Year

Date Discipline Name Venue Country Difficulty Organizer Status
4 April 3. - 07. Apr Jumping CSIOY Opglabbeek BEL RV Results published
3. - 07. Apr
CSIOY
Jumping / RV
Opglabbeek, BEL
4 April 3. - 07. Apr Jumping CSI-W Finaal / CSIYH1* Göteborg SWE RV Results published
3. - 07. Apr
CSI-W Finaal / CSIYH1*
Jumping / RV
Göteborg, SWE
4 April 5. - 07. Apr Dressage CDI2*/CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY Zakrzow POL RV Results published
5. - 07. Apr
CDI2*/CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
Dressage / RV
Zakrzow, POL
4 April 06. Apr Endurance Kiviloo Rännak Kiviloo, Harjumaa EST 30-80 EER, Torni Tall OÜ Results published
06. Apr
Kiviloo Rännak
Endurance / 30-80
Kiviloo, Harjumaa, EST
Results published
4 April 06. Apr Jumping Ihaste Kevad 2019 ja Harrastajate SMV Ihaste Ratsakeskus EST 90-135 Tartu Kalevi RK, Sporditeenindus MTÜ Results published
06. Apr
Ihaste Kevad 2019 ja Harrastajate SMV
Jumping / 90-135
Ihaste Ratsakeskus, EST
Results published
4 April 11. - 14. Apr Jumping CSI2* Opglabbeek BEL RV Results published
11. - 14. Apr
CSI2*
Jumping / RV
Opglabbeek, BEL
4 April 11. - 13. Apr Jumping CSIU25J-A Lier BEL RV Results published
11. - 13. Apr
CSIU25J-A
Jumping / RV
Lier, BEL
4 April 13. Apr Endurance JS Endurance Cup Haavakannu EST 30-80 MTÜ EEC Results published
13. Apr
JS Endurance Cup
Endurance / 30-80
Haavakannu, EST
Results published
4 April 13. Apr Jumping Tallinna RSK Harrastajate Karikas FINAAL Veskimetsa Ratsakeskus EST 75-120 Tallinna RSK, SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Results published
13. Apr
Tallinna RSK Harrastajate Karikas FINAAL
Jumping / 75-120
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Results published
4 April 14. Apr Jumping Vaikla Kevad 2019 Vaikla, Ida-Virumaa EST 100-130 RSK Vaikla, Sporditeenindus MTÜ Results published
14. Apr
Vaikla Kevad 2019
Jumping / 100-130
Vaikla, Ida-Virumaa, EST
Results published
4 April 14. Apr Jumping Havensi Ponikarikas 2019 finaal Rahula tall EST 65-105 Märjamaa SK, Katrin Vellet Results published
14. Apr
Havensi Ponikarikas 2019 finaal
Jumping / 65-105
Rahula tall, EST
Results published
4 April 15. - 17. Apr Jumping CSI2* Eschweiler GER RV Results published
15. - 17. Apr
CSI2*
Jumping / RV
Eschweiler, GER
4 April 18. - 21. Apr Jumping CSI2*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Results published
18. - 21. Apr
CSI2*/CSIYH1*
Jumping / RV
Opglabbeek, BEL
4 April 19. Apr Dressage Vääna koolisõit/Talendijaht II etapp/EHKAS Vääna Tallid EST ST-RK Audruranna RSK, Nautilo OÜ Passed event
19. Apr
Vääna koolisõit/Talendijaht II etapp/EHKAS
Dressage / ST-RK
Vääna Tallid, EST
Passed event
4 April 19. - 21. Apr Jumping Hevosopisto Horse Show III Ypäjä FIN ? Results published
19. - 21. Apr
Hevosopisto Horse Show III
Jumping / ?
Ypäjä, FIN
4 April 20. - 23. Apr Jumping CSIL1* Eschweiler GER RV Results published
20. - 23. Apr
CSIL1*
Jumping / RV
Eschweiler, GER
4 April 20. - 21. Apr Jumping Ruila Indoor Cup 2019 / SMV poniratsanikud ja juuniorid Ruila EST 100-135 RK Ruila Tall Registration closed
20. - 21. Apr
Ruila Indoor Cup 2019 / SMV poniratsanikud ja juuniorid
Jumping / 100-135
Ruila, EST
Registration closed
4 April 25. - 28. Apr Eventing International and National Three Day Event - CCI2*-L / CCI2*-S / CCI3*-S / CCI4*-S Sopot POL RV Juhend avaldatud FEI lehel
25. - 28. Apr
International and National Three Day Event - CCI2*-L / CCI2*-S / CCI3*-S / CCI4*-S
Eventing / RV
Sopot, POL
4 April 27. Apr Dressage Ecu Spring Dressage & Tartumaa Meistrid 2019 I etapp Ecu Tallid EST ABC-L Nõo RK, Ecu Tallid Open for entries until 24.04.2019
27. Apr
Ecu Spring Dressage & Tartumaa Meistrid 2019 I etapp
Dressage / ABC-L
Ecu Tallid, EST
Open for entries until 24.04.2019
4 April 27. - 28. Apr Jumping Perila Kevad / Fair Play Ponikarikas 2019 I etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 I etapp Perila, Harjumaa EST 60-135 Tondi RSK Open for entries until 24.04.2019
27. - 28. Apr
Perila Kevad / Fair Play Ponikarikas 2019 I etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 I etapp
Jumping / 60-135
Perila, Harjumaa, EST
Open for entries until 24.04.2019
5 May 2. - 05. May Eventing International and National Three Day Event - CCI2*-L / CCI2*-S / CCI3*-L / CCI3*-S / CCI4*-L Sopot POL RV Juhend avaldatud FEI lehel
2. - 05. May
International and National Three Day Event - CCI2*-L / CCI2*-S / CCI3*-L / CCI3*-S / CCI4*-L
Eventing / RV
Sopot, POL
5 May 2. - 05. May Jumping CSI3*-W St-Peterburg RUS RV Juhend avaldatud FEI lehel
2. - 05. May
CSI3*-W
Jumping / RV
St-Peterburg, RUS
5 May 3. - 05. May Dressage CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH Kiev UKR RV Juhend avaldatud FEI lehel
3. - 05. May
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH
Dressage / RV
Kiev, UKR
5 May 04. May Endurance JS Endurance Cup Haavakannu EST 30-80 MTÜ EEC Registration closed
04. May
JS Endurance Cup
Endurance / 30-80
Haavakannu, EST
Registration closed
5 May 04. May Dressage Massu Kevad Massu, Pärnumaa EST ST-L Massu RK Open for entries until 01.05.2019
04. May
Massu Kevad
Dressage / ST-L
Massu, Pärnumaa, EST
Open for entries until 01.05.2019
5 May 04. May Jumping Sammuli Kevad 2019 & Freejump Lastekarikas 2019 I etapp Sammuli tall, Viljandimaa EST 80-130 Viljandimaa RSK, Sammuli tall Open for entries until 01.05.2019
04. May
Sammuli Kevad 2019 & Freejump Lastekarikas 2019 I etapp
Jumping / 80-130
Sammuli tall, Viljandimaa, EST
Open for entries until 01.05.2019
5 May 05. May Jumping Massu Kevad Massu, Pärnumaa EST 75-120 Massu RK Open for entries until 02.05.2019
05. May
Massu Kevad
Jumping / 75-120
Massu, Pärnumaa, EST
Open for entries until 02.05.2019
5 May 9. - 12. May Jumping CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIP Darguziai LTU RV Juhend avaldatud FEI lehel
9. - 12. May
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIP
Jumping / RV
Darguziai, LTU
5 May 10. - 12. May Dressage CDI-W/CDICh-A/CDIJ/CDIYH Kiev UKR RV Juhend avaldatud FEI lehel
10. - 12. May
CDI-W/CDICh-A/CDIJ/CDIYH
Dressage / RV
Kiev, UKR
5 May 11. May Jumping Liivimaa RK hooaja avavõistlus takistussõidus Saksa Ratsutamiskompleks EST 90-130 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Open for entries until 08.05.2019
11. May
Liivimaa RK hooaja avavõistlus takistussõidus
Jumping / 90-130
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Open for entries until 08.05.2019
5 May 11. - 12. May Driving Raplamaa Rakend & Rakendi Karikas 2019 I etapp Madise tall EST Mad-Kõrg Märjamaa SK Open for entries until 07.05.2019
11. - 12. May
Raplamaa Rakend & Rakendi Karikas 2019 I etapp
Driving / Mad-Kõrg
Madise tall , EST
Open for entries until 07.05.2019
5 May 11. - 12. May Eventing Koordi Avavõistlus Kolmevõistluses 2019 Koordi Tallid EST 70-2* Järvamaa RSK, Koordi Tallid OÜ Open for entries until 06.05.2019
11. - 12. May
Koordi Avavõistlus Kolmevõistluses 2019
Eventing / 70-2*
Koordi Tallid, EST
Open for entries until 06.05.2019
5 May 16. - 19. May Jumping CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIP Darguziai LTU RV Juhend avaldatud FEI lehel
16. - 19. May
CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIP
Jumping / RV
Darguziai, LTU
5 May 17. - 19. May Dressage CDN Vazgaikiemis LTU A-M Schedule published
17. - 19. May
CDN
Dressage / A-M
Vazgaikiemis, LTU
5 May 17. - 19. May Dressage CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY Vazgaikiemis LTU RV Juhend avaldatud FEI lehel
17. - 19. May
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
Dressage / RV
Vazgaikiemis, LTU
5 May 18. May Jumping Jüri Kevad Jüri, Harjumaa EST 70-125 Tondi RSK, Jüri Tall Open for entries until 15.05.2019
18. May
Jüri Kevad
Jumping / 70-125
Jüri, Harjumaa, EST
Open for entries until 15.05.2019
5 May 18. May Dressage Kilgi koolisõit ja Tartumaa Meistrid 2019 II etapp Kilgi Tall, Tartumaa EST A-L Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Open for entries until 15.05.2019
18. May
Kilgi koolisõit ja Tartumaa Meistrid 2019 II etapp
Dressage / A-L
Kilgi Tall, Tartumaa, EST
Open for entries until 15.05.2019
5 May 18. May Dressage Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp Valgeranna tall, Pärnumaa EST ST-M Pärnumaa RSK Open for entries until 15.05.2019
18. May
Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp
Dressage / ST-M
Valgeranna tall, Pärnumaa, EST
Open for entries until 15.05.2019
5 May 18. - 19. May Driving 15 aastat rakendisporti Eestis Saksa Ratsutamiskompleks EST Mad, Kõrg Liivimaa RK, MTÜ Viplala Open for entries until 15.05.2019
18. - 19. May
15 aastat rakendisporti Eestis
Driving / Mad, Kõrg
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Open for entries until 15.05.2019
5 May 19. May Jumping Valgeranna karikas 2019 / Pärnumaa RSK MV TS / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 II etapp / Freejump Lastekarikas 2019 II etapp Valgeranna tall, Pärnumaa EST 80-130 Pärnumaa RSK Open for entries until 16.05.2019
19. May
Valgeranna karikas 2019 / Pärnumaa RSK MV TS / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 II etapp / Freejump Lastekarikas 2019 II etapp
Jumping / 80-130
Valgeranna tall, Pärnumaa, EST
Open for entries until 16.05.2019
5 May 22. - 25. May Endurance CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC Schedule published
22. - 25. May
CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, Harjumaa, EST
Schedule published
5 May 22. - 25. May Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 17.04.2019
22. - 25. May
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 17.04.2019
5 May 25. - 26. May Eventing Koordi Karikas 2019 Koordi Tallid EST 70-110 Järvamaa RSK, Koordi Tallid OÜ Schedule deadline 20.04.2019
25. - 26. May
Koordi Karikas 2019
Eventing / 70-110
Koordi Tallid, EST
Schedule deadline 20.04.2019
5 May 25. May Jumping Ecu Spring Jumping & Tartumaa Meistrid 2019 III etapp Ecu Tallid EST 60-130 Nõo RK, Ecu Tallid Schedule deadline 20.04.2019
25. May
Ecu Spring Jumping & Tartumaa Meistrid 2019 III etapp
Jumping / 60-130
Ecu Tallid, EST
Schedule deadline 20.04.2019
5 May 25. May Jumping Juurimaa takistussõit / Fair Play Ponikarikas 2019 II etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 III etapp / Freejump Lastekarikas 2019 III etapp Juurimaa tall EST 130 Märjamaa SK Schedule deadline 20.04.2019
25. May
Juurimaa takistussõit / Fair Play Ponikarikas 2019 II etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 III etapp / Freejump Lastekarikas 2019 III etapp
Jumping / 130
Juurimaa tall, EST
Schedule deadline 20.04.2019
5 May 26. May Dressage Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / NH sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp Pallase Tallid EST ST-R Tondi RSK, Pallase Tallid Schedule deadline 21.04.2019
26. May
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / NH sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
Dressage / ST-R
Pallase Tallid, EST
Schedule deadline 21.04.2019
5 May 29. May - 02. Jun Dressage CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY Pornainen FIN RV Juhend avaldatud FEI lehel
29. May - 02. Jun
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
Dressage / RV
Pornainen, FIN
6 June 1. - 02. Jun Driving CAI2*-H1/H2/P1/P2 / CAI1*-H1/P1 / CAIY2*-H1/P1 / CAIJ2*-P1 / CAICh2*-P1 Maria talu, Pärnumaa EST RV Kõpu Arenduskeskus MTÜ Open for entries until 13.05.2019
1. - 02. Jun
CAI2*-H1/H2/P1/P2 / CAI1*-H1/P1 / CAIY2*-H1/P1 / CAIJ2*-P1 / CAICh2*-P1
Driving / RV
Maria talu, Pärnumaa, EST
Open for entries until 13.05.2019
6 June 1. - 02. Jun Jumping Ruila Derby 2019 & Freejump Lastekarikas 2019 IV etapp Ruila EST 90-140 RK Ruila Tall Schedule deadline 27.04.2019
1. - 02. Jun
Ruila Derby 2019 & Freejump Lastekarikas 2019 IV etapp
Jumping / 90-140
Ruila, EST
Schedule deadline 27.04.2019
6 June 01. Jun Jumping Kilgi takistusõit ja Tartumaa Meistrid 2019 IV etapp Kilgi Tall, Tartumaa EST 60-130 Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Schedule deadline 27.04.2019
01. Jun
Kilgi takistusõit ja Tartumaa Meistrid 2019 IV etapp
Jumping / 60-130
Kilgi Tall, Tartumaa, EST
Schedule deadline 27.04.2019
6 June 01. Jun Dressage Järvamaa KHK Karikas/NH sarja III etapp Särevere, Järvamaa EST A-L Järvamaa KHK Schedule deadline 27.04.2019
01. Jun
Järvamaa KHK Karikas/NH sarja III etapp
Dressage / A-L
Särevere, Järvamaa, EST
Schedule deadline 27.04.2019
6 June 01. Jun Endurance EMV Poniratsanikud & Lääne-Virumaa MV Arma Ratsatalu, Lääne-Virumaa EST 30-80 Viru Ratsu, Arma Ratsatalu Schedule deadline 27.04.2019
01. Jun
EMV Poniratsanikud & Lääne-Virumaa MV
Endurance / 30-80
Arma Ratsatalu, Lääne-Virumaa, EST
Schedule deadline 27.04.2019
6 June 1. - 02. Jun Driving Maria Rakend 2019 & Rakendi Karikas 2019 II etapp Maria talu, Pärnumaa EST Mad, Kesk EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ Schedule deadline 27.04.2019
1. - 02. Jun
Maria Rakend 2019 & Rakendi Karikas 2019 II etapp
Driving / Mad, Kesk
Maria talu, Pärnumaa, EST
Schedule deadline 27.04.2019
6 June 02. Jun Jumping Järvamaa KHK Karikas Särevere, Järvamaa EST 70-110 Järvamaa KHK Schedule deadline 28.04.2019
02. Jun
Järvamaa KHK Karikas
Jumping / 70-110
Särevere, Järvamaa, EST
Schedule deadline 28.04.2019
6 June 5. - 08. Jun Endurance CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC
5. - 08. Jun
CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, Harjumaa, EST
6 June 5. - 08. Jun Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 01.05.2019
5. - 08. Jun
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 01.05.2019
6 June 8. - 09. Jun Jumping Kasemäe Talli Karikas 2019 / Fair Play Ponikarikas 2019 III etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 IV etapp / Freejump Lastekarikas 2019 V etapp Vanamõisa, Harjumaa EST 80-140 Kasemäe Tall MTÜ Schedule deadline 04.05.2019
8. - 09. Jun
Kasemäe Talli Karikas 2019 / Fair Play Ponikarikas 2019 III etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 IV etapp / Freejump Lastekarikas 2019 V etapp
Jumping / 80-140
Vanamõisa, Harjumaa, EST
Schedule deadline 04.05.2019
6 June 08. Jun Dressage Tartu Linna MV koolisõidus, Liivimaa RK koolisõiduvõistlus, Tartumaa Meistrid 2019 V etapp Saksa Ratsutamiskompleks EST ST-L, para Liivimaa RK, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Schedule deadline 04.05.2019
08. Jun
Tartu Linna MV koolisõidus, Liivimaa RK koolisõiduvõistlus, Tartumaa Meistrid 2019 V etapp
Dressage / ST-L, para
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Schedule deadline 04.05.2019
6 June 09. Jun Jumping Pärna Suvi Lammiku, Tartumaa EST 130 Pärna RSK Schedule deadline 05.05.2019
09. Jun
Pärna Suvi
Jumping / 130
Lammiku, Tartumaa, EST
Schedule deadline 05.05.2019
6 June 09. Jun Dressage Madise Talli Koolisõit Madise tall, Väike-Maarja EST ST-L Viru Ratsu, Madise Tall Schedule deadline 05.05.2019
09. Jun
Madise Talli Koolisõit
Dressage / ST-L
Madise tall, Väike-Maarja, EST
Schedule deadline 05.05.2019
6 June 13. - 16. Jun Dressage, Jumping CSI5*/CSIU25-A/CDI4*/CDIU25 Stokholm SWE RV
13. - 16. Jun
CSI5*/CSIU25-A/CDI4*/CDIU25
Dressage, Jumping / RV
Stokholm, SWE
6 June 13. - 16. Jun Jumping CSI2*-W/CSIYH1*/CSICh-B/CSIJ-B Moskva, Otrada RUS RV
13. - 16. Jun
CSI2*-W/CSIYH1*/CSICh-B/CSIJ-B
Jumping / RV
Moskva, Otrada, RUS
6 June 15. Jun Jumping Tartu Kalevi RK takistussõiduvõistlus / Tartumaa Meistrid 2019 VI etapp Ihaste Ratsakeskus EST 130 Tartu Kalevi RK Schedule deadline 11.05.2019
15. Jun
Tartu Kalevi RK takistussõiduvõistlus / Tartumaa Meistrid 2019 VI etapp
Jumping / 130
Ihaste Ratsakeskus, EST
Schedule deadline 11.05.2019
6 June 15. - 16. Jun Eventing Ecu Kolmevõistlus Ecu Tallid EST 70-90 Nõo RK, Ecu Tallid Schedule deadline 11.05.2019
15. - 16. Jun
Ecu Kolmevõistlus
Eventing / 70-90
Ecu Tallid, EST
Schedule deadline 11.05.2019
6 June 15. Jun Driving Rakendi Karikas 2019 III etapp Veskimetsa Ratsakeskus EST Mad Tallinna RSK, SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Schedule deadline 11.05.2019
15. Jun
Rakendi Karikas 2019 III etapp
Driving / Mad
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Schedule deadline 11.05.2019
6 June 15. Jun Dressage Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karika etapp/NH sarja IV etapp Maria talu, Pärnumaa EST A-L EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ Schedule deadline 11.05.2019
15. Jun
Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karika etapp/NH sarja IV etapp
Dressage / A-L
Maria talu, Pärnumaa, EST
Schedule deadline 11.05.2019
6 June 15. Jun Endurance Maria Kevad 2019 Maria talu, Pärnumaa EST 30-80 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ Schedule deadline 11.05.2019
15. Jun
Maria Kevad 2019
Endurance / 30-80
Maria talu, Pärnumaa, EST
Schedule deadline 11.05.2019
6 June 16. Jun Jumping Maria Kevad 2019 / Fair Play Ponikarikas 2019 IV etapp / EHS Karikasarja etapp Maria talu, Pärnumaa EST 70-120 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ Schedule deadline 12.05.2019
16. Jun
Maria Kevad 2019 / Fair Play Ponikarikas 2019 IV etapp / EHS Karikasarja etapp
Jumping / 70-120
Maria talu, Pärnumaa, EST
Schedule deadline 12.05.2019
6 June 19. - 22. Jun Endurance CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC
19. - 22. Jun
CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, Harjumaa, EST
6 June 19. - 22. Jun Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 15.05.2019
19. - 22. Jun
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 15.05.2019
6 June 20. - 23. Jun Dressage CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP Sopot POL RV
20. - 23. Jun
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP
Dressage / RV
Sopot, POL
6 June 21. - 23. Jun Jumping CSI1*/CSIAm-B/CSICh-B/CSIJ-B/CSIP/CSIU25-A/CSIYH1* Vazgaikiemis LTU RV
21. - 23. Jun
CSI1*/CSIAm-B/CSICh-B/CSIJ-B/CSIP/CSIU25-A/CSIYH1*
Jumping / RV
Vazgaikiemis, LTU
6 June 22. Jun Jumping Koordi Takistussõit Koordi Tallid EST 70-120 Järvamaa RSK, Koordi Tallid OÜ Schedule deadline 18.05.2019
22. Jun
Koordi Takistussõit
Jumping / 70-120
Koordi Tallid, EST
Schedule deadline 18.05.2019
6 June 22. Jun Dressage Kilgi koolisõit / Harrastajate Karikas III etapp / Talendijaht VI etapp / NH sarja V etapp Kilgi Tall, Tartumaa EST A-L Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Schedule deadline 18.05.2019
22. Jun
Kilgi koolisõit / Harrastajate Karikas III etapp / Talendijaht VI etapp / NH sarja V etapp
Dressage / A-L
Kilgi Tall, Tartumaa, EST
Schedule deadline 18.05.2019
6 June 25. - 30. Jun Eventing CCI1*-Intro/CCI2*-S/CCIP1 & Põhjamaade MV Aarhus, Vilhelmsborg DEN RV
25. - 30. Jun
CCI1*-Intro/CCI2*-S/CCIP1 & Põhjamaade MV
Eventing / RV
Aarhus, Vilhelmsborg, DEN
6 June 26. - 30. Jun Dressage CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIU25/CDIY & Põhjamaade MV Aarhus DEN RV
26. - 30. Jun
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIU25/CDIY & Põhjamaade MV
Dressage / RV
Aarhus, DEN
6 June 27. - 30. Jun Jumping CSIO2* Special Olympic Qualifier for Group C /CSIYH1*/CSICh-B/CSIJ-B Moskva raj. RUS RV
27. - 30. Jun
CSIO2* Special Olympic Qualifier for Group C /CSIYH1*/CSICh-B/CSIJ-B
Jumping / RV
Moskva raj., RUS
6 June 27. - 30. Jun Dressage CDI4*/CDICh-A/CDIJ/CDIY/CDIYH Moskva RUS RV
27. - 30. Jun
CDI4*/CDICh-A/CDIJ/CDIY/CDIYH
Dressage / RV
Moskva, RUS
6 June 28. - 30. Jun Endurance CEI1*/CEI2*/CEIYJ1*/CEIYJ2* & Põhjamaade MV Kõrvemaa, Harjumaa EST RV Pinifer ET, MTÜ EER
28. - 30. Jun
CEI1*/CEI2*/CEIYJ1*/CEIYJ2* & Põhjamaade MV
Endurance / RV
Kõrvemaa, Harjumaa, EST
6 June 28. - 30. Jun Jumping CSI2*/CSI1*/CSIAm-A/CSICh-A/CSIJ-A/CSIP/CSIU25-A/CSIYH1* Vazgaikiemis LTU RV
28. - 30. Jun
CSI2*/CSI1*/CSIAm-A/CSICh-A/CSIJ-A/CSIP/CSIU25-A/CSIYH1*
Jumping / RV
Vazgaikiemis, LTU
6 June 28. Jun Endurance Kõrvemaa Kestvusratsutamine Pillapalu, Harjumaa EST 50-80 Pinifer ET, MTÜ EER Schedule deadline 24.05.2019
28. Jun
Kõrvemaa Kestvusratsutamine
Endurance / 50-80
Pillapalu, Harjumaa, EST
Schedule deadline 24.05.2019
6 June 29. - 30. Jun Dressage Baltic Dressage League Latvia Riia LAT A-R
29. - 30. Jun
Baltic Dressage League Latvia
Dressage / A-R
Riia, LAT
6 June 29. Jun Jumping Liivimaa Ratsaklubi Takistussõidu võistlus Saksa Ratsutamiskompleks EST 90-120 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Schedule deadline 25.05.2019
29. Jun
Liivimaa Ratsaklubi Takistussõidu võistlus
Jumping / 90-120
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Schedule deadline 25.05.2019
6 June 29. Jun Endurance Kõrvemaa Kestvusratsutamine & EMV seeniorid & EMV juuniorid Pillapalu, Harjumaa EST 120 Pinifer ET, MTÜ EER Schedule deadline 25.05.2019
29. Jun
Kõrvemaa Kestvusratsutamine & EMV seeniorid & EMV juuniorid
Endurance / 120
Pillapalu, Harjumaa, EST
Schedule deadline 25.05.2019
6 June 29. - 30. Jun Driving Liivimaa Ratsaklubi Karikasari rakendispordis 15.aastat rakendisporti Saksa Ratsutamiskompleks EST Mad, Kesk Liivimaa RK Schedule deadline 25.05.2019
29. - 30. Jun
Liivimaa Ratsaklubi Karikasari rakendispordis 15.aastat rakendisporti
Driving / Mad, Kesk
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Schedule deadline 25.05.2019
7 July 3. - 06. Jul Endurance CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC
3. - 06. Jul
CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, Harjumaa, EST
7 July 3. - 06. Jul Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 29.05.2019
3. - 06. Jul
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 29.05.2019
7 July 4. - 07. Jul Jumping CSI2*-W/CSIYH1* St-Peterburg, Derby Club RUS RV
4. - 07. Jul
CSI2*-W/CSIYH1*
Jumping / RV
St-Peterburg, Derby Club, RUS
7 July 5. - 07. Jul Jumping CSIO2* Järvenpää FIN RV Juhend avaldatud FEI lehel
5. - 07. Jul
CSIO2*
Jumping / RV
Järvenpää, FIN
7 July 5. - 07. Jul Dressage CDIO4*-NC Järvenpää FIN RV Juhend avaldatud FEI lehel
5. - 07. Jul
CDIO4*-NC
Dressage / RV
Järvenpää, FIN
7 July 5. - 07. Jul Dressage CDI3*/CDIJ/CDIY/CDIYH Radzionkow POL RV
5. - 07. Jul
CDI3*/CDIJ/CDIY/CDIYH
Dressage / RV
Radzionkow, POL
7 July 6. - 07. Jul Jumping Vao Karikas 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 V etapp / Freejump Lastekarikas 2019 VI etapp Vao, Lääne-Virumaa EST 90-140 Viru Ratsu, Vao tall Schedule deadline 01.06.2019
6. - 07. Jul
Vao Karikas 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 V etapp / Freejump Lastekarikas 2019 VI etapp
Jumping / 90-140
Vao, Lääne-Virumaa, EST
Schedule deadline 01.06.2019
7 July 06. Jul Jumping Pallase takistussõit / Fair Play Ponikarikas 2019 V etapp Pallase tall, Lääne- Virumaa EST 60-110 Tondi RSK, Pallase tall Schedule deadline 01.06.2019
06. Jul
Pallase takistussõit / Fair Play Ponikarikas 2019 V etapp
Jumping / 60-110
Pallase tall, Lääne- Virumaa, EST
Schedule deadline 01.06.2019
7 July 06. Jul Jumping Pärna Karikas Tartumaa Meistrid 2019 VII etapp Lammiku, Tartumaa EST 130 Pärna RSK Schedule deadline 01.06.2019
06. Jul
Pärna Karikas Tartumaa Meistrid 2019 VII etapp
Jumping / 130
Lammiku, Tartumaa, EST
Schedule deadline 01.06.2019
7 July 9. - 14. Jul Jumping EM lapsed, juuniorid ja noored Zuidwolde NED RV
9. - 14. Jul
EM lapsed, juuniorid ja noored
Jumping / RV
Zuidwolde, NED
7 July 11. - 14. Jul Eventing Juunioride ja noorte EM Maarsbergen NED RV
11. - 14. Jul
Juunioride ja noorte EM
Eventing / RV
Maarsbergen, NED
7 July 13. Jul Eventing Niitvälja Karikas Niitvälja, Harjumaa EST 80/100 Niitvälja RSK, MTÜ ELMA 3DE Schedule deadline 08.06.2019
13. Jul
Niitvälja Karikas
Eventing / 80/100
Niitvälja, Harjumaa, EST
Schedule deadline 08.06.2019
7 July 13. - 14. Jul Dressage Baltic Dressage League Lithuania Vazgaikiemis LTU A-R
13. - 14. Jul
Baltic Dressage League Lithuania
Dressage / A-R
Vazgaikiemis, LTU
7 July 13. - 14. Jul Jumping 15. Eestimaa Suvemängud & Tartu Linna MV Saksa RK, Tartumaa EST 75-125 Liivimaa RK, Eestimaa Spordiliit Jõud, Tartu LV, Tartumaa Omavalitsuste Liit, Tartumaa Spordiliit, Mtü Viplala Open for entries until 09.07.2019
13. - 14. Jul
15. Eestimaa Suvemängud & Tartu Linna MV
Jumping / 75-125
Saksa RK, Tartumaa, EST
Open for entries until 09.07.2019
7 July 13. - 14. Jul Driving Ihaste Rakend & Rakendi Karikas 2019 IV etapp Ihaste Ratsakeskus EST Kesk Tartu Kalevi RK Schedule deadline 08.06.2019
13. - 14. Jul
Ihaste Rakend & Rakendi Karikas 2019 IV etapp
Driving / Kesk
Ihaste Ratsakeskus, EST
Schedule deadline 08.06.2019
7 July 17. - 20. Jul Endurance CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC
17. - 20. Jul
CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, Harjumaa, EST
7 July 17. - 20. Jul Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 12.06.2019
17. - 20. Jul
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 12.06.2019
7 July 18. - 21. Jul Jumping Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat / Fair Play Ponikarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 VII etapp Perila EST 80-125 ESHKS Schedule deadline 13.06.2019
18. - 21. Jul
Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat / Fair Play Ponikarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 VII etapp
Jumping / 80-125
Perila, EST
Schedule deadline 13.06.2019
7 July 20. Jul Jumping EHS Karikas 2019 II etapp Loopre, Jõgevamaa EST 60-110 Loopre-Lepiku ratstalu Schedule deadline 15.06.2019
20. Jul
EHS Karikas 2019 II etapp
Jumping / 60-110
Loopre, Jõgevamaa, EST
Schedule deadline 15.06.2019
7 July 20. Jul Dressage Lepa Talli koolisõit Lepa Tall, L-Virumaa EST ST-L Viru Ratsu, Lepa Tall Schedule deadline 15.06.2019
20. Jul
Lepa Talli koolisõit
Dressage / ST-L
Lepa Tall, L-Virumaa, EST
Schedule deadline 15.06.2019
7 July 20. Jul Dressage Tartu Linna MV Poniratsanike Koolisõidus & Tartumaa Meistrid 2019 VIII etapp / Talendijaht VII etapp Tartu Ratsakool EST ST-L Tartu Ratsakool Schedule deadline 15.06.2019
20. Jul
Tartu Linna MV Poniratsanike Koolisõidus & Tartumaa Meistrid 2019 VIII etapp / Talendijaht VII etapp
Dressage / ST-L
Tartu Ratsakool, EST
Schedule deadline 15.06.2019
7 July 21. Jul Jumping Kilgi takistussõit Kilgi Tall, Tartumaa EST 90-130 Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Schedule deadline 16.06.2019
21. Jul
Kilgi takistussõit
Jumping / 90-130
Kilgi Tall, Tartumaa, EST
Schedule deadline 16.06.2019
7 July 25. - 28. Jul Jumping CSI2*-W/CSIYH1* Riia LAT RV
25. - 28. Jul
CSI2*-W/CSIYH1*
Jumping / RV
Riia, LAT
7 July 26. - 28. Jul Dressage EMV/Harrastajate MV/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp Perila EST A-RR Tondi RSK Schedule deadline 21.06.2019
26. - 28. Jul
EMV/Harrastajate MV/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp
Dressage / A-RR
Perila, EST
Schedule deadline 21.06.2019
7 July 27. - 28. Jul Eventing Kose Kolmevõistlus & Poniratsanike EMV Kose, Harjumaa EST 80-90 Kipi Team MTÜ Schedule deadline 22.06.2019
27. - 28. Jul
Kose Kolmevõistlus & Poniratsanike EMV
Eventing / 80-90
Kose, Harjumaa, EST
Schedule deadline 22.06.2019
7 July 27. Jul Dressage Massu Suvi Massu, Pärnumaa EST ST-L Massu RK Schedule deadline 22.06.2019
27. Jul
Massu Suvi
Dressage / ST-L
Massu, Pärnumaa, EST
Schedule deadline 22.06.2019
7 July 28. Jul Jumping Massu Suvi Massu, Pärnumaa EST 75-130 Massu RK Schedule deadline 23.06.2019
28. Jul
Massu Suvi
Jumping / 75-130
Massu, Pärnumaa, EST
Schedule deadline 23.06.2019
7 July 31. Jul - 03. Aug Endurance CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC
31. Jul - 03. Aug
CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, Harjumaa, EST
7 July 31. Jul - 03. Aug Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 26.06.2019
31. Jul - 03. Aug
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 26.06.2019
8 August 1. - 04. Aug Eventing EMV Seeniorid Olustvere, Viljandimaa EST 110 MTÜ ELMA 3DE Schedule deadline 27.06.2019
1. - 04. Aug
EMV Seeniorid
Eventing / 110
Olustvere, Viljandimaa, EST
Schedule deadline 27.06.2019
8 August 1. - 04. Aug Eventing CCI2*-S - Olustvere Eventing 2019 Olustvere, Viljandimaa EST RV MTÜ ELMA 3DE
1. - 04. Aug
CCI2*-S - Olustvere Eventing 2019
Eventing / RV
Olustvere, Viljandimaa, EST
8 August 1. - 04. Aug Dressage Noorhobuste MM Ermelo NED RV
1. - 04. Aug
Noorhobuste MM
Dressage / RV
Ermelo, NED
8 August 3. - 04. Aug Jumping Luunja Karikas 2019 Luunja EST 100-140 Tartumaa RSK Schedule deadline 29.06.2019
3. - 04. Aug
Luunja Karikas 2019
Jumping / 100-140
Luunja, EST
Schedule deadline 29.06.2019
8 August 03. Aug Endurance Ubajärve Rännak 2019 & EMV noored Kikkaoja, Võrumaa EST 30-120 Pinifer ET, Culverts OÜ Schedule deadline 29.06.2019
03. Aug
Ubajärve Rännak 2019 & EMV noored
Endurance / 30-120
Kikkaoja, Võrumaa, EST
Schedule deadline 29.06.2019
8 August 7. - 10. Aug Endurance CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC
7. - 10. Aug
CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, Harjumaa, EST
8 August 7. - 10. Aug Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 03.07.2019
7. - 10. Aug
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 03.07.2019
8 August 9. - 11. Aug Driving Rakendi Karikas 2019 V etapp Olustvere, Viljandimaa EST ? Schedule deadline 05.07.2019
9. - 11. Aug
Rakendi Karikas 2019 V etapp
Driving / ?
Olustvere, Viljandimaa, EST
Schedule deadline 05.07.2019
8 August 9. - 11. Aug Driving CAI3*-H1/H2/P1/P2 / CAI2*-H1/H2/P1/P2 / CAI1*-H1/P1 / CAIY2*-H1/P1 / CAIJ2*-P1 / CAICh2*-P1 Olustvere, Viljandimaa EST RV
9. - 11. Aug
CAI3*-H1/H2/P1/P2 / CAI2*-H1/H2/P1/P2 / CAI1*-H1/P1 / CAIY2*-H1/P1 / CAIJ2*-P1 / CAICh2*-P1
Driving / RV
Olustvere, Viljandimaa, EST
8 August 9. - 11. Aug Jumping EMV kõik vanuseklassid / Harrastajate MV Ruila EST 145 RK Ruila Tall Schedule deadline 05.07.2019
9. - 11. Aug
EMV kõik vanuseklassid / Harrastajate MV
Jumping / 145
Ruila, EST
Schedule deadline 05.07.2019
8 August 17. - 18. Aug Eventing Koordi Kolmevõistlus & EMV U25 Koordi Tallid EST 70-110 Järvamaa RSK, Koordi Tallid OÜ Schedule deadline 13.07.2019
17. - 18. Aug
Koordi Kolmevõistlus & EMV U25
Eventing / 70-110
Koordi Tallid, EST
Schedule deadline 13.07.2019
8 August 17. Aug Jumping Sammuli Suvi 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 Finaal Sammuli tall, Viljandimaa EST 80-130 Viljandimaa RSK, Sammuli tall Schedule deadline 13.07.2019
17. Aug
Sammuli Suvi 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 Finaal
Jumping / 80-130
Sammuli tall, Viljandimaa, EST
Schedule deadline 13.07.2019
8 August 17. Aug Driving Liivimaa Ratsaklubi Karikasari rakendispordis 15.aastat rakendisporti Lesta tall, Põlvamaa EST ? Liivimaa RK, Lesta tall Schedule deadline 13.07.2019
17. Aug
Liivimaa Ratsaklubi Karikasari rakendispordis 15.aastat rakendisporti
Driving / ?
Lesta tall, Põlvamaa, EST
Schedule deadline 13.07.2019
8 August 18. Aug Dressage Anilepa Koolisõit/Talendijaht IX etapp Anilepa tall, Lääne-Virumaa EST ST-L Viru Ratsu, Anilepa Tall Schedule deadline 14.07.2019
18. Aug
Anilepa Koolisõit/Talendijaht IX etapp
Dressage / ST-L
Anilepa tall, Lääne-Virumaa, EST
Schedule deadline 14.07.2019
8 August 19. - 25. Aug Dressage, Jumping Euroopa MV Rotterdam NED RV
19. - 25. Aug
Euroopa MV
Dressage, Jumping / RV
Rotterdam, NED
8 August 20. Aug Jumping Reinu Kapp Kõruse küla, Saaremaa EST 70-120 Saaremaa RSK, Reinu Ratsatalu Schedule deadline 16.07.2019
20. Aug
Reinu Kapp
Jumping / 70-120
Kõruse küla, Saaremaa, EST
Schedule deadline 16.07.2019
8 August 20. Aug Dressage Liivimaa Ratsaklubi Koolisõiduvõistlus/Talendijaht X etapp Saksa Ratsutamiskompleks EST ST-L, para Liivimaa RK, MTÜ Viplala Schedule deadline 16.07.2019
20. Aug
Liivimaa Ratsaklubi Koolisõiduvõistlus/Talendijaht X etapp
Dressage / ST-L, para
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Schedule deadline 16.07.2019
8 August 21. - 24. Aug Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 17.07.2019
21. - 24. Aug
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 17.07.2019
8 August 23. - 25. Aug Jumping Classic Pärnu 2019 Pärnu rand EST 100-140 Pärnumaa RSK, Classic Event MTÜ Schedule deadline 19.07.2019
23. - 25. Aug
Classic Pärnu 2019
Jumping / 100-140
Pärnu rand, EST
Schedule deadline 19.07.2019
8 August 24. Aug Jumping Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus Tartu Ratsakool EST 80-105 Tartu Ratsakool, Tartu LV Schedule deadline 20.07.2019
24. Aug
Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus
Jumping / 80-105
Tartu Ratsakool, EST
Schedule deadline 20.07.2019
8 August 31. Aug Eventing Niitvälja Sügis & EMV Juuniorid Niitvälja, Harjumaa EST 80/100 Schedule deadline 27.07.2019
31. Aug
Niitvälja Sügis & EMV Juuniorid
Eventing / 80/100
Niitvälja, Harjumaa, EST
Schedule deadline 27.07.2019
8 August 31. Aug Endurance Pariisi Rännak ja NHT kestvusratsutamises Pariisi, Lääne-Virumaa EST 30-80 RK El Awrah ET, Pariisi Puhkeküla Schedule deadline 27.07.2019
31. Aug
Pariisi Rännak ja NHT kestvusratsutamises
Endurance / 30-80
Pariisi, Lääne-Virumaa, EST
Schedule deadline 27.07.2019
9 September 4. - 07. Sep Endurance CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC Schedule deadline 31.07.2019
4. - 07. Sep
CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, Harjumaa, EST
Schedule deadline 31.07.2019
9 September 4. - 07. Sep Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 31.07.2019
4. - 07. Sep
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 31.07.2019
9 September 07. Sep Dressage Massu Sügis Massu, Pärnumaa EST ST-L Massu RK Schedule deadline 03.08.2019
07. Sep
Massu Sügis
Dressage / ST-L
Massu, Pärnumaa, EST
Schedule deadline 03.08.2019
9 September 07. Sep Dressage Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal Piira tall, Lääne-Virumaa EST ST-M Viru Ratsu, Piira tall Schedule deadline 03.08.2019
07. Sep
Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal
Dressage / ST-M
Piira tall, Lääne-Virumaa, EST
Schedule deadline 03.08.2019
9 September 08. Sep Jumping Liivimaa Ratsaklubi Takistussõiduvõistlus Saksa Ratsutamiskompleks EST 90-120 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Schedule deadline 04.08.2019
08. Sep
Liivimaa Ratsaklubi Takistussõiduvõistlus
Jumping / 90-120
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Schedule deadline 04.08.2019
9 September 08. Sep Jumping Massu Sügis Massu, Pärnumaa EST 75-130 Massu RK Schedule deadline 04.08.2019
08. Sep
Massu Sügis
Jumping / 75-130
Massu, Pärnumaa, EST
Schedule deadline 04.08.2019
9 September 13. - 15. Sep Dressage CDI-W/CDICh-A/CDIJ/CDIYH Harkov UKR RV
13. - 15. Sep
CDI-W/CDICh-A/CDIJ/CDIYH
Dressage / RV
Harkov, UKR
9 September 14. - 15. Sep Eventing Harrastajate MV Juurimaa tall EST 85 Märjamaa SK Schedule deadline 10.08.2019
14. - 15. Sep
Harrastajate MV
Eventing / 85
Juurimaa tall, EST
Schedule deadline 10.08.2019
9 September 14. Sep Jumping Ihaste Sügis 2019 Ihaste Ratsakeskus EST 135 Tartu Kalevi RK Schedule deadline 10.08.2019
14. Sep
Ihaste Sügis 2019
Jumping / 135
Ihaste Ratsakeskus, EST
Schedule deadline 10.08.2019
9 September 14. Sep Dressage Türi Valla Karikas Särevere, Järvamaa EST A-L Järvamaa KHK Schedule deadline 10.08.2019
14. Sep
Türi Valla Karikas
Dressage / A-L
Särevere, Järvamaa, EST
Schedule deadline 10.08.2019
9 September 14. - 15. Sep Driving EMV Rakendispordis & Rakendi Karikas 2019 Finaal Madise tall EST Kesk Märjamaa SK Schedule deadline 10.08.2019
14. - 15. Sep
EMV Rakendispordis & Rakendi Karikas 2019 Finaal
Driving / Kesk
Madise tall , EST
Schedule deadline 10.08.2019
9 September 15. Sep Jumping Türi Valla Karikas Särevere, Järvamaa EST 80-110 Järvamaa KHK Schedule deadline 11.08.2019
15. Sep
Türi Valla Karikas
Jumping / 80-110
Särevere, Järvamaa, EST
Schedule deadline 11.08.2019
9 September 19. - 22. Sep Jumping Noorhobuste MM Lanaken BEL RV
19. - 22. Sep
Noorhobuste MM
Jumping / RV
Lanaken, BEL
9 September 21. - 22. Sep Eventing Koordi Kolmevõistlus Koordi Tallid EST 70-110 Järvamaa RSK, Koordi Tallid OÜ Schedule deadline 17.08.2019
21. - 22. Sep
Koordi Kolmevõistlus
Eventing / 70-110
Koordi Tallid, EST
Schedule deadline 17.08.2019
9 September 21. - 22. Sep Jumping Vaikla Sügis 2019 Vaikla EST 140 RSK Vaikla, Sporditeenindus MTÜ Schedule deadline 17.08.2019
21. - 22. Sep
Vaikla Sügis 2019
Jumping / 140
Vaikla, EST
Schedule deadline 17.08.2019
9 September 25. - 29. Sep Driving Ponirakendite MM Aszar Kisber HUN RV
25. - 29. Sep
Ponirakendite MM
Driving / RV
Aszar Kisber, HUN
9 September 26. - 29. Sep Jumping CSI2*/CSIYH1* Järvenpää FIN RV
26. - 29. Sep
CSI2*/CSIYH1*
Jumping / RV
Järvenpää, FIN
10 October 2. - 06. Oct Endurance CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC Schedule deadline 28.08.2019
2. - 06. Oct
CEI3*/CEI2*/CEI1*
Endurance / RV
Padise, Harjumaa, EST
Schedule deadline 28.08.2019
10 October 2. - 05. Oct Endurance Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Schedule deadline 28.08.2019
2. - 05. Oct
Padise Endurance Festival
Endurance / 30-80
Padise, EST
Schedule deadline 28.08.2019
10 October 4. - 06. Oct Dressage, Jumping CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W Saku Suurhall, Tallinn EST RV ERL
4. - 06. Oct
CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W
Dressage, Jumping / RV
Saku Suurhall, Tallinn, EST
10 October 10. - 13. Oct Jumping CSI2*-W/CSIYH1* Šiauliai LTU RV
10. - 13. Oct
CSI2*-W/CSIYH1*
Jumping / RV
Šiauliai, LTU
10 October 12. - 13. Oct Driving Tartu Linna MV rakendispordis Saksa Ratsutamiskompleks EST Mad-Kõrg Liivimaa RK, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Schedule deadline 07.09.2019
12. - 13. Oct
Tartu Linna MV rakendispordis
Driving / Mad-Kõrg
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Schedule deadline 07.09.2019
10 October 19. Oct Endurance Kurista kestvusratsutamine & Harrastajate MV Kurista, Tartumaa EST 30-80 EER, Mari Saar Schedule deadline 14.09.2019
19. Oct
Kurista kestvusratsutamine & Harrastajate MV
Endurance / 30-80
Kurista, Tartumaa, EST
Schedule deadline 14.09.2019
10 October 24. - 27. Oct Dressage, Jumping CSI5*-W / CDI3* Helsingi FIN RV
24. - 27. Oct
CSI5*-W / CDI3*
Dressage, Jumping / RV
Helsingi, FIN
10 October 25. - 27. Oct Dressage CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY Zakrzow POL RV
25. - 27. Oct
CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
Dressage / RV
Zakrzow, POL
11 November 8. - 10. Nov Dressage CDI3*/CDIJ/CDIP/CDIY Sopot POL RV
8. - 10. Nov
CDI3*/CDIJ/CDIP/CDIY
Dressage / RV
Sopot, POL
11 November 09. Nov Jumping Ihaste TSV Ihaste Ratsakeskus EST 130 Tartu Kalevi RK Schedule deadline 05.10.2019
09. Nov
Ihaste TSV
Jumping / 130
Ihaste Ratsakeskus, EST
Schedule deadline 05.10.2019
11 November 28. Nov - 01. Dec Jumping CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1* Poznan POL RV
28. Nov - 01. Dec
CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1*
Jumping / RV
Poznan, POL
12 December 13. - 15. Dec Dressage CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH Zhashkiv UKR RV
13. - 15. Dec
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH
Dressage / RV
Zhashkiv, UKR
12 December 14. Dec Jumping Veskimetsa Takistussõit Veskimetsa Ratsakeskus EST 120 Tallinna RSK, SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Schedule deadline 09.11.2019
14. Dec
Veskimetsa Takistussõit
Jumping / 120
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Schedule deadline 09.11.2019
12 December 20. - 22. Dec Dressage CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH Zhashkiv UKR RV
20. - 22. Dec
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH
Dressage / RV
Zhashkiv, UKR
12 December 21. - 22. Dec Jumping Luunja Jõul Luunja EST 100-135 Tartumaa RSK Schedule deadline 16.11.2019
21. - 22. Dec
Luunja Jõul
Jumping / 100-135
Luunja, EST
Schedule deadline 16.11.2019