Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.
Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Masterlist

Võistluspaare: 37
Starte: 37
Ära jäänud starte: 0
Võistlejaid: 36
Hobuseid: 37

Jrk Võistleja Klubi Hobune Klass(id)
1
Treener(id):
Adele Karolina Kõre
NILSSON OX (2006, SP)
Tartu Ratsakool NILSSON OX (2006, SP) 2 | X
2
Treener(id):
Aleksandra Kliimand
LAFERME (2011, SP)
Tartu Ratsakool LAFERME (2011, SP) 4
3
Treener(id):
Alice Allik
FEELING BANKER (2007)
Vändra RSK FEELING BANKER (2007) 1
4
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Anett Laever
MICHEL (2006, VP)
Viru Ratsu MICHEL (2006, VP) 2 | X
5
Treener(id):
Annabel Kallo
SUZUKI (2006, SP)
Liivimaa RK SUZUKI (2006, SP) 2 | X
6
Treener(id):
Anneli Metsaorg
ROYAL PEARL (2006)
RK El Awrah ET ROYAL PEARL (2006) 3
7
Treener(id):
Annete Sikora
RAFIAH OX (2010)
Liivimaa RK RAFIAH OX (2010) 3
8
Treener(id):
Anni Vakkum
SPA (2004)
Saaremaa RSK SPA (2004) 4
9
Treener(id):
Anniki Kreek
SAMURAI (2002, SP)
RK El Awrah ET SAMURAI (2002, SP) 1
10
Treener(id):
Anu Sikk
DAGÖ BANKER (2006)
Vändra RSK DAGÖ BANKER (2006) 1
11
Treener(id):
Berit Truuts
SOFA (2009, SP)
Liivimaa RK SOFA (2009, SP) 2 | X
12
Klubi: EER
Treener(id):
Brenda Prants
ASSMAN (2010)
EER ASSMAN (2010) 1
13
Klubi: EER
Treener(id):
Cätlin Mölder
GREEK MINSTRA (1999)
EER GREEK MINSTRA (1999) 3
14
Klubi: EER
Treener(id):
Eliise Laur
KILVET (2005, VP)
EER KILVET (2005, VP) 2 | X
15
Treener(id):
Esti Viilup
POLEDRA (2005)
RK El Awrah ET POLEDRA (2005) 1
16
Klubi: EER
Treener(id):
Gabriel Kibal
LOCAL SUNSHINE (2009)
EER LOCAL SUNSHINE (2009) 3
17
Treener(id):
Grete Kaas
CAIRO OX (2000, SP)
RK El Awrah ET CAIRO OX (2000, SP) 1
18
Treener(id):
Grete Õismets
AUTOR (2010)
Liivimaa RK AUTOR (2010) 2 | X
19
Treener(id):
Hanna Laura Leesme
ATRILLO (2009)
RK El Awrah ET ATRILLO (2009) 1
20
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Heddy Talvik
BREMEN (2005)
Viru Ratsu BREMEN (2005) 4
21
Treener(id):
Joonas Maru Aardevälja
SIESTA (2010, SP)
Tartu Ratsakool SIESTA (2010, SP) 2 | X
22
Klubi: EER
Treener(id):
Kairit Järv
CVR ATHINO OX (FI) (2007)
EER CVR ATHINO OX (FI) (2007) 1
23
Treener(id):
Kaisa Kask
JAY CLAIM (2011)
Liivimaa RK JAY CLAIM (2011) 4
24
Klubi: EER
Treener(id):
Kaisa Keerd
NELLA (2007)
EER NELLA (2007) 1
25
Klubi: EER
Treener(id):
Katrin Mets
FILLY-BELLA (2001)
EER FILLY-BELLA (2001) 1
26
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Ksenja Mihnovitš
PÄIKE (2010)
Viru Ratsu PÄIKE (2010) 4
27
Klubi:
Treener(id):
Lauri Juhani Lehtinen (FIN)
SUPER PEARL (2001)
SUPER PEARL (2001) 1
28
Treener(id):
Liisa Juurmann
HERR HUGO (2007, SP)
Tartu Ratsakool HERR HUGO (2007, SP) 2 | X
29
Treener(id):
Lilian Schönberg
AMAL EL AWRAH OX (2011)
RK El Awrah ET AMAL EL AWRAH OX (2011) 4
30
Klubi: EER
Treener(id):
Mari Saar
PLEYON (2004)
EER PLEYON (2004) 1
31
Klubi: EER
Treener(id):
Marii Helen Eek
VON VÜRTSPETER (2006)
EER VON VÜRTSPETER (2006) 3
32
Treener(id):
Maris Kallo
AMANDA (2005, SP)
Liivimaa RK AMANDA (2005, SP) 2 | X
33
Treener(id):
Marja Salomaa
FARID IBN SHADWAN OX (2008)
RK El Awrah ET FARID IBN SHADWAN OX (2008) 1
34
Treener(id):
Mia Turu
LILLEMONS THUNDERACE (2004, VP<130)
RK El Awrah ET LILLEMONS THUNDERACE (2004, VP<130) 2 | X
35
Treener(id):
Piia Marie Leesme
PARZIVAL (2007)
RK El Awrah ET PARZIVAL (2007) 3
36
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tondi RSK HERMELA (2008) 4
37
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Triin Moisa
RUMBA - ARMA (2007)
Viru Ratsu RUMBA - ARMA (2007) 3