Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Baltic Dressage League Latvia
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
23
Starte:
48
Ära jäänud starte:
7
Võistlejaid:
18
Hobuseid:
21
Stardid päevade kaupa:
13.08.16, laupäev:
26
14.08.16, pühapäev:
22
Jrk
Võistleja
Klubi
Hobune
Klass(id)
1
Anni Aleksandra Algus
Anni Aleksandra Algus
Tondi RSK
SUMMER WINE (2008)
Klass(id)
4
|
12
|
20
Tondi RSK
SUMMER WINE (2008)
4
|
12
|
20
2
Carinee Ainola
Carinee Ainola
Niitvälja RSK
RANT (2007)
Klass(id)
2
|
4
|
12
|
19
|
20
Niitvälja RSK
RANT (2007)
2
|
4
|
12
|
19
|
20
3
Elisabeth Atamanski
Elisabeth Atamanski
Niitvälja RSK
WILLIAM (2005)
Klass(id)
4
|
12
|
20
Niitvälja RSK
WILLIAM (2005)
4
|
12
|
20
4
Elisabeth Skjoldby
Elisabeth Skjoldby
Viljandimaa RSK
DONNA DEL LAGO (2007)
Klass(id)
2
|
11
|
19
|
23
Viljandimaa RSK
DONNA DEL LAGO (2007)
2
|
11
|
19
|
23
5
Elisabeth Skjoldby
Elisabeth Skjoldby
Viljandimaa RSK
SAHIB (2009)
Klass(id)
15
|
22
Viljandimaa RSK
SAHIB (2009)
15
|
22
6
Getter Kangur
Getter Kangur
Tondi RSK
ASHWAN (2005)
Klass(id)
1
|
9
|
17
Tondi RSK
ASHWAN (2005)
1
|
9
|
17
7
Grete Hussar
Grete Hussar
Saaremaa RSK
ROHAN WARRIOR (2005)
Klass(id)
1
|
9
|
17
Saaremaa RSK
ROHAN WARRIOR (2005)
1
|
9
|
17
8
Helena Kaal
Helena Kaal
Viljandimaa RSK
CASSANDER (2010)
Klass(id)
2
|
4
|
11
|
12
|
19
|
20
Viljandimaa RSK
CASSANDER (2010)
2
|
4
|
11
|
12
|
19
|
20
9
Heli Hussar
Heli Hussar
Saaremaa RSK
MISS SMILLA (2006)
Klass(id)
1
|
9
|
17
Saaremaa RSK
MISS SMILLA (2006)
1
|
9
|
17
10
Heli Hussar
Heli Hussar
Saaremaa RSK
RICHARD LIONHEART (2006)
Klass(id)
7
|
8
|
16
|
22
|
23
Saaremaa RSK
RICHARD LIONHEART (2006)
7
|
8
|
16
|
22
|
23
11
Kätlin Nõgu
Kätlin Nõgu
Niitvälja RSK
STACCATO G (2006)
Klass(id)
2
|
3
|
11
|
18
|
19
Niitvälja RSK
STACCATO G (2006)
2
|
3
|
11
|
18
|
19
12
Liis Liblikmaa
Liis Liblikmaa
Tallinna RSK
CHOCOLATE (2007)
Klass(id)
5
|
8
|
13
|
21
|
22
Tallinna RSK
CHOCOLATE (2007)
5
|
8
|
13
|
21
|
22
13
Mailika Ivalo
Mailika Ivalo
RSK Caballus
DONNA DANA (2001)
Klass(id)
7
|
23
RSK Caballus
DONNA DANA (2001)
7
|
23
14
Marika Vunder
Marika Vunder
Audruranna RSK
HELIFAR (2003)
Klass(id)
1
|
9
|
17
Audruranna RSK
HELIFAR (2003)
1
|
9
|
17
15
Miriam Tamm
Miriam Tamm
Niitvälja RSK
SIR FORSYTHE CL (2007)
Klass(id)
8
|
15
|
22
Niitvälja RSK
SIR FORSYTHE CL (2007)
8
|
15
|
22
16
Rita Parts
Rita Parts
Viljandimaa RSK
MILLENNA (2000)
Klass(id)
5
|
13
|
21
Viljandimaa RSK
MILLENNA (2000)
5
|
13
|
21
17
Rose Marie Skjoldby
Rose Marie Skjoldby
Viljandimaa RSK
OUNCE OF GOLD (2003)
Klass(id)
2
|
11
|
19
Viljandimaa RSK
OUNCE OF GOLD (2003)
2
|
11
|
19
18
Rose Marie Skjoldby
Rose Marie Skjoldby
Viljandimaa RSK
ROSINANTE (2009)
Klass(id)
4
|
12
|
20
Viljandimaa RSK
ROSINANTE (2009)
4
|
12
|
20
19
Sonja Roberta Sedin
Sonja Roberta Sedin
Tondi RSK
MIMII (2006)
Klass(id)
4
|
12
|
20
Tondi RSK
MIMII (2006)
4
|
12
|
20
20
Stella-Marii Tamme
Stella-Marii Tamme
Niitvälja RSK
CALENDULA (2007)
Klass(id)
2
|
3
|
11
|
10
|
18
|
19
Niitvälja RSK
CALENDULA (2007)
2
|
3
|
11
|
10
|
18
|
19
21
Tiina Kuusmann
Tiina Kuusmann
RSK KRT
RIMBAUD (2009)
Klass(id)
7
|
16
|
23
RSK KRT
RIMBAUD (2009)
7
|
16
|
23
Taustatööd