Võistlus

Nimi:
XV Kärdla Ratsupäevad & Lääne Regiooni Karikavõistlused TS 2016 Finaal & ERL Ponikarikas 2016 IX etapp & Porsche Karikas 2016 IV etapp
Aeg:
04.08.16 - 07.08.16
Korraldaja(d):
Hiiumaa RSK
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Linnumäe, Hiiumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
06.08.16 - Klass 7a | 95 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 54

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Birgit Loot
MON ARH (2009, SP)
RSK Simon Merle Annusver MON ARH (2009, SP) 0 / 41,32 0 / 41,32
2
Treener(id):
Hendrik Klausson
KUVVAT (2001)
Saaremaa RSK KUVVAT (2001) 0 / 42,57 0 / 42,57
3
Treener(id): Maila Kukk
Kati Raidma
RALF (2006, SP)
Vändra RSK Maila Kukk RALF (2006, SP) 0 / 43,14 0 / 43,14
4
Treener(id):
Karmen Udeküll
GRACIJA (2004)
Saaremaa RSK GRACIJA (2004) 0 / 44,82 0 / 44,82
5
Treener(id):
Karmen Udeküll
WESTERN (2001)
Saaremaa RSK WESTERN (2001) 0 / 45,73 0 / 45,73
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kaidi Lunter
Reimo Karus
OFF LIMIT (2010, SP)
Tondi RSK Kaidi Lunter OFF LIMIT (2010, SP) 0 / 45,79 0 / 45,79
7
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kadri-Liis Kõrm
PERLAS (2007)
Tondi RSK PERLAS (2007) 0 / 45,99 0 / 45,99
8
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler
CIRCUS (2003)
Pärnumaa RSK Janely Saar CIRCUS (2003) 0 / 48,01 0 / 48,01
9
Treener(id):
Merilin Luik
BALESTRA (2005, SP)
Tartumaa RSK BALESTRA (2005, SP) 0 / 48,18 0 / 48,18
10
Treener(id):
Josiine Vekram
ELKUR (2006, SP)
Vändra RSK ELKUR (2006, SP) 0 / 48,40 0 / 48,40
11
Treener(id): Urmas Raag
Teele Kasepalu
VARINA (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag VARINA (2009) 0 / 48,52 0 / 48,52
12
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Joonatan Mäggi
SYBERIA (2008)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov SYBERIA (2008) 0 / 48,97 0 / 48,97
13
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id):
Marleen Murumets
RUTTAR II (2008, SP)
RSK Ruttar RUTTAR II (2008, SP) 0 / 49,22 0 / 49,22
14
Treener(id):
Kairi Dräbtsinskaja
PROGGE (2011)
Viljandimaa RSK PROGGE (2011) 0 / 49,59 0 / 49,59
15
Treener(id):
Eliise Kaups
COLANI H (1998)
Hiiumaa RSK COLANI H (1998) 0 / 50,52 0 / 50,52
16
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Katrin Liivamägi
HOBBS (2005, SP)
RSK Simon Merle Annusver HOBBS (2005, SP) 0 / 50,57 0 / 50,57
17
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Laura Treier
ADELANTE (2005)
RSK Simon Riina Seder-Zalite ADELANTE (2005) 0 / 52,30 0 / 52,30
18
Treener(id):
Kristin Juurik
RIVIERA LUNETTE (2009)
Märjamaa SK RIVIERA LUNETTE (2009) 0 / 52,66 0 / 52,66
19
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Elise Sõrmus
MA BELLE (2007)
Tondi RSK MA BELLE (2007) 0 / 53,14 0 / 53,14
20
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kirke Ilves
ANSER (2004, SP)
Tondi RSK ANSER (2004, SP) 0 / 53,85 0 / 53,85
21
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Katarina Ann Stokes
GOGO DEMON (2008, SP)
RSK Simon Merle Annusver GOGO DEMON (2008, SP) 0 / 57,98 0 / 57,98
22
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Susanna Maria Tiigi
MON COMERY (2008, SP)
RSK Simon Merle Annusver MON COMERY (2008, SP) 0 / 58,92 0 / 58,92
23
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
LERMINA (2011)
Viru Ratsu LERMINA (2011) 0 / 59,78 0 / 59,78
24
Klubi: Kohila RSK
Treener(id):
Karl Marten Jaaska
ROBIN (2010, VP)
Kohila RSK ROBIN (2010, VP) 0 / 65,67 0 / 65,67
25
Treener(id):
Mari Talinurm
CALVIN (2008)
RK Ruila Tall CALVIN (2008) 0 / 66,89 0 / 66,89
26
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Elena Aru
SAM I AM (2011)
Tondi RSK SAM I AM (2011) 0 / 67,70 0 / 67,70
27
Treener(id):
Heili Püümann
HOBBIT K (2012)
RK Black Stallion HOBBIT K (2012) 0 / 68,57 0 / 68,57
28
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kert Joandi
CURIOSO (2009)
Tondi RSK CURIOSO (2009) 0 / 68,98 0 / 68,98
29
Klubi: RSK Ruttar
Merilin Palts
LOUIZIANA (2010)
RSK Ruttar Kristjan Sinikas, Külliki Sinikas LOUIZIANA (2010) 4 / 46,51 4 / 46,51
30
Treener(id):
Kippen Närep
LUKA (2008, VP)
RK Ruila Tall LUKA (2008, VP) 4 / 46,82 4 / 46,82
31
Treener(id):
Carmen Melts
WANESSA (2007, SP)
Vändra RSK WANESSA (2007, SP) 4 / 50,36 4 / 50,36
32
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Katrin Liivamägi
MON ROBERTA (2009, SP)
RSK Simon Merle Annusver MON ROBERTA (2009, SP) 4 / 50,85 4 / 50,85
33
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Karoliina Grauberg
MAHMED (2011, SP)
RSK Simon MAHMED (2011, SP) 4 / 55,28 4 / 55,28
34
Treener(id):
Merit Milter
KAZAI (2010)
Märjamaa SK KAZAI (2010) 4 / 56,23 4 / 56,23
35
Treener(id):
Hendrik Klausson
CAMPANELLA (2007)
Saaremaa RSK CAMPANELLA (2007) 4 / 56,56 4 / 56,56
36
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maribel Ney
TERMINAATOR (2000, SP)
Tondi RSK TERMINAATOR (2000, SP) 4 / 58,14 4 / 58,14
37
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Ingrid Lillemets
PREX (2004)
Tondi RSK PREX (2004) 4 / 62,19 4 / 62,19
38
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Kätlin Arge
GREMI (2003)
Saare RK GREMI (2003) 4 / 62,75 4 / 62,75
39
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Amelia Liis Mikk
TUTIS (2007, SP)
RSK Simon TUTIS (2007, SP) 4 / 68,67 4 / 68,67
40
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kaidi Lunter
Rene Karus
VELVET (2008, SP)
Tondi RSK Kaidi Lunter VELVET (2008, SP) 4 / 68,87 4 / 68,87
41
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Amelia Liis Mikk
KUKAS (2007, VP)
RSK Simon KUKAS (2007, VP) 4 / 71,77 4 / 71,77
42
Treener(id): Maarja Berkmann
Leenu Sarapuu
APRIL (2001)
Hiiumaa RSK Maarja Berkmann APRIL (2001) 8 / 44,71 8 / 44,71
43
Treener(id):
Marin Varblane
PRODE (2011)
Pärnumaa RSK PRODE (2011) 8 / 57,40 8 / 57,40
44
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Hanne-Lore Väin
BURBERRY 7 (2003)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov BURBERRY 7 (2003) 8 / 60,63 8 / 60,63
45
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Grete-Liis Suisalu
MILANA (2003, SP)
RSK Simon Merle Annusver MILANA (2003, SP) 12 / 67,14 12 / 67,14
Treener(id):
Susanne Vardja
RANDER (2009, SP)
Hiiumaa RSK RANDER (2009, SP) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id): Andres Udeküll
Grete-Liis Uustalu
TARAPITA (2007, SP)
Läänemaa RSK Andres Udeküll TARAPITA (2007, SP) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Fiona Eliis Protas
MIIMIKA (1999, SP)
Märjamaa SK MIIMIKA (1999, SP) 2 tõrget 2 tõrget
Klubi: Avante
Treener(id):
Britt Ülesoo
ROOSI (2009, SP)
Avante ROOSI (2009, SP) 2 tõrget 2 tõrget
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Age Adamson
HOBBS (2005, SP)
RSK Simon Merle Annusver HOBBS (2005, SP) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Karmen Sule
FOUR WINDS CELLO (2006)
Audruranna RSK FOUR WINDS CELLO (2006) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Anni Mägi
BASTA (2010)
Pärnumaa RSK BASTA (2010) elim elim
Treener(id): Maarja Berkmann
Eliise Kaups
MOOSES (2005, <130)
Hiiumaa RSK Maarja Berkmann MOOSES (2005, <130) kukkus kukkus
Treener(id): Janely Saar
Jessica Mölder
WONDERFUL SURPRISE (2006, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar WONDERFUL SURPRISE (2006, SP) vale tee vale tee