Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Kiviloo Rännak
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
55
Starte:
51
Ära jäänud starte:
4
Võistlejaid:
51
Hobuseid:
50
Stardid päevade kaupa:
02.04.16, laupäev:
51
Jrk
Võistleja
Klubi
Hobune
Klass(id)
1
Alice Allik
Alice Allik
RK El Awrah ET
FEELING BANKER (2007)
Klass(id)
2
RK El Awrah ET
FEELING BANKER (2007)
2
2
Anett Laever
Anett Laever
Viru Ratsu
MICHEL (2006, VP)
Klass(id)
1
Viru Ratsu
MICHEL (2006, VP)
1
3
Annabel Kaldvee
Annabel Kaldvee
Tartu Ratsakool
NILSSON OX (2006)
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
NILSSON OX (2006)
3
4
Anne Luik
Anne Luik
Hiiumaa RSK
GOLD STREET BOY (2007)
Klass(id)
1
Hiiumaa RSK
GOLD STREET BOY (2007)
1
5
Anne Rohtla
Anne Rohtla
RK Ruila Tall
JALIZZA ADAMAS (2007)
Klass(id)
2
RK Ruila Tall
JALIZZA ADAMAS (2007)
2
6
Anniki Kreek
Anniki Kreek
RK El Awrah ET
SAMURAI (2002)
Klass(id)
2
RK El Awrah ET
SAMURAI (2002)
2
7
Anu Sikk
Anu Sikk
RK El Awrah ET
DAGÖ BANKER (2006)
Klass(id)
2
RK El Awrah ET
DAGÖ BANKER (2006)
2
8
Berit Truuts
Berit Truuts
Liivimaa RK
MERCY (2010, SP)
Klass(id)
2
Liivimaa RK
MERCY (2010, SP)
2
9
Brenda Prants
Brenda Prants
EER
ASSMAN (2010, SP)
Klass(id)
2
EER
ASSMAN (2010, SP)
2
10
Brit Truuts
Brit Truuts
Liivimaa RK
BERGAMA OX (2008)
Klass(id)
2
Liivimaa RK
BERGAMA OX (2008)
2
11
Britta Stern
Britta Stern
Viru Ratsu
PÄIKE (2010)
Klass(id)
1
Viru Ratsu
PÄIKE (2010)
1
12
Eliise Laur
Eliise Laur
Viljandimaa RSK
KILVET (2005)
Klass(id)
3
Viljandimaa RSK
KILVET (2005)
3
13
Elisabeth Kaldvee
Elisabeth Kaldvee
Tartu Ratsakool
SALSA (2009, SP)
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
SALSA (2009, SP)
2
14
Eveli Pärna
Eveli Pärna
EER
ROSSA (2008)
Klass(id)
2
EER
ROSSA (2008)
2
15
Gabriel Kibal
Gabriel Kibal
EER
PLEYON (2004)
Klass(id)
2
EER
PLEYON (2004)
2
16
Gerli Sein
Gerli Sein
Liivimaa RK
SOFA (2009)
Klass(id)
2
Liivimaa RK
SOFA (2009)
2
17
Gerly Pällo
Gerly Pällo
EER
AVIALIS
Klass(id)
2
EER
AVIALIS
2
18
Grete Kaas
Grete Kaas
RK El Awrah ET
GUNPOWDER BOY (2006)
Klass(id)
3
RK El Awrah ET
GUNPOWDER BOY (2006)
3
19
Heigo Rohtla
Heigo Rohtla
RK Ruila Tall
FATAS ZANZIBAAR (2004)
Klass(id)
2
RK Ruila Tall
FATAS ZANZIBAAR (2004)
2
20
Ines Beilmann-Lehtonen
Ines Beilmann-Lehtonen
EER
LOCAL SUNSHINE (2009)
Klass(id)
3
EER
LOCAL SUNSHINE (2009)
3
21
Joonas Maru Aardevälja
Joonas Maru Aardevälja
Tartu Ratsakool
SIESTA (2010)
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
SIESTA (2010)
2
22
Kadri-Liis Remmelgas
Kadri-Liis Remmelgas
EER
ETNIES (2008)
Klass(id)
2
EER
ETNIES (2008)
2
23
Kairit Järv
Kairit Järv
EER
WIN O`FAYA (2009)
Klass(id)
3
EER
WIN O`FAYA (2009)
3
24
Kaisa Kask
Kaisa Kask
Liivimaa RK
JAY CLAIM (2011)
Klass(id)
2
Liivimaa RK
JAY CLAIM (2011)
2
25
Kaisa Keerd
Kaisa Keerd
EER
NELLA (2007)
Klass(id)
2
EER
NELLA (2007)
2
26
Kalev Käsperson
Kalev Käsperson
Viru Ratsu
FIX (2010)
Klass(id)
2
Viru Ratsu
FIX (2010)
2
27
Kalli Katariina Kalbre
Kalli Katariina Kalbre
EER
BYRON (2001)
Klass(id)
3
EER
BYRON (2001)
3
28
Katrin Liiv
Katrin Liiv
EER
VIGOR OX (2008)
Klass(id)
3
EER
VIGOR OX (2008)
3
29
Katrin Mets
Katrin Mets
EER
AMAL EL AWRAH OX (2011)
Klass(id)
2
EER
AMAL EL AWRAH OX (2011)
2
30
Keiu Oras
Keiu Oras
EER
MUSTAFO MALABAH (2011)
Klass(id)
2
EER
MUSTAFO MALABAH (2011)
2
31
Kreeta-Lisett Tooming
Kreeta-Lisett Tooming
RK El Awrah ET
KESGIN (2008)
Klass(id)
1
RK El Awrah ET
KESGIN (2008)
1
32
Kristin Tärn
Kristin Tärn
Avante
MAHDI (2011)
Klass(id)
1
Avante
MAHDI (2011)
1
33
Laura Nahkor
Laura Nahkor
RK El Awrah ET
PARZIVAL (2007)
Klass(id)
2
RK El Awrah ET
PARZIVAL (2007)
2
34
Lene Aadli
Lene Aadli
Avante
ILUEEDI (2007)
Klass(id)
1
Avante
ILUEEDI (2007)
1
35
Lilian Schönberg
Lilian Schönberg
RK El Awrah ET
JASIM EL AWRAH OX (2011)
Klass(id)
1
RK El Awrah ET
JASIM EL AWRAH OX (2011)
1
36
Malviki Tedre
Malviki Tedre
RK El Awrah ET
RAVELL (2012)
Klass(id)
1
RK El Awrah ET
RAVELL (2012)
1
37
Maret Kasemets
Maret Kasemets
EHS
ARMI (2009)
Klass(id)
2
EHS
ARMI (2009)
2
38
Margaret Peremees
Margaret Peremees
RK El Awrah ET
GEPARA OX (2004)
Klass(id)
1
RK El Awrah ET
GEPARA OX (2004)
1
39
Maria Pääsuke
Maria Pääsuke
RK El Awrah ET
CAIRO OX (2000)
Klass(id)
2
RK El Awrah ET
CAIRO OX (2000)
2
40
Marian Kikas
Marian Kikas
Liivimaa RK
JALISZKO (2007)
Klass(id)
3
Liivimaa RK
JALISZKO (2007)
3
41
Marii Helen Eek
Marii Helen Eek
EER
VON VÜRTSPETER (2006)
Klass(id)
2
EER
VON VÜRTSPETER (2006)
2
42
Maris Kallo
Maris Kallo
Liivimaa RK
AMANDA (2005)
Klass(id)
2
Liivimaa RK
AMANDA (2005)
2
43
Maris Matsi
Maris Matsi
EER
BELEGIA (2012)
Klass(id)
1
EER
BELEGIA (2012)
1
44
Merilin Kalbre
Merilin Kalbre
EER
CVR ATHINO OX (FI) (2007)
Klass(id)
3
EER
CVR ATHINO OX (FI) (2007)
3
45
Merja Magnus
Merja Magnus
Viljandimaa RSK
KITEKÄT (2004)
Klass(id)
1
Viljandimaa RSK
KITEKÄT (2004)
1
46
Sanna Podekrat
Sanna Podekrat
Tartu Ratsakool
GALAXY (2007)
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
GALAXY (2007)
3
47
Sanna Turu
Sanna Turu
RK El Awrah ET
FIONA (2008)
Klass(id)
1
RK El Awrah ET
FIONA (2008)
1
48
Triin Tartu
Triin Tartu
Märjamaa SK
TEMPU (2010, VP)
Klass(id)
1
Märjamaa SK
TEMPU (2010, VP)
1
49
Tuuli Peensalu
Tuuli Peensalu
EHS
VIIROK (2008)
Klass(id)
2
EHS
VIIROK (2008)
2
50
Virge Laur
Virge Laur
EER
FILLY-BELLA (2001)
Klass(id)
3
EER
FILLY-BELLA (2001)
3
51
Õnne Halliko
Õnne Halliko
EER
BALTIMOR (2001)
Klass(id)
2
EER
BALTIMOR (2001)
2
Taustatööd