Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.
Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Masterlist

Võistluspaare: 45
Starte: 44
Ära jäänud starte: 1
Võistlejaid: 44
Hobuseid: 44

Jrk Võistleja Klubi Treener Hobune Klass(id)
1
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Mare Kalme
Agnes Annimäe
MEKSIKAANA-ARMA (2004, VP)
Viru Ratsu Mare Kalme MEKSIKAANA-ARMA (2004, VP) 1
2
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Mare Kalme
Anett Laever
MICHEL (2006, VP)
Viru Ratsu Mare Kalme MICHEL (2006, VP) 2b | X
3
Treener(id):
Annabel Kallo
AMANDA (2005, SP)
Liivimaa RK AMANDA (2005, SP) 2b | X
4
Treener(id):
Anne Luik
GOLD STREET BOY (2007)
Hiiumaa RSK GOLD STREET BOY (2007) 2a
5
Treener(id):
Anneli Metsaorg
ROYAL PEARL (2006)
RK El Awrah ET ROYAL PEARL (2006) 2a
6
Treener(id):
Berit Truuts
MERCY (2010, SP)
Liivimaa RK MERCY (2010, SP) 2b | X
7
Treener(id): Egle Kalev
Cristella Treial
VIIKING (2006, SP)
Tartu Ratsakool Egle Kalev VIIKING (2006, SP) 2b | X
8
Treener(id):
Eliise Laur
KILVET (2005, VP)
Viljandimaa RSK KILVET (2005, VP) 2b | X
9
Treener(id): Egle Kalev
Elisabeth Kaldvee
SALSA (2009, SP)
Tartu Ratsakool Egle Kalev SALSA (2009, SP) 2b | X
10
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Mare Kalme
Emilia Uustalu
WASABI (2008)
Viru Ratsu Mare Kalme WASABI (2008) 1
11
Treener(id):
Esti Viilup
POLEDRA (2005)
RK El Awrah ET POLEDRA (2005) 3
12
Klubi: EER
Treener(id):
Eveli Pärna
ROSSA (2008, SP)
EER ROSSA (2008, SP) 2a
13
Treener(id):
Gerli Sein
SOFA (2009, SP)
Liivimaa RK SOFA (2009, SP) 2b | X
14
Klubi: EER
Treener(id): Õnne Halliko
Gerly Pällo
BELEGIA (2012)
EER Õnne Halliko BELEGIA (2012) 1
15
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Heddy Talvik
BREMEN (2005)
Viru Ratsu BREMEN (2005) 2a
16
Klubi: Kurtna RK
Treener(id):
Jana Jalast
LUUKAS (2011)
Kurtna RK LUUKAS (2011) 2a
17
Klubi: Lahemaa HK
Treener(id):
Jane Vahtras
VIKO (2005, SP)
Lahemaa HK VIKO (2005, SP) 1
18
Treener(id): Egle Kalev
Johanna Jakobson
LAFERME (2011, SP)
Tartu Ratsakool Egle Kalev LAFERME (2011, SP) 2b | X
19
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Mare Kalme
Johanna Krippel
LOKE (2004, SP)
Viru Ratsu Mare Kalme LOKE (2004, SP) 1
20
Treener(id): Egle Kalev
Joonas Maru Aardevälja
SIESTA (2010, SP)
Tartu Ratsakool Egle Kalev SIESTA (2010, SP) 2b | X
21
Klubi: EER
Treener(id): Õnne Halliko
Kadri-Liis Remmelgas
ETNIES (2008, VP)
EER Õnne Halliko ETNIES (2008, VP) 2b | X
22
Klubi: EER
Treener(id): Õnne Halliko
Kairit Järv
WIN O`FAYA (2009)
EER Õnne Halliko WIN O`FAYA (2009) 3
23
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Kalev Käsperson
FIX (2010)
Viru Ratsu FIX (2010) 3
24
Treener(id):
Kreeta-Lisett Tooming
KESGIN (2008)
RK El Awrah ET KESGIN (2008) 1
25
Klubi: Avante
Treener(id):
Kristi Vahenurm
FRUTY (2010, SP)
Avante FRUTY (2010, SP) 1
26
Klubi: Avante
Treener(id):
Kristin Tärn
MAHDI (2011)
Avante MAHDI (2011) 2a
27
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Mare Kalme
Ksenja Mihnovitš
PÄIKE (2010)
Viru Ratsu Mare Kalme PÄIKE (2010) 1
28
Treener(id):
Laura Nahkor
PARZIVAL (2007)
RK El Awrah ET PARZIVAL (2007) 2a
29
Klubi: Avante
Treener(id): Kadri Kullerkupp
Lene Aadli
ILUEEDI (2007)
Avante Kadri Kullerkupp ILUEEDI (2007) 2a
30
Treener(id): Egle Kalev
Liisa Juurmann
GALAXY (2007, SP)
Tartu Ratsakool Egle Kalev GALAXY (2007, SP) 2b | X
31
Treener(id):
Lilian Schönberg
JASIM EL AWRAH OX (2011)
RK El Awrah ET JASIM EL AWRAH OX (2011) 2a
32
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Kadri Kullerkupp
Maarja Malm
RUUDIK (2005, SP)
Viru Ratsu Kadri Kullerkupp RUUDIK (2005, SP) 1
33
Treener(id):
Margaret Peremees
GEPARA OX (2004)
RK El Awrah ET GEPARA OX (2004) 2a
34
Treener(id):
Maria Pääsuke
CAIRO OX (2000, SP)
RK El Awrah ET CAIRO OX (2000, SP) 3
35
Klubi: EER
Treener(id):
Maria Runno
PLEYON (2004)
EER PLEYON (2004) 3
36
Klubi: EER
Treener(id):
Marii Helen Eek
VON VÜRTSPETER (2006)
EER VON VÜRTSPETER (2006) 2a
37
Treener(id):
Maris Kallo
SAPHIRA OX (2012)
Liivimaa RK SAPHIRA OX (2012) 1
38
Treener(id):
Marjana Tilk
MAZUNA'S JASMIN (2005)
RK El Awrah ET MAZUNA'S JASMIN (2005) 1
39
Klubi: Kassari RM
Treener(id):
Merethe Louise Bønneland Neland
PENELOPE (2010)
Kassari RM PENELOPE (2010) 3
40
Klubi: EER
Treener(id): Õnne Halliko
Merilin Kalbre
MUSTAFO MALABAH (2011)
EER Õnne Halliko MUSTAFO MALABAH (2011) 2a
41
Treener(id):
Merja Magnus
KITEKÄT (2004)
Viljandimaa RSK KITEKÄT (2004) 1
42
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Sille Kaupmees
FANNY (2007, SP)
Viru Ratsu FANNY (2007, SP) 1
43
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Triin Moisa
RUMBA - ARMA (2007)
Viru Ratsu RUMBA - ARMA (2007) 3
44
Klubi: EHS
Treener(id):
Tuuli Peensalu
VIIROK (2008)
EHS VIIROK (2008) 1
45
Klubi: Lahemaa HK
Treener(id):
Viivika Liimann
RALLI (2010)
Lahemaa HK RALLI (2010) 1