Võistlus

Nimi:
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV / Laste MV koolisõidus
Aeg:
25.08.16 - 28.08.16
Korraldaja(d):
ERL & Ruila Tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
EMV, MV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ruila, Harjumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Soovi korral on kolmapäeval 24.08.16 võistlusväljak treeninguteks avatud:
16-17  EMV koolisõitjad
17-18  EMV takistussõitjad

Lisaks toimuvad takistussõidus järgmised warm up sõidud EMV-le registreerunud sportlastele:
25.08 hommikul kell 9.00 warm up sõit kõrgustel 100cm (ponid), 105cm ja 115cm
26.08 õhtul orienteeruvalt kell 19.30 kõrgustel 120cm ja 130cm 
Kõikide sõitude stardimaks 10€. Registreerimine hiljemalt 24.08.16 aadressil voistlus@parkuur.ee.

Võistluse koduleht (ajakava, stardikad, tulemused jne) http://www.tallinnhorseshow.ee/est/eesti-meistrivoistlused/stardijarjekorradtulemused/2016/
28.08.16 - Klass 37 | 130-135 cm | EMV U25

Osalejaid: 18

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Linda Randpere
GARDENTO PROVA (2006)
RK Ruila Tall GARDENTO PROVA (2006) 4 4
2
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Annabel Lõuke
TEXAS DES FORETS (2007)
RSK KRT TEXAS DES FORETS (2007) 5 5
3
Treener(id):
Susan Kaleta
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Viljandimaa RSK AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) 12 12
4
Treener(id):
Ketlin Ramjalg (1999)
PITTEGAARDENS ROSITA (2005)
RK Ruila Tall PITTEGAARDENS ROSITA (2005) 12 12
5
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Janika Pirel Jasmin Hirvi
STRAIGHT FLUSH (2007)
Tondi RSK STRAIGHT FLUSH (2007) 15 15
6
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
EDIE-AMINGO G (2009)
Jakoch RSK EDIE-AMINGO G (2009) 18 18
7
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id):
Kristjan Sinikas
SPACE KING (2008)
RSK Ruttar SPACE KING (2008) 22 22
8
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
CAVALIER (2010)
Vändra RSK CAVALIER (2010) 24 24
9
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 27 27
10
Treener(id):
Helene Marie Rägo (1999)
CON QUICK (2008)
Tartumaa RSK CON QUICK (2008) 29 29
11
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tartumaa RSK CALIMERO VON CIMELY (2003) 31 31
11
Treener(id):
Helina Kalev
PUTTER ATACAMA (2009)
Liivimaa RK PUTTER ATACAMA (2009) 31 31
13
Treener(id):
Stefani Sabrodin
PEPERONI (2006)
Tartumaa RSK PEPERONI (2006) 32 32
14
Treener(id):
Helen Rätsepp (1999)
CALDERON (2003)
RK Ruila Tall CALDERON (2003) 33 33
Treener(id):
Laura Maria Tammeleht
ORPHEUS (2008)
Pärnumaa RSK ORPHEUS (2008) katkestas katkestas
Treener(id):
Kaie Aamisepp
SHADOWSTEP (2009)
RK Ruila Tall SHADOWSTEP (2009) elim. elim.
Treener(id):
Helen-Britt Liidemann
CATANA VAN'T STEENPUTJE (2002)
RK Ruila Tall CATANA VAN'T STEENPUTJE (2002) elim. elim.
Treener(id):
Ingrid Soomets
CUMBERLAND (2005)
Vändra RSK CUMBERLAND (2005) elim. elim.