Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2015
/
Lääne Regiooni Talvekarikas TS 2015 Finaal
/ 1 - Tulemused
Lääne Regiooni Talvekarikas TS 2015 Finaal
Aeg:
10.05.15
Korraldaja(d):
Hiiumaa RSK
Asukoht:
Linnumäe
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistlussarjad
Lääne Regiooni Talvekarikas
Võistluse lehele
10.05.15 - Klass 1 | 80 cm | Art. 238.2.2 + 245.3, vahetud ümberhüpped | Avatud - Karikasarja Klass 1
Starte:
33
Võistluspaare:
33
Võistlejaid:
31
Hobuseid:
25
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
Harrastajad
Poniratsanike paarid
Ponid
Poniratsanikud
1
Marion Demus
Marion Demus
Hiiumaa RSK
VHOTA - VUGE (2002)
Tulemus
0 / 69,39 / 0 / 31,81
Hiiumaa RSK
VHOTA - VUGE (2002)
0 / 69,39 / 0 / 31,81
+
+
+
+
2
Birgit Laupä
Birgit Laupä
Tondi RSK
ROYAL HARRI (2007)
Tulemus
0 / 67,67 / 0 / 31,96
Tondi RSK
ROYAL HARRI (2007)
0 / 67,67 / 0 / 31,96
+
+
+
+
3
Helina Täht
Helina Täht
Hiiumaa RSK
PÄRN (1998)
Tulemus
0 / 77,03 / 0 / 32,06
Hiiumaa RSK
PÄRN (1998)
0 / 77,03 / 0 / 32,06
2.0
+
+
+
4
Henri Paomees
Henri Paomees
Saaremaa RSK
WIKTOORIA (2001)
Tulemus
0 / 74,18 / 0 / 33,85
Saaremaa RSK
WIKTOORIA (2001)
0 / 74,18 / 0 / 33,85
+
+
+
+
5
Sandra Vatter
Sandra Vatter
Läänemaa RSK
LIKUS (2006, MP)
Tulemus
0 / 65,17 / 0 / 34,25
Läänemaa RSK
LIKUS (2006, MP)
0 / 65,17 / 0 / 34,25
+
1.0
1.0
1.0
6
Maria Johanna Kaskor
Maria Johanna Kaskor
Hiiumaa RSK
CALVADOS (2001)
Tulemus
0 / 80,54 / 0 / 34,96
Hiiumaa RSK
CALVADOS (2001)
0 / 80,54 / 0 / 34,96
+
+
+
+
7
Brigitta Vanker
Brigitta Vanker
Märjamaa SK
REMY MARTIN (2008, SP)
Tulemus
0 / 77,35 / 0 / 35,35
Märjamaa SK
REMY MARTIN (2008, SP)
0 / 77,35 / 0 / 35,35
+
1.0
1.0
1.0
8
Grete-Liis Uustalu
Grete-Liis Uustalu
Läänemaa RSK
TARAPITA (2007, SP)
Tulemus
0 / 67,79 / 0 / 39,49
Läänemaa RSK
TARAPITA (2007, SP)
0 / 67,79 / 0 / 39,49
+
1.0
1.0
1.0
9
Elise-Maria Trei
Elise-Maria Trei
Saaremaa RSK
AROOMI (1999)
Tulemus
0 / 70,51 / 0 / 42,08
Saaremaa RSK
AROOMI (1999)
0 / 70,51 / 0 / 42,08
+
+
+
+
10
Lily Marlen
Lily Marlen
Hiiumaa RSK
ALPACINO (2009)
Tulemus
0 / 97,30 / 0 / 45,70
Hiiumaa RSK
ALPACINO (2009)
0 / 97,30 / 0 / 45,70
+
+
+
+
11
Kerli Kivisikk
Kerli Kivisikk
Hiiumaa RSK
COLORADO (2003)
Tulemus
0 / 103,03 / 0 / 49,31
Hiiumaa RSK
COLORADO (2003)
0 / 103,03 / 0 / 49,31
+
+
+
+
12
Kaisa Kallas
Kaisa Kallas
Märjamaa SK
KALME (2008)
Tulemus
0 / 84,63 / 4 / 55,58
Märjamaa SK
KALME (2008)
0 / 84,63 / 4 / 55,58
0.5
+
+
+
13
Merle Trestip
Merle Trestip
Märjamaa SK
LONDA (2000)
Tulemus
0 / 80,19 / kukkus
Märjamaa SK
LONDA (2000)
0 / 80,19 / kukkus
0.5
+
+
+
13
Kati Kahn
Kati Kahn
Läänemaa RSK
CHOPPER JOS XX (2005)
Tulemus
0 / 73,92 / elim
Läänemaa RSK
CHOPPER JOS XX (2005)
0 / 73,92 / elim
+
+
+
+
15
Ketlin Uustalu
Ketlin Uustalu
Läänemaa RSK
TARAPITA (2007, SP)
Tulemus
4 / 63,66
Läänemaa RSK
TARAPITA (2007, SP)
4 / 63,66
+
+
+
+
16
Birgit Kibus
Birgit Kibus
Hiiumaa RSK
VHOTA - VUGE (2002)
Tulemus
4 / 69,96
Hiiumaa RSK
VHOTA - VUGE (2002)
4 / 69,96
+
+
+
+
17
Kadi Nurs
Kadi Nurs
Hiiumaa RSK
PERIGRINE (2009)
Tulemus
4 / 71,30
Hiiumaa RSK
PERIGRINE (2009)
4 / 71,30
0.5
+
+
+
18
Carolina Kuris
Carolina Kuris
Läänemaa RSK
SELENE (2008)
Tulemus
4 / 72,55
Läänemaa RSK
SELENE (2008)
4 / 72,55
+
+
+
+
19
Eliise Kaups
Eliise Kaups
Hiiumaa RSK
COLANI H (1998)
Tulemus
4 / 72,69
Hiiumaa RSK
COLANI H (1998)
4 / 72,69
+
+
+
+
20
Johannes Kiiver
Johannes Kiiver
Tondi RSK
OSCAR (2006)
Tulemus
4 / 77,25
Tondi RSK
OSCAR (2006)
4 / 77,25
+
+
+
+
21
Eeva Helga Kupits
Eeva Helga Kupits
Saaremaa RSK
WIKTOORIA (2001)
Tulemus
4 / 79,70
Saaremaa RSK
WIKTOORIA (2001)
4 / 79,70
+
+
+
+
22
Marion Demus
Marion Demus
Hiiumaa RSK
RATAXES (2006)
Tulemus
4 / 82,52
Hiiumaa RSK
RATAXES (2006)
4 / 82,52
+
+
+
+
23
Getriin Ots
Getriin Ots
Saaremaa RSK
AROOMI (1999)
Tulemus
4 / 86,69
Saaremaa RSK
AROOMI (1999)
4 / 86,69
+
+
+
+
24
Fiona Eliis Protas
Fiona Eliis Protas
Märjamaa SK
SINILIND (2008, VP)
Tulemus
4 / 88,92
Märjamaa SK
SINILIND (2008, VP)
4 / 88,92
+
+
+
+
25
Mihkel Ait
Mihkel Ait
Saaremaa RSK
TUUDUR (2000)
Tulemus
4 / 93,81
Saaremaa RSK
TUUDUR (2000)
4 / 93,81
+
+
+
+
26
Maarja Berkmann
Maarja Berkmann
Hiiumaa RSK
BRUCE DE BERKS (2010)
Tulemus
7 / 120,94
Hiiumaa RSK
BRUCE DE BERKS (2010)
7 / 120,94
0.5
+
+
+
Maarja Berkmann
Maarja Berkmann
Hiiumaa RSK
MOOSES (2005, MP)
Tulemus
2 tõrget
Hiiumaa RSK
MOOSES (2005, MP)
2 tõrget
+
+
+
+
Annabel Moor
Annabel Moor
Läänemaa RSK
CHOPPER JOS XX (2005)
Tulemus
vale tee
Läänemaa RSK
CHOPPER JOS XX (2005)
vale tee
+
+
+
+
Liisi Sillat
Liisi Sillat
Märjamaa SK
MAUR (1999, SP)
Tulemus
kukkus
Märjamaa SK
MAUR (1999, SP)
kukkus
+
+
+
+
Merily Peterson
Merily Peterson
Märjamaa SK
MAUR (1999, SP)
Tulemus
2 tõrget
Märjamaa SK
MAUR (1999, SP)
2 tõrget
+
+
+
+
Marie Keldrima
Marie Keldrima
Märjamaa SK
SINILIND (2008, VP)
Tulemus
2 tõrget
Märjamaa SK
SINILIND (2008, VP)
2 tõrget
+
+
+
+
Anita Raag
Anita Raag
Märjamaa SK
O`BERRY (2010, SP)
Tulemus
diskv
Märjamaa SK
O`BERRY (2010, SP)
diskv
+
+
+
+
Karmen Klaassen
Karmen Klaassen
Märjamaa SK
O`BERRY (2010, SP)
Tulemus
diskv
Märjamaa SK
O`BERRY (2010, SP)
diskv
+
+
+
+
Taustatööd