Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2016
/
JS Endurance Cup & Harrastajate MV
/ 2a - Tulemused
JS Endurance Cup & Harrastajate MV
Aeg:
03.07.16
Korraldaja(d):
JS Endurance Team & MTÜ El Awrah ET
Asukoht:
Ellamaa tall
Sekretär:
Astra Nilk
tel. 53 970 094, astranilk@hot.ee
Tüüp:
rahvuslik, MV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
03.07.16 - Klass 2a | Distants 52 km | Kiirus ja I kvalifikatsioon
Starte:
10
Võistluspaare:
10
Võistlejaid:
10
Hobuseid:
10
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus (kiirus/aeg)
Hobused
Seeniorite paarid
Seeniorid
Poniratsanike paarid
Ponid
Poniratsanikud
Juuniorid
Juuniorite paarid
Harrastajad
1
Laura Nahkor
Laura Nahkor
RK El Awrah ET
ATRILLO (2009)
Tulemus
19,72 / 02:38:15
RK El Awrah ET
ATRILLO (2009)
19,72 / 02:38:15
20.0
20.0
20.0
+
+
+
+
+
+
2
Eliise Laur
Eliise Laur
Viljandimaa RSK
ROSSA (2008, SP)
Tulemus
19,58 / 02:39:20
Viljandimaa RSK
ROSSA (2008, SP)
19,58 / 02:39:20
+
+
+
18.0
18.0
18.0
+
+
+
3
Lilian Schönberg
Lilian Schönberg
RK El Awrah ET
JASIM EL AWRAH OX (2011)
Tulemus
14,23 / 03:39:19
RK El Awrah ET
JASIM EL AWRAH OX (2011)
14,23 / 03:39:19
16.0
+
+
+
+
+
16.0
16.0
+
4
Eleri Sirel
Eleri Sirel
Liivimaa RK
RELIKVIA (2011, VP)
Tulemus
14,22 / 03:39:20
Liivimaa RK
RELIKVIA (2011, VP)
14,22 / 03:39:20
+
+
+
14.0
14.0
14.0
+
+
+
5
Margaret Peremees
Margaret Peremees
RK El Awrah ET
GEPARA OX (2004)
Tulemus
14,19 / 03:39:55
RK El Awrah ET
GEPARA OX (2004)
14,19 / 03:39:55
12.0
12.0
12.0
+
+
+
+
+
+
6
Anne Luik
Anne Luik
Hiiumaa RSK
GOLD STREET BOY (2007)
Tulemus
13,96 / 03:43:33
Hiiumaa RSK
GOLD STREET BOY (2007)
13,96 / 03:43:33
10.0
+
+
+
+
+
+
+
10.0
7
Sille Kaupmees
Sille Kaupmees
Viru Ratsu
FANNY (2007)
Tulemus
13,67 / 03:48:15
Viru Ratsu
FANNY (2007)
13,67 / 03:48:15
8.0
+
+
+
+
+
+
+
8.0
8
Stiven Savin
Stiven Savin
MTÜ EEC
VIVA-DENUSTE OX (2010)
Tulemus
11,83 / 04:23:45
MTÜ EEC
VIVA-DENUSTE OX (2010)
11,83 / 04:23:45
6.0
+
+
+
+
+
6.0
6.0
+
9
Olga Maksimenko
Olga Maksimenko
MTÜ EEC
BALTAZAR EL INDALO OX (FR) (2011)
Tulemus
11,83 / 04:23:46
MTÜ EEC
BALTAZAR EL INDALO OX (FR) (2011)
11,83 / 04:23:46
4.0
4.0
4.0
+
+
+
+
+
+
Sanna Vest
Sanna Vest
RK El Awrah ET
FIONA (2008)
Tulemus
V1 / GA
RK El Awrah ET
FIONA (2008)
V1 / GA
+
+
+
+
+
+
+
+
+
Taustatööd