Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Volkswagen Combi Cup 2016 II etapp
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
25
Starte:
27
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
15
Hobuseid:
18
Stardid päevade kaupa:
12.06.16, pühapäev:
27
Jrk
Võistleja
Klubi
Hobune
Klass(id)
1
Age Põldaru
Age Põldaru
Pärnumaa RSK
GRELLI (2007, MP)
Klass(id)
1
Pärnumaa RSK
GRELLI (2007, MP)
1
2
Age Põldaru
Age Põldaru
Pärnumaa RSK
PIN ROCK'S POPPIUS (2011)
Klass(id)
1
Pärnumaa RSK
PIN ROCK'S POPPIUS (2011)
1
3
Carmen Melts
Carmen Melts
Vändra RSK
JASMIIN (2003)
Klass(id)
1
Vändra RSK
JASMIIN (2003)
1
4
Dace Sture (LAT)
Dace Sture (LAT)
SOLERA
Klass(id)
2
SOLERA
2
5
Elgita Kender
Elgita Kender
EHS
HÄSTIN (2012)
Klass(id)
1
EHS
HÄSTIN (2012)
1
6
Ester Ader
Ester Ader
EHS
HÄSTIN (2012)
Klass(id)
1
EHS
HÄSTIN (2012)
1
7
Eve Haggi
Eve Haggi
Märjamaa SK
VARUNESSA (2011)
Klass(id)
1
Märjamaa SK
VARUNESSA (2011)
1
8
Eve Haggi
Eve Haggi
Märjamaa SK
VAIRI (2008)
Klass(id)
2
Märjamaa SK
VAIRI (2008)
2
9
Hillar Talts
Hillar Talts
Vändra RSK
LARKHILL`S SPARTACUS (2007)
Klass(id)
1
Vändra RSK
LARKHILL`S SPARTACUS (2007)
1
10
Kati Raidma
Kati Raidma
Vändra RSK
PALAS (2010)
Klass(id)
1
|
2
Vändra RSK
PALAS (2010)
1
|
2
11
Kati Raidma
Kati Raidma
Vändra RSK
JACORION (2012)
Klass(id)
1
Vändra RSK
JACORION (2012)
1
12
Katrin Melts
Katrin Melts
Vändra RSK
JASMIIN (2003)
Klass(id)
1
Vändra RSK
JASMIIN (2003)
1
13
Kauro Vahtras
Kauro Vahtras
Lahemaa HK
PIN ROCK'S POPPIUS (2011)
Klass(id)
1
Lahemaa HK
PIN ROCK'S POPPIUS (2011)
1
14
Kauro Vahtras
Kauro Vahtras
Lahemaa HK
GRELLI (2007, MP)
Klass(id)
2
Lahemaa HK
GRELLI (2007, MP)
2
15
Maret Kasemets
Maret Kasemets
EHS
NERKI (2011)
Klass(id)
1
EHS
NERKI (2011)
1
16
Noels Abolitin (LAT)
Noels Abolitin (LAT)
SOLERA
Klass(id)
1
SOLERA
1
17
Piibe Lohuaru
Piibe Lohuaru
Vändra RSK
LARKHILL`S SPARTACUS (2007)
Klass(id)
1
Vändra RSK
LARKHILL`S SPARTACUS (2007)
1
18
Piibe Lohuaru
Piibe Lohuaru
Vändra RSK
ARMIN`S SUNSHINE (2010)
Klass(id)
1
Vändra RSK
ARMIN`S SUNSHINE (2010)
1
19
Pille-Riin Viilup
Pille-Riin Viilup
Märjamaa SK
RADAR (2007)
Klass(id)
1
Märjamaa SK
RADAR (2007)
1
20
Pille-Riin Viilup
Pille-Riin Viilup
Märjamaa SK
ARAMIS (2010)
Klass(id)
2
Märjamaa SK
ARAMIS (2010)
2
21
Reelika Rätsep
Reelika Rätsep
Märjamaa SK
SANGAR (2007)
Klass(id)
1
|
2
Märjamaa SK
SANGAR (2007)
1
|
2
22
Reet Evardson
Reet Evardson
RSK Ruttar
NYNKE ST. (2012)
Klass(id)
1
RSK Ruttar
NYNKE ST. (2012)
1
23
Riina Rõa
Riina Rõa
Vändra RSK
PARUTO (2008)
Klass(id)
1
Vändra RSK
PARUTO (2008)
1
24
Riina Rõa
Riina Rõa
Vändra RSK
RIIO (2012)
Klass(id)
1
Vändra RSK
RIIO (2012)
1
25
Riina Rõa
Riina Rõa
Vändra RSK
LUCKY FREEDOM (2010)
Klass(id)
2
Vändra RSK
LUCKY FREEDOM (2010)
2
Taustatööd