Võistlus

Nimi:
Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused TS 2016 I etapp
Aeg:
29.05.16
Korraldaja(d):
Märjamaa SK
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Massu
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Karikasarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/takistussoidu-voistlussarjad-2016/

NB! Võistlusele registreerudes palun veenduge, et litsentsid, vaktsineerimised ja ponidel mõõtmised on võistlemiseks korras. 
Ärge unustage sarja arvestust märkida märkuste lahtrisse.

29.05.16 - Klass 1a | 70 cm | Art. 274.5.3, kahefaasiline | Avatud (sarja Klass 1)

Osalejaid: 26

Koht# Võistleja Klubi Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Anita Raag
LONDA (2000)
Märjamaa SK LONDA (2000) 0 / 29,88 / 0 / 35,28 0 / 29,88 / 0 / 35,28
2
Treener(id):
Teele Talts
ILLUSION
Hiiumaa RSK ILLUSION 0 / 28,84 / 0 / 38,34 0 / 28,84 / 0 / 38,34
3
Treener(id):
Heleriin Lopp
RED ROSE (2006, SP)
Saaremaa RSK RED ROSE (2006, SP) 0 / 28,48 / 0 / 38,42 0 / 28,48 / 0 / 38,42
4
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Elis Raud
FLINSTONE H (2010)
Tondi RSK FLINSTONE H (2010) 0 / 30,73 / 0 / 38,64 0 / 30,73 / 0 / 38,64
5
Treener(id):
Maria Johanna Kaskor
PALERINA (2001)
Hiiumaa RSK PALERINA (2001) 0 / 29,43 / 0 / 39,76 0 / 29,43 / 0 / 39,76
6
Treener(id):
Margret Raba
O`NEAL (2008)
Läänemaa RSK O`NEAL (2008) 0 / 34,76 / 0 / 42,80 0 / 34,76 / 0 / 42,80
7
Treener(id):
Helina Täht
ALBERGO AMEXO (2007)
Hiiumaa RSK ALBERGO AMEXO (2007) 0 / 32,16 / 0 / 43,84 0 / 32,16 / 0 / 43,84
8
Treener(id):
Marie Keldrima
GUNPOWDER BOY (2006)
Märjamaa SK GUNPOWDER BOY (2006) 0 / 32,01 / 0 / 45,33 0 / 32,01 / 0 / 45,33
9
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
EMPEROR (2012)
Saare RK EMPEROR (2012) 0 / 32,47 / 0 / 46,38 0 / 32,47 / 0 / 46,38
10
Treener(id):
Merit Milter
BELCANTO VON SEEDER (2011)
Märjamaa SK BELCANTO VON SEEDER (2011) 0 / 35,99 / 1 / 49,22 0 / 35,99 / 1 / 49,22
11
Treener(id):
Maarja Berkmann
VILLIAM VALLUTAJA (2009)
Hiiumaa RSK VILLIAM VALLUTAJA (2009) 0 / 31,27 / 4 / 40,81 0 / 31,27 / 4 / 40,81
12
Treener(id):
Malle Pärtel
AMORE (2001)
Märjamaa SK AMORE (2001) 0 / 36,70 / 6 / 52,29 0 / 36,70 / 6 / 52,29
13
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Sandra Soomre
RAKET (2008)
RSK KRT RAKET (2008) 4 / 25,56 4 / 25,56
14
Treener(id):
Anete Järvelaid
NEILONS (2001)
Märjamaa SK NEILONS (2001) 4 / 29,92 4 / 29,92
15
Treener(id):
Riin Tammet
MARU MISSY (2011, VP)
Läänemaa RSK MARU MISSY (2011, VP) 4 / 35,21 4 / 35,21
16
Treener(id):
Margret Raba
MARU MISSY (2011, VP)
Läänemaa RSK MARU MISSY (2011, VP) 4 / 35,79 4 / 35,79
17
Treener(id):
Anna-Maria Kukk
ARNO (2008)
Märjamaa SK ARNO (2008) 8 / 30,12 8 / 30,12
18
Treener(id):
Mari-Ann Udeküll
EDWINA (2012)
Saaremaa RSK EDWINA (2012) 12 / 32,40 12 / 32,40
19
Treener(id):
Eduard Rešetov
OSCAR (2006)
Märjamaa SK OSCAR (2006) 14 / 59,94 14 / 59,94
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id):
Kärol Järviste
HUP (2012)
RSK Ruttar HUP (2012) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Moona Maria Ernets
RAPUNTCEL (2011, SP)
Läänemaa RSK RAPUNTCEL (2011, SP) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Heleriin Lopp
SHOOBIE- DOOBIE- DO- WOP (2007, SP)
Saaremaa RSK SHOOBIE- DOOBIE- DO- WOP (2007, SP) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Vaike Reinmaa
ROVVA (2010)
Märjamaa SK ROVVA (2010) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Kerli Kivisikk
COLORADO (2003)
Hiiumaa RSK COLORADO (2003) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Merit Milter
KAZAI (2010)
Märjamaa SK KAZAI (2010) 2 tõrget 2 tõrget
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Kätlin Arge
GREMI (2003)
Saare RK GREMI (2003) vale tee vale tee