Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Tartu Linna MV Poniratsanike Koolisõidus
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
49
Starte:
48
Ära jäänud starte:
7
Võistlejaid:
32
Hobuseid:
26
Stardid päevade kaupa:
13.08.16, laupäev:
48
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Adele Karolina Kõre
Adele Karolina Kõre
Tartu Ratsakool
GALAXY (2007)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
GALAXY (2007)
2
2
Aleksandra Kliimand
Aleksandra Kliimand
Tartu Ratsakool
VIIKING (2006, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
VIIKING (2006, SP)
2
3
Aleksandra Kliimand
Aleksandra Kliimand
Tartu Ratsakool
MEMPHIS (2005)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
MEMPHIS (2005)
3
4
Andrea Natali Nad
Andrea Natali Nad
Tartu Ratsakool
TIGRIS LINE (2003)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
TIGRIS LINE (2003)
3
5
Anna Rastostsenkova
Anna Rastostsenkova
RSK KRT
CHARLESTON (2008)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
2
RSK KRT
Reet Kerro
CHARLESTON (2008)
2
6
Anna Rastostsenkova
Anna Rastostsenkova
RSK KRT
HIIU SIBYLLE (2009)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
2
RSK KRT
Reet Kerro
HIIU SIBYLLE (2009)
2
7
Annabel Kaldvee
Annabel Kaldvee
Tartu Ratsakool
NILSSON OX (2006)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
NILSSON OX (2006)
3
8
Anni Britta Pajoma
Anni Britta Pajoma
Tartumaa RSK
PRIMAS (1999)
Treener(id):
Piret Hommuk
Klass(id)
3
Tartumaa RSK
Piret Hommuk
PRIMAS (1999)
3
9
Anni Britta Pajoma
Anni Britta Pajoma
Tartumaa RSK
FANTA FE LIISA (2005)
Treener(id):
Piret Hommuk
Klass(id)
4
Tartumaa RSK
Piret Hommuk
FANTA FE LIISA (2005)
4
10
Astrid Uus
Astrid Uus
Tartu Ratsakool
GALAXY (2007)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
GALAXY (2007)
2
11
Cristella Treial
Cristella Treial
Tartu Ratsakool
ANSIP (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
ANSIP (2010)
2
12
Cristella Treial
Cristella Treial
Tartu Ratsakool
FAIRY-TALE (2011)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
FAIRY-TALE (2011)
3
13
Eliisa Kalpus
Eliisa Kalpus
Tartu Ratsakool
ANSIP (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
ANSIP (2010)
2
14
Elisabeth Prääm
Elisabeth Prääm
Tartu Ratsakool
MUUSIK (1996)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
MUUSIK (1996)
3
15
Elo Joandi
Elo Joandi
Tartu Ratsakool
ECUADOR BAFF (2004)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
ECUADOR BAFF (2004)
3
16
Gertrud Pauska
Gertrud Pauska
Tartu Ratsakool
FAIRY-TALE (2011)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
FAIRY-TALE (2011)
3
17
Gertrud Pauska
Gertrud Pauska
Tartu Ratsakool
MEMPHIS (2005)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
4
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
MEMPHIS (2005)
4
18
Gertu Marion Lepp
Gertu Marion Lepp
Tartu Ratsakool
MUUSIK (1996)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
MUUSIK (1996)
3
19
Janno Joosep Mathias Malmre
Janno Joosep Mathias Malmre
Tartu Ratsakool
PANIS CAYENNE (2007)
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
PANIS CAYENNE (2007)
3
20
Johanna Aren
Johanna Aren
Tartu Ratsakool
BEAUTY TOOMA (2005)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
BEAUTY TOOMA (2005)
3
21
Johanna Jakobson
Johanna Jakobson
Tartu Ratsakool
LAFERME (2011, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
|
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
LAFERME (2011, SP)
1
|
2
22
Johanna Jakobson
Johanna Jakobson
Tartu Ratsakool
MON HERA (2010)
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
MON HERA (2010)
2
23
Johanna Teppan
Johanna Teppan
Tartu Ratsakool
ANELLA (2011, SP)
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
ANELLA (2011, SP)
2
24
Kathrina Volmer
Kathrina Volmer
Tartu Ratsakool
VIIKING (2006, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
VIIKING (2006, SP)
2
25
Kathrina Volmer
Kathrina Volmer
Tartu Ratsakool
GIANNI (2010)
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
GIANNI (2010)
3
26
Katrin Lipp
Katrin Lipp
Viru Ratsu
LUX (2009)
Klass(id)
1
|
3
Viru Ratsu
LUX (2009)
1
|
3
27
Kelly Uluots
Kelly Uluots
Tartu Ratsakool
TIGRIS LINE (2003)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
TIGRIS LINE (2003)
3
28
Kristelle Teeväli
Kristelle Teeväli
Tondi RSK
RAHOTEP (2008, VP)
Klass(id)
2
|
3
Tondi RSK
RAHOTEP (2008, VP)
2
|
3
29
Kristin Hango
Kristin Hango
Tartu Ratsakool
ROBYN (2012)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
ROBYN (2012)
3
30
Maret Hallik
Maret Hallik
Tartu Ratsakool
ROBYN (2012)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
ROBYN (2012)
3
31
Mariel Olkonen
Mariel Olkonen
Tartu Ratsakool
SALSA (2009, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
SALSA (2009, SP)
2
32
Mariel Olkonen
Mariel Olkonen
Tartu Ratsakool
SIESTA (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
SIESTA (2010)
2
33
Mariel Olkonen
Mariel Olkonen
Tartu Ratsakool
BEAUTY TOOMA (2005)
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
BEAUTY TOOMA (2005)
3
34
Mart Saamuel Lobjakas
Mart Saamuel Lobjakas
Tartu Ratsakool
SIESTA (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
SIESTA (2010)
2
35
Marta Siim
Marta Siim
Tartu Ratsakool
MON LADY (2009, VP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
|
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
MON LADY (2009, VP)
1
|
2
36
Marta Siim
Marta Siim
Tartu Ratsakool
ANELLA (2011, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
ANELLA (2011, SP)
2
37
Merike Jõesaar
Merike Jõesaar
Tartu Ratsakool
GIANNI (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
GIANNI (2010)
3
38
Sigrid Salumets
Sigrid Salumets
Tartu Ratsakool
ECUADOR BAFF (2004)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
ECUADOR BAFF (2004)
3
39
Sigrid Salumets
Sigrid Salumets
Tartu Ratsakool
PANIS CAYENNE (2007)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
PANIS CAYENNE (2007)
3
40
Susanna Vassil
Susanna Vassil
Tartu Ratsakool
SALSA (2009, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
SALSA (2009, SP)
2
41
Susanna Vassil
Susanna Vassil
Tartu Ratsakool
HERR HUGO (2007, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
HERR HUGO (2007, SP)
2
42
Tiia Tallo
Tiia Tallo
FANTA FE LIISA (2005)
Klass(id)
3
FANTA FE LIISA (2005)
3
43
Triinu Riisberg
Triinu Riisberg
Tartu Ratsakool
HERR HUGO (2007, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
HERR HUGO (2007, SP)
2
44
Älis Mikiver
Älis Mikiver
Tartumaa RSK
PRIMAS (1999)
Treener(id):
Piret Hommuk
Klass(id)
3
Tartumaa RSK
Piret Hommuk
PRIMAS (1999)
3
Taustatööd