CDIY/CDIU25/CDIJ/CDICh-A/CDIP Ypäjä FIN RV Juhend avaldatud FEI lehel
20. - 22. Mar
CDI3*/CDIY/CDIU25/CDIJ/CDICh-A/CDIP
Dressage / RV
Ypäjä, FIN
3 March 21. Mar Jumping Veskimetsa võistlus Veskimetsa RK EST 120 Tallinna RSK Schedule deadline 15.02.2020
21. Mar
Veskimetsa võistlus
Jumping / 120
Veskimetsa RK, EST
Schedule deadline 15.02.2020
3 March 28. - 29. Mar Dressage Koolisõiduvõistlus, Noorhobuste KS sari II etapp, Talendijaht I etapp Kaisvere EST NH-? Seeder Agri OÜ Schedule deadline 22.02.2020
28. - 29. Mar
Koolisõiduvõistlus, Noorhobuste KS sari II etapp, Talendijaht I etapp
Dressage / NH-?
Kaisvere, EST
Schedule deadline 22.02.2020
3 March 28. Mar Jumping SMV lapsed & Tartu linna SMV Ihaste RK EST 130 Tartu Kalevi RK, Tartu Linnavalitsus Schedule deadline 22.02.2020
28. Mar
SMV lapsed & Tartu linna SMV
Jumping / 130
Ihaste RK, EST
Schedule deadline 22.02.2020
3 March 28. - 29. Mar Jumping Niitvälja Talvekarikas 2020 III etapp & SMV U25 ja poniratsanikud Niitvälja RK EST 100-130 Niitvälja Tallid OÜ Schedule deadline 22.02.2020
28. - 29. Mar
Niitvälja Talvekarikas 2020 III etapp & SMV U25 ja poniratsanikud
Jumping / 100-130
Niitvälja RK, EST
Schedule deadline 22.02.2020
4 April 4. - 05. Apr Endurance JS Endurance Cup Haavakannu EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 29.02.2020
4. - 05. Apr
JS Endurance Cup
Endurance / 30-80
Haavakannu, EST
Schedule deadline 29.02.2020
4 April 4. - 05. Apr Dressage, Jumping, Combined Liivimaa RK kooli-, takistussõit ja kahevõistlus Saksa RK EST ABC-L / 60-110 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Schedule deadline 29.02.2020
4. - 05. Apr
Liivimaa RK kooli-, takistussõit ja kahevõistlus
Dressage, Jumping, Combined / ABC-L / 60-110
Saksa RK, EST
Schedule deadline 29.02.2020
4 April 04. Apr Jumping Havensi Ponikarikas 2020 IV etapp Rahula tall EST 65-105 Tondi RSK Schedule deadline 29.02.2020
04. Apr
Havensi Ponikarikas 2020 IV etapp
Jumping / 65-105
Rahula tall, EST
Schedule deadline 29.02.2020
4 April 11. Apr Endurance Kiviloo Rännak Kiviloo EST 30-80 EER, Eve-Liis Remmelgas Schedule deadline 07.03.2020
11. Apr
Kiviloo Rännak
Endurance / 30-80
Kiviloo, EST
Schedule deadline 07.03.2020
4 April 11. - 12. Apr Jumping Veskimetsa võistlus & SMV seeniorid, harrastajad ja amatöörid Veskimetsa RK EST 145 Tallinna RSK Schedule deadline 07.03.2020
11. - 12. Apr
Veskimetsa võistlus & SMV seeniorid, harrastajad ja amatöörid
Jumping / 145
Veskimetsa RK, EST
Schedule deadline 07.03.2020
4 April 17. - 19. Apr Dressage CDI3*/CDI2*/CDIY/CDIJ/CDICh-A/CDIP Zakrzow POL RV
17. - 19. Apr
CDI3*/CDI2*/CDIY/CDIJ/CDICh-A/CDIP
Dressage / RV
Zakrzow, POL
4 April 17. - 19. Apr Eventing CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1* Strzegom POL RV
17. - 19. Apr
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1*
Eventing / RV
Strzegom, POL
4 April 18. - 19. Apr Dressage SMV Seeniorid, Noored, Juuniorid, Poniratsanikud, Lapsed. MV Harrastajad. Rahula? EST A-R Schedule deadline 14.03.2020
18. - 19. Apr
SMV Seeniorid, Noored, Juuniorid, Poniratsanikud, Lapsed. MV Harrastajad.
Dressage / A-R
Rahula?, EST
Schedule deadline 14.03.2020
4 April 18. - 19. Apr Jumping Niitvälja Talvekarikas 2020 finaal & SMV juuniorid & Havensi Ponikarikas 2020 finaal Niitvälja RK EST 100-130 Niitvälja Tallid OÜ Schedule deadline 14.03.2020
18. - 19. Apr
Niitvälja Talvekarikas 2020 finaal & SMV juuniorid & Havensi Ponikarikas 2020 finaal
Jumping / 100-130
Niitvälja RK, EST
Schedule deadline 14.03.2020
4 April 23. - 26. Apr Eventing CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S Sopot POL RV
23. - 26. Apr
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S
Eventing / RV
Sopot, POL
4 April 25. - 26. Apr Dressage Koolisõiduvõistlus, Noorhobuste KS sari III etapp Kaisvere EST NH-? Seeder Agri OÜ Schedule deadline 21.03.2020
25. - 26. Apr
Koolisõiduvõistlus, Noorhobuste KS sari III etapp
Dressage / NH-?
Kaisvere, EST
Schedule deadline 21.03.2020
4 April 25. - 26. Apr Endurance JS Endurance Cup Haavakannu EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 21.03.2020
25. - 26. Apr
JS Endurance Cup
Endurance / 30-80
Haavakannu, EST
Schedule deadline 21.03.2020
4 April 25. Apr Dressage Ecu Spring Dressage & Tartumaa Meistrid 2020 I etapp, Talendijaht II etapp Ecu Tallid EST ABC-L Nõo RK, Ecu Tallid Schedule deadline 21.03.2020
25. Apr
Ecu Spring Dressage & Tartumaa Meistrid 2020 I etapp, Talendijaht II etapp
Dressage / ABC-L
Ecu Tallid, EST
Schedule deadline 21.03.2020
4 April 26. Apr Jumping Vaikla Kevad 2020 Vaikla EST 130 RSK Vaikla Schedule deadline 22.03.2020
26. Apr
Vaikla Kevad 2020
Jumping / 130
Vaikla, EST
Schedule deadline 22.03.2020
4 April 30. Apr - 03. May Eventing CCI4*-L/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S Sopot POL RV
30. Apr - 03. May
CCI4*-L/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S
Eventing / RV
Sopot, POL
5 May 1. - 03. May Jumping Perila Kevad ja suvise Ponikarika I etapp Perila EST 65-135 Tondi RSK Schedule deadline 27.03.2020
1. - 03. May
Perila Kevad ja suvise Ponikarika I etapp
Jumping / 65-135
Perila, EST
Schedule deadline 27.03.2020
5 May 02. May Dressage Kilgi Talli Koolisõit, Harrastajate Karikasarja 1. etapp Kilgi Tall EST ABC-M Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Schedule deadline 28.03.2020
02. May
Kilgi Talli Koolisõit, Harrastajate Karikasarja 1. etapp
Dressage / ABC-M
Kilgi Tall, EST
Schedule deadline 28.03.2020
5 May 02. May Jumping Luunja Volber Luunja EST 100-135 Tartumaa RSK Schedule deadline 28.03.2020
02. May
Luunja Volber
Jumping / 100-135
Luunja, EST
Schedule deadline 28.03.2020
5 May 2. - 03. May Driving Raplamaa Rakend Madise Tall EST Keskmine Märjamaa SK Schedule deadline 28.03.2020
2. - 03. May
Raplamaa Rakend
Driving / Keskmine
Madise Tall , EST
Schedule deadline 28.03.2020
5 May 09. May Dressage Vääna Koolisõit, Talendijaht III etapp Vääna Tallid EST ST-R Audruranna RSK, Vääna Tallid Schedule deadline 04.04.2020
09. May
Vääna Koolisõit, Talendijaht III etapp
Dressage / ST-R
Vääna Tallid, EST
Schedule deadline 04.04.2020
5 May 09. May Jumping Tartu Kalevi RK takistussõiduvõistlused Ihaste RK EST 130 Tartu Kalevi RK Schedule deadline 04.04.2020
09. May
Tartu Kalevi RK takistussõiduvõistlused
Jumping / 130
Ihaste RK, EST
Schedule deadline 04.04.2020
5 May 10. May Endurance VH Endurance kvalifikatsioonivõistlus Piirsalu EST 30-50 Pinifer ET, Ellamaa Tall Schedule deadline 05.04.2020
10. May
VH Endurance kvalifikatsioonivõistlus
Endurance / 30-50
Piirsalu, EST
Schedule deadline 05.04.2020
5 May 13. - 17. May Jumping CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIU25-A/CSIP/CSIAm-A Darguziai LTU RV
13. - 17. May
CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIU25-A/CSIP/CSIAm-A
Jumping / RV
Darguziai, LTU
5 May 14. - 17. May Dressage CDI-W/CDI2*/CDIJ Darguziai LTU RV Juhend avaldatud FEI lehel
14. - 17. May
CDI-W/CDI2*/CDIJ
Dressage / RV
Darguziai, LTU
5 May 16. May Eventing Niitvälja Karikas 2020 Niitvälja RK EST 80/100 MTÜ ELMA 3DE Schedule deadline 11.04.2020
16. May
Niitvälja Karikas 2020
Eventing / 80/100
Niitvälja RK, EST
Schedule deadline 11.04.2020
5 May 16. May Jumping Välishooaja avavõistlus, Tartu Linna MV, Tartumaa Meistrid III etapp Saksa RK EST 60-130 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Schedule deadline 11.04.2020
16. May
Välishooaja avavõistlus, Tartu Linna MV, Tartumaa Meistrid III etapp
Jumping / 60-130
Saksa RK, EST
Schedule deadline 11.04.2020
5 May 19. - 24. May Jumping CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIU25-A/CSIP/CSIOJ/CSIOY/CSIAm-A Darguziai LTU RV
19. - 24. May
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIU25-A/CSIP/CSIOJ/CSIOY/CSIAm-A
Jumping / RV
Darguziai, LTU
5 May 20. - 23. May Endurance Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
20. - 23. May
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, EST
5 May 21. - 24. May Eventing CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCIYH2*-S Baborowko POL RV
21. - 24. May
CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCIYH2*-S
Eventing / RV
Baborowko, POL
5 May 23. May Jumping Massu Kevad 2020 ja Ponikarikas Massu EST 60-120 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Schedule deadline 18.04.2020
23. May
Massu Kevad 2020 ja Ponikarikas
Jumping / 60-120
Massu, EST
Schedule deadline 18.04.2020
5 May 23. May Endurance Tõrvvahavva l EMV juuniorid Tõrvahavva EST 30-80 EER, Merily Järveots ja Kaia Raidma Schedule deadline 18.04.2020
23. May
Tõrvvahavva l EMV juuniorid
Endurance / 30-80
Tõrvahavva, EST
Schedule deadline 18.04.2020
5 May 23. May Jumping Ecu Spring Jumping Ecu Tallid EST 70-125 Nõo RK, Ecu Tallid Schedule deadline 18.04.2020
23. May
Ecu Spring Jumping
Jumping / 70-125
Ecu Tallid, EST
Schedule deadline 18.04.2020
5 May 23. May Dressage Arma Koolisõit, Talendijaht IV etapp, Noorhobuste KS sari IV etapp Rutja küla EST ST-L Estreka, Arma Ratsatalu Schedule deadline 18.04.2020
23. May
Arma Koolisõit, Talendijaht IV etapp, Noorhobuste KS sari IV etapp
Dressage / ST-L
Rutja küla, EST
Schedule deadline 18.04.2020
5 May 24. May Dressage Massu Kevad 2020, Talendijaht V etapp, Noorhobuste KS sari V etapp Massu EST ST-R Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Schedule deadline 19.04.2020
24. May
Massu Kevad 2020, Talendijaht V etapp, Noorhobuste KS sari V etapp
Dressage / ST-R
Massu , EST
Schedule deadline 19.04.2020
5 May 29. - 31. May Driving CAI3*-H1/H2/H4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4 / CAI1*-H1/H2/P1/P2 / CAI-YH1 5/6/7yo / CAIY2*-H1/H2/P1/P2 / CAIJ2*-H1/H2,P1/P2 / CAICh2*-P1 / CAICh1*-P1 Boguslawice POL RV
29. - 31. May
CAI3*-H1/H2/H4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4 / CAI1*-H1/H2/P1/P2 / CAI-YH1 5/6/7yo / CAIY2*-H1/H2/P1/P2 / CAIJ2*-H1/H2,P1/P2 / CAICh2*-P1 / CAICh1*-P1
Driving / RV
Boguslawice, POL
5 May 29. - 31. May Dressage CHI Pärnu 2020 - CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIY/CDIP Maria talu EST RV EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ
29. - 31. May
CHI Pärnu 2020 - CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIY/CDIP
Dressage / RV
Maria talu, EST
5 May 29. - 31. May Dressage Maria Kevad Maria talu EST A-R EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Schedule deadline 24.04.2020
29. - 31. May
Maria Kevad
Dressage / A-R
Maria talu, EST
Schedule deadline 24.04.2020
5 May 30. - 31. May Driving CHI Pärnu 2020 - CAI2*-H1/P1 Maria talu EST RV EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ
30. - 31. May
CHI Pärnu 2020 - CAI2*-H1/P1
Driving / RV
Maria talu, EST
5 May 30. - 31. May Driving Maria Kevad Maria talu EST Mad-Kesk EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Schedule deadline 25.04.2020
30. - 31. May
Maria Kevad
Driving / Mad-Kesk
Maria talu, EST
Schedule deadline 25.04.2020
5 May 30. - 31. May Jumping Ruila Derby 2020 Ruila tallid EST 140 RK Ruila Tall Schedule deadline 25.04.2020
30. - 31. May
Ruila Derby 2020
Jumping / 140
Ruila tallid, EST
Schedule deadline 25.04.2020
6 June 3. - 06. Jun Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 29.04.2020
3. - 06. Jun
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 29.04.2020
6 June 3. - 06. Jun Endurance Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
3. - 06. Jun
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, EST
6 June 4. - 07. Jun Jumping CHI Pärnu 2020 - CSI2*/CSIYH1* Maria talu EST RV EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ
4. - 07. Jun
CHI Pärnu 2020 - CSI2*/CSIYH1*
Jumping / RV
Maria talu, EST
6 June 4. - 07. Jun Jumping Maria Kevad Maria talu EST 80-130 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Schedule deadline 30.04.2020
4. - 07. Jun
Maria Kevad
Jumping / 80-130
Maria talu, EST
Schedule deadline 30.04.2020
6 June 06. Jun Dressage Järvamaa KHK Karikas, Talendijaht VI etapp Särevere EST A-L Järvamaa KHK Schedule deadline 02.05.2020
06. Jun
Järvamaa KHK Karikas, Talendijaht VI etapp
Dressage / A-L
Särevere, EST
Schedule deadline 02.05.2020
6 June 07. Jun Jumping Järvamaa KHK Karikas Särevere EST 70-110 Järvamaa KHK Schedule deadline 03.05.2020
07. Jun
Järvamaa KHK Karikas
Jumping / 70-110
Särevere, EST
Schedule deadline 03.05.2020
6 June 12. - 14. Jun Endurance CEI2*/CEI1*/CEIYJ1* & Põhjamaade MV Nannestad NOR RV
12. - 14. Jun
CEI2*/CEI1*/CEIYJ1* & Põhjamaade MV
Endurance / RV
Nannestad, NOR
6 June 13. Jun Jumping Sammuli 2020 Sammuli tall, Viljandimaa EST 80-130 Viljandimaa RSK, Sammuli tall Schedule deadline 09.05.2020
13. Jun
Sammuli 2020
Jumping / 80-130
Sammuli tall, Viljandimaa, EST
Schedule deadline 09.05.2020
6 June 13. Jun Dressage Valgeranna Koolisõit, Talendijaht VII etapp, Noorhobuste KS sari VI etapp Valgeranna EST ST-M Valgeranna RSK Schedule deadline 09.05.2020
13. Jun
Valgeranna Koolisõit, Talendijaht VII etapp, Noorhobuste KS sari VI etapp
Dressage / ST-M
Valgeranna, EST
Schedule deadline 09.05.2020
6 June 13. - 14. Jun Eventing Ecu Kolmevõistlus Ecu Tallid EST 70-100 Nõo RK, Ecu Tallid Schedule deadline 09.05.2020
13. - 14. Jun
Ecu Kolmevõistlus
Eventing / 70-100
Ecu Tallid, EST
Schedule deadline 09.05.2020
6 June 13. Jun Jumping Arma Takistussõit Rutja küla EST 70-110 Estreka, Arma Ratsatalu Schedule deadline 09.05.2020
13. Jun
Arma Takistussõit
Jumping / 70-110
Rutja küla, EST
Schedule deadline 09.05.2020
6 June 14. Jun Jumping Valgeranna Takistussõit Valgeranna EST 60-125 Valgeranna RSK Schedule deadline 10.05.2020
14. Jun
Valgeranna Takistussõit
Jumping / 60-125
Valgeranna, EST
Schedule deadline 10.05.2020
6 June 17. - 20. Jun Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 13.05.2020
17. - 20. Jun
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 13.05.2020
6 June 17. - 20. Jun Endurance Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
17. - 20. Jun
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, EST
6 June 18. - 21. Jun Jumping CSI3*-W/CSIYH1*/CSIJ-B/CSICh-B Moskva, Otrada RUS RV
18. - 21. Jun
CSI3*-W/CSIYH1*/CSIJ-B/CSICh-B
Jumping / RV
Moskva, Otrada, RUS
6 June 18. - 21. Jun Dressage CDI-W/CDI3*/CDI1*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICH-A/CDIYH Vazgaikiemis LTU RV
18. - 21. Jun
CDI-W/CDI3*/CDI1*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICH-A/CDIYH
Dressage / RV
Vazgaikiemis, LTU
6 June 20. - 21. Jun Jumping Juurimaa Karikas 2020 Juurimaa Tall EST 130 Märjamaa SK, Juurimaa Ratsaspordi Arendamise Ühing Schedule deadline 16.05.2020
20. - 21. Jun
Juurimaa Karikas 2020
Jumping / 130
Juurimaa Tall , EST
Schedule deadline 16.05.2020
6 June 20. Jun Jumping Pärna Suvi Pärna talu EST 70-130 Pärna RSK, Hillar Kald Pärna talu Schedule deadline 16.05.2020
20. Jun
Pärna Suvi
Jumping / 70-130
Pärna talu, EST
Schedule deadline 16.05.2020
6 June 24. - 28. Jun Jumping CSI1*/CSIY-A/CSIJ-A/CSICh-A/CSIP Ypäjä FIN RV
24. - 28. Jun
CSI1*/CSIY-A/CSIJ-A/CSICh-A/CSIP
Jumping / RV
Ypäjä, FIN
6 June 24. - 28. Jun Dressage CDI3*/CDIY/CDIJ/CDICh-B/CDIP/CDIU25 Ypäjä FIN RV
24. - 28. Jun
CDI3*/CDIY/CDIJ/CDICh-B/CDIP/CDIU25
Dressage / RV
Ypäjä, FIN
6 June 27. - 28. Jun Eventing Kose Kolmevõistlus & Seenioride EMV Kose EST 80/110 Kipi Team MTÜ Schedule deadline 23.05.2020
27. - 28. Jun
Kose Kolmevõistlus & Seenioride EMV
Eventing / 80/110
Kose, EST
Schedule deadline 23.05.2020
6 June 27. Jun Driving Veskimetsa koolitusvõistlus Veskimetsa Ratsakeskus EST madal Tallinna RSK Schedule deadline 23.05.2020
27. Jun
Veskimetsa koolitusvõistlus
Driving / madal
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Schedule deadline 23.05.2020
6 June 27. Jun Jumping Saaremaa Suvekarikas 2020 I etapp Kõruse EST 70-120 Saaremaa RSK Schedule deadline 23.05.2020
27. Jun
Saaremaa Suvekarikas 2020 I etapp
Jumping / 70-120
Kõruse, EST
Schedule deadline 23.05.2020
6 June 27. Jun Dressage Madise Talli KS, Talendijaht VIII etapp, Noorhobuste KS sari VII etapp Väike-Maarja EST ST-L Estreka, Madise tall Schedule deadline 23.05.2020
27. Jun
Madise Talli KS, Talendijaht VIII etapp, Noorhobuste KS sari VII etapp
Dressage / ST-L
Väike-Maarja, EST
Schedule deadline 23.05.2020
6 June 29. Jun - 02. Jul Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 25.05.2020
29. Jun - 02. Jul
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 25.05.2020
6 June 29. Jun - 02. Jul Endurance Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
29. Jun - 02. Jul
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, EST
7 July 2. - 05. Jul Eventing CCI4*-L/CCIO4*-NC-S/CCI3*-L/CCI3*/CCI2*-L/CCI2*-S/CCI1*/CCIY3*-S/CCIJ2*-S Strzegom POL RV
2. - 05. Jul
CCI4*-L/CCIO4*-NC-S/CCI3*-L/CCI3*/CCI2*-L/CCI2*-S/CCI1*/CCIY3*-S/CCIJ2*-S
Eventing / RV
Strzegom, POL
7 July 3. - 05. Jul Jumping CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIP/CSIU25-A Vazgaikiemis LTU RV
3. - 05. Jul
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIP/CSIU25-A
Jumping / RV
Vazgaikiemis, LTU
7 July 04. Jul Jumping Pärna Karikas Pärna talu EST 70-130 Pärna RSK, Hillar Kald Pärna talu Schedule deadline 30.05.2020
04. Jul
Pärna Karikas
Jumping / 70-130
Pärna talu, EST
Schedule deadline 30.05.2020
7 July 9. - 12. Jul Jumping CSI2*-W/CSIYH1* St Peterburg RUS RV
9. - 12. Jul
CSI2*-W/CSIYH1*
Jumping / RV
St Peterburg, RUS
7 July 10. - 12. Jul Eventing Olustvere Kolmevõistlus 2020 & EMV poniratsanikud Olustvere EST 80-100 Ruhve OÜ, Olustvere TMK Schedule deadline 05.06.2020
10. - 12. Jul
Olustvere Kolmevõistlus 2020 & EMV poniratsanikud
Eventing / 80-100
Olustvere, EST
Schedule deadline 05.06.2020
7 July 10. - 12. Jul Eventing CCI2*-S Olustvere EST RV Ruhve OÜ, Olustvere TMK
10. - 12. Jul
CCI2*-S
Eventing / RV
Olustvere, EST
7 July 11. Jul Jumping Massu Suvi 2020 Massu EST 60-120 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Schedule deadline 06.06.2020
11. Jul
Massu Suvi 2020
Jumping / 60-120
Massu , EST
Schedule deadline 06.06.2020
7 July 11. Jul Dressage Pallase koolisõit, Talendijaht IX etapp, Noorhobuste KS sari VIII etapp Pallase tallid EST ST-R Tondi RSK, Pallase tallid Schedule deadline 06.06.2020
11. Jul
Pallase koolisõit, Talendijaht IX etapp, Noorhobuste KS sari VIII etapp
Dressage / ST-R
Pallase tallid, EST
Schedule deadline 06.06.2020
7 July 11. Jul Endurance Tõrvvahavva ll Tõrvahavva EST 30-80 EER, Kaia Raidma Schedule deadline 06.06.2020
11. Jul
Tõrvvahavva ll
Endurance / 30-80
Tõrvahavva, EST
Schedule deadline 06.06.2020
7 July 11. Jul Dressage Kilgi Koolisõit. Tartumaa Meistrid 4. etapp Kilgi Tall EST ABC-L Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Schedule deadline 06.06.2020
11. Jul
Kilgi Koolisõit. Tartumaa Meistrid 4. etapp
Dressage / ABC-L
Kilgi Tall, EST
Schedule deadline 06.06.2020
7 July 12. Jul Jumping Olustvere Takistussõit Olustvere EST 120 Ruhve OÜ, Olustvere TMK Schedule deadline 07.06.2020
12. Jul
Olustvere Takistussõit
Jumping / 120
Olustvere, EST
Schedule deadline 07.06.2020
7 July 12. Jul Dressage Massu Suvi 2020 Massu EST ST-R Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Schedule deadline 07.06.2020
12. Jul
Massu Suvi 2020
Dressage / ST-R
Massu , EST
Schedule deadline 07.06.2020
7 July 15. - 18. Jul Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 10.06.2020
15. - 18. Jul
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 10.06.2020
7 July 15. - 18. Jul Endurance Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
15. - 18. Jul
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, EST
7 July 16. - 19. Jul Jumping CSI2*/CSIYH1* Riia LAT RV
16. - 19. Jul
CSI2*/CSIYH1*
Jumping / RV
Riia, LAT
7 July 17. - 19. Jul Driving CAI3*-H1/P1 / CAI2*-H1/P1 Olustvere EST RV Ruhve OÜ, Olustvere TMK
17. - 19. Jul
CAI3*-H1/P1 / CAI2*-H1/P1
Driving / RV
Olustvere, EST
7 July 19. - 26. Jul Jumping Laste, juuniorite ja noorte EM Vilamoura POR RV
19. - 26. Jul
Laste, juuniorite ja noorte EM
Jumping / RV
Vilamoura, POR
7 July 19. Jul Jumping Ponikarika etapp Kildu RK EST 110 Märjamaa SK Schedule deadline 14.06.2020
19. Jul
Ponikarika etapp
Jumping / 110
Kildu RK, EST
Schedule deadline 14.06.2020
7 July 23. - 26. Jul Driving CAI3*-H1/H2/H4/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/P1/P2 / CAI1*-H1 / CAIY1*-H1 / CAIJ1*-P1 / CAICh1*-P1 Ptakowice POL RV
23. - 26. Jul
CAI3*-H1/H2/H4/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/P1/P2 / CAI1*-H1 / CAIY1*-H1 / CAIJ1*-P1 / CAICh1*-P1
Driving / RV
Ptakowice, POL
7 July 23. - 26. Jul Jumping JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat, Ponikarikate finaalid, Perila Karikas Perila, Harjumaa EST 65-140 Tondi RSK, Perila tallid Schedule deadline 18.06.2020
23. - 26. Jul
JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat, Ponikarikate finaalid, Perila Karikas
Jumping / 65-140
Perila, Harjumaa, EST
Schedule deadline 18.06.2020
7 July 25. Jul Dressage Tartu Linna MV Poniratsanike Koolisõidus, Tartumaa Meistrid VI etapp, Talendijaht X etapp Tartu Ratsakool EST ST-L Tartu Ratsakool, Tartu LV Schedule deadline 20.06.2020
25. Jul
Tartu Linna MV Poniratsanike Koolisõidus, Tartumaa Meistrid VI etapp, Talendijaht X etapp
Dressage / ST-L
Tartu Ratsakool, EST
Schedule deadline 20.06.2020
7 July 25. Jul Jumping Ihaste derby Ihaste RK EST 130 Tartu Kalevi RK Schedule deadline 20.06.2020
25. Jul
Ihaste derby
Jumping / 130
Ihaste RK, EST
Schedule deadline 20.06.2020
7 July 25. - 26. Jul Eventing CCI2*-S Lempäälä FIN RV
25. - 26. Jul
CCI2*-S
Eventing / RV
Lempäälä, FIN
7 July 27. Jul - 02. Aug Eventing, Dressage Juuniorite ja noorte EM Hartbury GBR RV
27. Jul - 02. Aug
Juuniorite ja noorte EM
Eventing, Dressage / RV
Hartbury, GBR
7 July 31. Jul - 02. Aug Jumping Luunja Karikas 40! Luunja EST 100-140 Tartumaa RSK Schedule deadline 26.06.2020
31. Jul - 02. Aug
Luunja Karikas 40!
Jumping / 100-140
Luunja, EST
Schedule deadline 26.06.2020
7 July 31. Jul - 02. Aug Dressage Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV / NHT, NPT, Talendijaht XI etapp, Noorhobuste KS sari IX etapp Perila Tallid EST ABC-RR Tondi RSK Schedule deadline 26.06.2020
31. Jul - 02. Aug
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV / NHT, NPT, Talendijaht XI etapp, Noorhobuste KS sari IX etapp
Dressage / ABC-RR
Perila Tallid, EST
Schedule deadline 26.06.2020
8 August 01. Aug Endurance Kõrvemaa Endurance Ride 2020 - CEI1*/CEIYJ1* Kõrvemaa EST RV Pinifer ET
01. Aug
Kõrvemaa Endurance Ride 2020 - CEI1*/CEIYJ1*
Endurance / RV
Kõrvemaa, EST
8 August 01. Aug Endurance EMV noored & seeniorid Kõrvemaa EST 80-120 Pinifer ET Schedule deadline 27.06.2020
01. Aug
EMV noored & seeniorid
Endurance / 80-120
Kõrvemaa, EST
Schedule deadline 27.06.2020
8 August 01. Aug Jumping Saaremaa Suvekarikas 2020 II etapp Kõljala EST 70-120 Saaremaa RSK Schedule deadline 27.06.2020
01. Aug
Saaremaa Suvekarikas 2020 II etapp
Jumping / 70-120
Kõljala, EST
Schedule deadline 27.06.2020
8 August 02. Aug Jumping Maria Suvi Maria talu EST 70-120 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Schedule deadline 28.06.2020
02. Aug
Maria Suvi
Jumping / 70-120
Maria talu, EST
Schedule deadline 28.06.2020
8 August 02. Aug Eventing Maria Suvi Maria talu EST 80/100 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Schedule deadline 28.06.2020
02. Aug
Maria Suvi
Eventing / 80/100
Maria talu, EST
Schedule deadline 28.06.2020
8 August 7. - 09. Aug Jumping Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate ja amatööride MV Ruila EST 100-145 ERL Schedule deadline 03.07.2020
7. - 09. Aug
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate ja amatööride MV
Jumping / 100-145
Ruila, EST
Schedule deadline 03.07.2020
8 August 08. Aug Endurance Tsooru Rännak Tsooru , Antsla vald EST 30-80 EER, Kaia Raidma Schedule deadline 04.07.2020
08. Aug
Tsooru Rännak
Endurance / 30-80
Tsooru , Antsla vald, EST
Schedule deadline 04.07.2020
8 August 13. - 16. Aug Eventing CCI3*-S/CCI2*-S/CCIP1-L Ypäjä FIN RV
13. - 16. Aug
CCI3*-S/CCI2*-S/CCIP1-L
Eventing / RV
Ypäjä, FIN
8 August 14. - 16. Aug Eventing CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S Facimiech POL RV
14. - 16. Aug
CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S
Eventing / RV
Facimiech, POL
8 August 15. Aug Jumping Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus Tartu Ratsakool EST 80-110 Tartu Ratsakool, Tartu LV Schedule deadline 11.07.2020
15. Aug
Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus
Jumping / 80-110
Tartu Ratsakool, EST
Schedule deadline 11.07.2020
8 August 18. - 23. Aug Dressage Laste ja U25 EM Pilisjászfalu HUN RV
18. - 23. Aug
Laste ja U25 EM
Dressage / RV
Pilisjászfalu, HUN
8 August 19. - 23. Aug Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 15.07.2020
19. - 23. Aug
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 15.07.2020
8 August 19. - 23. Aug Endurance Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
19. - 23. Aug
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, EST
8 August 20. Aug Jumping Reinu Kapp & Saaremaa Suvekarikas 2020 III etapp Kõruse EST 70-120 Saaremaa RSK Schedule deadline 16.07.2020
20. Aug
Reinu Kapp & Saaremaa Suvekarikas 2020 III etapp
Jumping / 70-120
Kõruse, EST
Schedule deadline 16.07.2020
8 August 20. Aug Dressage Tartu Linna MV koolisõidus, Liivimaa RK koolisõiduvõistlus, Talendijaht XII etapp, Noorhobuste KS sari X etapp Saksa RK EST ST-L Liivimaa RK, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Schedule deadline 16.07.2020
20. Aug
Tartu Linna MV koolisõidus, Liivimaa RK koolisõiduvõistlus, Talendijaht XII etapp, Noorhobuste KS sari X etapp
Dressage / ST-L
Saksa RK, EST
Schedule deadline 16.07.2020
8 August 22. Aug Dressage Pallase Koolisõit, Talendijaht XIII etapp (Finaal), Noorhobuste KS sari XI etapp (Finaal) Pallase tallid EST ABC-R Tondi RSK, Pallase tallid Schedule deadline 18.07.2020
22. Aug
Pallase Koolisõit, Talendijaht XIII etapp (Finaal), Noorhobuste KS sari XI etapp (Finaal)
Dressage / ABC-R
Pallase tallid, EST
Schedule deadline 18.07.2020
8 August 22. - 23. Aug Jumping Classic Pärnu 2020 Pärnu rand EST 100-140 Classic Event MTÜ Schedule deadline 18.07.2020
22. - 23. Aug
Classic Pärnu 2020
Jumping / 100-140
Pärnu rand, EST
Schedule deadline 18.07.2020
8 August 27. - 30. Aug Driving CAI3*-H1/H2/P1/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4 Ksiaz POL RV
27. - 30. Aug
CAI3*-H1/H2/P1/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4
Driving / RV
Ksiaz, POL
8 August 27. - 30. Aug Eventing CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1* Strzegom POL RV
27. - 30. Aug
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1*
Eventing / RV
Strzegom, POL
8 August 29. Aug Endurance Arma Kestvusratsutamine & EMV Poniratsanikud Arma Ratsatalu, Lääne-Virumaa, Rutja EST 30-80 Estreka, Arma Ratsatalu Schedule deadline 25.07.2020
29. Aug
Arma Kestvusratsutamine & EMV Poniratsanikud
Endurance / 30-80
Arma Ratsatalu, Lääne-Virumaa, Rutja, EST
Schedule deadline 25.07.2020
8 August 29. Aug Eventing Niitvälja Sügis / EMV Juuniorid / Noorhobuste Tšempionaat Niitvälja EST 80/100 Spordiselts Arantes MTÜ Schedule deadline 25.07.2020
29. Aug
Niitvälja Sügis / EMV Juuniorid / Noorhobuste Tšempionaat
Eventing / 80/100
Niitvälja, EST
Schedule deadline 25.07.2020
9 September 3. - 06. Sep Endurance CH-M-E Pisa, San Rossore ITA RV
3. - 06. Sep
CH-M-E
Endurance / RV
Pisa, San Rossore, ITA
9 September 3. - 06. Sep Jumping CSI3*/CSI1* Moskva, Bitsa RUS RV
3. - 06. Sep
CSI3*/CSI1*
Jumping / RV
Moskva, Bitsa, RUS
9 September 3. - 06. Sep Eventing CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-S Sopot POL RV
3. - 06. Sep
CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-S
Eventing / RV
Sopot, POL
9 September 05. Sep Jumping Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV Massu EST 60-120 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Schedule deadline 01.08.2020
05. Sep
Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV
Jumping / 60-120
Massu , EST
Schedule deadline 01.08.2020
9 September 05. Sep Jumping Liivimaa RK Takistussõiduvõistlus Saksa RK EST 60-130 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Schedule deadline 01.08.2020
05. Sep
Liivimaa RK Takistussõiduvõistlus
Jumping / 60-130
Saksa RK, EST
Schedule deadline 01.08.2020
9 September 06. Sep Dressage Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV Massu EST ST-R Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Schedule deadline 02.08.2020
06. Sep
Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV
Dressage / ST-R
Massu , EST
Schedule deadline 02.08.2020
9 September 10. - 13. Sep Driving Noorhobuste MM Mezohegyes HUN RV
10. - 13. Sep
Noorhobuste MM
Driving / RV
Mezohegyes, HUN
9 September 10. - 13. Sep Jumping CSI3*/CSI1* Moskva, Bitsa RUS RV
10. - 13. Sep
CSI3*/CSI1*
Jumping / RV
Moskva, Bitsa, RUS
9 September 12. - 13. Sep Eventing Kose Kolmevõistlus & EMV U25 & Harrastajate MV Kose EST 80/105 Kipi Team MTÜ Schedule deadline 08.08.2020
12. - 13. Sep
Kose Kolmevõistlus & EMV U25 & Harrastajate MV
Eventing / 80/105
Kose, EST
Schedule deadline 08.08.2020
9 September 12. Sep Dressage Türi Valla Karikas Särevere EST A-L Järvamaa KHK Schedule deadline 08.08.2020
12. Sep
Türi Valla Karikas
Dressage / A-L
Särevere, EST
Schedule deadline 08.08.2020
9 September 13. Sep Endurance VH Endurance Endurance & Harrastajate MV Piirsalu EST 30-80 Pinifer ET, Ellamaa Tall Schedule deadline 09.08.2020
13. Sep
VH Endurance Endurance & Harrastajate MV
Endurance / 30-80
Piirsalu, EST
Schedule deadline 09.08.2020
9 September 13. Sep Jumping Türi Valla Karikas Särevere EST 70-110 Järvamaa KHK Schedule deadline 09.08.2020
13. Sep
Türi Valla Karikas
Jumping / 70-110
Särevere, EST
Schedule deadline 09.08.2020
9 September 17. - 20. Sep Jumping Noorhobuste MM Lanaken BEL RV
17. - 20. Sep
Noorhobuste MM
Jumping / RV
Lanaken, BEL
9 September 20. Sep Jumping Vaikla Sügis 2010 Vaikla EST 130 RSK Vaikla Schedule deadline 16.08.2020
20. Sep
Vaikla Sügis 2010
Jumping / 130
Vaikla, EST
Schedule deadline 16.08.2020
9 September 24. - 27. Sep Jumping CSI2*/CSIYH1* Järvenpää FIN RV
24. - 27. Sep
CSI2*/CSIYH1*
Jumping / RV
Järvenpää, FIN
9 September 25. - 27. Sep Endurance Juuniorite/noorte EM Vic ESP RV
25. - 27. Sep
Juuniorite/noorte EM
Endurance / RV
Vic, ESP
9 September 25. - 27. Sep Driving EMV / Tartu Linna MV / Liivimaa RK rakendivõistlus Saksa RK EST Mad-Kõrg Liivimaa RK, ERL, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Schedule deadline 21.08.2020
25. - 27. Sep
EMV / Tartu Linna MV / Liivimaa RK rakendivõistlus
Driving / Mad-Kõrg
Saksa RK, EST
Schedule deadline 21.08.2020
9 September 25. - 27. Sep Eventing CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S Baborowko POL RV
25. - 27. Sep
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S
Eventing / RV
Baborowko, POL
10 October 2. - 04. Oct Dressage, Jumping TIHS 2020 - CSI2*-W/CSIYH1*/CSIYJ-A / CDI-W Saku Suurhall EST RV
2. - 04. Oct
TIHS 2020 - CSI2*-W/CSIYH1*/CSIYJ-A / CDI-W
Dressage, Jumping / RV
Saku Suurhall, EST
10 October 8. - 11. Oct Jumping CSI2*-W/CSIYH1* Šiauliai LTU RV
8. - 11. Oct
CSI2*-W/CSIYH1*
Jumping / RV
Šiauliai, LTU
10 October 8. - 11. Oct Eventing CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI1*/CCIOY3*-L/CCIOJ2*-L/CCIP2-L Strzegom POL RV
8. - 11. Oct
CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI1*/CCIOY3*-L/CCIOJ2*-L/CCIP2-L
Eventing / RV
Strzegom, POL
10 October 15. - 18. Oct Eventing Noorhobuste MM Le Lion d'Angers FRA RV
15. - 18. Oct
Noorhobuste MM
Eventing / RV
Le Lion d'Angers, FRA
10 October 21. - 26. Oct Driving Üherakendite MM Pau FRA RV
21. - 26. Oct
Üherakendite MM
Driving / RV
Pau, FRA
10 October 22. - 25. Oct Jumping CSI5*-W / CDI3* Helsingi FIN RV
22. - 25. Oct
CSI5*-W / CDI3*
Jumping / RV
Helsingi, FIN
10 October 23. - 25. Oct Dressage CDI-W/CDI2*/CDIY/CDIJ/CDICH-A/CDIP Zakrzow POL RV
23. - 25. Oct
CDI-W/CDI2*/CDIY/CDIJ/CDICH-A/CDIP
Dressage / RV
Zakrzow, POL
11 November 14. Nov Jumping Tartu Kalevi RK Takistussõiduvõistlus Ihaste RK EST 130 Tartu Kalevi RK Schedule deadline 10.10.2020
14. Nov
Tartu Kalevi RK Takistussõiduvõistlus
Jumping / 130
Ihaste RK, EST
Schedule deadline 10.10.2020
12 December 3. - 06. Dec Jumping CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1* Poznan POL RV
3. - 06. Dec
CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1*
Jumping / RV
Poznan, POL
12 December 19. Dec Jumping Luunja Jõul Luunja EST 100-135 Tartumaa RSK Schedule deadline 14.11.2020
19. Dec
Luunja Jõul
Jumping / 100-135
Luunja, EST
Schedule deadline 14.11.2020