Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2015
/
Baltic Dressage League
/ 8 - Tulemused
Baltic Dressage League
Aeg:
05.09.15 - 06.09.15
Korraldaja(d):
Niitvälja RSK, RK Ruila Tall, ERL
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ülle Hanni
tel. 53439134, ulle.hanni@audentes.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo
http://balticriders.com/
Tulemused hetkel
http://balticriders.com/dressage/dressage-estonia/dre-est-results/
Võistluse lehele
06.09.15 - Klass 8 | Skeem L9 | BDL Lapsed
Starte:
17
Võistluspaare:
17
Võistlejaid:
11
Hobuseid:
15
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
1
Carinee Ainola
Carinee Ainola
Niitvälja RSK
RANT (2007, SP)
Tulemus
70,495%
Niitvälja RSK
RANT (2007, SP)
70,495%
2
Carinee Ainola
Carinee Ainola
Niitvälja RSK
HERR ILVES (2007, VP)
Tulemus
69,775%
Niitvälja RSK
HERR ILVES (2007, VP)
69,775%
3
Helena Kaal
Helena Kaal
Viljandimaa RSK
CASSANDER (2010)
Tulemus
68,559%
Viljandimaa RSK
CASSANDER (2010)
68,559%
4
Helena Kaal
Helena Kaal
Viljandimaa RSK
RIHANNA (2009)
Tulemus
68,468%
Viljandimaa RSK
RIHANNA (2009)
68,468%
5
Elisabeth Skjoldby
Elisabeth Skjoldby
Viljandimaa RSK
SAHIB (2009)
Tulemus
66,306%
Viljandimaa RSK
SAHIB (2009)
66,306%
6
Rose Marie Skjoldby
Rose Marie Skjoldby
Viljandimaa RSK
OUNCE OF GOLD (2003)
Tulemus
65,676%
Viljandimaa RSK
OUNCE OF GOLD (2003)
65,676%
7
Susanna Kukke
Susanna Kukke
RSK KRT
EL BEG (1993)
Tulemus
65,090%
RSK KRT
EL BEG (1993)
65,090%
8
Marija Japina (LAT)
Marija Japina (LAT)
BASNJA
Tulemus
65,045%
BASNJA
65,045%
9
Karmen Sule
Karmen Sule
Audruranna RSK
MORTIMER (1998, SP)
Tulemus
64,505%
Audruranna RSK
MORTIMER (1998, SP)
64,505%
10
Birgit Pihlak
Birgit Pihlak
Saaremaa RSK
RAIGO (2008, SP)
Tulemus
64,189%
Saaremaa RSK
RAIGO (2008, SP)
64,189%
11
Mari Talinurm
Mari Talinurm
RK Ruila Tall
CALVIN (2008)
Tulemus
64,144%
RK Ruila Tall
CALVIN (2008)
64,144%
12
Elisabeth Atamanski
Elisabeth Atamanski
Niitvälja RSK
WILLIAM (2005, VP)
Tulemus
64,099%
Niitvälja RSK
WILLIAM (2005, VP)
64,099%
13
Maribel Tuiken
Maribel Tuiken
Audruranna RSK
SIMNAS OX (2001)
Tulemus
63,153%
Audruranna RSK
SIMNAS OX (2001)
63,153%
14
Rebeka Japina (LAT)
Rebeka Japina (LAT)
BASNJA
Tulemus
63,108%
BASNJA
63,108%
15
Karmen Sule
Karmen Sule
Audruranna RSK
FOUR WINDS CELLO (2006)
Tulemus
63,018%
Audruranna RSK
FOUR WINDS CELLO (2006)
63,018%
16
Kätlin Nõgu
Kätlin Nõgu
Niitvälja RSK
VOORE RUFUS (2006, SP)
Tulemus
61,396%
Niitvälja RSK
VOORE RUFUS (2006, SP)
61,396%
17
Mari Talinurm
Mari Talinurm
RK Ruila Tall
CALLUP (2009)
Tulemus
57,973%
RK Ruila Tall
CALLUP (2009)
57,973%
Taustatööd