Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Ecu Summer Jump / Derby / Tartumaa Tõusvad Tähed II etapp
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
49
Starte:
68
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
48
Hobuseid:
40
Stardid päevade kaupa:
25.05.24, laupäev:
68
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Agnethe Marran
Agnethe Marran
Nõo RK
A SILVER LADY (2018)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
2
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
A SILVER LADY (2018)
2
2
Anethe Marran
Anethe Marran
Nõo RK
ADELINA (2016)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
5
(100 cm)
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
ADELINA (2016)
5
(100 cm)
3
Angelina Bufatina
Angelina Bufatina
Nõo RK
PARADISE FLAMINGO XX (2010)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
PARADISE FLAMINGO XX (2010)
1
4
Ann Öpik
Ann Öpik
Tartu Kalevi RK
ROLLS-ROYCE (2018)
Klass(id)
3
(100 cm) |
4
Tartu Kalevi RK
ROLLS-ROYCE (2018)
3
(100 cm) |
4
5
Anna-Bella Luige
Anna-Bella Luige
Tartu Kalevi RK
AGUONELE (2018, SP)
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
AGUONELE (2018, SP)
1
6
Britta Saluse
Britta Saluse
Tartu Kalevi RK
TONGIHOTE (2015, VP)
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
TONGIHOTE (2015, VP)
1
7
Elisabet Kalde
Elisabet Kalde
Gramina RSK
FALITA J.W.B. (2010)
Treener(id):
Maris Kartau
Klass(id)
2
|
3
(110 cm)
Gramina RSK
Maris Kartau
FALITA J.W.B. (2010)
2
|
3
(110 cm)
8
Elisabeth Prääm
Elisabeth Prääm
Tartu Kalevi RK
GALANTS (2014)
Treener(id):
Piret Hommuk
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
Piret Hommuk
GALANTS (2014)
1
9
Elizabet Tsyrulnikova
Elizabet Tsyrulnikova
VIRSIK (2015)
Klass(id)
1
VIRSIK (2015)
1
10
Ellinor Leevald
Ellinor Leevald
Tartu Kalevi RK
ROSINANTE (2012)
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
ROSINANTE (2012)
1
11
Emily Avdonin
Emily Avdonin
Nõo RK
VARIISA (2005)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
VARIISA (2005)
1
12
Emma Tommingas
Emma Tommingas
Nõo RK
HERBERT (2007)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
HERBERT (2007)
1
13
Gerda Emilia Kiudma
Gerda Emilia Kiudma
Gramina RSK
NOLABERLINA (2018)
Treener(id):
Maris Kartau
Klass(id)
2
|
3
(110 cm)
Gramina RSK
Maris Kartau
NOLABERLINA (2018)
2
|
3
(110 cm)
14
Gertu Marion Lepp
Gertu Marion Lepp
Tartumaa RSK
ICELYN (2019)
Klass(id)
3
(100 cm)
Tartumaa RSK
ICELYN (2019)
3
(100 cm)
15
Gloria Viitkin
Gloria Viitkin
Tartu Kalevi RK
VIRSIK (2015)
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
VIRSIK (2015)
1
16
Gloria Viitkin
Gloria Viitkin
Tartu Kalevi RK
ALLY McBEAL (2014)
Klass(id)
3
(100 cm) |
5
(100 cm)
Tartu Kalevi RK
ALLY McBEAL (2014)
3
(100 cm) |
5
(100 cm)
17
Ida Parmas
Ida Parmas
Tartu Kalevi RK
VAASA (2013, SP)
Treener(id):
Vivika Daniel
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
Vivika Daniel
VAASA (2013, SP)
1
18
Ilona Käosaar
Ilona Käosaar
Vändra RSK
OFFICER (2011)
Klass(id)
4
|
5
(110 cm)
Vändra RSK
OFFICER (2011)
4
|
5
(110 cm)
19
Inger Jüssi
Inger Jüssi
Nõo RK
VARIISA (2005)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
VARIISA (2005)
1
20
Jennifer Žukova
Jennifer Žukova
Tartu Kalevi RK
PHENOMENON (2013)
Treener(id):
Kaire Kalm
Klass(id)
3
(100 cm) |
5
(110 cm)
Tartu Kalevi RK
Kaire Kalm
PHENOMENON (2013)
3
(100 cm) |
5
(110 cm)
21
Kaira Kruusaauk
Kaira Kruusaauk
Tartu Kalevi RK
ADEELE (2015, SP)
Treener(id):
Ellen Koidu
Klass(id)
1
|
4
Tartu Kalevi RK
Ellen Koidu
ADEELE (2015, SP)
1
|
4
22
Kaisa Tali
Kaisa Tali
Liivimaa RK
LENDE (2019)
Klass(id)
1
|
2
Liivimaa RK
LENDE (2019)
1
|
2
23
Kerttu Mirjam Saarepuu
Kerttu Mirjam Saarepuu
Tartu Kalevi RK
ALFINA (2018)
Klass(id)
1
|
4
Tartu Kalevi RK
ALFINA (2018)
1
|
4
24
Ketren Kolga
Ketren Kolga
Tartu Kalevi RK
ASVA O'MONARA (2017)
Treener(id):
Eliise Saarepera
Klass(id)
1
|
2
Tartu Kalevi RK
Eliise Saarepera
ASVA O'MONARA (2017)
1
|
2
25
Kristin Sütt
Kristin Sütt
Tartu Kalevi RK
NELSI (2012, VP)
Treener(id):
Vivika Daniel
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
Vivika Daniel
NELSI (2012, VP)
1
26
Kristina Sööt-Kabin
Kristina Sööt-Kabin
Nõo RK
LEOPARDO E (2016)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
3
(100 cm) |
5
(100 cm)
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
LEOPARDO E (2016)
3
(100 cm) |
5
(100 cm)
27
Kärt Leetsi
Kärt Leetsi
Nõo RK
HERBERT (2007)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
HERBERT (2007)
1
28
Laura Trumm
Laura Trumm
Tartu Kalevi RK
TONGIHOTE (2015, VP)
Treener(id):
Vivika Daniel
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
Vivika Daniel
TONGIHOTE (2015, VP)
1
29
Liina Reima
Liina Reima
Nõo RK
HERTOG GOLD (2020)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
HERTOG GOLD (2020)
1
30
Liise Pau
Liise Pau
Nõo RK
NIQUISHA TURFHORST (2018)
Treener(id):
Piret Hommuk
Klass(id)
1
Nõo RK
Piret Hommuk
NIQUISHA TURFHORST (2018)
1
31
Liispet Kilumets
Liispet Kilumets
Estreka
LEXY (2013)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
2
|
3
(100 cm)
Estreka
Kristina Sööt-Kabin
LEXY (2013)
2
|
3
(100 cm)
32
Lisete Adul
Lisete Adul
Tartu Kalevi RK
HULK (2018)
Klass(id)
1
|
2
Tartu Kalevi RK
HULK (2018)
1
|
2
33
Lora Mia Oolo
Lora Mia Oolo
Tartu Kalevi RK
VELLA (2012, SP)
Treener(id):
Vivika Daniel
Klass(id)
4
Tartu Kalevi RK
Vivika Daniel
VELLA (2012, SP)
4
34
Luisa Sütt
Luisa Sütt
Nõo RK
PARADISE FLAMINGO XX (2010)
Treener(id):
Piret Hommuk
Klass(id)
4
Nõo RK
Piret Hommuk
PARADISE FLAMINGO XX (2010)
4
35
Maria Miriam Tiisler
Maria Miriam Tiisler
Liivimaa RK
LAPERLA (2016)
Klass(id)
1
|
2
Liivimaa RK
LAPERLA (2016)
1
|
2
36
Maribell Markov
Maribell Markov
RK El Awrah ET
CHARMONY (2014)
Klass(id)
2
|
3
(110 cm)
RK El Awrah ET
CHARMONY (2014)
2
|
3
(110 cm)
37
Marii Eliis Libba
Marii Eliis Libba
EER
ASVA ERTA MON (2014, SP)
Treener(id):
Eliise Saarepera
Klass(id)
1
|
2
EER
Eliise Saarepera
ASVA ERTA MON (2014, SP)
1
|
2
38
Maris Kartau
Maris Kartau
Gramina RSK
CLAABU HN (2019)
Klass(id)
1
Gramina RSK
CLAABU HN (2019)
1
39
Marta Mia Lepp
Marta Mia Lepp
Tartu Kalevi RK
AGUONELE (2018, SP)
Klass(id)
4
Tartu Kalevi RK
AGUONELE (2018, SP)
4
40
Mia Elmet
Mia Elmet
Tartu Kalevi RK
VAASA (2013, SP)
Treener(id):
Vivika Daniel
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
Vivika Daniel
VAASA (2013, SP)
1
41
Mia Laas
Mia Laas
Tartu Kalevi RK
ROSINANTE (2012)
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
ROSINANTE (2012)
1
42
Miina Vimberg
Miina Vimberg
RK El Awrah ET
KYROS (2008)
Klass(id)
2
|
4
RK El Awrah ET
KYROS (2008)
2
|
4
43
Mona Raasik
Mona Raasik
Nõo RK
MINSTREL AVENUE (2017)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
MINSTREL AVENUE (2017)
1
44
Nele Kure
Nele Kure
Nõo RK
MINSTREL AVENUE (2017)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
MINSTREL AVENUE (2017)
1
45
Nora Juhanson
Nora Juhanson
Tartu Kalevi RK
MILORD (2008)
Treener(id):
Vivika Daniel
Klass(id)
1
|
2
Tartu Kalevi RK
Vivika Daniel
MILORD (2008)
1
|
2
46
Paula Oden
Paula Oden
Nõo RK
SPIRIT (2013, SP)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
SPIRIT (2013, SP)
1
47
Sigrid Lain
Sigrid Lain
Tartu Kalevi RK
LOOTUS (2006)
Klass(id)
5
(110 cm)
Tartu Kalevi RK
LOOTUS (2006)
5
(110 cm)
48
Sofya Tsyrulnikova
Sofya Tsyrulnikova
Liivimaa RK
AMOUR (2018)
Klass(id)
4
|
5
(100 cm)
Liivimaa RK
AMOUR (2018)
4
|
5
(100 cm)
49
Viktoria Lihtsa
Viktoria Lihtsa
Tartu Kalevi RK
VOODOO CHILE (2008)
Treener(id):
Vivika Daniel
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
Vivika Daniel
VOODOO CHILE (2008)
1
Taustatööd