Võistlus

Nimi:
Viljandimaa Karikas 2016 I etapp
Aeg:
07.05.16
Korraldaja(d):
Viljandimaa RSK ja Sammuli Tall
Sekretär:
Margit Asu
tel. 53 426 040, margit.asu@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Sammuli Tall
Sponsorid:
Prike, Vanamo, Bedfactori, Nordea
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Võistlusele registreerudes palun veenduge, et litsentsid, vaktsineerimised ja ponidel mõõtmised on võistlemiseks korras.
07.05.16 - Klass 4 Prix de Nordea Pank | 130 cm | Art. 238.2.2, ühed ümberhüpped | Avatud

Osalejaid: 23

Koht# Võistleja Klubi Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Urmas Raag
PICCOLINA (2006)
Tartumaa RSK PICCOLINA (2006) 0 / 66,66 / 0 / 30,97 0 / 66,66 / 0 / 30,97
2
Treener(id):
Camille Mahoni (1998)
ORLYMEJA (2007)
SA Tallinna RK ORLYMEJA (2007) 0 / 62,50 / 0 / 32,66 0 / 62,50 / 0 / 32,66
3
Treener(id):
Kertu Klettenberg
D.LADY (2008)
RK Ruila Tall D.LADY (2008) 0 / 66,53 / 0 / 32,87 0 / 66,53 / 0 / 32,87
4
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
ICE DE WIQUI (2008)
Viru Ratsu ICE DE WIQUI (2008) 0 / 63,53 / 0 / 33,44 0 / 63,53 / 0 / 33,44
5
Treener(id):
Teet Juul
SUNSHINE (2008)
Viljandimaa RSK SUNSHINE (2008) 0 / 69,32 / 0 / 36,19 0 / 69,32 / 0 / 36,19
6
Treener(id):
Deily Aul (1998)
PARDOON (2004)
Tartumaa RSK PARDOON (2004) 0 / 70,56 / 0 / 36,90 0 / 70,56 / 0 / 36,90
7
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
BANDITO B (2006)
Saare RK BANDITO B (2006) 0 / 70,66 / 0 / 40,47 0 / 70,66 / 0 / 40,47
8
Treener(id):
Kaidi Lunter
ULMO 6B (2009)
Tallinna RSK ULMO 6B (2009) 0 / 64,04 / 0 / 41,31 0 / 64,04 / 0 / 41,31
9
Treener(id):
Susan Kaleta
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Viljandimaa RSK AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) 0 / 65,84 / 4 / 31,16 0 / 65,84 / 4 / 31,16
10
Treener(id):
Urmas Raag
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
Tartumaa RSK JACKSON V/H DAUWHOF (2009) 0 / 68,38 / 4 / 36,90 0 / 68,38 / 4 / 36,90
11
Treener(id):
Helina Kalev
PUTTER ATACAMA (2009)
Liivimaa RK PUTTER ATACAMA (2009) 0 / 66,66 / 4 / 38,69 0 / 66,66 / 4 / 38,69
12
Klubi:
Treener(id):
Melina Nyberg (FIN)
FREE BAY
FREE BAY 0 / 75,72 / 4 / 46,38 0 / 75,72 / 4 / 46,38
13
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
VAYA BELLA (2002)
Vändra RSK VAYA BELLA (2002) 4 / 65,91 4 / 65,91
14
Treener(id):
Mariah Orover
ZINGA ZANGA (2007)
Pärnumaa RSK ZINGA ZANGA (2007) 4 / 66,03 4 / 66,03
15
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Georg Koppel (1999)
BEAUJANGELS (2006)
RSK KRT BEAUJANGELS (2006) 4 / 66,13 4 / 66,13
16
Treener(id):
Olesja Mironjuk
LORETTA (2009)
Tartumaa RSK LORETTA (2009) 4 / 66,75 4 / 66,75
17
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 4 / 67,63 4 / 67,63
18
Treener(id):
Kaidi Lunter
IN THE AIR (2009)
Tallinna RSK IN THE AIR (2009) 4 / 70,53 4 / 70,53
19
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
FISINA G (2010)
RK Ruila Tall FISINA G (2010) 4 / 71,10 4 / 71,10
20
Treener(id):
Inge Ausna
TANGO (2005)
Liivimaa RK TANGO (2005) 8 / 64,32 8 / 64,32
21
Treener(id):
Karolin Valge
TWENTY- ONE (2007)
Tartumaa RSK TWENTY- ONE (2007) 16 / 77,46 16 / 77,46
Treener(id):
Laura Maria Tammeleht
ORPHEUS (2008)
Pärnumaa RSK ORPHEUS (2008) katkestas katkestas
Treener(id):
Rainer Hõim
ODIN (2007)
Tartumaa RSK ODIN (2007) vale tee vale tee