Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
EHS Karikasari 2016 II etapp
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
70
Starte:
99
Ära jäänud starte:
21
Võistlejaid:
49
Hobuseid:
53
Stardid päevade kaupa:
23.07.16, laupäev:
99
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Adeele Tafenau
Adeele Tafenau
Liivimaa RK
HEERA (2005)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
Marko Villemson
HEERA (2005)
2
|
3
2
Anett Kungla
Anett Kungla
EHS
TIIGER (2006, SP)
Klass(id)
1
|
2
EHS
TIIGER (2006, SP)
1
|
2
3
AnettaVanessa Järg
AnettaVanessa Järg
Pärna RSK
LUNDVER (2009)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
3
|
4
Pärna RSK
Marko Villemson
LUNDVER (2009)
3
|
4
4
Anette Leppik
Anette Leppik
Pärna RSK
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
3
|
4
Pärna RSK
Marko Villemson
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
3
|
4
5
Annabel Kallo
Annabel Kallo
Liivimaa RK
MERCY (2010, SP)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
MERCY (2010, SP)
1
6
Annabel Kallo
Annabel Kallo
Liivimaa RK
RELIKVIA (2011)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
RELIKVIA (2011)
1
7
Anni Maisla
Anni Maisla
Viljandimaa RSK
ORPHEUS (2007)
Klass(id)
3
Viljandimaa RSK
ORPHEUS (2007)
3
8
Anni Mägi
Anni Mägi
Pärnumaa RSK
BASTA (2010)
Klass(id)
2
Pärnumaa RSK
BASTA (2010)
2
9
Berit Lehtsaar
Berit Lehtsaar
Viljandimaa RSK
SO EASY (2011)
Klass(id)
3
|
4
Viljandimaa RSK
SO EASY (2011)
3
|
4
10
Berit Lehtsaar
Berit Lehtsaar
Viljandimaa RSK
LADROS (2005)
Klass(id)
3
|
4
Viljandimaa RSK
LADROS (2005)
3
|
4
11
Berit Truuts
Berit Truuts
Liivimaa RK
MERCY (2010, SP)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
MERCY (2010, SP)
1
12
Berit Truuts
Berit Truuts
Liivimaa RK
QUINCE (2012)
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
QUINCE (2012)
2
|
3
13
Bianka Saadre
Bianka Saadre
Tondi RSK
TORMIS (2000)
Klass(id)
1
Tondi RSK
TORMIS (2000)
1
14
Carolyn Vilba
Carolyn Vilba
RSK Ruttar
RODOTENDRON (2006)
Treener(id):
Kristjan Sinikas
,
Külliki Sinikas
Klass(id)
1
|
2
RSK Ruttar
Kristjan Sinikas
,
Külliki Sinikas
RODOTENDRON (2006)
1
|
2
15
Egle Saar
Egle Saar
Liivimaa RK
SOFA (2009)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
SOFA (2009)
1
16
Elina Mark
Elina Mark
Tartumaa RSK
AL CAPONE (2012)
Klass(id)
2
|
3
Tartumaa RSK
AL CAPONE (2012)
2
|
3
17
Elisabeth Palmissaar
Elisabeth Palmissaar
Pärnumaa RSK
FEYA (2009)
Klass(id)
1
|
2
Pärnumaa RSK
FEYA (2009)
1
|
2
18
Emma-Elisa Randväli
Emma-Elisa Randväli
Tondi RSK
TOONIK (2000)
Treener(id):
Sirje Argus
Klass(id)
1
Tondi RSK
Sirje Argus
TOONIK (2000)
1
19
Emma-Elisa Randväli
Emma-Elisa Randväli
Tondi RSK
ANNABEL (2009)
Treener(id):
Sirje Argus
Klass(id)
1
Tondi RSK
Sirje Argus
ANNABEL (2009)
1
20
Epp Rusi
Epp Rusi
EHS
HIROMANT (2006)
Klass(id)
2
|
3
EHS
HIROMANT (2006)
2
|
3
21
Eva Kiisk
Eva Kiisk
Pärna RSK
PREERIA (1999)
Klass(id)
3
|
4
Pärna RSK
PREERIA (1999)
3
|
4
22
Gea Kiudorf
Gea Kiudorf
Pärna RSK
LAMBORGHINI (2012)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
1
|
2
Pärna RSK
Marko Villemson
LAMBORGHINI (2012)
1
|
2
23
Gerli Sein
Gerli Sein
Liivimaa RK
SOFA (2009)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
SOFA (2009)
1
24
Grete Õismets
Grete Õismets
Liivimaa RK
MERCEDES (2004)
Klass(id)
3
Liivimaa RK
MERCEDES (2004)
3
25
Helena Lill
Helena Lill
RSK Simon
OKASROOSIKE (2011)
Treener(id):
Maris Kartau
Klass(id)
1
RSK Simon
Maris Kartau
OKASROOSIKE (2011)
1
26
Kadi Ilings
Kadi Ilings
EHS
AKEENA (2012)
Klass(id)
1
|
2
EHS
AKEENA (2012)
1
|
2
27
Kadri Eboldt
Kadri Eboldt
RSK Ruttar
LISANDER (2006)
Klass(id)
3
|
4
RSK Ruttar
LISANDER (2006)
3
|
4
28
Karmen Kasemets
Karmen Kasemets
EHS
RAMONA (2011)
Klass(id)
1
|
2
EHS
RAMONA (2011)
1
|
2
29
Karolin Jaani
Karolin Jaani
Pärnumaa RSK
EPOPEJA G (2008)
Klass(id)
2
Pärnumaa RSK
EPOPEJA G (2008)
2
30
Katariina Tomann
Katariina Tomann
Tondi RSK
TOONIK (2000)
Treener(id):
Sirje Argus
Klass(id)
1
Tondi RSK
Sirje Argus
TOONIK (2000)
1
31
Katariina Tomann
Katariina Tomann
Tondi RSK
RESERVA (2007)
Treener(id):
Sirje Argus
Klass(id)
1
Tondi RSK
Sirje Argus
RESERVA (2007)
1
32
Kirsika Neimla
Kirsika Neimla
Viru Ratsu
EUFOORIA (2012)
Klass(id)
1
|
2
Viru Ratsu
EUFOORIA (2012)
1
|
2
33
Krista Pluutus
Krista Pluutus
Pärna RSK
PRINZ (2010)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
1
|
2
Pärna RSK
Marko Villemson
PRINZ (2010)
1
|
2
34
Kristiina Tammeleht
Kristiina Tammeleht
Pärnumaa RSK
EMPIRE (1996)
Treener(id):
Tiit Kivisild
Klass(id)
2
|
3
Pärnumaa RSK
Tiit Kivisild
EMPIRE (1996)
2
|
3
35
Kätlin Saavan
Kätlin Saavan
Nõo RK
FLORETA (2008)
Klass(id)
1
|
2
Nõo RK
FLORETA (2008)
1
|
2
36
Laura Maria Tammeleht
Laura Maria Tammeleht
Pärnumaa RSK
PARUN (2006)
Treener(id):
Tiit Kivisild
Klass(id)
3
Pärnumaa RSK
Tiit Kivisild
PARUN (2006)
3
37
Laura Pedjak
Laura Pedjak
Liivimaa RK
DOLCE VITA (2008)
Klass(id)
3
|
4
Liivimaa RK
DOLCE VITA (2008)
3
|
4
38
Lauri Mällo
Lauri Mällo
Pärna RSK
CLAUDIUS (2009)
Treener(id):
Gea Kiudorf
,
Marko Villemson
Klass(id)
1
|
3
Pärna RSK
Gea Kiudorf
,
Marko Villemson
CLAUDIUS (2009)
1
|
3
39
Liis Maisla
Liis Maisla
Viljandimaa RSK
HARLETTA (2010)
Klass(id)
2
|
3
Viljandimaa RSK
HARLETTA (2010)
2
|
3
40
Mari Maisla
Mari Maisla
Viljandimaa RSK
TAAVET (2007)
Klass(id)
1
|
2
Viljandimaa RSK
TAAVET (2007)
1
|
2
41
Mari Maisla
Mari Maisla
Viljandimaa RSK
RIO (2012)
Klass(id)
1
|
2
Viljandimaa RSK
RIO (2012)
1
|
2
42
Mari Maisla
Mari Maisla
Viljandimaa RSK
PARKER (2010)
Klass(id)
2
|
3
Viljandimaa RSK
PARKER (2010)
2
|
3
43
Marie-Annabel Reiner
Marie-Annabel Reiner
Viljandimaa RSK
CINDY R (2011)
Klass(id)
3
|
4
Viljandimaa RSK
CINDY R (2011)
3
|
4
44
Marie-Annabel Reiner
Marie-Annabel Reiner
Viljandimaa RSK
ERNEST W (2009)
Klass(id)
4
Viljandimaa RSK
ERNEST W (2009)
4
45
Marion Kööba
Marion Kööba
Liivimaa RK
CÖSTER (2008)
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
CÖSTER (2008)
2
|
3
46
Maris Kallo
Maris Kallo
Liivimaa RK
RELIKVIA (2011)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
RELIKVIA (2011)
1
47
Maris Kallo
Maris Kallo
Liivimaa RK
MERCEDES (2004)
Klass(id)
3
Liivimaa RK
MERCEDES (2004)
3
48
Marko Toomla
Marko Toomla
Pärnumaa RSK
MONTANA (2010)
Klass(id)
1
|
2
Pärnumaa RSK
MONTANA (2010)
1
|
2
49
Marleen Murumets
Marleen Murumets
RSK Ruttar
RUTTAR II (2008)
Treener(id):
Kristjan Sinikas
,
Külliki Sinikas
Klass(id)
1
|
2
RSK Ruttar
Kristjan Sinikas
,
Külliki Sinikas
RUTTAR II (2008)
1
|
2
50
Mia-Marleen Lanno
Mia-Marleen Lanno
Tondi RSK
ANNABEL (2009)
Treener(id):
Sirje Argus
Klass(id)
1
Tondi RSK
Sirje Argus
ANNABEL (2009)
1
51
Mia-Marleen Lanno
Mia-Marleen Lanno
Tondi RSK
TORMIS (2000)
Treener(id):
Sirje Argus
Klass(id)
1
Tondi RSK
Sirje Argus
TORMIS (2000)
1
52
Mirje Uibo
Mirje Uibo
Viljandimaa RSK
EVENNIX (2009)
Klass(id)
1
|
2
Viljandimaa RSK
EVENNIX (2009)
1
|
2
53
Mirje Uibo
Mirje Uibo
Viljandimaa RSK
CHARLOTTE (2011)
Klass(id)
1
|
2
Viljandimaa RSK
CHARLOTTE (2011)
1
|
2
54
Pillerin Udso
Pillerin Udso
Nõo RK
AMANDA (2007)
Klass(id)
1
|
2
Nõo RK
AMANDA (2007)
1
|
2
55
Riin Kurrikoff
Riin Kurrikoff
EHS
TRIKK (2008, VP)
Klass(id)
2
|
3
EHS
TRIKK (2008, VP)
2
|
3
56
Sonja Roberta Sedin
Sonja Roberta Sedin
Tondi RSK
RESERVA (2007)
Treener(id):
Sirje Argus
Klass(id)
1
Tondi RSK
Sirje Argus
RESERVA (2007)
1
57
Stella-Ingrid Liinamäe
Stella-Ingrid Liinamäe
Tartumaa RSK
AVENSA B (2010)
Klass(id)
2
|
3
Tartumaa RSK
AVENSA B (2010)
2
|
3
58
Stella-Ingrid Liinamäe
Stella-Ingrid Liinamäe
Tartumaa RSK
ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009)
Klass(id)
4
Tartumaa RSK
ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009)
4
59
Triini Viks
Triini Viks
Vändra RSK
VERMUT II (2010, SP)
Klass(id)
1
|
2
Vändra RSK
VERMUT II (2010, SP)
1
|
2
60
Tuuli Neerot
Tuuli Neerot
Pärna RSK
PICODELLAS (2006)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
3
|
4
Pärna RSK
Marko Villemson
PICODELLAS (2006)
3
|
4
61
Veikko Lehtsaar
Veikko Lehtsaar
APELSIN (2009)
Klass(id)
1
|
2
APELSIN (2009)
1
|
2
Taustatööd