Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2016
/
Lääne Regiooni Talvekarikas 2016 II etapp
/ 2 - Tulemused
Lääne Regiooni Talvekarikas 2016 II etapp
Aeg:
13.02.16
Korraldaja(d):
Läänemaa RSK
Asukoht:
Ridala tall
Sekretär:
Ave Talts
voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistlussarjad
Lääne Regiooni Talvekarikas
Võistluse lehele
13.02.16 - Klass 2 | 90 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud (sarja Klass 2)
Starte:
24
Võistluspaare:
25
Võistlejaid:
22
Hobuseid:
24
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
Hobused
Harrastajad
1
Henri Paomees
Henri Paomees
Saaremaa RSK
GRACIJA (2004)
Tulemus
0 / 42,97
Saaremaa RSK
GRACIJA (2004)
0 / 42,97
6.0
+
2
Teele Talts
Teele Talts
Hiiumaa RSK
VILANDRO K (2002)
Tulemus
0 / 48,72
Hiiumaa RSK
VILANDRO K (2002)
0 / 48,72
4.0
+
3
Janely Saar
Janely Saar
Pärnumaa RSK
OBERON (2009)
Tulemus
0 / 50,06
Pärnumaa RSK
OBERON (2009)
0 / 50,06
2.0
6.0
4
Helina Täht
Helina Täht
Hiiumaa RSK
PÄRN (1998)
Tulemus
0 / 51,65
Hiiumaa RSK
PÄRN (1998)
0 / 51,65
1.0
4.0
5
Carolina Kuris
Carolina Kuris
Läänemaa RSK
PORT ARTUR (2010)
Tulemus
0 / 53,35
Läänemaa RSK
PORT ARTUR (2010)
0 / 53,35
1.0
+
6
Anna-Maria Kukk
Anna-Maria Kukk
Märjamaa SK
LASSE (2005)
Tulemus
0 / 53,42
Märjamaa SK
LASSE (2005)
0 / 53,42
1.0
+
7
Ann Meriste White
Ann Meriste White
Märjamaa SK
PRINGEL (2003)
Tulemus
1 / 57,94
Märjamaa SK
PRINGEL (2003)
1 / 57,94
+
2.0
8
Birgit Laupä
Birgit Laupä
Tondi RSK
ROYAL HARRI (2007)
Tulemus
4 / 42,40
Tondi RSK
ROYAL HARRI (2007)
4 / 42,40
+
+
9
Carolina Kuris
Carolina Kuris
Läänemaa RSK
SELENE (2008)
Tulemus
4 / 47,08
Läänemaa RSK
SELENE (2008)
4 / 47,08
+
+
10
Lily Marlen
Lily Marlen
Hiiumaa RSK
ALPACINO (2009)
Tulemus
4 / 49,11
Hiiumaa RSK
ALPACINO (2009)
4 / 49,11
+
+
11
Kerli Heilu
Kerli Heilu
Märjamaa SK
PRINGEL (2003)
Tulemus
4 / 52,89
Märjamaa SK
PRINGEL (2003)
4 / 52,89
+
+
12
Marlen Ojaste
Marlen Ojaste
Vändra RSK
CALVE (2007)
Tulemus
4 / 53,10
Vändra RSK
CALVE (2007)
4 / 53,10
+
+
13
Elise-Maria Trei
Elise-Maria Trei
Saaremaa RSK
SHOOBIE- DOOBIE- DO- WOP (2007, SP)
Tulemus
5 / 54,82
Saaremaa RSK
SHOOBIE- DOOBIE- DO- WOP (2007, SP)
5 / 54,82
+
+
14
Maris Suuster
Maris Suuster
Tondi RSK
QUANSAR Z (2002)
Tulemus
8 / 51,07
Tondi RSK
QUANSAR Z (2002)
8 / 51,07
+
+
15
Janely Saar
Janely Saar
Pärnumaa RSK
CIRCUS (2003)
Tulemus
10 / 58,34
Pärnumaa RSK
CIRCUS (2003)
10 / 58,34
+
0.5
16
Janely Saar
Janely Saar
Pärnumaa RSK
MEXICANA (2006)
Tulemus
10 / 59,96
Pärnumaa RSK
MEXICANA (2006)
10 / 59,96
+
0.5
17
Eliise Kaups
Eliise Kaups
Hiiumaa RSK
COLANI H (1998)
Tulemus
10 / 61,25
Hiiumaa RSK
COLANI H (1998)
10 / 61,25
+
+
18
Maigret Mõru
Maigret Mõru
WESTERN (2001)
Tulemus
10 / 74,27
WESTERN (2001)
10 / 74,27
+
+
19
Margret Raba
Margret Raba
Läänemaa RSK
MOONA (2010, SP)
Tulemus
11 / 64,17
Läänemaa RSK
MOONA (2010, SP)
11 / 64,17
+
1.0
20
Luise Vevers
Luise Vevers
Saare RK
RUUDI (2010)
Tulemus
11 / 65,46
Saare RK
RUUDI (2010)
11 / 65,46
+
+
21
Leenu Sarapuu
Leenu Sarapuu
Hiiumaa RSK
APRIL (2001)
Tulemus
16 / 50,25
Hiiumaa RSK
APRIL (2001)
16 / 50,25
+
+
Mihkel Ait
Mihkel Ait
Saare RK
PATRONS (2005)
Tulemus
2 tõrget
Saare RK
PATRONS (2005)
2 tõrget
+
+
Maarja Berkmann
Maarja Berkmann
Hiiumaa RSK
GOLD ZAYRON (2010)
Tulemus
2 tõrget
Hiiumaa RSK
GOLD ZAYRON (2010)
2 tõrget
+
+
Reet Matt
Reet Matt
PREMIUM (2008)
Tulemus
kukkus
PREMIUM (2008)
kukkus
+
+
Kadi Nurs
Kadi Nurs
Hiiumaa RSK
KUTI KUTI (2004)
Tulemus
ei startinud
Hiiumaa RSK
KUTI KUTI (2004)
ei startinud
+
+
Taustatööd