Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2015
/
Lääne Regiooni Talvekarikas TS 2015 V etapp
/ 3 - Tulemused
Lääne Regiooni Talvekarikas TS 2015 V etapp
Aeg:
18.04.15
Korraldaja(d):
Märjamaa SK
Asukoht:
Loodna küla
Sekretär:
Kadri Vollmer
tel. 55693949, kadri.vollmer@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistlussarjad
Lääne Regiooni Talvekarikas
Võistluse lehele
18.04.15 - Klass 3 | 110 cm | Art. 269.5, tõusev raskus Jokkeriga | Avatud
Starte:
21
Võistluspaare:
21
Võistlejaid:
17
Hobuseid:
21
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
Harrastajad
Hobused
Juuniorite paarid
Juuniorid
1
Janely Saar
Janely Saar
Audruranna RSK
MEXICANA (2006)
Tulemus
65 / 53,70
Audruranna RSK
MEXICANA (2006)
65 / 53,70
20.0
6.0
+
+
2
Egle Palm
Egle Palm
Tondi RSK
VEDETTE B (2002)
Tulemus
65 / 57,41
Tondi RSK
VEDETTE B (2002)
65 / 57,41
12.0
4.0
+
+
3
Maarja-Liisa Nõmm
Maarja-Liisa Nõmm
Audruranna RSK
PANCHITA (2006)
Tulemus
65 / 62,17
Audruranna RSK
PANCHITA (2006)
65 / 62,17
10.0
2.0
+
+
4
Marika Einstein
Marika Einstein
Viru Ratsu
ALŽIIR (2004)
Tulemus
65 / 62,63
Viru Ratsu
ALŽIIR (2004)
65 / 62,63
8.0
2.0
+
+
5
Ave Kokla
Ave Kokla
Hiiumaa RSK
SPECIAL EDITION (2000)
Tulemus
65 / 65,60
Hiiumaa RSK
SPECIAL EDITION (2000)
65 / 65,60
6.0
2.0
+
+
6
Mariann-Krõõt Ilves
Mariann-Krõõt Ilves
Vändra RSK
KENT LAKES (2010)
Tulemus
65 / 66,48
Vändra RSK
KENT LAKES (2010)
65 / 66,48
+
1.0
1.0
1.0
7
Mari-Ann Udeküll
Mari-Ann Udeküll
Saaremaa RSK
GRACIJA (2004)
Tulemus
64 / 62,78
Saaremaa RSK
GRACIJA (2004)
64 / 62,78
+
+
+
+
8
Älis-Sille Hein
Älis-Sille Hein
Tondi RSK
SINDERELLA (2010)
Tulemus
60 / 70,40
Tondi RSK
SINDERELLA (2010)
60 / 70,40
3.0
+
+
+
9
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Hiiumaa RSK
AGNETA (2010)
Tulemus
58 / 79,23
Hiiumaa RSK
AGNETA (2010)
58 / 79,23
+
+
+
+
10
Maris Suuster
Maris Suuster
Tondi RSK
STOKBROENS CAMARO-STAR (2002)
Tulemus
57 / 80,68
Tondi RSK
STOKBROENS CAMARO-STAR (2002)
57 / 80,68
+
+
+
+
11
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Hiiumaa RSK
CAMPANELLA (2007)
Tulemus
56 / 79,12
Hiiumaa RSK
CAMPANELLA (2007)
56 / 79,12
+
+
+
+
12
Kertu Reimann
Kertu Reimann
Märjamaa SK
PINCERTON (2006)
Tulemus
56 / 84,74
Märjamaa SK
PINCERTON (2006)
56 / 84,74
+
+
+
+
13
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Hiiumaa RSK
BANDITO B (2006)
Tulemus
43 / 104,30
Hiiumaa RSK
BANDITO B (2006)
43 / 104,30
+
+
+
+
14
Marje Salumets
Marje Salumets
Audruranna RSK
MASERATI (2002)
Tulemus
38 / 92,44
Audruranna RSK
MASERATI (2002)
38 / 92,44
2.0
+
+
+
15
Leenu Sarapuu
Leenu Sarapuu
Hiiumaa RSK
APRIL (2001)
Tulemus
35 / 65,82
Hiiumaa RSK
APRIL (2001)
35 / 65,82
+
+
+
+
16
Malin Kisant
Malin Kisant
Märjamaa SK
SOLEIL`S CASPER (2005)
Tulemus
25 / 57,40
Märjamaa SK
SOLEIL`S CASPER (2005)
25 / 57,40
+
+
+
+
17
Ave Kokla
Ave Kokla
Hiiumaa RSK
FELLE RED VD BLEUKEN (2005)
Tulemus
17 / 65,47
Hiiumaa RSK
FELLE RED VD BLEUKEN (2005)
17 / 65,47
0.5
+
+
+
18
Hanna-Marie Vabaoja
Hanna-Marie Vabaoja
Tondi RSK
RAVEN (2008)
Tulemus
16 / 60,98
Tondi RSK
RAVEN (2008)
16 / 60,98
+
+
+
+
19
Mari-Ann Udeküll
Mari-Ann Udeküll
Saaremaa RSK
OMAR (2006)
Tulemus
8 / 64,60
Saaremaa RSK
OMAR (2006)
8 / 64,60
+
+
+
+
Priit Perna
Priit Perna
Tondi RSK
HERMELA (2008)
Tulemus
2 tõrget
Tondi RSK
HERMELA (2008)
2 tõrget
+
+
+
+
Brigitta Vanker
Brigitta Vanker
Märjamaa SK
LANDO III (2002)
Tulemus
2 tõrget
Märjamaa SK
LANDO III (2002)
2 tõrget
+
+
+
+
Taustatööd