Võistlus

Nimi:
Lääne Regiooni Talvekarikas TS 2016 I etapp
Aeg:
19.12.15
Korraldaja(d):
Märjamaa SK
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Loodna küla
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Karikasarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/takistussoidu-voistlussarjad-2016/

Lääne Regiooni karikasarja arvestus märkida registreerimisel märkuste lahtrisse.
05.12.15 - Klass 1a | 70 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud (sarja Klass 1)

Osalejaid: 25

Koht# Võistleja Klubi Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Janely Saar
MEXICANA (2006)
Pärnumaa RSK MEXICANA (2006) 0 / 38,32 0 / 38,32
2
Treener(id):
Liisbet Leiter
ULTRA (2005)
Märjamaa SK ULTRA (2005) 0 / 39,97 0 / 39,97
3
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
ONELLI (2010, VP)
Märjamaa SK ONELLI (2010, VP) 0 / 40,45 0 / 40,45
4
Treener(id):
Janely Saar
CIRCUS (2003)
Pärnumaa RSK CIRCUS (2003) 0 / 40,82 0 / 40,82
5
Klubi: Kassari RM
Treener(id):
Triinu Rannast
APRIL (2001)
Kassari RM APRIL (2001) 0 / 41,83 0 / 41,83
6
Treener(id):
Carolina Kuris
RAPUNTCEL (2011, SP)
Läänemaa RSK RAPUNTCEL (2011, SP) 0 / 45,01 0 / 45,01
7
Klubi:
Treener(id):
Kärt Alehodžin
ULTRA (2005)
ULTRA (2005) 0 / 45,08 0 / 45,08
8
Treener(id):
Anita Raag
LADOGA (1995)
Märjamaa SK LADOGA (1995) 0 / 46,67 0 / 46,67
9
Treener(id):
Sandra Laur
VHOTA - VUGE (2002)
Hiiumaa RSK VHOTA - VUGE (2002) 0 / 48,27 0 / 48,27
10
Treener(id):
Riin Tammet
MARU MISSY (2011, VP)
Läänemaa RSK MARU MISSY (2011, VP) 0 / 48,96 0 / 48,96
11
Treener(id):
Maarja Berkmann
BRUCE DE BERKS (2010)
Hiiumaa RSK BRUCE DE BERKS (2010) 0 / 49,89 0 / 49,89
12
Treener(id):
Kerli Kivisikk
COLORADO (2003)
Hiiumaa RSK COLORADO (2003) 0 / 50,08 0 / 50,08
13
Treener(id):
Maria Johanna Kaskor
COLORADO (2003)
Hiiumaa RSK COLORADO (2003) 0 / 50,69 0 / 50,69
14
Treener(id):
Moona Maria Ernets
RAPUNTCEL (2011, SP)
Läänemaa RSK RAPUNTCEL (2011, SP) 0 / 54,32 0 / 54,32
15
Treener(id):
Hanna Brigitta Heinlaid
O`BRYAN (2009)
Märjamaa SK O`BRYAN (2009) 0 / 58,03 0 / 58,03
16
Treener(id):
Heleriin Lopp
HESTIA (2005, SP)
Saaremaa RSK HESTIA (2005, SP) 0 / 58,71 0 / 58,71
17
Treener(id):
Carolina Kuris
SELENE (2008)
Läänemaa RSK SELENE (2008) 4 / 39,32 4 / 39,32
18
Treener(id):
Margret Raba
MOONA (2010, SP)
Läänemaa RSK MOONA (2010, SP) 4 / 39,73 4 / 39,73
19
Treener(id):
Margret Raba
MARU MISSY (2011, VP)
Läänemaa RSK MARU MISSY (2011, VP) 4 / 45,48 4 / 45,48
20
Klubi: Kassari RM
Treener(id):
Triinu Rannast
GOLD ZAYRON (2010)
Kassari RM GOLD ZAYRON (2010) 4 / 50,06 4 / 50,06
21
Treener(id):
Stella Brett Mesila
VERSO DE VEEGA (2011)
Märjamaa SK VERSO DE VEEGA (2011) 4 / 50,33 4 / 50,33
22
Treener(id):
Hanna Brigitta Heinlaid
VERSO DE VEEGA (2011)
Märjamaa SK VERSO DE VEEGA (2011) 4 / 51,22 4 / 51,22
23
Treener(id):
Heleriin Lopp
RHEA (2007, SP)
Saaremaa RSK RHEA (2007, SP) 8 / 52,61 8 / 52,61
24
Treener(id):
Birgit Kibus
VHOTA - VUGE (2002)
Hiiumaa RSK VHOTA - VUGE (2002) 8 / 56,03 8 / 56,03
25
Treener(id):
Aimar Ormus
MOONA (2010, SP)
Läänemaa RSK MOONA (2010, SP) 12 / 57,78 12 / 57,78